Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cerovac kod Smederevske Palanke - Smederevska Palanka timetable

thursday, 25.04.2024.
06:01 06:30 (00:29)
Raskrsnica za MramoracBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
dep. 06:01
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 06:08
dep. 06:08
4.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
5.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 06:13
dep. 06:13
5.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 06:16
dep. 06:16
7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 06:18
dep. 06:18
7.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 06:20
dep. 06:20
8.5 km
Pridvorice, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
9.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 06:24
dep. 06:24
10.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 06:25
dep. 06:25
11.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 06:30
15 km
06:56 07:30 (00:34)
Raskrsnica za MramoracBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
dep. 06:56
Mramorac, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
-3 km
Mramorac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
-4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 06:59
dep. 06:59
1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 07:02
dep. 07:02
3.4 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
4.2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 07:08
dep. 07:08
4.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 07:09
dep. 07:09
4.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
6 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 07:15
dep. 07:15
7.5 km
Pridvorice, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
8.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 07:23
dep. 07:23
9.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 07:25
dep. 07:25
10.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:30
14 km
07:10 07:21 (00:11)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
dep. 07:10
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 07:11
dep. 07:11
0.9 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 07:12
dep. 07:12
1.6 km
Pridvorice, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
2.4 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 07:14
dep. 07:14
3.5 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 07:15
dep. 07:15
4.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 07:17
dep. 07:17
5.9 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:21
8.1 km
10:10 10:30 (00:20)
Raskrsnica za MramoracBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
dep. 10:10
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 10:12
dep. 10:12
1.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
2.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 10:15
dep. 10:15
2.6 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 10:17
dep. 10:17
3.6 km
Pridvorice, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
4.4 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 10:22
dep. 10:22
5.5 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 10:24
dep. 10:24
6.5 km
Pridvorice, Zuti
arr. 10:25
dep. 10:25
7.1 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 10:27
dep. 10:27
9.1 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 10:30
10.1 km
12:21 12:40 (00:19)
Trafo (Drenje)Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
dep. 12:21
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
-0.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 12:06
dep. 12:06
-5.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Veterinarska stanica
arr. 12:11
dep. 12:11
-3.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 12:13
dep. 12:13
-2.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Milici
arr. 12:14
dep. 12:14
-1.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 12:16
dep. 12:16
-1.3 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 12:24
dep. 12:24
1 km
Pridvorice, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
1.8 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 12:32
dep. 12:32
2.9 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 12:34
dep. 12:34
3.9 km
Pridvorice, Zuti
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 12:38
dep. 12:38
6.4 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:40
7.4 km
12:26 12:40 (00:14)
Raskrsnica za MramoracBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
dep. 12:26
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 12:28
dep. 12:28
1.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
2.1 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 12:31
dep. 12:31
3.6 km
Pridvorice, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
4.4 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 12:34
dep. 12:34
5.5 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 12:40
9.5 km
13:48 14:50 (01:02)
Trafo (Drenje)Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
dep. 13:48
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
0.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Pavlovici
arr. 13:52
dep. 13:52
1.8 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo
arr. 13:57
dep. 13:57
2.7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
2.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Gajici
arr. 13:59
dep. 13:59
3.3 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Siljakovac
arr. 14:02
dep. 14:02
5.1 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Bajići
arr. 14:04
dep. 14:04
6.6 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
7.3 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Crkva
arr. 14:12
dep. 14:12
7.7 km
Ratari kod Smederevske Palanke, Koliba
arr. 14:16
dep. 14:16
9.5 km
Kusadak, Zel. stanica
arr. 14:20
dep. 14:20
11.3 km
Kusadak, Pocevica put
arr. 14:24
dep. 14:24
12.8 km
Kusadak, Šljiva
arr. 14:26
dep. 14:26
13.8 km
Glibovac, Salevac
arr. 14:29
dep. 14:29
15.8 km
Glibovac, Rasici
arr. 14:32
dep. 14:32
17.2 km
Glibovac, Vrelo
arr. 14:35
dep. 14:35
18.1 km
Glibovac, Škola
arr. 14:37
dep. 14:37
18.8 km
Glibovac, Staza
arr. 14:39
dep. 14:39
19.1 km
Smederevska Palanka, Auto škola
arr. 14:45
dep. 14:45
22 km
Smederevska Palanka, Lasta
arr. 14:47
dep. 14:47
22.3 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:50
23.3 km
14:05 14:25 (00:20)
Raskrsnica za MramoracBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
dep. 14:05
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 14:07
dep. 14:07
1.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 14:09
dep. 14:09
2.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 14:10
dep. 14:10
2.6 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 14:12
dep. 14:12
3.6 km
Pridvorice, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
4.4 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 14:17
dep. 14:17
5.5 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 14:19
dep. 14:19
6.5 km
Pridvorice, Zuti
arr. 14:20
dep. 14:20
7.1 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 14:22
dep. 14:22
9.1 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:25
10.1 km
16:06 16:26 (00:20)
Raskrsnica za MramoracBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
dep. 16:06
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 16:14
dep. 16:14
7.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 16:16
dep. 16:16
8.5 km
Pridvorice, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
9.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 16:20
dep. 16:20
10.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 16:21
dep. 16:21
11.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 16:22
dep. 16:22
12 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 16:24
dep. 16:24
14 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:26
15 km
18:33 18:55 (00:22)
Raskrsnica za MramoracBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Run every second week, depending on the shift of school working day
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
dep. 18:33
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 18:37
dep. 18:37
7 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 18:38
dep. 18:38
7.5 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 18:40
dep. 18:40
8.5 km
Pridvorice, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
9.3 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 18:48
dep. 18:48
10.4 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 18:50
dep. 18:50
11.4 km
Pridvorice, Zuti
arr. 18:51
dep. 18:51
12 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 18:53
dep. 18:53
14 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 18:55
15 km
20:50 21:10 (00:20)
Raskrsnica za MramoracBus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerovac kod Smederevske Palanke, Raskrsnica za Mramorac
dep. 20:50
Cerovac kod Smederevske Palanke, Ambulanta
arr. 20:52
dep. 20:52
1.5 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
2.1 km
Cerovac kod Smederevske Palanke, Trafo (Drenje)
arr. 20:55
dep. 20:55
2.6 km
Pridvorice, Stankovici
arr. 20:57
dep. 20:57
3.6 km
Pridvorice, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
4.4 km
Pridvorice, Ratarski put
arr. 21:02
dep. 21:02
5.5 km
Pridvorice, Stari mlin
arr. 21:04
dep. 21:04
6.5 km
Pridvorice, Zuti
arr. 21:05
dep. 21:05
7.1 km
Smederevska Palanka, Vocar - Gosin put
arr. 21:07
dep. 21:07
9.1 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 21:10
10.1 km

Naselja Cerovac kod Smederevske Palanke i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cerovac kod Smederevske Palanke je u 06:01 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cerovac kod Smederevske Palanke - Smederevska Palanka iznosi od 1,03 EUR do 1,03 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.