Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Nis timetable

tuesday, 30.11.2021.
07:30 11:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
125 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
130 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
168 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:52
dep. 10:52
175 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
182 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
188 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
198 km
09:00 12:40 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 25.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
14 km
Ladevci, Airport
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Podunavci, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
50 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
Pocekovina, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
81 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
102 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 11:25
dep. 11:25
118 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Pojate, O - Trajal
arr. 11:35
dep. 11:35
125 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
162 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
193 km
12:00 15:45 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina, Pasarela
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
106 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
120 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
125 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
128 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
141 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
167 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
197 km
16:10 20:15 (04:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina, Pasarela
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
111 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
125.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
130.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
134.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
148 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
152 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
159 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
171 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
184 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
202 km
17:05 20:45 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
115 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
169 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
200 km
Cacak - Nis timetable
Departures on: wednesday, 01.12.2021.
07:30 11:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
125 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
130 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
168 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:52
dep. 10:52
175 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
182 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
188 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
198 km
09:00 12:40 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 25.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
14 km
Ladevci, Airport
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Podunavci, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
50 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
Pocekovina, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
81 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
102 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 11:25
dep. 11:25
118 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Pojate, O - Trajal
arr. 11:35
dep. 11:35
125 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
162 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
193 km
12:00 15:45 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina, Pasarela
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
106 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
120 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
125 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
128 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
141 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
167 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
197 km
16:10 20:15 (04:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina, Pasarela
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
111 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
125.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
130.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
134.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
148 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
152 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
159 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
171 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
184 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
202 km
17:05 20:45 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
109 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
115 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
169 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
200 km

Naselja Cacak i Nis su međusobno udaljena ~198 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 04h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 17:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Nis iznosi od 11,31 EUR do 11,31 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.