Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Prijepolje timetable

tuesday, 30.11.2021.
06:43 10:25 (03:42)
KonjeviciKolovrat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Konjevici
dep. 06:43
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
5 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 08:45
dep. 08:45
90 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
107 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
127 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 10:00
dep. 10:00
152 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
166 km
14:10 17:50 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 25.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:10
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Jelen Do, Most
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
36 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 15:15
dep. 15:15
51 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
60 km
arr. 15:40
dep. 15:40
71 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
80 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
86 km
Dobroselica kod Cajetine, Rzav
arr. 16:10
dep. 16:10
90 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 16:20
dep. 16:20
102 km
arr. 16:30
dep. 16:30
114 km
Negbina, Prodavnica
arr. 16:40
dep. 16:40
121 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
127 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
137 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 17:25
dep. 17:25
145 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 17:34
dep. 17:34
153 km
Prijepolje, Bus station
arr. 17:50
164 km
16:45 20:00 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
dep. 18:40
87 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Prijepolje, Bus station
arr. 20:00
160 km
21:11 00:24 (03:13)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 21:11
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
34.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
52.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
58.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
dep. 23:10
83.5 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 23:25
dep. 23:25
97.8 km
Negbina, Prodavnica
arr. 23:38
dep. 23:38
110.1 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 23:43
dep. 23:43
114.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
124.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
134.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 00:11
dep. 00:11
139.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 00:24
150.6 km
Cacak - Prijepolje timetable
Departures on: wednesday, 01.12.2021.
06:43 10:25 (03:42)
KonjeviciKolovrat
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Konjevici
dep. 06:43
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
5 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 08:45
dep. 08:45
90 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
107 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 09:25
dep. 09:25
127 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 10:00
dep. 10:00
152 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
166 km
14:10 17:50 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 25.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:10
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Jelen Do, Most
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
36 km
Sevojno, Raskrsnica 2
arr. 15:15
dep. 15:15
51 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
60 km
arr. 15:40
dep. 15:40
71 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
80 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
dep. 16:00
86 km
Dobroselica kod Cajetine, Rzav
arr. 16:10
dep. 16:10
90 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 16:20
dep. 16:20
102 km
arr. 16:30
dep. 16:30
114 km
Negbina, Prodavnica
arr. 16:40
dep. 16:40
121 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
127 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
137 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 17:25
dep. 17:25
145 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 17:34
dep. 17:34
153 km
Prijepolje, Bus station
arr. 17:50
164 km
16:45 20:00 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 18:40
dep. 18:40
87 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Prijepolje, Bus station
arr. 20:00
160 km
21:11 00:24 (03:13)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 21:11
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
34.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
52.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
58.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
dep. 23:10
83.5 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 23:25
dep. 23:25
97.8 km
Negbina, Prodavnica
arr. 23:38
dep. 23:38
110.1 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 23:43
dep. 23:43
114.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
124.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
134.5 km
Bistrica kod Nove Varoši, Donja Bistrica
arr. 00:11
dep. 00:11
139.3 km
Prijepolje, Bus station
arr. 00:24
150.6 km

Naselja Cacak i Prijepolje su međusobno udaljena ~161 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 13min., a najduže 03h i 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:43 h, dok je poslednji polazak u 21:11 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Prijepolje iznosi od 9,51 EUR do 9,51 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.