Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cerova kod Krusevca - Krusevac timetable

saturday, 20.07.2019.
06:15 06:51 (00:36)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 06:15
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
2.5 km
Gari, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Gari, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
5.5 km
Gari, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
5.8 km
Gari, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 06:32
dep. 06:32
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 06:33
dep. 06:33
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 06:34
dep. 06:34
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Pakasnica, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 06:39
dep. 06:39
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:43
dep. 06:43
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:44
dep. 06:44
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:47
dep. 06:47
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:48
dep. 06:48
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:51
14.6 km
08:45 09:15 (00:30)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 08:45
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 08:46
dep. 08:46
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 08:48
dep. 08:48
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 08:49
dep. 08:49
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 08:51
dep. 08:51
2.5 km
Gari, 4
arr. 08:57
dep. 08:57
5 km
Gari, 3
arr. 08:58
dep. 08:58
5.5 km
Gari, 2
arr. 08:59
dep. 08:59
5.8 km
Gari, 1
arr. 09:00
dep. 09:00
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 09:01
dep. 09:01
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 09:02
dep. 09:02
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 09:03
dep. 09:03
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 09:04
dep. 09:04
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 09:05
dep. 09:05
9 km
Pakasnica, 1
arr. 09:06
dep. 09:06
9.3 km
arr. 09:07
dep. 09:07
9.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 09:08
dep. 09:08
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 09:09
dep. 09:09
10.6 km
Lazarica, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
10.9 km
Lazarica, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:12
dep. 09:12
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:13
dep. 09:13
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:14
dep. 09:14
12.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:15
13.3 km
12:00 12:30 (00:30)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 12:00
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Gari, 4
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Gari, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
5.5 km
Gari, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
5.8 km
Gari, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 12:17
dep. 12:17
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 12:18
dep. 12:18
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 12:19
dep. 12:19
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Pakasnica, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 12:23
dep. 12:23
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 12:24
dep. 12:24
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
12.5 km
13:00 13:30 (00:30)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 13:00
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 13:06
dep. 13:06
2.5 km
Gari, 4
arr. 13:12
dep. 13:12
5 km
Gari, 3
arr. 13:13
dep. 13:13
5.5 km
Gari, 2
arr. 13:14
dep. 13:14
5.8 km
Gari, 1
arr. 13:15
dep. 13:15
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 13:16
dep. 13:16
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 13:17
dep. 13:17
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 13:18
dep. 13:18
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 13:19
dep. 13:19
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Pakasnica, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
9.3 km
arr. 13:22
dep. 13:22
9.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 13:23
dep. 13:23
10.2 km
Lazarica, Bare
arr. 13:24
dep. 13:24
10.6 km
Lazarica, 2
arr. 13:25
dep. 13:25
10.9 km
Lazarica, 1
arr. 13:26
dep. 13:26
11.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:27
dep. 13:27
11.8 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:28
dep. 13:28
12.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:29
dep. 13:29
12.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:30
13.3 km
16:25 16:55 (00:30)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 16:25
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:26
dep. 16:26
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:28
dep. 16:28
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:29
dep. 16:29
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
2.5 km
Gari, 4
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Gari, 3
arr. 16:39
dep. 16:39
5.5 km
Gari, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
5.8 km
Gari, 1
arr. 16:41
dep. 16:41
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 16:42
dep. 16:42
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 16:43
dep. 16:43
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 16:44
dep. 16:44
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 16:45
dep. 16:45
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Pakasnica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 16:49
dep. 16:49
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:52
dep. 16:52
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:53
dep. 16:53
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:55
12.5 km
19:30 20:00 (00:30)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 19:30
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 19:33
dep. 19:33
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
Gari, 4
arr. 19:43
dep. 19:43
5 km
Gari, 3
arr. 19:44
dep. 19:44
5.5 km
Gari, 2
arr. 19:45
dep. 19:45
5.8 km
Gari, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 19:47
dep. 19:47
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 19:48
dep. 19:48
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 19:49
dep. 19:49
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 19:50
dep. 19:50
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Pakasnica, 1
arr. 19:52
dep. 19:52
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 19:53
dep. 19:53
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 19:54
dep. 19:54
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 19:56
dep. 19:56
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:58
dep. 19:58
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:59
dep. 19:59
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
12.5 km
Cerova kod Krusevca - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:15 06:51 (00:36)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 06:15
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
2.5 km
Gari, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
Gari, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
5.5 km
Gari, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
5.8 km
Gari, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 06:32
dep. 06:32
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 06:33
dep. 06:33
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 06:34
dep. 06:34
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Pakasnica, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 06:39
dep. 06:39
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:42
dep. 06:42
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:43
dep. 06:43
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:44
dep. 06:44
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
12.5 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:47
dep. 06:47
13.2 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:48
dep. 06:48
13.6 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:51
14.6 km
12:00 12:30 (00:30)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 12:00
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 12:01
dep. 12:01
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 12:03
dep. 12:03
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 12:06
dep. 12:06
2.5 km
Gari, 4
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Gari, 3
arr. 12:14
dep. 12:14
5.5 km
Gari, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
5.8 km
Gari, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 12:17
dep. 12:17
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 12:18
dep. 12:18
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 12:19
dep. 12:19
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 12:20
dep. 12:20
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
9 km
Pakasnica, 1
arr. 12:22
dep. 12:22
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 12:23
dep. 12:23
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 12:24
dep. 12:24
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:28
dep. 12:28
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:29
dep. 12:29
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
12.5 km
16:25 16:55 (00:30)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 16:25
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:26
dep. 16:26
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:28
dep. 16:28
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:29
dep. 16:29
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
2.5 km
Gari, 4
arr. 16:38
dep. 16:38
5 km
Gari, 3
arr. 16:39
dep. 16:39
5.5 km
Gari, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
5.8 km
Gari, 1
arr. 16:41
dep. 16:41
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 16:42
dep. 16:42
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 16:43
dep. 16:43
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 16:44
dep. 16:44
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 16:45
dep. 16:45
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
9 km
Pakasnica, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 16:49
dep. 16:49
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 16:51
dep. 16:51
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:52
dep. 16:52
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:53
dep. 16:53
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:54
dep. 16:54
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:55
12.5 km
19:30 20:00 (00:30)
5
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerova kod Krusevca, 5
dep. 19:30
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 19:31
dep. 19:31
0.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 19:33
dep. 19:33
1.5 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 19:36
dep. 19:36
2.5 km
Gari, 4
arr. 19:43
dep. 19:43
5 km
Gari, 3
arr. 19:44
dep. 19:44
5.5 km
Gari, 2
arr. 19:45
dep. 19:45
5.8 km
Gari, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
6.2 km
Pakasnica, 6
arr. 19:47
dep. 19:47
7.3 km
Pakasnica, 5
arr. 19:48
dep. 19:48
7.8 km
Pakasnica, 4
arr. 19:49
dep. 19:49
8.2 km
Pakasnica, 3
arr. 19:50
dep. 19:50
8.7 km
Pakasnica, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
9 km
Pakasnica, 1
arr. 19:52
dep. 19:52
9.3 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 19:53
dep. 19:53
9.5 km
Lazarica, Bare
arr. 19:54
dep. 19:54
9.8 km
Lazarica, 2
arr. 19:55
dep. 19:55
10.1 km
Lazarica, 1
arr. 19:56
dep. 19:56
10.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:58
dep. 19:58
11.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:59
dep. 19:59
12 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
12.5 km

Naselja Cerova kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cerova kod Krusevca je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.