Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Milatovici timetable

wednesday, 17.08.2022.
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Cacak, Crnogorac
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Grab, Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 12:44
dep. 12:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Guca , Center
arr. 12:55
dep. 13:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 13:05
dep. 13:05
25 km
Guca , Belica
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:27
dep. 13:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 13:32
dep. 13:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Milatovici
arr. 13:40
42 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Cacak, Crnogorac
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Grab, Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 12:44
dep. 12:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Guca , Center
arr. 12:55
dep. 13:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 13:05
dep. 13:05
25 km
Guca , Belica
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:27
dep. 13:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 13:32
dep. 13:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Milatovici
arr. 13:40
42 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Cacak, Crnogorac
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Grab, Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 12:44
dep. 12:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Guca , Center
arr. 12:55
dep. 13:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 13:05
dep. 13:05
25 km
Guca , Belica
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:27
dep. 13:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 13:32
dep. 13:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Milatovici
arr. 13:40
42 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Cacak, Crnogorac
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Grab, Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 12:44
dep. 12:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Guca , Center
arr. 12:55
dep. 13:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 13:05
dep. 13:05
25 km
Guca , Belica
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:27
dep. 13:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 13:32
dep. 13:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Milatovici
arr. 13:40
42 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Cacak, Crnogorac
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Grab, Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 12:44
dep. 12:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Guca , Center
arr. 12:55
dep. 13:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 13:05
dep. 13:05
25 km
Guca , Belica
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:27
dep. 13:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 13:32
dep. 13:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Milatovici
arr. 13:40
42 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Cacak, Crnogorac
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Grab, Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 12:44
dep. 12:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Guca , Center
arr. 12:55
dep. 13:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 13:05
dep. 13:05
25 km
Guca , Belica
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:27
dep. 13:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 13:32
dep. 13:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Milatovici
arr. 13:40
42 km
Cacak - Milatovici timetable
Departures on: tuesday, 23.08.2022.
12:00 13:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Cacak, Crnogorac
arr. 12:10
dep. 12:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 12:15
dep. 12:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:21
dep. 12:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 12:25
dep. 12:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 12:27
dep. 12:27
11 km
Grab, Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 12:39
dep. 12:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 12:44
dep. 12:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 12:48
dep. 12:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 12:50
dep. 12:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Guca , Center
arr. 12:55
dep. 13:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 13:03
dep. 13:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 13:05
dep. 13:05
25 km
Guca , Belica
arr. 13:07
dep. 13:07
26 km
Krivaca kod Lucana, D. kuce
arr. 13:08
dep. 13:08
27 km
Zivica kod Lucana, Jorovića Kupušnjak
arr. 13:09
dep. 13:09
28 km
Zivica kod Lucana, Živička Reka
arr. 13:11
dep. 13:11
29 km
Vica kod Lucana, Pantovići
arr. 13:14
dep. 13:14
31 km
Vica kod Lucana, Glavonjići
arr. 13:15
dep. 13:15
32 km
Vica kod Lucana
arr. 13:17
dep. 13:17
33 km
Vica kod Lucana, Petrovića Spomenik
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Milatovici, Bulići
arr. 13:24
dep. 13:24
36 km
Milatovici, Slano Polje
arr. 13:27
dep. 13:27
37 km
Milatovici, Stočarska Stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
38 km
Milatovici, Brod
arr. 13:32
dep. 13:32
39 km
Milatovici, Spomenovi
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Milatovici
arr. 13:40
42 km

Naselja Cacak i Milatovici su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 12:00 h, dok je poslednji polazak u 12:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.