Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Cacak - Jagodina timetable

monday, 20.08.2018.
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
57 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
99 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
57 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
99 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
57 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
99 km
 
Departures on: thursday, 23.08.2018.
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
57 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
99 km
 
Departures on: friday, 24.08.2018.
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
57 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
99 km
 
Departures on: saturday, 25.08.2018.
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
57 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
99 km
 
Departures on: sunday, 26.08.2018.
15:30 18:15 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Konjevici
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Preljina
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:55
dep. 15:55
25 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Knic
arr. 16:10
dep. 16:10
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Dragobraca
arr. 16:30
dep. 16:30
47 km
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 16:40
dep. 16:40
55 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
57 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
99 km

Naselja Cacak i Jagodina su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 15:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.