Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Krusevac timetable

thursday, 23.09.2021.
07:30 09:40 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
109 km
09:00 11:05 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
14 km
Ladevci, Airport
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Podunavci, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
50 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
Pocekovina, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
81 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
102 km
12:00 14:10 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
106 km
14:45 17:20 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Preljina
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ladevci, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
dep. 15:47
42 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Podunavci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
57 km
Lipova
arr. 16:10
dep. 16:10
61 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
82 km
Pocekovina, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
111 km
16:10 18:20 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
111 km
17:05 19:00 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
109 km
Cacak - Krusevac timetable
Departures on: friday, 24.09.2021.
07:30 09:40 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:30
Konjevici, Kruzni tok
arr. 07:38
dep. 07:38
5 km
Preljina
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:00
dep. 08:00
25 km
Ladevci
arr. 08:04
dep. 08:04
28 km
Milocaj, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
31 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
41 km
Ratina, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
47 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
57 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
63 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 09:00
dep. 09:00
71 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
80 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
87 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
94 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
98 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
103 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
104 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
109 km
09:00 11:05 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
14 km
Ladevci, Airport
arr. 09:30
dep. 09:30
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
40 km
Podunavci, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
50 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
61 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
69 km
Pocekovina, 2
arr. 10:41
dep. 10:41
81 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
102 km
12:00 14:10 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:00
Preljina
arr. 12:10
dep. 12:10
8 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:21
dep. 12:21
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
42 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
67 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
106 km
14:45 17:20 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Preljina
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
25 km
Ladevci, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
41 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
dep. 15:47
42 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 15:55
dep. 15:55
49 km
Podunavci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
57 km
Lipova
arr. 16:10
dep. 16:10
61 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
82 km
Pocekovina, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:20
111 km
16:10 18:20 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:10
Preljina
arr. 16:20
dep. 16:20
9 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
19 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
25 km
Ladevci
arr. 16:40
dep. 16:40
28 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
47 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
48 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
49 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
57 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
61 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
64 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
68 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 17:40
dep. 17:40
72 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
82 km
Pocekovina, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
90 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
96 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
111 km
17:05 19:00 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:05
Kraljevo, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:45
41 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
68 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
80 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
109 km

Naselja Cacak i Krusevac su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 17:05 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Krusevac iznosi od 8,14 EUR do 8,14 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.