Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Cacak - Novi Sad timetable

friday, 10.07.2020.
07:00 11:50 (04:50)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:00
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
36 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:45
dep. 10:20
146 km
arr. 11:50
226 km
11:50 16:47 (04:57)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:50
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
22 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
34 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
46 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
63 km
arr. 13:19
dep. 13:19
72 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
82 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
144 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
150 km
arr. 16:47
224 km
17:05 20:45 (03:40)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
arr. 20:45
222 km
Cacak - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
07:00 11:50 (04:50)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:00
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
36 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:45
dep. 10:20
146 km
arr. 11:50
226 km
11:50 16:47 (04:57)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:50
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
22 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
34 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
46 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
63 km
arr. 13:19
dep. 13:19
72 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
82 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
144 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
150 km
arr. 16:47
224 km
17:05 20:45 (03:40)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
arr. 20:45
222 km
Cacak - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 12.07.2020.
07:00 11:50 (04:50)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:00
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
36 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
65 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
85 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
138 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 09:45
dep. 10:20
146 km
arr. 11:50
226 km
11:50 16:47 (04:57)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:50
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:40
22 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
34 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
46 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
63 km
arr. 13:19
dep. 13:19
72 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
82 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
144 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
150 km
arr. 16:47
224 km
17:05 20:45 (03:40)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
arr. 20:45
222 km

Naselja Cacak i Novi Sad su međusobno udaljena ~224 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 04h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 17:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.