Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Centa - Belgrade (Beograd) timetable

sunday, 12.07.2020.
07:10 08:03 (00:53)
S. Jovanovica 12BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, S. Jovanovica 12
dep. 07:10
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 07:47
dep. 07:47
33.9 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 07:51
dep. 07:51
36.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:03
40.3 km
08:40 09:31 (00:51)
S. Jovanovica 12BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, S. Jovanovica 12
dep. 08:40
Dunavac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
6 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:31
42 km
09:25 10:17 (00:52)
S. Jovanovica 12BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, S. Jovanovica 12
dep. 09:25
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 10:01
dep. 10:01
33.9 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 10:05
dep. 10:05
36.6 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:17
40.3 km
11:38 12:30 (00:52)
BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa
dep. 11:38
Dunavac, Japanski cvet
arr. 11:46
dep. 11:46
43 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
55 km
Borca, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
63 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 12:13
dep. 12:13
68 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:30
78 km
14:36 15:22 (00:46)
S. Jovanovica 12BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, S. Jovanovica 12
dep. 14:36
Padinska Skela, Intersection
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 14:58
dep. 14:58
22 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:07
dep. 15:07
33 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 15:11
dep. 15:11
36 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 15:13
dep. 15:13
37 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:22
43 km
15:20 16:11 (00:51)
S. Jovanovica 12BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, S. Jovanovica 12
dep. 15:20
Dunavac, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:11
42 km
15:25 16:11 (00:46)
S. Jovanovica 12BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, S. Jovanovica 12
dep. 15:25
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 15:55
dep. 15:55
32.1 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:11
38.5 km
16:15 17:10 (00:55)
Faraon - Zrenjaninski putBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 16:50
dep. 16:50
33 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 16:54
dep. 16:54
38 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 16:56
dep. 16:56
40 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:10
43 km
17:31 18:17 (00:46)
Nusuceva 9BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Nusuceva 9
dep. 17:31
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:17
43 km
18:11 18:57 (00:46)
S. Jovanovica 12BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, S. Jovanovica 12
dep. 18:11
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
4 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 18:46
dep. 18:46
36 km
Belgrade (Beograd), Dzordza Vasingtona - Banija
arr. 18:48
dep. 18:48
37 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:57
43 km
18:20 19:11 (00:51)
S. Jovanovica 12BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, S. Jovanovica 12
dep. 18:20
Dunavac, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
6 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:30
dep. 18:30
8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:11
42 km
18:56 19:42 (00:46)
Nusuceva 9BAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Centa, Nusuceva 9
dep. 18:56
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:42
43 km
21:25 22:10 (00:45)
Faraon - Zrenjaninski putBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:25
Padinska Skela, Naselje Toviliste 1
arr. 21:45
dep. 21:45
22 km
Belgrade (Beograd), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 21:55
dep. 21:55
33 km
Belgrade (Beograd), Pancevacki most
arr. 22:00
dep. 22:00
36 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 22:10
43 km

Naselja Centa i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~45 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Centa je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 21:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Centa - Belgrade (Beograd) iznosi od 3,03 EUR do 3,03 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.