Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Kamenica kod Gornjeg Milanovca timetable

monday, 14.10.2019.
09:30 10:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:30
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 09:38
dep. 09:38
4 km
Cacak, Voćara
arr. 09:39
dep. 09:39
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 09:43
dep. 09:43
5.5 km
Trbusani
arr. 09:45
dep. 09:45
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 09:46
dep. 09:46
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 09:50
dep. 09:50
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 09:52
dep. 09:52
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 09:53
dep. 09:53
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 09:57
dep. 09:57
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 10:00
dep. 10:00
13 km
Miokovci
arr. 10:05
dep. 10:05
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 10:09
dep. 10:09
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 10:10
dep. 10:10
17.5 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 10:14
dep. 10:14
19 km
Pranjani, Maćići
arr. 10:18
dep. 10:18
21 km
Pranjani, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
23 km
Pranjani
arr. 10:25
dep. 10:25
25 km
Druzetici, Tablica
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 10:40
33 km
13:15 14:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:15
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Cacak, Voćara
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 13:28
dep. 13:28
5.5 km
Trbusani
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Miokovci
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 13:53
dep. 13:53
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 13:55
dep. 13:55
17.5 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 13:59
dep. 13:59
19 km
Pranjani, Maćići
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Pranjani
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Druzetici, Tablica
arr. 14:17
dep. 14:17
29 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:25
33 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Cacak, Voćara
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 16:41
dep. 16:41
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 16:43
dep. 16:43
5.5 km
Trbusani
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 16:46
dep. 16:46
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 16:52
dep. 16:52
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 16:53
dep. 16:53
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 16:55
dep. 16:55
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 17:00
dep. 17:00
13 km
Miokovci
arr. 17:05
dep. 17:05
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 17:09
dep. 17:09
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 17:10
dep. 17:10
17.5 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 17:14
dep. 17:14
19 km
Pranjani, Maćići
arr. 17:18
dep. 17:18
21 km
Pranjani, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
23 km
Pranjani
arr. 17:25
dep. 17:25
25 km
Druzetici, Tablica
arr. 17:32
dep. 17:32
29 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 17:40
33 km
20:15 21:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:15
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 20:22
dep. 20:22
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 20:23
dep. 20:23
4 km
Cacak, Voćara
arr. 20:24
dep. 20:24
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 20:28
dep. 20:28
5.5 km
Trbusani
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 20:31
dep. 20:31
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 20:37
dep. 20:37
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 20:38
dep. 20:38
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 20:42
dep. 20:42
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 20:45
dep. 20:45
13 km
Miokovci
arr. 20:50
dep. 20:50
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 20:54
dep. 20:54
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 20:55
dep. 20:55
17.5 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 20:59
dep. 20:59
19 km
Pranjani, Maćići
arr. 21:03
dep. 21:03
21 km
Pranjani, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
23 km
Pranjani
arr. 21:10
dep. 21:10
25 km
Druzetici, Tablica
arr. 21:17
dep. 21:17
29 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 21:25
33 km
Cacak - Kamenica kod Gornjeg Milanovca timetable
Departures on: tuesday, 15.10.2019.
09:30 10:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:30
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 09:36
dep. 09:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 09:38
dep. 09:38
4 km
Cacak, Voćara
arr. 09:39
dep. 09:39
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 09:41
dep. 09:41
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 09:43
dep. 09:43
5.5 km
Trbusani
arr. 09:45
dep. 09:45
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 09:46
dep. 09:46
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 09:50
dep. 09:50
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 09:52
dep. 09:52
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 09:53
dep. 09:53
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 09:57
dep. 09:57
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 10:00
dep. 10:00
13 km
Miokovci
arr. 10:05
dep. 10:05
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 10:09
dep. 10:09
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 10:10
dep. 10:10
17.5 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 10:14
dep. 10:14
19 km
Pranjani, Maćići
arr. 10:18
dep. 10:18
21 km
Pranjani, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
23 km
Pranjani
arr. 10:25
dep. 10:25
25 km
Druzetici, Tablica
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 10:40
33 km
13:15 14:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:15
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Cacak, Voćara
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 13:28
dep. 13:28
5.5 km
Trbusani
arr. 13:30
dep. 13:30
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 13:31
dep. 13:31
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 13:35
dep. 13:35
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 13:37
dep. 13:37
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 13:40
dep. 13:40
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 13:42
dep. 13:42
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Miokovci
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 13:53
dep. 13:53
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 13:55
dep. 13:55
17.5 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 13:59
dep. 13:59
19 km
Pranjani, Maćići
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Pranjani, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Pranjani
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Druzetici, Tablica
arr. 14:17
dep. 14:17
29 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 14:25
33 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:30
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 16:36
dep. 16:36
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 16:38
dep. 16:38
4 km
Cacak, Voćara
arr. 16:39
dep. 16:39
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 16:41
dep. 16:41
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 16:43
dep. 16:43
5.5 km
Trbusani
arr. 16:45
dep. 16:45
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 16:46
dep. 16:46
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 16:52
dep. 16:52
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 16:53
dep. 16:53
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 16:55
dep. 16:55
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 16:57
dep. 16:57
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 17:00
dep. 17:00
13 km
Miokovci
arr. 17:05
dep. 17:05
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 17:09
dep. 17:09
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 17:10
dep. 17:10
17.5 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 17:14
dep. 17:14
19 km
Pranjani, Maćići
arr. 17:18
dep. 17:18
21 km
Pranjani, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
23 km
Pranjani
arr. 17:25
dep. 17:25
25 km
Druzetici, Tablica
arr. 17:32
dep. 17:32
29 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 17:40
33 km
20:15 21:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:15
Cacak, Ljubic Rampa
arr. 20:21
dep. 20:21
2 km
Cacak, Suvi Breg
arr. 20:22
dep. 20:22
3 km
Cacak, Kuburin Mlin
arr. 20:23
dep. 20:23
4 km
Cacak, Voćara
arr. 20:24
dep. 20:24
4.5 km
Cacak, Kamena cuprija
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Cacak, Todorovići
arr. 20:28
dep. 20:28
5.5 km
Trbusani
arr. 20:30
dep. 20:30
6 km
Trbusani, Separacija
arr. 20:31
dep. 20:31
6.5 km
Miokovci, Crkva
arr. 20:35
dep. 20:35
8 km
Miokovci, Lužani
arr. 20:37
dep. 20:37
9 km
Miokovci, Zadruga
arr. 20:38
dep. 20:38
9.5 km
Miokovci, Nikitovići
arr. 20:40
dep. 20:40
10 km
Miokovci, Drijenje
arr. 20:42
dep. 20:42
11 km
Miokovci, Ridovi
arr. 20:45
dep. 20:45
13 km
Miokovci
arr. 20:50
dep. 20:50
15 km
Miokovci, Veljkovača
arr. 20:54
dep. 20:54
17 km
Miokovci, Vark. Kuća
arr. 20:55
dep. 20:55
17.5 km
Pranjani, Šišovića Vodenica
arr. 20:59
dep. 20:59
19 km
Pranjani, Maćići
arr. 21:03
dep. 21:03
21 km
Pranjani, Intersection
arr. 21:06
dep. 21:06
23 km
Pranjani
arr. 21:10
dep. 21:10
25 km
Druzetici, Tablica
arr. 21:17
dep. 21:17
29 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 21:25
33 km

Naselja Cacak i Kamenica kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 09:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.