Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cerova kod Krusevca - Tekija kod Krusevca timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:25 06:30 (01:05)
53
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 05:25
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Gari, 4
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Gari, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Gari, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5.8 km
Gari, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 05:42
dep. 05:42
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:43
dep. 05:43
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
9 km
Pakasnica, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 05:49
dep. 05:49
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:53
dep. 05:53
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:55
dep. 06:10
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
14.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
15.6 km
Parunovac, IM
arr. 06:20
dep. 06:20
15.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
16.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 06:25
dep. 06:25
17.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
19.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 06:30
21.3 km
09:10 10:00 (00:50)
53
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 09:10
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 09:11
dep. 09:11
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 09:13
dep. 09:13
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Gari, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
Gari, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
5.5 km
Gari, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
5.8 km
Gari, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 09:27
dep. 09:27
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 09:28
dep. 09:28
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 09:29
dep. 09:29
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 09:30
dep. 09:30
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
9 km
Pakasnica, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 09:33
dep. 09:33
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 09:34
dep. 09:34
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:38
dep. 09:38
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:42
dep. 09:42
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:46
dep. 09:46
14.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:49
dep. 09:49
15.6 km
Parunovac, IM
arr. 09:50
dep. 09:50
15.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
16.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 09:55
dep. 09:55
17.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
19.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 09:59
dep. 09:59
19.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 10:00
21.3 km
Cerova kod Krusevca - Tekija kod Krusevca timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:25 06:30 (01:05)
53
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 05:25
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Gari, 4
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Gari, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Gari, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5.8 km
Gari, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 05:42
dep. 05:42
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:43
dep. 05:43
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
9 km
Pakasnica, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 05:49
dep. 05:49
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:53
dep. 05:53
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:55
dep. 06:10
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
14.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
15.6 km
Parunovac, IM
arr. 06:20
dep. 06:20
15.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
16.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 06:25
dep. 06:25
17.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
19.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 06:30
21.3 km
09:10 10:00 (00:50)
53
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 09:10
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 09:11
dep. 09:11
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 09:13
dep. 09:13
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Gari, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
Gari, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
5.5 km
Gari, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
5.8 km
Gari, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 09:27
dep. 09:27
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 09:28
dep. 09:28
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 09:29
dep. 09:29
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 09:30
dep. 09:30
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
9 km
Pakasnica, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 09:33
dep. 09:33
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 09:34
dep. 09:34
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:38
dep. 09:38
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:42
dep. 09:42
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:46
dep. 09:46
14.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:49
dep. 09:49
15.6 km
Parunovac, IM
arr. 09:50
dep. 09:50
15.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
16.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 09:55
dep. 09:55
17.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
19.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 09:59
dep. 09:59
19.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 10:00
21.3 km
Cerova kod Krusevca - Tekija kod Krusevca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:25 06:30 (01:05)
53
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 05:25
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Gari, 4
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Gari, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Gari, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5.8 km
Gari, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 05:42
dep. 05:42
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:43
dep. 05:43
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
9 km
Pakasnica, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 05:49
dep. 05:49
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:53
dep. 05:53
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:55
dep. 06:10
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
14.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
15.6 km
Parunovac, IM
arr. 06:20
dep. 06:20
15.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
16.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 06:25
dep. 06:25
17.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
19.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 06:30
21.3 km
09:10 10:00 (00:50)
53
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 09:10
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 09:11
dep. 09:11
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 09:13
dep. 09:13
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Gari, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
Gari, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
5.5 km
Gari, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
5.8 km
Gari, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 09:27
dep. 09:27
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 09:28
dep. 09:28
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 09:29
dep. 09:29
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 09:30
dep. 09:30
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
9 km
Pakasnica, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 09:33
dep. 09:33
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 09:34
dep. 09:34
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:38
dep. 09:38
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:42
dep. 09:42
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:46
dep. 09:46
14.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:49
dep. 09:49
15.6 km
Parunovac, IM
arr. 09:50
dep. 09:50
15.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
16.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 09:55
dep. 09:55
17.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
19.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 09:59
dep. 09:59
19.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 10:00
21.3 km
Cerova kod Krusevca - Tekija kod Krusevca timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:25 06:30 (01:05)
53
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 05:25
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Gari, 4
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Gari, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Gari, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5.8 km
Gari, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 05:42
dep. 05:42
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:43
dep. 05:43
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
9 km
Pakasnica, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 05:49
dep. 05:49
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:53
dep. 05:53
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:55
dep. 06:10
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
dep. 06:16
14.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:19
dep. 06:19
15.6 km
Parunovac, IM
arr. 06:20
dep. 06:20
15.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 06:22
dep. 06:22
16.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 06:25
dep. 06:25
17.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
19.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
19.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 06:30
21.3 km
09:10 10:00 (00:50)
53
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 09:10
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 09:11
dep. 09:11
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 09:13
dep. 09:13
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Gari, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
Gari, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
5.5 km
Gari, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
5.8 km
Gari, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 09:27
dep. 09:27
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 09:28
dep. 09:28
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 09:29
dep. 09:29
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 09:30
dep. 09:30
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
9 km
Pakasnica, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 09:33
dep. 09:33
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 09:34
dep. 09:34
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:38
dep. 09:38
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:42
dep. 09:42
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:46
dep. 09:46
14.6 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 09:49
dep. 09:49
15.6 km
Parunovac, IM
arr. 09:50
dep. 09:50
15.8 km
Kapidzija, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
16.8 km
Tekija kod Krusevca, Prestip
arr. 09:55
dep. 09:55
17.8 km
Tekija kod Krusevca, 1
arr. 09:58
dep. 09:58
19.3 km
Tekija kod Krusevca, 2
arr. 09:59
dep. 09:59
19.8 km
Tekija kod Krusevca, 3
arr. 10:00
21.3 km

Naselja Cerova kod Krusevca i Tekija kod Krusevca su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cerova kod Krusevca je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 09:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.