Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Milatovici timetable

friday, 23.08.2019.
16:00 17:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
40 km
19:00 20:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:00
Cacak, Crnogorac
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:25
dep. 19:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 19:27
dep. 19:27
11 km
Grab, Škola
arr. 19:32
dep. 19:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 19:37
dep. 19:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 19:39
dep. 19:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 19:42
dep. 19:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 19:44
dep. 19:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 19:46
dep. 19:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 19:48
dep. 19:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 19:50
dep. 19:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 19:53
dep. 19:53
21 km
Guca , Center
arr. 19:55
dep. 20:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 20:03
dep. 20:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 20:05
dep. 20:05
25 km
Guca , Belica
arr. 20:07
dep. 20:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 20:08
dep. 20:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 20:09
dep. 20:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 20:11
dep. 20:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 20:14
dep. 20:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 20:15
dep. 20:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 20:17
dep. 20:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 20:24
dep. 20:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 20:27
dep. 20:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 20:30
dep. 20:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 20:32
dep. 20:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 20:35
dep. 20:35
40 km
Milatovici
arr. 20:40
42 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: saturday, 24.08.2019.
16:00 17:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
40 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: sunday, 25.08.2019.
16:00 17:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
40 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: monday, 26.08.2019.
16:00 17:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
40 km
19:00 20:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:00
Cacak, Crnogorac
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:25
dep. 19:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 19:27
dep. 19:27
11 km
Grab, Škola
arr. 19:32
dep. 19:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 19:37
dep. 19:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 19:39
dep. 19:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 19:42
dep. 19:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 19:44
dep. 19:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 19:46
dep. 19:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 19:48
dep. 19:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 19:50
dep. 19:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 19:53
dep. 19:53
21 km
Guca , Center
arr. 19:55
dep. 20:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 20:03
dep. 20:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 20:05
dep. 20:05
25 km
Guca , Belica
arr. 20:07
dep. 20:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 20:08
dep. 20:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 20:09
dep. 20:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 20:11
dep. 20:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 20:14
dep. 20:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 20:15
dep. 20:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 20:17
dep. 20:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 20:24
dep. 20:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 20:27
dep. 20:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 20:30
dep. 20:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 20:32
dep. 20:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 20:35
dep. 20:35
40 km
Milatovici
arr. 20:40
42 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: tuesday, 27.08.2019.
16:00 17:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 17:08
dep. 17:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 17:09
dep. 17:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 17:11
dep. 17:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 17:14
dep. 17:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 17:15
dep. 17:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 17:17
dep. 17:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 17:21
dep. 17:21
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 17:23
dep. 17:23
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 17:27
dep. 17:27
38 km
Milatovici, Zečevići
arr. 17:29
dep. 17:29
39 km
Milatovici
arr. 17:31
40 km
19:00 20:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:00
Cacak, Crnogorac
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:25
dep. 19:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 19:27
dep. 19:27
11 km
Grab, Škola
arr. 19:32
dep. 19:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 19:37
dep. 19:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 19:39
dep. 19:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 19:42
dep. 19:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 19:44
dep. 19:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 19:46
dep. 19:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 19:48
dep. 19:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 19:50
dep. 19:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 19:53
dep. 19:53
21 km
Guca , Center
arr. 19:55
dep. 20:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 20:03
dep. 20:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 20:05
dep. 20:05
25 km
Guca , Belica
arr. 20:07
dep. 20:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 20:08
dep. 20:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 20:09
dep. 20:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 20:11
dep. 20:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 20:14
dep. 20:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 20:15
dep. 20:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 20:17
dep. 20:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 20:22
dep. 20:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 20:24
dep. 20:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 20:27
dep. 20:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 20:30
dep. 20:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 20:32
dep. 20:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 20:35
dep. 20:35
40 km
Milatovici
arr. 20:40
42 km

Naselja Cacak i Milatovici su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 31min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 16:00 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.