Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Celije kod Krusevca - Krusevac timetable

sunday, 21.07.2019.
05:41 06:25 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 05:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
8 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
22.5 km
arr. 06:21
dep. 06:21
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
26.5 km
06:31 07:15 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 06:31
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:34
dep. 06:34
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
8 km
Mali Kupci
arr. 06:48
dep. 06:48
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:49
dep. 06:49
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
11.5 km
Savrane, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
13.5 km
Savrane, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
22.5 km
arr. 07:11
dep. 07:11
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
26.5 km
07:41 08:25 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 07:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 07:44
dep. 07:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
8 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
arr. 08:21
dep. 08:21
23.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
26.5 km
09:56 10:40 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 09:56
Celije kod Krusevca, M
arr. 09:59
dep. 09:59
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Grkljane, Malo
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
8 km
Mali Kupci
arr. 10:13
dep. 10:13
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:14
dep. 10:14
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
11.5 km
Savrane, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
13.5 km
Savrane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
22.5 km
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:37
dep. 10:37
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
26.5 km
11:41 12:25 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 11:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:44
dep. 11:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:53
dep. 11:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
8 km
Mali Kupci
arr. 11:58
dep. 11:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:59
dep. 11:59
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:01
dep. 12:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
22.5 km
arr. 12:21
dep. 12:21
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:22
dep. 12:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
26.5 km
13:11 13:55 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 13:11
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:14
dep. 13:14
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
8 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
11.5 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
13.5 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
23 km
arr. 13:51
dep. 13:51
23.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
26.5 km
13:55 14:35 (00:40)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca
dep. 13:55
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
12 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
27 km
15:51 16:35 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 15:51
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
8 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
11.5 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
13.5 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
arr. 16:31
dep. 16:31
23.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
26.5 km
15:53 16:30 (00:37)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca
dep. 15:53
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:59
dep. 15:59
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
9 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
12 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
16 km
arr. 16:27
dep. 16:27
24 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:30
27 km
16:56 17:40 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 16:56
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:59
dep. 16:59
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
8 km
Mali Kupci
arr. 17:13
dep. 17:13
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:14
dep. 17:14
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 17:16
dep. 17:16
11.5 km
Savrane, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
13.5 km
Savrane, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:34
dep. 17:34
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:35
dep. 17:35
22.5 km
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:37
dep. 17:37
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
26.5 km
20:11 20:55 (00:44)
V
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 20:11
Celije kod Krusevca, M
arr. 20:14
dep. 20:14
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
8 km
Mali Kupci
arr. 20:28
dep. 20:28
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:29
dep. 20:29
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.5 km
Savrane, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
13.5 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:49
dep. 20:49
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
22.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:52
dep. 20:52
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:55
26.5 km

Naselja Celije kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Celije kod Krusevca je u 05:41 h, dok je poslednji polazak u 20:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.