Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Krusevac timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:20 07:55 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:20
Preljina
arr. 05:30
dep. 05:30
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 05:35
dep. 05:35
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
25 km
Ladevci
arr. 05:55
dep. 05:55
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
dep. 06:13
42 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:25
dep. 06:25
49 km
Podunavci, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:40
dep. 06:40
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
65 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:05
dep. 07:05
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
80 km
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
88 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:35
dep. 07:35
94 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
109 km
06:00 09:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Preljina
arr. 06:15
dep. 06:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 06:17
dep. 06:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 06:19
dep. 06:19
11 km
Stancici
arr. 07:48
dep. 07:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 06:22
dep. 06:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 06:24
dep. 06:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 06:26
dep. 06:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 06:32
dep. 06:32
21 km
Katrga, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
25 km
Ladevci
arr. 06:45
dep. 06:45
27 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
30 km
Milocaj, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
31 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
34 km
Adrani, Dom
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
arr. 07:05
dep. 07:05
37 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:10
dep. 07:10
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:12
dep. 07:12
42 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:17
dep. 07:17
45 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:18
dep. 07:18
45.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:20
dep. 07:20
46 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:22
dep. 07:22
47 km
Ratina
arr. 07:24
dep. 07:24
48 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
50 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
51 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:30
dep. 07:30
52 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:32
dep. 07:32
53 km
Vranesi
arr. 07:34
dep. 07:34
54 km
Podunavci, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
57 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 07:39
dep. 07:39
58 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 07:40
dep. 07:40
59 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 07:43
dep. 07:43
61 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:45
dep. 07:45
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
65 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 08:05
dep. 08:05
72 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:08
dep. 08:08
73 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 08:10
dep. 08:10
74 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 08:16
dep. 08:16
78 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
80 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:23
dep. 08:23
83 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 08:25
dep. 08:25
84 km
Gornji Ribnik
arr. 08:27
dep. 08:27
86 km
Pocekovina, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
88 km
Pocekovina, 2
arr. 08:30
dep. 08:30
89 km
Stari Trstenik
arr. 08:33
dep. 08:33
92 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:35
dep. 08:35
94 km
Bresno Polje
arr. 08:37
dep. 08:37
95 km
Globoder, R1
arr. 08:39
dep. 08:39
96 km
Globoder, R2
arr. 08:42
dep. 08:42
98 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
99 km
Kosevi, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
100 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:48
dep. 08:48
102 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:50
dep. 08:50
104 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:52
dep. 08:52
105 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:54
dep. 08:54
106 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 08:56
dep. 08:56
107 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
109 km
07:30 09:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
109 km
09:00 11:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
102 km
11:00 14:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:00
Konjevici
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Preljina
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 11:17
dep. 11:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 11:19
dep. 11:19
11 km
Stancici
arr. 12:48
dep. 12:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 11:22
dep. 11:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 11:24
dep. 11:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 11:26
dep. 11:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 11:32
dep. 11:32
21 km
Katrga, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
23 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
25 km
Ladevci
arr. 11:45
dep. 11:45
27 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
30 km
Milocaj, 2
arr. 11:50
dep. 11:50
31 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
34 km
Adrani, Dom
arr. 12:00
dep. 12:00
36 km
arr. 12:05
dep. 12:05
37 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:12
dep. 12:12
42 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:17
dep. 12:17
45 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:18
dep. 12:18
45.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:20
dep. 12:20
46 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:22
dep. 12:22
47 km
Ratina
arr. 12:24
dep. 12:24
48 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
50 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
51 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:30
dep. 12:30
52 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:32
dep. 12:32
53 km
Vranesi
arr. 12:34
dep. 12:34
54 km
Podunavci, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
57 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 12:39
dep. 12:39
58 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 12:40
dep. 12:40
59 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:43
dep. 12:43
61 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:45
dep. 12:45
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
65 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 13:05
dep. 13:05
72 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 13:08
dep. 13:08
73 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 13:10
dep. 13:10
74 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 13:16
dep. 13:16
78 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
80 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:23
dep. 13:23
83 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 13:25
dep. 13:25
84 km
Gornji Ribnik
arr. 13:27
dep. 13:27
86 km
Pocekovina, 1
arr. 13:29
dep. 13:29
88 km
Pocekovina, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
89 km
Stari Trstenik
arr. 13:33
dep. 13:33
92 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 13:35
dep. 13:35
94 km
Bresno Polje
arr. 13:37
dep. 13:37
95 km
Globoder, R1
arr. 13:39
dep. 13:39
96 km
Globoder, R2
arr. 13:42
dep. 13:42
98 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:43
dep. 13:43
99 km
Kosevi, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
100 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:48
dep. 13:48
102 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:50
dep. 13:50
104 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:52
dep. 13:52
105 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:54
dep. 13:54
106 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 13:56
dep. 13:56
107 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:00
109 km
12:00 14:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
106 km
14:00 17:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Konjevici
arr. 14:10
dep. 14:10
5 km
Preljina
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 14:17
dep. 14:17
9 km
Stancici, Čegar
arr. 14:19
dep. 14:19
11 km
Stancici
arr. 15:48
dep. 15:48
64 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 14:22
dep. 14:22
13 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 14:24
dep. 14:24
14 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 14:25
dep. 14:25
15 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
19 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Katrga, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
23 km
Tavnik, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
25 km
Ladevci
arr. 14:45
dep. 14:45
27 km
Cvetke, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
30 km
Milocaj, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
31 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
34 km
Adrani, Dom
arr. 15:00
dep. 15:00
36 km
arr. 15:05
dep. 15:05
37 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
42 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:17
dep. 15:17
45 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:18
dep. 15:18
45.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:20
dep. 15:20
46 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:22
dep. 15:22
47 km
Ratina
arr. 15:24
dep. 15:24
48 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
50 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:28
dep. 15:28
51 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:30
dep. 15:30
52 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:32
dep. 15:32
53 km
Vranesi
arr. 15:34
dep. 15:34
54 km
Podunavci, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
57 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 15:39
dep. 15:39
58 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:40
dep. 15:40
59 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:43
dep. 15:43
61 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:45
dep. 15:45
62 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
65 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:05
dep. 16:05
72 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
73 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 16:10
dep. 16:10
74 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 16:16
dep. 16:16
78 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
80 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:23
dep. 16:23
83 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:25
dep. 16:25
84 km
Gornji Ribnik
arr. 16:27
dep. 16:27
86 km
Pocekovina, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
88 km
Pocekovina, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
89 km
Stari Trstenik
arr. 16:33
dep. 16:33
92 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:35
dep. 16:35
94 km
Bresno Polje
arr. 16:37
dep. 16:37
95 km
Globoder, R1
arr. 16:39
dep. 16:39
96 km
Globoder, R2
arr. 16:42
dep. 16:42
98 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 16:43
dep. 16:43
99 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
100 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:48
dep. 16:48
102 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:50
dep. 16:50
104 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:52
dep. 16:52
105 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:54
dep. 16:54
106 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 16:56
dep. 16:56
107 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:00
109 km
14:45 17:20 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Preljina
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ladevci, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
dep. 15:47
42 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Podunavci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
57 km
Lipova
arr. 16:10
dep. 16:10
61 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:25
dep. 16:25
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
82 km
Pocekovina
arr. 16:50
dep. 16:50
90 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 17:00
dep. 17:00
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
111 km
16:10 18:20 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
111 km
17:05 19:00 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 5,93 EUR
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
109 km
19:25 21:25 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:25
Kraljevo, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:15
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
69 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
102 km

Naselja Cacak i Krusevac su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Krusevac iznosi od 5,93 EUR do 5,93 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.