Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Topola timetable

thursday, 27.02.2020.
10:00 11:39 (01:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
22.6 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
28.2 km
Svrackovci, Škola
arr. 10:54
dep. 10:54
29.1 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
32.1 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
35.3 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:05
dep. 11:05
38.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
dep. 11:08
40.2 km
Jarmenovci, II
arr. 11:16
dep. 11:16
45.8 km
Donja Satornja, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
51.1 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:27
dep. 11:27
54.5 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
62.5 km
Topola, Bus station
arr. 11:39
63.2 km
Cacak - Topola timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
10:00 11:39 (01:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
22.6 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
28.2 km
Svrackovci, Škola
arr. 10:54
dep. 10:54
29.1 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
32.1 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
35.3 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:05
dep. 11:05
38.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
dep. 11:08
40.2 km
Jarmenovci, II
arr. 11:16
dep. 11:16
45.8 km
Donja Satornja, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
51.1 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:27
dep. 11:27
54.5 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
62.5 km
Topola, Bus station
arr. 11:39
63.2 km
Cacak - Topola timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
10:00 11:39 (01:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
22.6 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
28.2 km
Svrackovci, Škola
arr. 10:54
dep. 10:54
29.1 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
32.1 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
35.3 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:05
dep. 11:05
38.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
dep. 11:08
40.2 km
Jarmenovci, II
arr. 11:16
dep. 11:16
45.8 km
Donja Satornja, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
51.1 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:27
dep. 11:27
54.5 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
62.5 km
Topola, Bus station
arr. 11:39
63.2 km
Cacak - Topola timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
10:00 11:39 (01:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
22.6 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
28.2 km
Svrackovci, Škola
arr. 10:54
dep. 10:54
29.1 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
32.1 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
35.3 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:05
dep. 11:05
38.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
dep. 11:08
40.2 km
Jarmenovci, II
arr. 11:16
dep. 11:16
45.8 km
Donja Satornja, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
51.1 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:27
dep. 11:27
54.5 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
62.5 km
Topola, Bus station
arr. 11:39
63.2 km
Cacak - Topola timetable
Departures on: tuesday, 03.03.2020.
10:00 11:39 (01:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
22.6 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
28.2 km
Svrackovci, Škola
arr. 10:54
dep. 10:54
29.1 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
32.1 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
35.3 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:05
dep. 11:05
38.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
dep. 11:08
40.2 km
Jarmenovci, II
arr. 11:16
dep. 11:16
45.8 km
Donja Satornja, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
51.1 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:27
dep. 11:27
54.5 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
62.5 km
Topola, Bus station
arr. 11:39
63.2 km
Cacak - Topola timetable
Departures on: wednesday, 04.03.2020.
10:00 11:39 (01:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
22.6 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
28.2 km
Svrackovci, Škola
arr. 10:54
dep. 10:54
29.1 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
32.1 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
35.3 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:05
dep. 11:05
38.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
dep. 11:08
40.2 km
Jarmenovci, II
arr. 11:16
dep. 11:16
45.8 km
Donja Satornja, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
51.1 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:27
dep. 11:27
54.5 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
62.5 km
Topola, Bus station
arr. 11:39
63.2 km
Cacak - Topola timetable
Departures on: thursday, 05.03.2020.
10:00 11:39 (01:39)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
dep. 10:45
22.6 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 10:53
dep. 10:53
28.2 km
Svrackovci, Škola
arr. 10:54
dep. 10:54
29.1 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:57
dep. 10:57
32.1 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:00
dep. 11:00
35.3 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Varošica
arr. 11:05
dep. 11:05
38.4 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Sastavci
arr. 11:08
dep. 11:08
40.2 km
Jarmenovci, II
arr. 11:16
dep. 11:16
45.8 km
Donja Satornja, Center
arr. 11:22
dep. 11:22
51.1 km
Vinca kod Topole, Volan
arr. 11:27
dep. 11:27
54.5 km
Topola, Stara autobuska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
62.5 km
Topola, Bus station
arr. 11:39
63.2 km

Naselja Cacak i Topola su međusobno udaljena ~64 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 39min., a najduže 01h i 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 10:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.