Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cerje kod Nisa - Nis timetable

monday, 14.10.2019.
05:20 06:15 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 05:20
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 05:23
dep. 05:23
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 05:26
dep. 05:26
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 05:30
dep. 05:30
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 05:40
dep. 05:40
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 05:43
dep. 05:43
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 05:45
dep. 05:45
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 05:47
dep. 05:47
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 05:51
dep. 05:51
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 05:53
dep. 05:53
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 05:57
dep. 05:57
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 05:59
dep. 05:59
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 06:00
dep. 06:00
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 06:01
dep. 06:01
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 06:04
dep. 06:04
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 06:05
dep. 06:05
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 06:07
dep. 06:07
15.1 km
arr. 06:09
dep. 06:09
15.7 km
arr. 06:12
dep. 06:12
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:13
dep. 06:13
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 06:14
dep. 06:14
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:15
18.3 km
08:20 09:15 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 08:20
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 08:23
dep. 08:23
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 08:26
dep. 08:26
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 08:40
dep. 08:40
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 08:45
dep. 08:45
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 08:47
dep. 08:47
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 08:51
dep. 08:51
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 08:53
dep. 08:53
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 08:55
dep. 08:55
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 08:57
dep. 08:57
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 08:59
dep. 08:59
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 09:00
dep. 09:00
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 09:01
dep. 09:01
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 09:04
dep. 09:04
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 09:05
dep. 09:05
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 09:07
dep. 09:07
15.1 km
arr. 09:09
dep. 09:09
15.7 km
arr. 09:12
dep. 09:12
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:13
dep. 09:13
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 09:14
dep. 09:14
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 09:15
18.3 km
13:40 14:35 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 13:40
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 13:43
dep. 13:43
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 13:46
dep. 13:46
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 13:50
dep. 13:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 14:00
dep. 14:00
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 14:03
dep. 14:03
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 14:05
dep. 14:05
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 14:07
dep. 14:07
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 14:11
dep. 14:11
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 14:17
dep. 14:17
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 14:19
dep. 14:19
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 14:20
dep. 14:20
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 14:21
dep. 14:21
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 14:24
dep. 14:24
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 14:25
dep. 14:25
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 14:27
dep. 14:27
15.1 km
arr. 14:29
dep. 14:29
15.7 km
arr. 14:32
dep. 14:32
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:33
dep. 14:33
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 14:34
dep. 14:34
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 14:35
18.3 km
16:40 17:35 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 16:40
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 16:43
dep. 16:43
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 16:46
dep. 16:46
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 17:00
dep. 17:00
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 17:03
dep. 17:03
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 17:05
dep. 17:05
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 17:07
dep. 17:07
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 17:11
dep. 17:11
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 17:15
dep. 17:15
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 17:17
dep. 17:17
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 17:19
dep. 17:19
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 17:20
dep. 17:20
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 17:21
dep. 17:21
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 17:24
dep. 17:24
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 17:25
dep. 17:25
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 17:27
dep. 17:27
15.1 km
arr. 17:29
dep. 17:29
15.7 km
arr. 17:32
dep. 17:32
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:33
dep. 17:33
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 17:34
dep. 17:34
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:35
18.3 km
18:40 19:35 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 18:40
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 18:43
dep. 18:43
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 18:46
dep. 18:46
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 19:00
dep. 19:00
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 19:03
dep. 19:03
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 19:05
dep. 19:05
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 19:07
dep. 19:07
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 19:10
dep. 19:10
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 19:11
dep. 19:11
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 19:13
dep. 19:13
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 19:15
dep. 19:15
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 19:17
dep. 19:17
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 19:19
dep. 19:19
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 19:20
dep. 19:20
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 19:21
dep. 19:21
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 19:24
dep. 19:24
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 19:25
dep. 19:25
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 19:27
dep. 19:27
15.1 km
arr. 19:29
dep. 19:29
15.7 km
arr. 19:32
dep. 19:32
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 19:33
dep. 19:33
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 19:34
dep. 19:34
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 19:35
18.3 km
21:30 22:25 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 21:30
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 21:33
dep. 21:33
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 21:36
dep. 21:36
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 21:40
dep. 21:40
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 21:50
dep. 21:50
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 21:53
dep. 21:53
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 21:55
dep. 21:55
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 21:57
dep. 21:57
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 22:00
dep. 22:00
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 22:01
dep. 22:01
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 22:03
dep. 22:03
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 22:05
dep. 22:05
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 22:07
dep. 22:07
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 22:09
dep. 22:09
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 22:10
dep. 22:10
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 22:11
dep. 22:11
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 22:14
dep. 22:14
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 22:15
dep. 22:15
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 22:17
dep. 22:17
15.1 km
arr. 22:19
dep. 22:19
15.7 km
arr. 22:22
dep. 22:22
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 22:23
dep. 22:23
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 22:24
dep. 22:24
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 22:25
18.3 km
Cerje kod Nisa - Nis timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
05:20 06:15 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 05:20
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 05:23
dep. 05:23
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 05:26
dep. 05:26
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 05:30
dep. 05:30
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 05:40
dep. 05:40
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 05:43
dep. 05:43
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 05:45
dep. 05:45
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 05:47
dep. 05:47
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 05:51
dep. 05:51
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 05:53
dep. 05:53
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 05:55
dep. 05:55
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 05:57
dep. 05:57
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 05:59
dep. 05:59
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 06:00
dep. 06:00
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 06:01
dep. 06:01
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 06:04
dep. 06:04
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 06:05
dep. 06:05
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 06:07
dep. 06:07
15.1 km
arr. 06:09
dep. 06:09
15.7 km
arr. 06:12
dep. 06:12
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 06:13
dep. 06:13
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 06:14
dep. 06:14
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:15
18.3 km
08:20 09:15 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 08:20
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 08:23
dep. 08:23
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 08:26
dep. 08:26
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 08:30
dep. 08:30
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 08:40
dep. 08:40
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 08:43
dep. 08:43
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 08:45
dep. 08:45
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 08:47
dep. 08:47
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 08:51
dep. 08:51
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 08:53
dep. 08:53
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 08:55
dep. 08:55
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 08:57
dep. 08:57
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 08:59
dep. 08:59
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 09:00
dep. 09:00
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 09:01
dep. 09:01
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 09:04
dep. 09:04
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 09:05
dep. 09:05
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 09:07
dep. 09:07
15.1 km
arr. 09:09
dep. 09:09
15.7 km
arr. 09:12
dep. 09:12
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 09:13
dep. 09:13
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 09:14
dep. 09:14
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 09:15
18.3 km
13:40 14:35 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 13:40
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 13:43
dep. 13:43
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 13:46
dep. 13:46
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 13:50
dep. 13:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 14:00
dep. 14:00
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 14:03
dep. 14:03
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 14:05
dep. 14:05
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 14:07
dep. 14:07
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 14:11
dep. 14:11
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 14:13
dep. 14:13
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 14:15
dep. 14:15
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 14:17
dep. 14:17
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 14:19
dep. 14:19
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 14:20
dep. 14:20
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 14:21
dep. 14:21
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 14:24
dep. 14:24
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 14:25
dep. 14:25
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 14:27
dep. 14:27
15.1 km
arr. 14:29
dep. 14:29
15.7 km
arr. 14:32
dep. 14:32
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 14:33
dep. 14:33
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 14:34
dep. 14:34
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 14:35
18.3 km
16:40 17:35 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 16:40
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 16:43
dep. 16:43
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 16:46
dep. 16:46
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 16:50
dep. 16:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 17:00
dep. 17:00
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 17:03
dep. 17:03
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 17:05
dep. 17:05
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 17:07
dep. 17:07
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 17:11
dep. 17:11
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 17:13
dep. 17:13
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 17:15
dep. 17:15
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 17:17
dep. 17:17
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 17:19
dep. 17:19
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 17:20
dep. 17:20
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 17:21
dep. 17:21
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 17:24
dep. 17:24
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 17:25
dep. 17:25
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 17:27
dep. 17:27
15.1 km
arr. 17:29
dep. 17:29
15.7 km
arr. 17:32
dep. 17:32
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:33
dep. 17:33
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 17:34
dep. 17:34
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 17:35
18.3 km
18:40 19:35 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 18:40
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 18:43
dep. 18:43
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 18:46
dep. 18:46
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 18:50
dep. 18:50
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 19:00
dep. 19:00
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 19:03
dep. 19:03
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 19:05
dep. 19:05
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 19:07
dep. 19:07
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 19:10
dep. 19:10
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 19:11
dep. 19:11
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 19:13
dep. 19:13
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 19:15
dep. 19:15
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 19:17
dep. 19:17
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 19:19
dep. 19:19
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 19:20
dep. 19:20
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 19:21
dep. 19:21
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 19:24
dep. 19:24
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 19:25
dep. 19:25
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 19:27
dep. 19:27
15.1 km
arr. 19:29
dep. 19:29
15.7 km
arr. 19:32
dep. 19:32
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 19:33
dep. 19:33
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 19:34
dep. 19:34
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 19:35
18.3 km
21:30 22:25 (00:55)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerje kod Nisa, Okretnica
dep. 21:30
Cerje kod Nisa, Baste
arr. 21:33
dep. 21:33
2.6 km
Cerje kod Nisa, Kapetanove pojate
arr. 21:36
dep. 21:36
3.6 km
Kamenica kod Nisa, Cerjanska pecina
arr. 21:40
dep. 21:40
5 km
Kamenica kod Nisa, Dabilo cesma
arr. 21:50
dep. 21:50
5.6 km
Kamenica kod Nisa, Spomenik
arr. 21:53
dep. 21:53
7.5 km
Brenica, Skola
arr. 21:55
dep. 21:55
7.8 km
Brenica, Vikendice
arr. 21:57
dep. 21:57
8.3 km
Brenica, Okretnica
arr. 22:00
dep. 22:00
9 km
Brenica, Vikendice
arr. 22:01
dep. 22:01
9.7 km
Brenica, Skola
arr. 22:03
dep. 22:03
10.2 km
Kamenica kod Nisa, Ulaz
arr. 22:05
dep. 22:05
10.5 km
Kamenica kod Nisa, Babin kal
arr. 22:07
dep. 22:07
11.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 3
arr. 22:09
dep. 22:09
12.6 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 2
arr. 22:10
dep. 22:10
13.3 km
Kamenica kod Nisa, Enterijeri
arr. 22:11
dep. 22:11
13.8 km
Kamenica kod Nisa, Prevalac 1 (Dzambo)
arr. 22:14
dep. 22:14
14.2 km
Nis, Becejska
arr. 22:15
dep. 22:15
14.7 km
Nis, Pruga
arr. 22:17
dep. 22:17
15.1 km
arr. 22:19
dep. 22:19
15.7 km
arr. 22:22
dep. 22:22
16.2 km
Nis, Jagodin Mala
arr. 22:23
dep. 22:23
16.7 km
Nis, Tvrdava
arr. 22:24
dep. 22:24
17.6 km
Nis, Bus station
arr. 22:25
18.3 km

Naselja Cerje kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cerje kod Nisa je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.