Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cerevic - Novi Sad timetable

sunday, 21.07.2019.
04:30 05:13 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 04:30
Cerevic, Podunavlje
arr. 04:31
dep. 04:31
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 04:32
dep. 04:32
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 04:33
dep. 04:33
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 04:34
dep. 04:34
2.4 km
arr. 04:35
dep. 04:35
3.2 km
Beocin, Most
arr. 04:37
dep. 04:37
4.9 km
arr. 04:38
dep. 04:38
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 04:40
dep. 04:40
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 04:41
dep. 04:41
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 04:43
dep. 04:43
8.6 km
Beocin, III
arr. 04:44
dep. 04:44
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 04:47
dep. 04:47
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 04:48
dep. 04:48
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 04:49
dep. 04:49
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 04:52
dep. 04:52
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 04:57
dep. 04:57
17.8 km
arr. 05:04
dep. 05:04
21.9 km
arr. 05:13
24.8 km
05:30 06:13 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 05:30
Cerevic, Podunavlje
arr. 05:31
dep. 05:31
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:33
dep. 05:33
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:34
dep. 05:34
2.4 km
arr. 05:35
dep. 05:35
3.2 km
Beocin, Most
arr. 05:37
dep. 05:37
4.9 km
arr. 05:38
dep. 05:38
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 05:40
dep. 05:40
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 05:41
dep. 05:41
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:43
dep. 05:43
8.6 km
Beocin, III
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:47
dep. 05:47
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:48
dep. 05:48
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:49
dep. 05:49
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:52
dep. 05:52
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
17.8 km
arr. 06:04
dep. 06:04
21.9 km
arr. 06:13
24.8 km
05:33 06:16 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 05:33
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 05:34
dep. 05:34
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
2.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
3.2 km
Beocin, Most
arr. 05:40
dep. 05:40
4.9 km
arr. 05:41
dep. 05:41
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 05:44
dep. 05:44
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:50
dep. 05:50
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:51
dep. 05:51
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:55
dep. 05:55
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
17.8 km
arr. 06:07
dep. 06:07
21.9 km
arr. 06:16
24.8 km
06:25 07:17 (00:52)
Spomenik - Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:25
Cerevic, Podunavlje
arr. 06:26
dep. 06:26
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:28
dep. 06:28
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:29
dep. 06:29
2.4 km
arr. 06:30
dep. 06:30
3.2 km
Beocin, Most
arr. 06:32
dep. 06:32
4.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 06:35
dep. 06:35
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
12.4 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 06:44
dep. 06:44
11.7 km
arr. 06:42
dep. 06:42
11.1 km
arr. 06:41
dep. 06:41
10.6 km
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
13.4 km
Beocin, III
arr. 06:48
dep. 06:48
13.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:51
dep. 06:51
15.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:52
dep. 06:52
16.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:53
dep. 06:53
17.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:56
dep. 06:56
19.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
22.6 km
arr. 07:08
dep. 07:08
26.7 km
arr. 07:17
29.6 km
08:10 08:53 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 08:10
Cerevic, Podunavlje
arr. 08:11
dep. 08:11
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 08:12
dep. 08:12
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 08:14
dep. 08:14
2.4 km
arr. 08:15
dep. 08:15
3.2 km
Beocin, Most
arr. 08:17
dep. 08:17
4.9 km
arr. 08:18
dep. 08:18
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 08:20
dep. 08:20
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:21
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:23
dep. 08:23
8.6 km
Beocin, III
arr. 08:24
dep. 08:24
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:27
dep. 08:27
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:28
dep. 08:28
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:29
dep. 08:29
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:32
dep. 08:32
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
17.8 km
arr. 08:44
dep. 08:44
21.9 km
arr. 08:53
24.8 km
10:30 11:13 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 10:30
Cerevic, Podunavlje
arr. 10:31
dep. 10:31
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 10:32
dep. 10:32
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 10:33
dep. 10:33
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 10:34
dep. 10:34
2.4 km
arr. 10:35
dep. 10:35
3.2 km
Beocin, Most
arr. 10:37
dep. 10:37
4.9 km
arr. 10:38
dep. 10:38
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 10:40
dep. 10:40
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 10:41
dep. 10:41
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:43
dep. 10:43
8.6 km
Beocin, III
arr. 10:44
dep. 10:44
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:47
dep. 10:47
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:48
dep. 10:48
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 10:49
dep. 10:49
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:52
dep. 10:52
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:57
dep. 10:57
17.8 km
arr. 11:04
dep. 11:04
21.9 km
arr. 11:13
24.8 km
11:40 12:23 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 11:40
Cerevic, Podunavlje
arr. 11:41
dep. 11:41
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 11:43
dep. 11:43
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
2.4 km
arr. 11:45
dep. 11:45
3.2 km
Beocin, Most
arr. 11:47
dep. 11:47
4.9 km
arr. 11:48
dep. 11:48
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 11:50
dep. 11:50
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 11:51
dep. 11:51
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:53
dep. 11:53
8.6 km
Beocin, III
arr. 11:54
dep. 11:54
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:57
dep. 11:57
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:58
dep. 11:58
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 11:59
dep. 11:59
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:02
dep. 12:02
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
17.8 km
arr. 12:14
dep. 12:14
21.9 km
arr. 12:23
24.8 km
12:20 13:03 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 12:20
Cerevic, Podunavlje
arr. 12:21
dep. 12:21
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:22
dep. 12:22
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:23
dep. 12:23
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:24
dep. 12:24
2.4 km
arr. 12:25
dep. 12:25
3.2 km
Beocin, Most
arr. 12:27
dep. 12:27
4.9 km
arr. 12:28
dep. 12:28
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 12:30
dep. 12:30
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 12:31
dep. 12:31
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:33
dep. 12:33
8.6 km
Beocin, III
arr. 12:34
dep. 12:34
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:37
dep. 12:37
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:38
dep. 12:38
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:39
dep. 12:39
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:42
dep. 12:42
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
17.8 km
arr. 12:54
dep. 12:54
21.9 km
arr. 13:03
24.8 km
13:28 14:11 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 13:28
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 13:29
dep. 13:29
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 13:30
dep. 13:30
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
2.4 km
arr. 13:33
dep. 13:33
3.2 km
Beocin, Most
arr. 13:35
dep. 13:35
4.9 km
arr. 13:36
dep. 13:36
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 13:38
dep. 13:38
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:41
dep. 13:41
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:45
dep. 13:45
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:46
dep. 13:46
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:47
dep. 13:47
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:50
dep. 13:50
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
17.8 km
arr. 14:02
dep. 14:02
21.9 km
arr. 14:11
24.8 km
14:30 15:13 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 14:30
Cerevic, Podunavlje
arr. 14:31
dep. 14:31
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:33
dep. 14:33
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:34
dep. 14:34
2.4 km
arr. 14:35
dep. 14:35
3.2 km
Beocin, Most
arr. 14:37
dep. 14:37
4.9 km
arr. 14:38
dep. 14:38
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 14:40
dep. 14:40
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 14:41
dep. 14:41
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:43
dep. 14:43
8.6 km
Beocin, III
arr. 14:44
dep. 14:44
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 14:47
dep. 14:47
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 14:48
dep. 14:48
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 14:49
dep. 14:49
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:52
dep. 14:52
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
17.8 km
arr. 15:04
dep. 15:04
21.9 km
arr. 15:13
24.8 km
16:00 16:43 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 16:00
Cerevic, Podunavlje
arr. 16:01
dep. 16:01
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:03
dep. 16:03
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:04
dep. 16:04
2.4 km
arr. 16:05
dep. 16:05
3.2 km
Beocin, Most
arr. 16:07
dep. 16:07
4.9 km
arr. 16:08
dep. 16:08
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 16:10
dep. 16:10
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 16:11
dep. 16:11
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:13
dep. 16:13
8.6 km
Beocin, III
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:17
dep. 16:17
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:18
dep. 16:18
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 16:19
dep. 16:19
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:22
dep. 16:22
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
17.8 km
arr. 16:34
dep. 16:34
21.9 km
arr. 16:43
24.8 km
16:48 17:31 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 16:48
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 16:49
dep. 16:49
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:50
dep. 16:50
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:51
dep. 16:51
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:52
dep. 16:52
2.4 km
arr. 16:53
dep. 16:53
3.2 km
Beocin, Most
arr. 16:55
dep. 16:55
4.9 km
arr. 16:56
dep. 16:56
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 16:58
dep. 16:58
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 16:59
dep. 16:59
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:01
dep. 17:01
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 17:02
dep. 17:02
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:05
dep. 17:05
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:06
dep. 17:06
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:07
dep. 17:07
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:10
dep. 17:10
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
17.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
21.9 km
arr. 17:31
24.8 km
17:20 18:03 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 17:20
Cerevic, Podunavlje
arr. 17:21
dep. 17:21
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 17:23
dep. 17:23
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 17:24
dep. 17:24
2.4 km
arr. 17:25
dep. 17:25
3.2 km
Beocin, Most
arr. 17:27
dep. 17:27
4.9 km
arr. 17:28
dep. 17:28
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 17:30
dep. 17:30
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 17:31
dep. 17:31
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:33
dep. 17:33
8.6 km
Beocin, III
arr. 17:34
dep. 17:34
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:37
dep. 17:37
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:38
dep. 17:38
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:39
dep. 17:39
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:42
dep. 17:42
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
17.8 km
arr. 17:54
dep. 17:54
21.9 km
arr. 18:03
24.8 km
19:30 20:22 (00:52)
Spomenik - Okretnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Cerevic, Podunavlje
arr. 19:31
dep. 19:31
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:32
dep. 19:32
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:33
dep. 19:33
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:34
dep. 19:34
2.4 km
arr. 19:35
dep. 19:35
3.2 km
Beocin, Most
arr. 19:37
dep. 19:37
4.9 km
arr. 19:38
dep. 19:38
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 19:40
dep. 19:40
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
12.4 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 19:49
dep. 19:49
11.7 km
arr. 19:47
dep. 19:47
11.1 km
arr. 19:46
dep. 19:46
10.6 km
arr. 19:45
dep. 19:45
10 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:52
dep. 19:52
13.4 km
Beocin, III
arr. 19:53
dep. 19:53
13.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:56
dep. 19:56
15.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:57
dep. 19:57
16.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:58
dep. 19:58
17.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:01
dep. 20:01
19.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
22.6 km
arr. 20:13
dep. 20:13
26.7 km
arr. 20:22
29.6 km
19:33 20:16 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 19:33
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 19:34
dep. 19:34
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:35
dep. 19:35
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
2.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
3.2 km
Beocin, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
4.9 km
arr. 19:41
dep. 19:41
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 19:43
dep. 19:43
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 19:44
dep. 19:44
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:46
dep. 19:46
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 19:47
dep. 19:47
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:50
dep. 19:50
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:51
dep. 19:51
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:52
dep. 19:52
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:55
dep. 19:55
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
17.8 km
arr. 20:07
dep. 20:07
21.9 km
arr. 20:16
24.8 km
21:50 22:33 (00:43)
Spomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 21:50
Cerevic, Podunavlje
arr. 21:51
dep. 21:51
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 21:52
dep. 21:52
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 21:53
dep. 21:53
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 21:54
dep. 21:54
2.4 km
arr. 21:55
dep. 21:55
3.2 km
Beocin, Most
arr. 21:57
dep. 21:57
4.9 km
arr. 21:58
dep. 21:58
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 22:00
dep. 22:00
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 22:01
dep. 22:01
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:03
dep. 22:03
8.6 km
Beocin, III
arr. 22:04
dep. 22:04
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:07
dep. 22:07
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 22:08
dep. 22:08
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 22:09
dep. 22:09
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 22:12
dep. 22:12
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:17
dep. 22:17
17.8 km
arr. 22:24
dep. 22:24
21.9 km
arr. 22:33
24.8 km

Naselja Cerevic i Novi Sad su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cerevic je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.