Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Lucani timetable

saturday, 16.02.2019.
06:00 07:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 06:09
dep. 06:09
4 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 06:10
dep. 06:10
4.5 km
Parmenac
arr. 06:11
dep. 06:11
5 km
Ridjage
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Pakovrace
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 06:17
dep. 06:17
8.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 06:20
dep. 06:20
9 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 06:22
dep. 06:22
9.5 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Pakovrace, Jelica
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 06:32
dep. 06:32
12 km
Pakovrace, Terzici
arr. 06:33
dep. 06:33
13 km
Markovica
arr. 06:35
dep. 06:35
14 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 06:37
dep. 06:37
15 km
Markovica, Kokovići
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Markovica, Potajnik
arr. 06:45
dep. 06:45
17 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 06:48
dep. 06:48
18 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
Lucani, Jokovića Spomenik
arr. 06:52
dep. 06:52
20 km
Lucani, Nikolići
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Lucani, Čedova Bara
arr. 06:57
dep. 06:57
22 km
Lucani, Dom Zdravlja
arr. 06:59
dep. 06:59
23.5 km
Lucani, Bus station
arr. 07:00
24 km
06:30 07:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Parmenac
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Ridjage
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Pakovrace
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
Ovcar Banja
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
20 km
Jelen Do
arr. 07:10
dep. 07:10
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 07:11
dep. 07:11
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Lucani, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 07:18
30 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:09
dep. 11:09
4 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Parmenac
arr. 11:11
dep. 11:11
5 km
Ridjage
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 11:13
dep. 11:13
7 km
Pakovrace
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 11:17
dep. 11:17
8.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 11:22
dep. 11:22
9.5 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 11:25
dep. 11:25
10 km
Pakovrace, Jelica
arr. 11:30
dep. 11:30
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 11:32
dep. 11:32
12 km
Pakovrace, Terzici
arr. 11:33
dep. 11:33
13 km
Markovica
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Markovica, Kokovići
arr. 11:40
dep. 11:40
16 km
Markovica, Potajnik
arr. 11:45
dep. 11:45
17 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
18 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Lucani, Jokovića Spomenik
arr. 11:52
dep. 11:52
20 km
Lucani, Nikolići
arr. 11:55
dep. 11:55
21 km
Lucani, Čedova Bara
arr. 11:57
dep. 11:57
22 km
Lucani, Dom Zdravlja
arr. 11:59
dep. 11:59
23.5 km
Lucani, Bus station
arr. 12:00
24 km
11:30 12:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:30
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Parmenac
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Ridjage
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Pakovrace
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 11:55
dep. 11:55
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
16 km
Ovcar Banja
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Jelen Do
arr. 12:10
dep. 12:10
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 12:11
dep. 12:11
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Lucani, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 12:18
30 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:15
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Parmenac
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Ridjage
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Pakovrace
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 15:32
dep. 15:32
8.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 15:37
dep. 15:37
9.5 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 15:40
dep. 15:40
10 km
Pakovrace, Jelica
arr. 15:45
dep. 15:45
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 15:47
dep. 15:47
12 km
Pakovrace, Terzici
arr. 15:48
dep. 15:48
13 km
Markovica
arr. 15:50
dep. 15:50
14 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 15:52
dep. 15:52
15 km
Markovica, Kokovići
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Markovica, Potajnik
arr. 16:00
dep. 16:00
17 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 16:03
dep. 16:03
18 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 16:05
dep. 16:05
19 km
Lucani, Jokovića Spomenik
arr. 16:07
dep. 16:07
20 km
Lucani, Nikolići
arr. 16:10
dep. 16:10
21 km
Lucani, Čedova Bara
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
Lucani, Dom Zdravlja
arr. 16:14
dep. 16:14
23.5 km
Lucani, Bus station
arr. 16:15
24 km
16:15 17:03 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:15
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Parmenac
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Ridjage
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:28
dep. 16:28
7 km
Pakovrace
arr. 16:30
dep. 16:30
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 16:32
dep. 16:32
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:38
dep. 16:38
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
16 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:56
dep. 16:56
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 16:57
dep. 16:57
26 km
Lucani, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 17:03
30 km
18:45 19:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:45
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 18:54
dep. 18:54
4 km
Beljina kod Cacka, Jabučar
arr. 18:55
dep. 18:55
4.5 km
Parmenac
arr. 18:56
dep. 18:56
5 km
Ridjage
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Pakovrace
arr. 19:00
dep. 19:00
8 km
Pakovrace, Prodavnica
arr. 19:02
dep. 19:02
8.5 km
Pakovrace, Zadruga
arr. 19:05
dep. 19:05
9 km
Pakovrace, Ćosići
arr. 19:07
dep. 19:07
9.5 km
Pakovrace, Mikina Kafana
arr. 19:10
dep. 19:10
10 km
Pakovrace, Jelica
arr. 19:15
dep. 19:15
11 km
Pakovrace, Radičevići
arr. 19:17
dep. 19:17
12 km
Pakovrace, Terzici
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Markovica
arr. 19:20
dep. 19:20
14 km
Markovica, Pajića Spomenik
arr. 19:22
dep. 19:22
15 km
Markovica, Kokovići
arr. 19:25
dep. 19:25
16 km
Markovica, Potajnik
arr. 19:30
dep. 19:30
17 km
Markovica, Dramlića Kafana
arr. 19:33
dep. 19:33
18 km
Lucani, Rendulića Sokak
arr. 19:35
dep. 19:35
19 km
Lucani, Jokovića Spomenik
arr. 19:37
dep. 19:37
20 km
Lucani, Nikolići
arr. 19:40
dep. 19:40
21 km
Lucani, Čedova Bara
arr. 19:42
dep. 19:42
22 km
Lucani, Dom Zdravlja
arr. 19:44
dep. 19:44
23.5 km
Lucani, Bus station
arr. 19:45
24 km

Naselja Cacak i Lucani su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.