Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Celije kod Krusevca - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
00:20 01:15 (00:55)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 00:20
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 00:22
dep. 00:22
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 00:25
dep. 00:25
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 00:30
dep. 00:30
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 00:31
dep. 00:31
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 00:32
dep. 00:32
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 00:34
dep. 00:34
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 00:35
dep. 00:35
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 00:38
dep. 00:38
9.5 km
Mali Kupci
arr. 00:41
dep. 00:41
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 00:43
dep. 00:43
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 00:45
dep. 00:45
13 km
Savrane, 2
arr. 00:50
dep. 00:50
15 km
Savrane, 1
arr. 00:51
dep. 00:51
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 00:54
dep. 00:54
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 00:57
dep. 00:57
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 01:01
dep. 01:01
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 01:05
dep. 01:05
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 01:06
dep. 01:06
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 01:08
dep. 01:08
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 01:09
dep. 01:09
23.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 01:10
dep. 01:10
24 km
arr. 01:11
dep. 01:11
24.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 01:12
dep. 01:12
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 01:13
dep. 01:13
27 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:15
28 km
05:38 06:25 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 05:38
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 05:41
dep. 05:41
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
9.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
13 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
24 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
25 km
arr. 06:21
dep. 06:21
25.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
28 km
05:38 06:25 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 05:38
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 05:41
dep. 05:41
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
9.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
13 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
23.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
24 km
arr. 06:21
dep. 06:21
24.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
28 km
06:28 07:15 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 06:28
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 06:31
dep. 06:31
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:42
dep. 06:42
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:43
dep. 06:43
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
9.5 km
Mali Kupci
arr. 06:48
dep. 06:48
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Savrane, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
15 km
Savrane, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
23.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
24 km
arr. 07:11
dep. 07:11
24.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
28 km
07:38 08:25 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 07:38
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 07:41
dep. 07:41
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 07:44
dep. 07:44
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 07:48
dep. 07:48
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 07:50
dep. 07:50
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
9.5 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
13 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
15 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
24 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
24.5 km
arr. 08:21
dep. 08:21
25 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
28 km
09:53 10:40 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 09:53
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 09:56
dep. 09:56
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 09:59
dep. 09:59
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 10:05
dep. 10:05
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 10:07
dep. 10:07
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 10:08
dep. 10:08
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 10:09
dep. 10:09
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
9.5 km
Mali Kupci
arr. 10:13
dep. 10:13
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:14
dep. 10:14
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
13 km
Savrane, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
15 km
Savrane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 10:34
dep. 10:34
23.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
24 km
arr. 10:36
dep. 10:36
24.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
28 km
11:38 12:25 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 11:38
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 11:41
dep. 11:41
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 11:48
dep. 11:48
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 11:50
dep. 11:50
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:52
dep. 11:52
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:53
dep. 11:53
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
9.5 km
Mali Kupci
arr. 11:58
dep. 11:58
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:01
dep. 12:01
13 km
Savrane, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
15 km
Savrane, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:19
dep. 12:19
23.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
24 km
arr. 12:21
dep. 12:21
24.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:22
dep. 12:22
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
28 km
13:08 13:55 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 13:08
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 13:11
dep. 13:11
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 13:17
dep. 13:17
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
9.5 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
13 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
15 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
24 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
24.5 km
arr. 13:51
dep. 13:51
25 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
28 km
13:55 14:35 (00:40)
2 - CentarBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
dep. 13:55
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 14:00
dep. 14:00
4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:10
dep. 14:10
12 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:35
27 km
14:38 15:25 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 14:38
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 14:41
dep. 14:41
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 14:48
dep. 14:48
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:52
dep. 14:52
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 14:53
dep. 14:53
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 14:54
dep. 14:54
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
9.5 km
Mali Kupci
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:59
dep. 14:59
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:01
dep. 15:01
13 km
Savrane, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
15 km
Savrane, 1
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:09
dep. 15:09
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:12
dep. 15:12
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:19
dep. 15:19
24 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:20
dep. 15:20
25 km
arr. 15:21
dep. 15:21
25.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:22
dep. 15:22
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:25
28 km
15:48 16:35 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 15:48
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 15:51
dep. 15:51
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 15:54
dep. 15:54
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
9.5 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
13 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
15 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
24 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
24.5 km
arr. 16:31
dep. 16:31
25 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
28 km
16:53 17:40 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 16:53
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 16:56
dep. 16:56
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 16:59
dep. 16:59
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 17:03
dep. 17:03
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 17:05
dep. 17:05
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:08
dep. 17:08
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
9.5 km
Mali Kupci
arr. 17:13
dep. 17:13
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 17:16
dep. 17:16
13 km
Savrane, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
15 km
Savrane, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:30
dep. 17:30
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:31
dep. 17:31
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:34
dep. 17:34
23.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:35
dep. 17:35
24 km
arr. 17:36
dep. 17:36
24.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:37
dep. 17:37
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:38
dep. 17:38
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:40
28 km
20:08 20:55 (00:47)
DubokinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Celije kod Krusevca, Dubokinac
dep. 20:08
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 20:11
dep. 20:11
1.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 20:14
dep. 20:14
2 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 20:18
dep. 20:18
4.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 20:20
dep. 20:20
5.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
6.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
8.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Mali Kupci
arr. 20:28
dep. 20:28
11 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
13 km
Savrane, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
15 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
16 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
17 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
18 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
19.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
21 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
22 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
23 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:49
dep. 20:49
23.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
24 km
arr. 20:51
dep. 20:51
24.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:52
dep. 20:52
26 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
27.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:55
28 km

Naselja Celije kod Krusevca i Krusevac su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Celije kod Krusevca je u 00:20 h, dok je poslednji polazak u 20:08 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.