Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Zlatibor timetable

thursday, 23.05.2019.
06:43 08:45 (02:02)
Konjevici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Konjevici
dep. 06:43
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
5 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 08:45
-53 km
08:15 10:05 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
36 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
48 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
53 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
60 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
69 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
72 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
81 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 10:05
-117 km
09:20 11:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:20
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
9 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
17 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
26 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
30 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
36 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
48 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
53 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
60 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
70 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
77 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 11:00
85 km
10:50 12:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:50
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
17 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
36 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
60 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 12:30
78 km
14:10 16:00 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:10
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
36 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
60 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
80 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 16:00
86 km
15:15 16:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:15
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
59 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 16:45
86 km
16:30 18:35 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
26 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
60 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
83 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:35
87 km
16:45 18:40 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:40
87 km
18:10 20:00 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:10
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
30 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
36 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
53 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
60 km
Cajetina, Center
arr. 19:45
dep. 19:45
83 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 20:00
87 km
21:11 23:10 (01:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 21:11
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
34.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-197 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
58.4 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 23:10
-197 km

Naselja Cacak i Zlatibor su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:43 h, dok je poslednji polazak u 21:11 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Zlatibor iznosi od 5,18 EUR do 5,18 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.