Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Cacak - Nis timetable

tuesday, 14.08.2018.
05:20 10:50 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:20
Preljina
arr. 05:30
dep. 05:30
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
25 km
Ladevci
arr. 05:55
dep. 05:55
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
dep. 06:13
42 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:25
dep. 06:25
49 km
Podunavci, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:40
dep. 06:40
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
65 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:05
dep. 07:05
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
80 km
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
88 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:35
dep. 07:35
94 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
109 km
Gornji Stepos
arr. 08:18
dep. 08:18
120 km
Sogolj
arr. 08:25
dep. 08:25
124 km
Veliki Kupci
arr. 08:30
dep. 08:30
127.5 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
132 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
136 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
140 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:50
dep. 08:50
143 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
148 km
Prebreza
arr. 09:05
dep. 09:05
152 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
159 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
163 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
165 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
171 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
174 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
178 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
186 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
188 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
189 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
194 km
Merosina
arr. 10:25
dep. 10:25
202 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
205 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
209 km
arr. 10:45
dep. 10:45
217 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
219 km
07:30 11:15 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
109 km
Stalac
arr. 10:05
dep. 10:05
125 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
130 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
168 km
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
175 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
182 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
188 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
198 km
09:00 12:40 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
102 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
123 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
139 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
162 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
193 km
12:00 15:45 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
106 km
Stalac
arr. 14:30
dep. 14:30
120 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
125 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
128 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
141 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
167 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
197 km
16:10 20:15 (04:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
111 km
Stalac, IG
arr. 19:00
dep. 19:00
125.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
130.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
134.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
148 km
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
152 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
159 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
171 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
184 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
202 km
17:05 20:45 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 1.100,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
109 km
Stalac
arr. 19:20
dep. 19:20
115 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
134 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
169 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
200 km
19:25 23:00 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:25
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:15
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
69 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
102 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
123 km
Razanj, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
139 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
162 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
193 km

Naselja Cacak i Nis su međusobno udaljena ~201 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 35min., a najduže 05h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Nis iznosi od 1.100,00 RSD do 1.100,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.