Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Centa - Padinska Skela timetable

sunday, 21.07.2019.
03:55 04:26 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 03:55
Centa, Trzni centar
arr. 03:56
dep. 03:56
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:05
dep. 04:05
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 04:06
dep. 04:06
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:08
dep. 04:08
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:10
dep. 04:10
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:12
dep. 04:12
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:15
dep. 04:15
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:18
dep. 04:18
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:22
dep. 04:22
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:23
dep. 04:23
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:24
dep. 04:24
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 04:26
21 km
05:05 05:36 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 05:05
Centa, Trzni centar
arr. 05:06
dep. 05:06
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 05:15
dep. 05:15
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:16
dep. 05:16
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 05:18
dep. 05:18
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:20
dep. 05:20
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:22
dep. 05:22
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:25
dep. 05:25
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:28
dep. 05:28
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:32
dep. 05:32
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:33
dep. 05:33
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:34
dep. 05:34
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 05:36
21 km
06:20 06:51 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 06:20
Centa, Trzni centar
arr. 06:21
dep. 06:21
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:30
dep. 06:30
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:31
dep. 06:31
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:33
dep. 06:33
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:37
dep. 06:37
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:40
dep. 06:40
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:43
dep. 06:43
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:47
dep. 06:47
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 06:48
dep. 06:48
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 06:49
dep. 06:49
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 06:51
21 km
07:55 08:26 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 07:55
Centa, Trzni centar
arr. 07:56
dep. 07:56
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:05
dep. 08:05
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 08:06
dep. 08:06
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:08
dep. 08:08
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:10
dep. 08:10
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:12
dep. 08:12
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:15
dep. 08:15
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:18
dep. 08:18
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:22
dep. 08:22
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:24
dep. 08:24
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 08:26
21 km
09:23 09:54 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 09:23
Centa, Trzni centar
arr. 09:24
dep. 09:24
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:33
dep. 09:33
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:34
dep. 09:34
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 09:36
dep. 09:36
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:38
dep. 09:38
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 09:40
dep. 09:40
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 09:43
dep. 09:43
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 09:46
dep. 09:46
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:50
dep. 09:50
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 09:51
dep. 09:51
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 09:52
dep. 09:52
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 09:54
21 km
10:43 11:14 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 10:43
Centa, Trzni centar
arr. 10:44
dep. 10:44
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:53
dep. 10:53
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:54
dep. 10:54
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:56
dep. 10:56
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:58
dep. 10:58
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:00
dep. 11:00
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:03
dep. 11:03
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:06
dep. 11:06
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:10
dep. 11:10
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:12
dep. 11:12
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 11:14
21 km
11:38 12:00 (00:22)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa
dep. 11:38
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
20 km
12:00 12:31 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 12:00
Centa, Trzni centar
arr. 12:01
dep. 12:01
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:10
dep. 12:10
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:11
dep. 12:11
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:13
dep. 12:13
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:17
dep. 12:17
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:20
dep. 12:20
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:23
dep. 12:23
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:27
dep. 12:27
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:29
dep. 12:29
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 12:31
21 km
13:18 13:49 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 13:18
Centa, Trzni centar
arr. 13:19
dep. 13:19
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:28
dep. 13:28
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 13:29
dep. 13:29
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 13:31
dep. 13:31
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:33
dep. 13:33
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 13:35
dep. 13:35
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 13:38
dep. 13:38
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 13:41
dep. 13:41
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 13:45
dep. 13:45
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 13:46
dep. 13:46
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 13:47
dep. 13:47
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 13:49
21 km
14:36 14:58 (00:22)
S.Jovanovica 12
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, S.Jovanovica 12
dep. 14:36
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Padinska Skela, PKB
arr. 14:58
22 km
14:53 15:24 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 14:53
Centa, Trzni centar
arr. 14:54
dep. 14:54
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:03
dep. 15:03
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:04
dep. 15:04
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:06
dep. 15:06
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:10
dep. 15:10
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:13
dep. 15:13
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:16
dep. 15:16
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:20
dep. 15:20
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:21
dep. 15:21
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:22
dep. 15:22
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 15:24
21 km
16:13 16:44 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 16:13
Centa, Trzni centar
arr. 16:14
dep. 16:14
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 16:23
dep. 16:23
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 16:24
dep. 16:24
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 16:26
dep. 16:26
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:30
dep. 16:30
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:33
dep. 16:33
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:36
dep. 16:36
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:40
dep. 16:40
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:41
dep. 16:41
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 16:44
21 km
16:15 16:35 (00:20)
Zrenjaninski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Zrenjaninski put
dep. 16:15
Padinska Skela, Intersection
arr. 16:35
20 km
17:33 18:04 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 17:33
Centa, Trzni centar
arr. 17:34
dep. 17:34
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:43
dep. 17:43
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:44
dep. 17:44
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:46
dep. 17:46
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:48
dep. 17:48
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:50
dep. 17:50
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:53
dep. 17:53
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 17:56
dep. 17:56
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:00
dep. 18:00
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:01
dep. 18:01
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:02
dep. 18:02
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 18:04
21 km
18:53 19:24 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 18:53
Centa, Trzni centar
arr. 18:54
dep. 18:54
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:03
dep. 19:03
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:04
dep. 19:04
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:06
dep. 19:06
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:08
dep. 19:08
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:10
dep. 19:10
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:13
dep. 19:13
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:16
dep. 19:16
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:20
dep. 19:20
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:21
dep. 19:21
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 19:24
21 km
20:15 20:46 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 20:15
Centa, Trzni centar
arr. 20:16
dep. 20:16
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:25
dep. 20:25
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 20:26
dep. 20:26
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 20:28
dep. 20:28
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:30
dep. 20:30
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:32
dep. 20:32
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:35
dep. 20:35
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 20:38
dep. 20:38
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 20:42
dep. 20:42
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 20:43
dep. 20:43
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 20:44
dep. 20:44
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 20:46
21 km
21:25 21:45 (00:20)
Zrenjaninski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Zrenjaninski put
dep. 21:25
Padinska Skela, Intersection
arr. 21:45
22 km
21:40 22:11 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 21:40
Centa, Trzni centar
arr. 21:41
dep. 21:41
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 21:50
dep. 21:50
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 21:51
dep. 21:51
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 21:53
dep. 21:53
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:55
dep. 21:55
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:57
dep. 21:57
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:00
dep. 22:00
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:03
dep. 22:03
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:07
dep. 22:07
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:08
dep. 22:08
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:09
dep. 22:09
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 22:11
21 km
23:00 23:31 (00:31)
Center
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 23:00
Centa, Trzni centar
arr. 23:01
dep. 23:01
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 23:06
dep. 23:06
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 23:10
dep. 23:10
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 23:11
dep. 23:11
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 23:13
dep. 23:13
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:15
dep. 23:15
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 23:17
dep. 23:17
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 23:20
dep. 23:20
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 23:23
dep. 23:23
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 23:27
dep. 23:27
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 23:28
dep. 23:28
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 23:29
dep. 23:29
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 23:31
21 km

Naselja Centa i Padinska Skela su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Centa je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.