Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cerova kod Krusevca - Krusevac timetable

friday, 22.11.2019.
05:25 06:16 (00:51)
5Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 05:25
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 05:26
dep. 05:26
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 05:28
dep. 05:28
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 05:29
dep. 05:29
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 05:31
dep. 05:31
2.5 km
Gari, 4
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Gari, 3
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Gari, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
5.8 km
Gari, 1
arr. 05:41
dep. 05:41
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 05:42
dep. 05:42
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:43
dep. 05:43
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 05:45
dep. 05:45
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
9 km
Pakasnica, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 05:49
dep. 05:49
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:52
dep. 05:52
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:53
dep. 05:53
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:54
dep. 05:54
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:55
dep. 06:10
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:16
14.6 km
06:40 07:10 (00:30)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 06:40
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 06:42
dep. 06:42
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
2.5 km
Gari, 4
arr. 06:52
dep. 06:52
5 km
Gari, 3
arr. 06:53
dep. 06:53
5.5 km
Gari, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
5.8 km
Gari, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 06:56
dep. 06:56
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 06:57
dep. 06:57
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 06:58
dep. 06:58
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Pakasnica, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
9.4 km
Lazarica, Bare
arr. 07:04
dep. 07:04
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:07
dep. 07:07
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:08
dep. 07:08
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:09
dep. 07:09
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:10
12.5 km
09:10 09:46 (00:36)
5Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 09:10
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 09:11
dep. 09:11
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 09:13
dep. 09:13
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 09:14
dep. 09:14
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Gari, 4
arr. 09:21
dep. 09:21
5 km
Gari, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
5.5 km
Gari, 2
arr. 09:25
dep. 09:25
5.8 km
Gari, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 09:27
dep. 09:27
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 09:28
dep. 09:28
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 09:29
dep. 09:29
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 09:30
dep. 09:30
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
9 km
Pakasnica, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 09:33
dep. 09:33
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 09:34
dep. 09:34
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 09:36
dep. 09:36
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:37
dep. 09:37
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:38
dep. 09:38
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:39
dep. 09:39
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:42
dep. 09:42
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:43
dep. 09:43
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 09:46
14.6 km
12:00 12:30 (00:30)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 12:00
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Gari, 4
arr. 12:12
dep. 12:12
5 km
Gari, 3
arr. 12:13
dep. 12:13
5.5 km
Gari, 2
arr. 12:14
dep. 12:14
5.8 km
Gari, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 12:16
dep. 12:16
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 12:17
dep. 12:17
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 12:18
dep. 12:18
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 12:19
dep. 12:19
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Pakasnica, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 12:23
dep. 12:23
9.4 km
Lazarica, Bare
arr. 12:24
dep. 12:24
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
12.5 km
14:15 14:45 (00:30)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 14:15
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 14:17
dep. 14:17
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 14:18
dep. 14:18
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
2.5 km
Gari, 4
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Gari, 3
arr. 14:28
dep. 14:28
5.5 km
Gari, 2
arr. 14:29
dep. 14:29
5.8 km
Gari, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 14:31
dep. 14:31
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 14:32
dep. 14:32
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 14:33
dep. 14:33
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 14:34
dep. 14:34
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 14:36
dep. 14:36
9 km
Pakasnica, 1
arr. 14:37
dep. 14:37
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 14:38
dep. 14:38
9.4 km
Lazarica, Bare
arr. 14:39
dep. 14:39
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 14:40
dep. 14:40
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 14:41
dep. 14:41
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:43
dep. 14:43
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:45
12.5 km
16:25 16:55 (00:30)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 16:25
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:27
dep. 16:27
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:28
dep. 16:28
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:29
dep. 16:29
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
2.5 km
Gari, 4
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Gari, 3
arr. 16:38
dep. 16:38
5.5 km
Gari, 2
arr. 16:39
dep. 16:39
5.8 km
Gari, 1
arr. 16:40
dep. 16:40
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 16:41
dep. 16:41
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 16:42
dep. 16:42
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 16:43
dep. 16:43
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 16:44
dep. 16:44
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Pakasnica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
9.4 km
Lazarica, Bare
arr. 16:49
dep. 16:49
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:52
dep. 16:52
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:53
dep. 16:53
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:55
12.5 km
18:45 19:15 (00:30)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 18:45
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 18:47
dep. 18:47
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 18:48
dep. 18:48
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 18:49
dep. 18:49
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 18:51
dep. 18:51
2.5 km
Gari, 4
arr. 18:57
dep. 18:57
5 km
Gari, 3
arr. 18:58
dep. 18:58
5.5 km
Gari, 2
arr. 18:59
dep. 18:59
5.8 km
Gari, 1
arr. 19:00
dep. 19:00
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 19:01
dep. 19:01
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 19:02
dep. 19:02
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 19:03
dep. 19:03
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 19:04
dep. 19:04
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 19:06
dep. 19:06
9 km
Pakasnica, 1
arr. 19:07
dep. 19:07
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 19:08
dep. 19:08
9.4 km
Lazarica, Bare
arr. 19:09
dep. 19:09
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 19:10
dep. 19:10
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 19:11
dep. 19:11
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:12
dep. 19:12
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:13
dep. 19:13
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:14
dep. 19:14
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:15
12.5 km
20:30 21:00 (00:30)
5Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 20:30
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 20:33
dep. 20:33
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 20:36
dep. 20:36
2.5 km
Gari, 4
arr. 20:42
dep. 20:42
5 km
Gari, 3
arr. 20:43
dep. 20:43
5.5 km
Gari, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
5.8 km
Gari, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 20:46
dep. 20:46
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 20:47
dep. 20:47
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 20:48
dep. 20:48
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 20:49
dep. 20:49
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
9 km
Pakasnica, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:53
dep. 20:53
9.4 km
Lazarica, Bare
arr. 20:54
dep. 20:54
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:57
dep. 20:57
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:58
dep. 20:58
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:59
dep. 20:59
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:00
12.5 km

Naselja Cerova kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 51min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cerova kod Krusevca je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.