Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Srezojevci timetable

wednesday, 17.08.2022.
10:00 11:00 (01:00)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Ljubic rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Cacak, Suvi breg
arr. 10:07
dep. 10:07
3 km
Cacak, Kuburin mlin
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Cacak, Todorovici
arr. 10:13
dep. 10:13
5.5 km
Trbusani
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Vranici, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
8 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 10:21
dep. 10:21
9 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 10:22
dep. 10:22
9.5 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 10:30
dep. 10:30
12 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 10:43
dep. 10:43
16 km
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 10:45
dep. 10:45
17 km
Srezojevci, Dom
arr. 11:00
23 km
15:45 16:45 (01:00)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:45
Cacak, Ljubic rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Cacak, Suvi breg
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Cacak, Kuburin mlin
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Cacak, Todorovici
arr. 15:58
dep. 15:58
5.5 km
Trbusani
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Vranici, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
8 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 16:06
dep. 16:06
9 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 16:07
dep. 16:07
9.5 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 16:23
dep. 16:23
14 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 16:25
dep. 16:25
15 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 16:28
dep. 16:28
16 km
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 16:30
dep. 16:30
17 km
Srezojevci, Dom
arr. 16:45
23 km
Cacak - Srezojevci timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
10:00 11:00 (01:00)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Ljubic rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Cacak, Suvi breg
arr. 10:07
dep. 10:07
3 km
Cacak, Kuburin mlin
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Cacak, Todorovici
arr. 10:13
dep. 10:13
5.5 km
Trbusani
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Vranici, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
8 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 10:21
dep. 10:21
9 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 10:22
dep. 10:22
9.5 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 10:30
dep. 10:30
12 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 10:43
dep. 10:43
16 km
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 10:45
dep. 10:45
17 km
Srezojevci, Dom
arr. 11:00
23 km
15:45 16:45 (01:00)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:45
Cacak, Ljubic rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Cacak, Suvi breg
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Cacak, Kuburin mlin
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Cacak, Todorovici
arr. 15:58
dep. 15:58
5.5 km
Trbusani
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Vranici, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
8 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 16:06
dep. 16:06
9 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 16:07
dep. 16:07
9.5 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 16:23
dep. 16:23
14 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 16:25
dep. 16:25
15 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 16:28
dep. 16:28
16 km
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 16:30
dep. 16:30
17 km
Srezojevci, Dom
arr. 16:45
23 km
Cacak - Srezojevci timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
10:00 11:00 (01:00)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Ljubic rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Cacak, Suvi breg
arr. 10:07
dep. 10:07
3 km
Cacak, Kuburin mlin
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Cacak, Todorovici
arr. 10:13
dep. 10:13
5.5 km
Trbusani
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Vranici, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
8 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 10:21
dep. 10:21
9 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 10:22
dep. 10:22
9.5 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 10:30
dep. 10:30
12 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 10:43
dep. 10:43
16 km
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 10:45
dep. 10:45
17 km
Srezojevci, Dom
arr. 11:00
23 km
15:45 16:45 (01:00)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:45
Cacak, Ljubic rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Cacak, Suvi breg
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Cacak, Kuburin mlin
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Cacak, Todorovici
arr. 15:58
dep. 15:58
5.5 km
Trbusani
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Vranici, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
8 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 16:06
dep. 16:06
9 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 16:07
dep. 16:07
9.5 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 16:23
dep. 16:23
14 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 16:25
dep. 16:25
15 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 16:28
dep. 16:28
16 km
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 16:30
dep. 16:30
17 km
Srezojevci, Dom
arr. 16:45
23 km
Cacak - Srezojevci timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
10:00 11:00 (01:00)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Ljubic rampa
arr. 10:06
dep. 10:06
2 km
Cacak, Suvi breg
arr. 10:07
dep. 10:07
3 km
Cacak, Kuburin mlin
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Cacak, Todorovici
arr. 10:13
dep. 10:13
5.5 km
Trbusani
arr. 10:15
dep. 10:15
6 km
Vranici, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
8 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 10:21
dep. 10:21
9 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 10:22
dep. 10:22
9.5 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 10:23
dep. 10:23
10 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 10:25
dep. 10:25
11 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 10:30
dep. 10:30
12 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 10:40
dep. 10:40
15 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 10:43
dep. 10:43
16 km
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 10:45
dep. 10:45
17 km
Srezojevci, Dom
arr. 11:00
23 km
15:45 16:45 (01:00)
Bus stationDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:45
Cacak, Ljubic rampa
arr. 15:51
dep. 15:51
2 km
Cacak, Suvi breg
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Cacak, Kuburin mlin
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Cacak, Todorovici
arr. 15:58
dep. 15:58
5.5 km
Trbusani
arr. 16:00
dep. 16:00
6 km
Vranici, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
8 km
Gornja Gorevnica, Đurovići
arr. 16:06
dep. 16:06
9 km
Gornja Gorevnica, Toromani
arr. 16:07
dep. 16:07
9.5 km
Gornja Gorevnica, Trsnine
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Gornja Gorevnica, Škola
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Gornja Gorevnica, Brkići
arr. 16:15
dep. 16:15
12 km
Gornja Gorevnica, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
13 km
Gornja Gorevnica, Miloševići
arr. 16:23
dep. 16:23
14 km
Gornja Gorevnica, Ivanovići
arr. 16:25
dep. 16:25
15 km
Gornja Gorevnica, Popovići
arr. 16:28
dep. 16:28
16 km
Gornja Gorevnica, Jelisijevići
arr. 16:30
dep. 16:30
17 km
Srezojevci, Dom
arr. 16:45
23 km

Naselja Cacak i Srezojevci su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 15:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.