Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Prijepolje timetable

saturday, 16.02.2019.
06:43 10:20 (03:37)
Konjevici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Konjevici
dep. 06:43
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
5 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 08:45
dep. 08:45
-53 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
107 km
Kokin Brod
arr. 09:25
dep. 09:25
127 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:00
dep. 10:00
152 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
166 km
14:10 17:50 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:10
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
36 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
60 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
80 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 16:00
dep. 16:00
86 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
127 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
137 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
153 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
164 km
16:45 20:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:40
dep. 18:40
87 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 20:00
160 km
21:11 00:24 (03:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 21:11
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
34.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-197 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
58.4 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 23:10
dep. 23:10
-197 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
97.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
110.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
114.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
124.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
134.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
139.3 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 00:24
150.6 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
06:43 10:20 (03:37)
Konjevici
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Konjevici
dep. 06:43
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
5 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
40 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 08:45
dep. 08:45
-53 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
107 km
Kokin Brod
arr. 09:25
dep. 09:25
127 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:00
dep. 10:00
152 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
166 km
14:10 17:50 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:10
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
17 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
36 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
60 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
80 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 16:00
dep. 16:00
86 km
Kokin Brod
arr. 16:50
dep. 16:50
127 km
Nova Varos, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
137 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 17:34
dep. 17:34
153 km
Prijepolje, Center
arr. 17:50
164 km
16:45 20:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:45
Uzice, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
60 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 18:40
dep. 18:40
87 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
133 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 20:00
160 km
21:11 00:24 (03:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 21:11
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
34.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
-197 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
58.4 km
Zlatibor, Preko puta pijace
arr. 23:10
dep. 23:10
-197 km
Dobroselnica kod Čajetine, Borova Glava
arr. 23:25
dep. 23:25
97.8 km
Negbina
arr. 23:38
dep. 23:38
110.1 km
Kokin Brod
arr. 23:43
dep. 23:43
114.6 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:56
dep. 23:56
124.8 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 00:07
dep. 00:07
134.5 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 00:11
dep. 00:11
139.3 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 00:24
150.6 km

Naselja Cacak i Prijepolje su međusobno udaljena ~161 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 13min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:43 h, dok je poslednji polazak u 21:11 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.