Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Uzice timetable

tuesday, 20.11.2018.
06:43 08:10 (01:27)
Konjevici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Konjevici
dep. 06:43
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
5 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
90 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
107 km
Kokin Brod
arr. 09:25
dep. 09:25
127 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:00
dep. 10:00
152 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
dep. 10:25
166 km
Uzice, Bus station
arr. 08:10
166 km
06:55 08:30 (01:35)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Railway station
dep. 06:55
Trbusani, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Prijevor, Railway station
arr. 07:04
dep. 07:05
11 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
22 km
Jelen Do, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
26 km
arr. 07:22
dep. 07:23
32 km
Gugalj, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
34 km
arr. 07:28
dep. 07:29
38 km
Pozega, Railway station
arr. 07:34
dep. 08:00
45 km
Rasna, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
51 km
Uzici, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
57 km
Zlakusa, ZS
arr. 08:13
dep. 08:14
59 km
Sevojno, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
65 km
Uzice, Teretna
arr. 08:25
dep. 08:26
72 km
Uzice, Railway station
arr. 08:30
75 km
08:15 09:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:15
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
19 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
26 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
36 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
48 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
53 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
60 km
09:20 10:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:20
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
9 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
17 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
26 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
30 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
36 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
48 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
53 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
60 km
10:50 12:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,08 EUR
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:50
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
17 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
36 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
60 km
13:20 14:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
58.4 km
14:10 15:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:10
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
36 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
60 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:15
Uzice, Bus station
arr. 16:15
59 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
26 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
36 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
60 km
16:45 17:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
60 km
17:20 18:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:20
Uzice, Bus station
arr. 18:30
60 km
17:50 19:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:50
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
26 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
30 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
36 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
48 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
53 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
60 km
17:51 19:15 (01:24)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Railway station
dep. 17:51
Trbusani, Railway station
arr. 17:56
dep. 17:57
6 km
Prijevor, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:01
11 km
Ovcar Banja, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
22 km
Jelen Do, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:16
26 km
arr. 18:18
dep. 18:19
32 km
Gugalj, Railway station
arr. 18:21
dep. 18:22
34 km
arr. 18:24
dep. 18:25
38 km
Pozega, Railway station
arr. 18:30
dep. 18:45
45 km
Rasna, Railway station
arr. 18:50
dep. 18:51
51 km
Uzici, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
57 km
Zlakusa, ZS
arr. 18:58
dep. 18:59
59 km
Sevojno, Railway station
arr. 19:04
dep. 19:05
65 km
Uzice, Teretna
arr. 19:10
dep. 19:11
72 km
Uzice, Railway station
arr. 19:15
75 km
18:10 19:15 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:10
Ovcar Banja
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
Jelen Do
arr. 18:40
dep. 18:40
26 km
Jelen Do, Krat. Stena
arr. 18:46
dep. 18:46
30 km
Pozega, Bus station
arr. 18:52
dep. 18:52
36 km
Sevojno, Portirnica
arr. 19:00
dep. 19:00
53 km
Uzice, Bus station
arr. 19:15
60 km
21:11 22:18 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 21:11
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
34.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-197 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
58.4 km

Naselja Cacak i Uzice su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:43 h, dok je poslednji polazak u 21:11 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Uzice iznosi od 5,08 EUR do 5,08 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.