Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cerevic - Novi Sad timetable

friday, 22.11.2019.
04:20 05:12 (00:52)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:20
Cerevic, Podunavlje
arr. 04:21
dep. 04:21
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 04:22
dep. 04:22
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 04:23
dep. 04:23
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 04:24
dep. 04:24
2.4 km
arr. 04:25
dep. 04:25
3.2 km
Beocin, Most
arr. 04:27
dep. 04:27
4.9 km
arr. 04:28
dep. 04:28
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 04:30
dep. 04:30
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
12.4 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 04:39
dep. 04:39
11.7 km
arr. 04:37
dep. 04:37
11.1 km
arr. 04:36
dep. 04:36
10.6 km
arr. 04:35
dep. 04:35
10 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 04:42
dep. 04:42
13.4 km
Beocin, III
arr. 04:43
dep. 04:43
13.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 04:46
dep. 04:46
15.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 04:47
dep. 04:47
16.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 04:48
dep. 04:48
17.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 04:51
dep. 04:51
19.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
22.6 km
arr. 05:03
dep. 05:03
26.7 km
arr. 05:12
29.6 km
04:55 05:38 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 04:55
Cerevic, Podunavlje
arr. 04:56
dep. 04:56
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 04:57
dep. 04:57
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 04:58
dep. 04:58
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 04:59
dep. 04:59
2.4 km
arr. 05:00
dep. 05:00
3.2 km
Beocin, Most
arr. 05:02
dep. 05:02
4.9 km
arr. 05:03
dep. 05:03
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 05:05
dep. 05:05
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 05:06
dep. 05:06
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:08
dep. 05:08
8.6 km
Beocin, III
arr. 05:09
dep. 05:09
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:12
dep. 05:12
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:13
dep. 05:13
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:14
dep. 05:14
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:17
dep. 05:17
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
17.8 km
arr. 05:29
dep. 05:29
21.9 km
arr. 05:38
24.8 km
05:33 06:16 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 05:33
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 05:34
dep. 05:34
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:36
dep. 05:36
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
2.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
3.2 km
Beocin, Most
arr. 05:40
dep. 05:40
4.9 km
arr. 05:41
dep. 05:41
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 05:43
dep. 05:43
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 05:44
dep. 05:44
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:46
dep. 05:46
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 05:47
dep. 05:47
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:50
dep. 05:50
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:51
dep. 05:51
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:55
dep. 05:55
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
17.8 km
arr. 06:07
dep. 06:07
21.9 km
arr. 06:16
24.8 km
05:35 06:18 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 05:35
Cerevic, Podunavlje
arr. 05:36
dep. 05:36
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 05:37
dep. 05:37
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:38
dep. 05:38
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:39
dep. 05:39
2.4 km
arr. 05:40
dep. 05:40
3.2 km
Beocin, Most
arr. 05:42
dep. 05:42
4.9 km
arr. 05:43
dep. 05:43
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 05:45
dep. 05:45
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 05:46
dep. 05:46
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:48
dep. 05:48
8.6 km
Beocin, III
arr. 05:49
dep. 05:49
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:52
dep. 05:52
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:53
dep. 05:53
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 05:54
dep. 05:54
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:57
dep. 05:57
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
17.8 km
arr. 06:09
dep. 06:09
21.9 km
arr. 06:18
24.8 km
06:12 06:55 (00:43)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:12
Cerevic, Podunavlje
arr. 06:13
dep. 06:13
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:14
dep. 06:14
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:15
dep. 06:15
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:16
dep. 06:16
2.4 km
arr. 06:17
dep. 06:17
3.2 km
Beocin, Most
arr. 06:19
dep. 06:19
4.9 km
arr. 06:20
dep. 06:20
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 06:22
dep. 06:22
6.8 km
Beocin, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:25
dep. 06:25
8.6 km
Beocin, III
arr. 06:26
dep. 06:26
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:29
dep. 06:29
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:30
dep. 06:30
11.5 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:31
dep. 06:31
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:34
dep. 06:34
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
17.8 km
arr. 06:46
dep. 06:46
21.9 km
arr. 06:55
24.8 km
06:18 07:01 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 06:18
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 06:19
dep. 06:19
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:20
dep. 06:20
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:21
dep. 06:21
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
2.4 km
arr. 06:23
dep. 06:23
3.2 km
Beocin, Most
arr. 06:25
dep. 06:25
4.9 km
arr. 06:26
dep. 06:26
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 06:28
dep. 06:28
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 06:29
dep. 06:29
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:31
dep. 06:31
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:35
dep. 06:35
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:37
dep. 06:37
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:40
dep. 06:40
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
17.8 km
arr. 06:52
dep. 06:52
21.9 km
arr. 07:01
24.8 km
06:20 07:03 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 06:20
Cerevic, Podunavlje
arr. 06:21
dep. 06:21
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:23
dep. 06:23
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:24
dep. 06:24
2.4 km
arr. 06:25
dep. 06:25
3.2 km
Beocin, Most
arr. 06:27
dep. 06:27
4.9 km
arr. 06:28
dep. 06:28
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 06:30
dep. 06:30
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 06:31
dep. 06:31
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:33
dep. 06:33
8.6 km
Beocin, III
arr. 06:34
dep. 06:34
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:37
dep. 06:37
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:38
dep. 06:38
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 06:39
dep. 06:39
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:42
dep. 06:42
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
17.8 km
arr. 06:54
dep. 06:54
21.9 km
arr. 07:03
24.8 km
06:50 07:33 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 06:50
Cerevic, Podunavlje
arr. 06:51
dep. 06:51
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:53
dep. 06:53
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:54
dep. 06:54
2.4 km
arr. 06:55
dep. 06:55
3.2 km
Beocin, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
4.9 km
arr. 06:58
dep. 06:58
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 07:00
dep. 07:00
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 07:01
dep. 07:01
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:03
dep. 07:03
8.6 km
Beocin, III
arr. 07:04
dep. 07:04
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:07
dep. 07:07
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:08
dep. 07:08
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 07:09
dep. 07:09
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:12
dep. 07:12
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
17.8 km
arr. 07:24
dep. 07:24
21.9 km
arr. 07:33
24.8 km
07:20 08:12 (00:52)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:20
Cerevic, Podunavlje
arr. 07:21
dep. 07:21
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 07:23
dep. 07:23
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 07:24
dep. 07:24
2.4 km
arr. 07:25
dep. 07:25
3.2 km
Beocin, Most
arr. 07:27
dep. 07:27
4.9 km
arr. 07:28
dep. 07:28
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 07:30
dep. 07:30
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
12.4 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 07:39
dep. 07:39
11.7 km
arr. 07:37
dep. 07:37
11.1 km
arr. 07:36
dep. 07:36
10.6 km
arr. 07:35
dep. 07:35
10 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:42
dep. 07:42
13.4 km
Beocin, III
arr. 07:43
dep. 07:43
13.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:46
dep. 07:46
15.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:47
dep. 07:47
16.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 07:48
dep. 07:48
17.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:51
dep. 07:51
19.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:56
dep. 07:56
22.6 km
arr. 08:03
dep. 08:03
26.7 km
arr. 08:12
29.6 km
07:27 08:10 (00:43)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:27
Cerevic, Podunavlje
arr. 07:28
dep. 07:28
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 07:29
dep. 07:29
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 07:30
dep. 07:30
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
2.4 km
arr. 07:32
dep. 07:32
3.2 km
Beocin, Most
arr. 07:34
dep. 07:34
4.9 km
arr. 07:35
dep. 07:35
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 07:37
dep. 07:37
6.8 km
Beocin, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:40
dep. 07:40
8.6 km
Beocin, III
arr. 07:41
dep. 07:41
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:44
dep. 07:44
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:45
dep. 07:45
11.5 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:46
dep. 07:46
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:49
dep. 07:49
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
17.8 km
arr. 08:01
dep. 08:01
21.9 km
arr. 08:10
24.8 km
07:48 08:31 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 07:48
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 07:49
dep. 07:49
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 07:51
dep. 07:51
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
2.4 km
arr. 07:53
dep. 07:53
3.2 km
Beocin, Most
arr. 07:55
dep. 07:55
4.9 km
arr. 07:56
dep. 07:56
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 07:58
dep. 07:58
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 07:59
dep. 07:59
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:01
dep. 08:01
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 08:02
dep. 08:02
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:05
dep. 08:05
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:06
dep. 08:06
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:07
dep. 08:07
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:10
dep. 08:10
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
17.8 km
arr. 08:22
dep. 08:22
21.9 km
arr. 08:31
24.8 km
08:05 08:48 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 08:05
Cerevic, Podunavlje
arr. 08:06
dep. 08:06
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 08:08
dep. 08:08
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
2.4 km
arr. 08:10
dep. 08:10
3.2 km
Beocin, Most
arr. 08:12
dep. 08:12
4.9 km
arr. 08:13
dep. 08:13
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 08:15
dep. 08:15
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 08:16
dep. 08:16
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:18
dep. 08:18
8.6 km
Beocin, III
arr. 08:19
dep. 08:19
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:22
dep. 08:22
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:23
dep. 08:23
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 08:24
dep. 08:24
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:27
dep. 08:27
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:32
dep. 08:32
17.8 km
arr. 08:39
dep. 08:39
21.9 km
arr. 08:48
24.8 km
08:50 09:33 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 08:50
Cerevic, Podunavlje
arr. 08:51
dep. 08:51
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
2.4 km
arr. 08:55
dep. 08:55
3.2 km
Beocin, Most
arr. 08:57
dep. 08:57
4.9 km
arr. 08:58
dep. 08:58
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 09:00
dep. 09:00
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 09:01
dep. 09:01
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:03
dep. 09:03
8.6 km
Beocin, III
arr. 09:04
dep. 09:04
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:07
dep. 09:07
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:08
dep. 09:08
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 09:09
dep. 09:09
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:12
dep. 09:12
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
17.8 km
arr. 09:24
dep. 09:24
21.9 km
arr. 09:33
24.8 km
09:25 10:17 (00:52)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:25
Cerevic, Podunavlje
arr. 09:26
dep. 09:26
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 09:27
dep. 09:27
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 09:28
dep. 09:28
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 09:29
dep. 09:29
2.4 km
arr. 09:30
dep. 09:30
3.2 km
Beocin, Most
arr. 09:32
dep. 09:32
4.9 km
arr. 09:33
dep. 09:33
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 09:35
dep. 09:35
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
12.4 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 09:44
dep. 09:44
11.7 km
arr. 09:42
dep. 09:42
11.1 km
arr. 09:41
dep. 09:41
10.6 km
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:47
dep. 09:47
13.4 km
Beocin, III
arr. 09:48
dep. 09:48
13.8 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:51
dep. 09:51
15.7 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:52
dep. 09:52
16.3 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 09:53
dep. 09:53
17.1 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:56
dep. 09:56
19.4 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:01
dep. 10:01
22.6 km
arr. 10:08
dep. 10:08
26.7 km
arr. 10:17
29.6 km
10:27 11:10 (00:43)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:27
Cerevic, Podunavlje
arr. 10:28
dep. 10:28
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 10:29
dep. 10:29
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 10:30
dep. 10:30
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 10:31
dep. 10:31
2.4 km
arr. 10:32
dep. 10:32
3.2 km
Beocin, Most
arr. 10:34
dep. 10:34
4.9 km
arr. 10:35
dep. 10:35
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 10:37
dep. 10:37
6.8 km
Beocin, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:40
dep. 10:40
8.6 km
Beocin, III
arr. 10:41
dep. 10:41
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:44
dep. 10:44
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:45
dep. 10:45
11.5 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 10:46
dep. 10:46
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:49
dep. 10:49
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:54
dep. 10:54
17.8 km
arr. 11:01
dep. 11:01
21.9 km
arr. 11:10
24.8 km
11:20 12:03 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 11:20
Cerevic, Podunavlje
arr. 11:21
dep. 11:21
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 11:24
dep. 11:24
2.4 km
arr. 11:25
dep. 11:25
3.2 km
Beocin, Most
arr. 11:27
dep. 11:27
4.9 km
arr. 11:28
dep. 11:28
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 11:30
dep. 11:30
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 11:31
dep. 11:31
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:33
dep. 11:33
8.6 km
Beocin, III
arr. 11:34
dep. 11:34
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:37
dep. 11:37
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:38
dep. 11:38
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 11:39
dep. 11:39
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:42
dep. 11:42
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
17.8 km
arr. 11:54
dep. 11:54
21.9 km
arr. 12:03
24.8 km
12:03 12:46 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 12:03
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 12:04
dep. 12:04
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:06
dep. 12:06
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:07
dep. 12:07
2.4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
3.2 km
Beocin, Most
arr. 12:10
dep. 12:10
4.9 km
arr. 12:11
dep. 12:11
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 12:14
dep. 12:14
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:16
dep. 12:16
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 12:17
dep. 12:17
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:20
dep. 12:20
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:21
dep. 12:21
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:22
dep. 12:22
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:25
dep. 12:25
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
17.8 km
arr. 12:37
dep. 12:37
21.9 km
arr. 12:46
24.8 km
12:15 12:58 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 12:15
Cerevic, Podunavlje
arr. 12:16
dep. 12:16
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:17
dep. 12:17
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:18
dep. 12:18
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
2.4 km
arr. 12:20
dep. 12:20
3.2 km
Beocin, Most
arr. 12:22
dep. 12:22
4.9 km
arr. 12:23
dep. 12:23
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 12:25
dep. 12:25
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 12:26
dep. 12:26
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:28
dep. 12:28
8.6 km
Beocin, III
arr. 12:29
dep. 12:29
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:32
dep. 12:32
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:33
dep. 12:33
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 12:34
dep. 12:34
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:37
dep. 12:37
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
17.8 km
arr. 12:49
dep. 12:49
21.9 km
arr. 12:58
24.8 km
12:42 13:25 (00:43)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:42
Cerevic, Podunavlje
arr. 12:43
dep. 12:43
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:44
dep. 12:44
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:45
dep. 12:45
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:46
dep. 12:46
2.4 km
arr. 12:47
dep. 12:47
3.2 km
Beocin, Most
arr. 12:49
dep. 12:49
4.9 km
arr. 12:50
dep. 12:50
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 12:52
dep. 12:52
6.8 km
Beocin, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:55
dep. 12:55
8.6 km
Beocin, III
arr. 12:56
dep. 12:56
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:59
dep. 12:59
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:00
dep. 13:00
11.5 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:01
dep. 13:01
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:04
dep. 13:04
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
17.8 km
arr. 13:16
dep. 13:16
21.9 km
arr. 13:25
24.8 km
13:28 14:11 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 13:28
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 13:29
dep. 13:29
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 13:30
dep. 13:30
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
2.4 km
arr. 13:33
dep. 13:33
3.2 km
Beocin, Most
arr. 13:35
dep. 13:35
4.9 km
arr. 13:36
dep. 13:36
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 13:38
dep. 13:38
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 13:39
dep. 13:39
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:41
dep. 13:41
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 13:42
dep. 13:42
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:45
dep. 13:45
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:46
dep. 13:46
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:47
dep. 13:47
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:50
dep. 13:50
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:55
dep. 13:55
17.8 km
arr. 14:02
dep. 14:02
21.9 km
arr. 14:11
24.8 km
13:40 14:23 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 13:40
Cerevic, Podunavlje
arr. 13:41
dep. 13:41
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 13:42
dep. 13:42
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 13:43
dep. 13:43
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 13:44
dep. 13:44
2.4 km
arr. 13:45
dep. 13:45
3.2 km
Beocin, Most
arr. 13:47
dep. 13:47
4.9 km
arr. 13:48
dep. 13:48
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 13:50
dep. 13:50
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 13:51
dep. 13:51
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:53
dep. 13:53
8.6 km
Beocin, III
arr. 13:54
dep. 13:54
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:57
dep. 13:57
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:58
dep. 13:58
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 13:59
dep. 13:59
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:02
dep. 14:02
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
17.8 km
arr. 14:14
dep. 14:14
21.9 km
arr. 14:23
24.8 km
14:25 15:08 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 14:25
Cerevic, Podunavlje
arr. 14:26
dep. 14:26
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:27
dep. 14:27
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:28
dep. 14:28
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:29
dep. 14:29
2.4 km
arr. 14:30
dep. 14:30
3.2 km
Beocin, Most
arr. 14:32
dep. 14:32
4.9 km
arr. 14:33
dep. 14:33
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 14:35
dep. 14:35
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 14:36
dep. 14:36
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:38
dep. 14:38
8.6 km
Beocin, III
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 14:42
dep. 14:42
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 14:43
dep. 14:43
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 14:44
dep. 14:44
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:47
dep. 14:47
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
17.8 km
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
arr. 15:08
24.8 km
14:43 15:26 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 14:43
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 14:44
dep. 14:44
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:45
dep. 14:45
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:46
dep. 14:46
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:47
dep. 14:47
2.4 km
arr. 14:48
dep. 14:48
3.2 km
Beocin, Most
arr. 14:50
dep. 14:50
4.9 km
arr. 14:51
dep. 14:51
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 14:53
dep. 14:53
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:56
dep. 14:56
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 14:57
dep. 14:57
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:00
dep. 15:00
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:01
dep. 15:01
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:02
dep. 15:02
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:05
dep. 15:05
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
17.8 km
arr. 15:17
dep. 15:17
21.9 km
arr. 15:26
24.8 km
15:25 16:08 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 15:25
Cerevic, Podunavlje
arr. 15:26
dep. 15:26
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:28
dep. 15:28
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:29
dep. 15:29
2.4 km
arr. 15:30
dep. 15:30
3.2 km
Beocin, Most
arr. 15:32
dep. 15:32
4.9 km
arr. 15:33
dep. 15:33
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 15:35
dep. 15:35
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:38
dep. 15:38
8.6 km
Beocin, III
arr. 15:39
dep. 15:39
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:42
dep. 15:42
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:43
dep. 15:43
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:44
dep. 15:44
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:47
dep. 15:47
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:52
dep. 15:52
17.8 km
arr. 15:59
dep. 15:59
21.9 km
arr. 16:08
24.8 km
15:33 16:16 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 15:33
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:34
dep. 15:34
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:36
dep. 15:36
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:37
dep. 15:37
2.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
3.2 km
Beocin, Most
arr. 15:40
dep. 15:40
4.9 km
arr. 15:41
dep. 15:41
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 15:43
dep. 15:43
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 15:44
dep. 15:44
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:46
dep. 15:46
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 15:47
dep. 15:47
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:50
dep. 15:50
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:51
dep. 15:51
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 15:52
dep. 15:52
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:55
dep. 15:55
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
17.8 km
arr. 16:07
dep. 16:07
21.9 km
arr. 16:16
24.8 km
16:35 17:18 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 16:35
Cerevic, Podunavlje
arr. 16:36
dep. 16:36
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
2.4 km
arr. 16:40
dep. 16:40
3.2 km
Beocin, Most
arr. 16:42
dep. 16:42
4.9 km
arr. 16:43
dep. 16:43
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 16:45
dep. 16:45
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 16:46
dep. 16:46
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:48
dep. 16:48
8.6 km
Beocin, III
arr. 16:49
dep. 16:49
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:52
dep. 16:52
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:53
dep. 16:53
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 16:54
dep. 16:54
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:57
dep. 16:57
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:02
dep. 17:02
17.8 km
arr. 17:09
dep. 17:09
21.9 km
arr. 17:18
24.8 km
16:43 17:26 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 16:43
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 16:44
dep. 16:44
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:45
dep. 16:45
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:46
dep. 16:46
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:47
dep. 16:47
2.4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
3.2 km
Beocin, Most
arr. 16:50
dep. 16:50
4.9 km
arr. 16:51
dep. 16:51
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 16:53
dep. 16:53
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:56
dep. 16:56
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 16:57
dep. 16:57
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:00
dep. 17:00
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:01
dep. 17:01
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:02
dep. 17:02
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:05
dep. 17:05
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
17.8 km
arr. 17:17
dep. 17:17
21.9 km
arr. 17:26
24.8 km
16:57 17:40 (00:43)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:57
Cerevic, Podunavlje
arr. 16:58
dep. 16:58
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:59
dep. 16:59
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 17:00
dep. 17:00
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 17:01
dep. 17:01
2.4 km
arr. 17:02
dep. 17:02
3.2 km
Beocin, Most
arr. 17:04
dep. 17:04
4.9 km
arr. 17:05
dep. 17:05
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 17:07
dep. 17:07
6.8 km
Beocin, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:10
dep. 17:10
8.6 km
Beocin, III
arr. 17:11
dep. 17:11
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:14
dep. 17:14
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:15
dep. 17:15
11.5 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 17:16
dep. 17:16
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:19
dep. 17:19
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
17.8 km
arr. 17:31
dep. 17:31
21.9 km
arr. 17:40
24.8 km
17:30 18:13 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 17:30
Cerevic, Podunavlje
arr. 17:31
dep. 17:31
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 17:33
dep. 17:33
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 17:34
dep. 17:34
2.4 km
arr. 17:35
dep. 17:35
3.2 km
Beocin, Most
arr. 17:37
dep. 17:37
4.9 km
arr. 17:38
dep. 17:38
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 17:40
dep. 17:40
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 17:41
dep. 17:41
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:43
dep. 17:43
8.6 km
Beocin, III
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 17:47
dep. 17:47
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 17:48
dep. 17:48
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 17:49
dep. 17:49
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:52
dep. 17:52
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
17.8 km
arr. 18:04
dep. 18:04
21.9 km
arr. 18:13
24.8 km
18:30 19:13 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 18:30
Cerevic, Podunavlje
arr. 18:31
dep. 18:31
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 18:32
dep. 18:32
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 18:33
dep. 18:33
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
2.4 km
arr. 18:35
dep. 18:35
3.2 km
Beocin, Most
arr. 18:37
dep. 18:37
4.9 km
arr. 18:38
dep. 18:38
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 18:40
dep. 18:40
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 18:41
dep. 18:41
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:43
dep. 18:43
8.6 km
Beocin, III
arr. 18:44
dep. 18:44
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:47
dep. 18:47
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:48
dep. 18:48
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 18:49
dep. 18:49
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:52
dep. 18:52
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
17.8 km
arr. 19:04
dep. 19:04
21.9 km
arr. 19:13
24.8 km
19:05 19:48 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 19:05
Cerevic, Podunavlje
arr. 19:06
dep. 19:06
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:08
dep. 19:08
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:09
dep. 19:09
2.4 km
arr. 19:10
dep. 19:10
3.2 km
Beocin, Most
arr. 19:12
dep. 19:12
4.9 km
arr. 19:13
dep. 19:13
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 19:15
dep. 19:15
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 19:16
dep. 19:16
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:18
dep. 19:18
8.6 km
Beocin, III
arr. 19:19
dep. 19:19
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:22
dep. 19:22
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:23
dep. 19:23
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:24
dep. 19:24
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:27
dep. 19:27
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
17.8 km
arr. 19:39
dep. 19:39
21.9 km
arr. 19:48
24.8 km
19:33 20:16 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 19:33
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 19:34
dep. 19:34
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:35
dep. 19:35
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
2.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
3.2 km
Beocin, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
4.9 km
arr. 19:41
dep. 19:41
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 19:43
dep. 19:43
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 19:44
dep. 19:44
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:46
dep. 19:46
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 19:47
dep. 19:47
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:50
dep. 19:50
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:51
dep. 19:51
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 19:52
dep. 19:52
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:55
dep. 19:55
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
17.8 km
arr. 20:07
dep. 20:07
21.9 km
arr. 20:16
24.8 km
19:57 20:40 (00:43)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:57
Cerevic, Podunavlje
arr. 19:58
dep. 19:58
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:59
dep. 19:59
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 20:01
dep. 20:01
2.4 km
arr. 20:02
dep. 20:02
3.2 km
Beocin, Most
arr. 20:04
dep. 20:04
4.9 km
arr. 20:05
dep. 20:05
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 20:07
dep. 20:07
6.8 km
Beocin, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:10
dep. 20:10
8.6 km
Beocin, III
arr. 20:11
dep. 20:11
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:14
dep. 20:14
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:15
dep. 20:15
11.5 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:16
dep. 20:16
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:19
dep. 20:19
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
17.8 km
arr. 20:31
dep. 20:31
21.9 km
arr. 20:40
24.8 km
20:10 20:53 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 20:10
Cerevic, Podunavlje
arr. 20:11
dep. 20:11
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 20:12
dep. 20:12
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 20:13
dep. 20:13
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 20:14
dep. 20:14
2.4 km
arr. 20:15
dep. 20:15
3.2 km
Beocin, Most
arr. 20:17
dep. 20:17
4.9 km
arr. 20:18
dep. 20:18
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 20:20
dep. 20:20
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:23
dep. 20:23
8.6 km
Beocin, III
arr. 20:24
dep. 20:24
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:27
dep. 20:27
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:28
dep. 20:28
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 20:29
dep. 20:29
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:32
dep. 20:32
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:37
dep. 20:37
17.8 km
arr. 20:44
dep. 20:44
21.9 km
arr. 20:53
24.8 km
22:15 22:58 (00:43)
Spomenik - OkretnicaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Cerevic, Podunavlje
arr. 22:16
dep. 22:16
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 22:17
dep. 22:17
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 22:18
dep. 22:18
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
2.4 km
arr. 22:20
dep. 22:20
3.2 km
Beocin, Most
arr. 22:22
dep. 22:22
4.9 km
arr. 22:23
dep. 22:23
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 22:25
dep. 22:25
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 22:26
dep. 22:26
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:29
dep. 22:29
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:32
dep. 22:32
10.9 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 22:34
dep. 22:34
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 22:37
dep. 22:37
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
17.8 km
arr. 22:49
dep. 22:49
21.9 km
arr. 22:58
24.8 km
23:23 00:06 (00:43)
SpomenikMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cerevic, Spomenik
dep. 23:23
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 23:24
dep. 23:24
0.8 km
Cerevic, Ulaz
arr. 23:25
dep. 23:25
1.3 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 23:26
dep. 23:26
1.9 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 23:27
dep. 23:27
2.4 km
arr. 23:28
dep. 23:28
3.2 km
Beocin, Most
arr. 23:30
dep. 23:30
4.9 km
arr. 23:31
dep. 23:31
5.6 km
Beocin, LBCF
arr. 23:33
dep. 23:33
6.8 km
Beocin, Bus station
arr. 23:34
dep. 23:34
7.6 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 23:36
dep. 23:36
8.6 km
Beocin, Novosadska 58
arr. 23:37
dep. 23:37
9 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 23:40
dep. 23:40
10.9 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 23:41
dep. 23:41
11.5 km
Rakovac kod Beocina, II - Odmaraliste Novomont
arr. 23:42
dep. 23:42
12.3 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 23:45
dep. 23:45
14.6 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:50
dep. 23:50
17.8 km
arr. 23:57
dep. 23:57
21.9 km
arr. 00:06
24.8 km

Naselja Cerevic i Novi Sad su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cerevic je u 04:20 h, dok je poslednji polazak u 23:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.