Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Celije kod Krusevca - Krusevac timetable

friday, 22.11.2019.
00:22 01:15 (00:53)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 00:22
Celije kod Krusevca, M
arr. 00:25
dep. 00:25
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 00:30
dep. 00:30
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 00:31
dep. 00:31
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 00:32
dep. 00:32
5 km
Grkljane, Malo
arr. 00:34
dep. 00:34
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 00:35
dep. 00:35
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 00:38
dep. 00:38
8 km
Mali Kupci
arr. 00:41
dep. 00:41
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 00:43
dep. 00:43
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 00:45
dep. 00:45
11.5 km
Savrane, 2
arr. 00:50
dep. 00:50
13.5 km
Savrane, 1
arr. 00:51
dep. 00:51
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 00:54
dep. 00:54
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 00:57
dep. 00:57
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 01:01
dep. 01:01
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 01:05
dep. 01:05
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 01:06
dep. 01:06
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 01:08
dep. 01:08
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 01:09
dep. 01:09
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 01:10
dep. 01:10
22.5 km
arr. 01:11
dep. 01:11
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 01:12
dep. 01:12
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 01:13
dep. 01:13
25.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:15
26.5 km
05:41 06:25 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 05:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
8 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
23.5 km
arr. 06:21
dep. 06:21
24 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
26.5 km
05:41 06:25 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 05:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
8 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
22.5 km
arr. 06:21
dep. 06:21
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
26.5 km
06:31 07:15 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 06:31
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:34
dep. 06:34
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:43
dep. 06:43
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
8 km
Mali Kupci
arr. 06:48
dep. 06:48
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:49
dep. 06:49
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
11.5 km
Savrane, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
13.5 km
Savrane, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
22.5 km
arr. 07:11
dep. 07:11
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
26.5 km
07:41 08:25 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 07:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 07:44
dep. 07:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
8 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
23 km
arr. 08:21
dep. 08:21
23.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
26.5 km
08:26 09:10 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 08:26
Celije kod Krusevca, M
arr. 08:29
dep. 08:29
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Grkljane, Malo
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:41
dep. 08:41
8 km
Mali Kupci
arr. 08:43
dep. 08:43
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:44
dep. 08:44
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:46
dep. 08:46
11.5 km
Savrane, 2
arr. 08:49
dep. 08:49
13.5 km
Savrane, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:54
dep. 08:54
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 09:01
dep. 09:01
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 09:04
dep. 09:04
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 09:05
dep. 09:05
23.5 km
arr. 09:06
dep. 09:06
24 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:07
dep. 09:07
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:08
dep. 09:08
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:10
26.5 km
09:56 10:40 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 09:56
Celije kod Krusevca, M
arr. 09:59
dep. 09:59
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 10:07
dep. 10:07
5 km
Grkljane, Malo
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
8 km
Mali Kupci
arr. 10:13
dep. 10:13
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:14
dep. 10:14
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
11.5 km
Savrane, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
13.5 km
Savrane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 10:34
dep. 10:34
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
22.5 km
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:37
dep. 10:37
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
26.5 km
11:00 11:50 (00:50)
VBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 11:00
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:02
dep. 11:02
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:11
dep. 11:11
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:13
dep. 11:13
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
7 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 11:15
dep. 11:15
7.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
8 km
Mali Kupci
arr. 11:18
dep. 11:18
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:20
dep. 11:20
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
11.5 km
Savrane, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Savrane, 1
arr. 11:27
dep. 11:27
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
16.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 11:34
dep. 11:34
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 11:37
dep. 11:37
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:38
dep. 11:38
20 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:39
dep. 11:39
20.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 11:41
dep. 11:41
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:42
dep. 11:42
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:43
dep. 11:43
22.5 km
arr. 11:44
dep. 11:44
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:46
dep. 11:46
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 11:48
dep. 11:48
25.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:50
26.5 km
11:41 12:25 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 11:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:44
dep. 11:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:53
dep. 11:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
8 km
Mali Kupci
arr. 11:58
dep. 11:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:59
dep. 11:59
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:01
dep. 12:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:19
dep. 12:19
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
22.5 km
arr. 12:21
dep. 12:21
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:22
dep. 12:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
26.5 km
11:50 12:40 (00:50)
VBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 11:50
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:51
dep. 11:51
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 12:00
dep. 12:00
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 12:01
dep. 12:01
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 12:02
dep. 12:02
5 km
Grkljane, Malo
arr. 12:03
dep. 12:03
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 12:04
dep. 12:04
7 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 12:05
dep. 12:05
7.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
8 km
Mali Kupci
arr. 12:08
dep. 12:08
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:10
dep. 12:10
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:12
dep. 12:12
11.5 km
Savrane, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
13.5 km
Savrane, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:21
dep. 12:21
16.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 12:24
dep. 12:24
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:25
dep. 12:25
19 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 12:27
dep. 12:27
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
20 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:29
dep. 12:29
20.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:31
dep. 12:31
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:32
dep. 12:32
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
22.5 km
arr. 12:34
dep. 12:34
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:36
dep. 12:36
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:38
dep. 12:38
25.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:40
26.5 km
13:11 13:55 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 13:11
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:14
dep. 13:14
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:17
dep. 13:17
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:20
dep. 13:20
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
8 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
11.5 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
13.5 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
23 km
arr. 13:51
dep. 13:51
23.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
26.5 km
13:55 14:35 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca
dep. 13:55
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
12 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
27 km
14:41 15:25 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 14:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:44
dep. 14:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:48
dep. 14:48
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:50
dep. 14:50
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
8 km
Mali Kupci
arr. 14:58
dep. 14:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:59
dep. 14:59
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:01
dep. 15:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:09
dep. 15:09
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:19
dep. 15:19
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:20
dep. 15:20
23.5 km
arr. 15:21
dep. 15:21
24 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:22
dep. 15:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
26.5 km
15:51 16:35 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 15:51
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
8 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
11.5 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
13.5 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
arr. 16:31
dep. 16:31
23.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
26.5 km
16:50 17:30 (00:40)
VBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 16:50
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:51
dep. 16:51
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:00
dep. 17:00
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:01
dep. 17:01
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:02
dep. 17:02
5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:03
dep. 17:03
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
7 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 17:05
dep. 17:05
7.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
8 km
Mali Kupci
arr. 17:08
dep. 17:08
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:10
dep. 17:10
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 17:12
dep. 17:12
11.5 km
Savrane, 2
arr. 17:13
dep. 17:13
13.5 km
Savrane, 1
arr. 17:15
dep. 17:15
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:17
dep. 17:17
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
16.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
19 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 17:21
dep. 17:21
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
20 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
20.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 17:24
dep. 17:24
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:25
dep. 17:25
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:26
dep. 17:26
22.5 km
arr. 17:27
dep. 17:27
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:28
dep. 17:28
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 17:29
dep. 17:29
25.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:30
26.5 km
16:56 17:40 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 16:56
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:59
dep. 16:59
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:05
dep. 17:05
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:08
dep. 17:08
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
8 km
Mali Kupci
arr. 17:13
dep. 17:13
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:14
dep. 17:14
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 17:16
dep. 17:16
11.5 km
Savrane, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
13.5 km
Savrane, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:34
dep. 17:34
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:35
dep. 17:35
22.5 km
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:37
dep. 17:37
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
26.5 km
17:41 18:25 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 17:41
Celije kod Krusevca, M
arr. 17:44
dep. 17:44
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:47
dep. 17:47
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:51
dep. 17:51
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:53
dep. 17:53
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
8 km
Mali Kupci
arr. 17:58
dep. 17:58
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:59
dep. 17:59
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:01
dep. 18:01
11.5 km
Savrane, 2
arr. 18:04
dep. 18:04
13.5 km
Savrane, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:12
dep. 18:12
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 18:19
dep. 18:19
22.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
23.5 km
arr. 18:21
dep. 18:21
24 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:22
dep. 18:22
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:23
dep. 18:23
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:25
26.5 km
20:11 20:55 (00:44)
VBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, V
dep. 20:11
Celije kod Krusevca, M
arr. 20:14
dep. 20:14
0.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:23
dep. 20:23
6 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
7 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
8 km
Mali Kupci
arr. 20:28
dep. 20:28
9.5 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:29
dep. 20:29
10.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.5 km
Savrane, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
13.5 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
14.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
15.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
16.5 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
18 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
20.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
21.5 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:49
dep. 20:49
22 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
22.5 km
arr. 20:51
dep. 20:51
23 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:52
dep. 20:52
24.5 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
25.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:55
26.5 km

Naselja Celije kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Celije kod Krusevca je u 00:22 h, dok je poslednji polazak u 20:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.