Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Centa - Padinska Skela timetable

friday, 05.03.2021.
03:55 04:26 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 03:55
Centa, Trzni centar
arr. 03:56
dep. 03:56
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 04:01
dep. 04:01
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 04:05
dep. 04:05
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 04:06
dep. 04:06
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 04:08
dep. 04:08
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 04:10
dep. 04:10
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 04:12
dep. 04:12
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 04:15
dep. 04:15
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 04:18
dep. 04:18
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 04:22
dep. 04:22
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 04:23
dep. 04:23
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 04:24
dep. 04:24
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 04:26
21 km
05:05 05:36 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 05:05
Centa, Trzni centar
arr. 05:06
dep. 05:06
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 05:15
dep. 05:15
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 05:16
dep. 05:16
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 05:18
dep. 05:18
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 05:20
dep. 05:20
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 05:22
dep. 05:22
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 05:25
dep. 05:25
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 05:28
dep. 05:28
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 05:32
dep. 05:32
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 05:33
dep. 05:33
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 05:34
dep. 05:34
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 05:36
21 km
06:20 06:51 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 06:20
Centa, Trzni centar
arr. 06:21
dep. 06:21
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 06:30
dep. 06:30
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 06:31
dep. 06:31
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 06:33
dep. 06:33
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 06:35
dep. 06:35
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 06:37
dep. 06:37
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 06:40
dep. 06:40
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 06:43
dep. 06:43
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 06:47
dep. 06:47
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 06:48
dep. 06:48
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 06:49
dep. 06:49
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 06:51
21 km
07:55 08:26 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 07:55
Centa, Trzni centar
arr. 07:56
dep. 07:56
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 08:01
dep. 08:01
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:05
dep. 08:05
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 08:06
dep. 08:06
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 08:08
dep. 08:08
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 08:10
dep. 08:10
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 08:12
dep. 08:12
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 08:15
dep. 08:15
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 08:18
dep. 08:18
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 08:22
dep. 08:22
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 08:23
dep. 08:23
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 08:24
dep. 08:24
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 08:26
21 km
09:23 09:54 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 09:23
Centa, Trzni centar
arr. 09:24
dep. 09:24
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 09:29
dep. 09:29
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:33
dep. 09:33
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 09:34
dep. 09:34
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 09:36
dep. 09:36
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 09:38
dep. 09:38
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 09:40
dep. 09:40
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 09:43
dep. 09:43
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 09:46
dep. 09:46
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 09:50
dep. 09:50
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 09:51
dep. 09:51
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 09:52
dep. 09:52
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 09:54
21 km
10:43 11:14 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 10:43
Centa, Trzni centar
arr. 10:44
dep. 10:44
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 10:49
dep. 10:49
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 10:53
dep. 10:53
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 10:54
dep. 10:54
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 10:56
dep. 10:56
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 10:58
dep. 10:58
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 11:00
dep. 11:00
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 11:03
dep. 11:03
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 11:06
dep. 11:06
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 11:10
dep. 11:10
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 11:11
dep. 11:11
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 11:12
dep. 11:12
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 11:14
21 km
11:38 12:00 (00:22)
Faraon - Zrenjaninski putIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:38
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
8 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
20 km
12:00 12:31 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 12:00
Centa, Trzni centar
arr. 12:01
dep. 12:01
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 12:10
dep. 12:10
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 12:11
dep. 12:11
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 12:13
dep. 12:13
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 12:17
dep. 12:17
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 12:20
dep. 12:20
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 12:23
dep. 12:23
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 12:27
dep. 12:27
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 12:29
dep. 12:29
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 12:31
21 km
13:18 13:49 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 13:18
Centa, Trzni centar
arr. 13:19
dep. 13:19
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 13:28
dep. 13:28
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 13:29
dep. 13:29
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 13:31
dep. 13:31
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 13:33
dep. 13:33
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 13:35
dep. 13:35
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 13:38
dep. 13:38
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 13:41
dep. 13:41
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 13:45
dep. 13:45
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 13:46
dep. 13:46
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 13:47
dep. 13:47
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 13:49
21 km
14:36 14:58 (00:22)
Faraon - Zrenjaninski putNaselje Toviliste 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:36
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 14:58
22 km
14:53 15:24 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 14:53
Centa, Trzni centar
arr. 14:54
dep. 14:54
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:03
dep. 15:03
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 15:04
dep. 15:04
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 15:06
dep. 15:06
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 15:10
dep. 15:10
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 15:13
dep. 15:13
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 15:16
dep. 15:16
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 15:20
dep. 15:20
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 15:21
dep. 15:21
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 15:22
dep. 15:22
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 15:24
21 km
16:13 16:44 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 16:13
Centa, Trzni centar
arr. 16:14
dep. 16:14
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 16:23
dep. 16:23
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 16:24
dep. 16:24
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 16:26
dep. 16:26
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 16:30
dep. 16:30
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 16:33
dep. 16:33
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 16:36
dep. 16:36
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 16:40
dep. 16:40
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 16:41
dep. 16:41
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 16:42
dep. 16:42
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 16:44
21 km
16:15 16:35 (00:20)
Faraon - Zrenjaninski putNaselje Toviliste 1
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 16:35
20 km
17:33 18:04 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 17:33
Centa, Trzni centar
arr. 17:34
dep. 17:34
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 17:43
dep. 17:43
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 17:44
dep. 17:44
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 17:46
dep. 17:46
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 17:48
dep. 17:48
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 17:50
dep. 17:50
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 17:53
dep. 17:53
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 17:56
dep. 17:56
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 18:00
dep. 18:00
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 18:01
dep. 18:01
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 18:02
dep. 18:02
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 18:04
21 km
18:53 19:24 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 18:53
Centa, Trzni centar
arr. 18:54
dep. 18:54
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 19:03
dep. 19:03
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 19:04
dep. 19:04
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 19:06
dep. 19:06
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 19:08
dep. 19:08
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 19:10
dep. 19:10
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 19:13
dep. 19:13
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 19:16
dep. 19:16
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 19:20
dep. 19:20
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 19:21
dep. 19:21
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 19:24
21 km
20:15 20:46 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 20:15
Centa, Trzni centar
arr. 20:16
dep. 20:16
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 20:25
dep. 20:25
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 20:26
dep. 20:26
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 20:28
dep. 20:28
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 20:30
dep. 20:30
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 20:32
dep. 20:32
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 20:35
dep. 20:35
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 20:38
dep. 20:38
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 20:42
dep. 20:42
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 20:43
dep. 20:43
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 20:44
dep. 20:44
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 20:46
21 km
21:25 21:45 (00:20)
Faraon - Zrenjaninski putNaselje Toviliste 1
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:25
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 21:45
22 km
21:40 22:11 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 21:40
Centa, Trzni centar
arr. 21:41
dep. 21:41
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 21:46
dep. 21:46
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 21:50
dep. 21:50
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 21:51
dep. 21:51
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 21:53
dep. 21:53
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 21:55
dep. 21:55
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 21:57
dep. 21:57
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 22:00
dep. 22:00
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 22:03
dep. 22:03
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 22:07
dep. 22:07
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 22:08
dep. 22:08
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 22:09
dep. 22:09
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 22:11
21 km
23:00 23:31 (00:31)
CenterOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Center
dep. 23:00
Centa, Trzni centar
arr. 23:01
dep. 23:01
0.6 km
Dunavac, Intersection
arr. 23:06
dep. 23:06
4.5 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 23:10
dep. 23:10
6.5 km
Dunavac, Nasipska cuvarnica
arr. 23:11
dep. 23:11
8.5 km
Dunavac, Preliv
arr. 23:13
dep. 23:13
9.8 km
Besni Fok (Padinska skela), Ulaz
arr. 23:15
dep. 23:15
12.1 km
Padinska Skela, Put za Vrbovsko
arr. 23:17
dep. 23:17
13.3 km
Padinska Skela, Sefkereski kanal
arr. 23:20
dep. 23:20
15.7 km
Padinska Skela, Kazneno popravni dom
arr. 23:23
dep. 23:23
17.8 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste
arr. 23:27
dep. 23:27
19.6 km
Padinska Skela, Marije Ilic Agapove
arr. 23:28
dep. 23:28
20 km
Padinska Skela, Ratomira Stojadinovica
arr. 23:29
dep. 23:29
20.5 km
Padinska Skela, Okretnica
arr. 23:31
21 km

Naselja Centa i Padinska Skela su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Centa je u 03:55 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Centa - Padinska Skela iznosi od 1,61 EUR do 1,61 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.