Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Ivanjica timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:00 08:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Cacak, Crnogorac
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:46
dep. 06:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:48
dep. 06:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Guca , Center
arr. 06:55
dep. 07:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 07:05
dep. 07:05
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 07:07
dep. 07:07
25 km
Guca , Belica
arr. 07:09
dep. 07:09
26 km
Rti
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 07:15
dep. 07:15
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 07:17
dep. 07:17
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 07:19
dep. 07:19
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 07:21
dep. 07:21
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 07:22
dep. 07:22
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 07:24
dep. 07:24
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 07:26
dep. 07:26
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 07:27
dep. 07:27
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Lisa
arr. 07:38
dep. 07:38
43 km
Lisa, Bioča
arr. 07:41
dep. 07:41
45 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 07:46
dep. 07:46
49 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 07:50
dep. 07:50
52 km
Ivanjica, Marina reka
arr. 07:54
dep. 07:54
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 08:00
57 km
09:00 10:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:00
Pozega, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
35 km
Arilje, Bus station
arr. 09:58
dep. 09:58
49 km
Prilike, Center
arr. 10:23
dep. 10:23
68.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 10:40
77.6 km
10:00 11:55 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Crnogorac
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 10:30
dep. 10:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 10:42
dep. 10:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 10:46
dep. 10:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 10:50
dep. 10:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 10:53
dep. 10:53
21 km
Guca , Center
arr. 10:55
dep. 10:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Guca , Belica
arr. 11:04
dep. 11:04
26 km
Rti
arr. 11:07
dep. 11:07
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Rti, Čakarevići
arr. 11:15
dep. 11:15
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 11:20
dep. 11:20
33 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 11:24
dep. 11:24
35 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 11:26
dep. 11:26
36 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 11:28
dep. 11:28
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 11:32
dep. 11:32
41 km
Lisa
arr. 11:34
dep. 11:34
43 km
Lisa, Bioča
arr. 11:37
dep. 11:37
45 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 11:40
dep. 11:40
49 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 11:45
dep. 11:45
52 km
Ivanjica, Marina reka
arr. 11:49
dep. 11:49
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 11:55
57 km
13:00 14:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Parmenac
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 13:15
dep. 13:15
18 km
Jelen Do, Most
arr. 13:25
dep. 13:25
27 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 13:30
dep. 13:30
31 km
Pozega, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 13:50
dep. 13:50
41 km
Milicevo Selo, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
46 km
Arilje, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
52 km
Stupcevici, Latvica
arr. 14:10
dep. 14:10
57 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Dobrace, Klisura
arr. 14:25
dep. 14:25
67 km
Prilike, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
71 km
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
76 km
Ivanjica, Bus station
arr. 14:40
80 km
13:00 15:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Cacak, Crnogorac
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:13
dep. 13:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 13:15
dep. 13:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 13:40
dep. 13:40
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:42
dep. 13:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 13:44
dep. 13:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:46
dep. 13:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 13:48
dep. 13:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Guca , Center
arr. 13:55
dep. 14:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 14:05
dep. 14:05
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 14:07
dep. 14:07
25 km
Guca , Belica
arr. 14:09
dep. 14:09
26 km
Rti
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 14:15
dep. 14:15
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 14:17
dep. 14:17
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 14:19
dep. 14:19
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 14:21
dep. 14:21
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 14:22
dep. 14:22
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 14:26
dep. 14:26
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 14:27
dep. 14:27
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 14:29
dep. 14:29
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 14:35
dep. 14:35
41 km
Lisa
arr. 14:38
dep. 14:38
43 km
Lisa, Bioča
arr. 14:41
dep. 14:41
45 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 14:46
dep. 14:46
49 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 14:50
dep. 14:50
52 km
Ivanjica, Marina reka
arr. 14:54
dep. 14:54
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 15:00
57 km
14:00 15:55 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Cacak, Crnogorac
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Guca , Center
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Guca , Belica
arr. 15:04
dep. 15:04
26 km
Rti
arr. 15:07
dep. 15:07
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 15:10
dep. 15:10
31 km
Rti, Čakarevići
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 15:20
dep. 15:20
33 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 15:24
dep. 15:24
35 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 15:26
dep. 15:26
36 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 15:28
dep. 15:28
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 15:32
dep. 15:32
41 km
Lisa
arr. 15:34
dep. 15:34
43 km
Lisa, Bioča
arr. 15:37
dep. 15:37
45 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 15:40
dep. 15:40
49 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 15:45
dep. 15:45
52 km
Ivanjica, Marina reka
arr. 15:49
dep. 15:49
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 15:55
57 km
15:00 16:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:00
Parmenac
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
Jelen Do, Most
arr. 15:25
dep. 15:25
27 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:30
dep. 15:30
31 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 15:50
dep. 15:50
41 km
Milicevo Selo, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
46 km
Arilje, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Stupcevici, Latvica
arr. 16:10
dep. 16:10
57 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 16:20
dep. 16:20
61 km
Dobrace, Klisura
arr. 16:25
dep. 16:25
67 km
Prilike, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
76 km
Ivanjica, Bus station
arr. 16:40
80 km
15:50 17:30 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:50
Pozega, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
34.7 km
Arilje, Bus station
arr. 16:48
dep. 16:48
49 km
Prilike, Center
arr. 17:13
dep. 17:13
68.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 17:30
77.6 km
18:20 20:00 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:20
Pozega, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
34.7 km
Arilje, Bus station
arr. 19:18
dep. 19:18
49 km
Prilike, Center
arr. 19:43
dep. 19:43
68.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 20:00
77.6 km
20:00 21:55 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:00
Cacak, Crnogorac
arr. 20:10
dep. 20:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 20:13
dep. 20:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 20:21
dep. 20:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 20:25
dep. 20:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 20:35
dep. 20:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 20:42
dep. 20:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 20:46
dep. 20:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 20:53
dep. 20:53
21 km
Guca , Center
arr. 20:55
dep. 20:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 21:00
dep. 21:00
24 km
Guca , Belica
arr. 21:04
dep. 21:04
26 km
Rti
arr. 21:07
dep. 21:07
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 21:10
dep. 21:10
31 km
Rti, Čakarevići
arr. 21:15
dep. 21:15
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 21:20
dep. 21:20
33 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 21:24
dep. 21:24
35 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 21:26
dep. 21:26
36 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 21:28
dep. 21:28
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 21:32
dep. 21:32
41 km
Lisa
arr. 21:34
dep. 21:34
43 km
Lisa, Bioča
arr. 21:37
dep. 21:37
45 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 21:40
dep. 21:40
49 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 21:45
dep. 21:45
52 km
Ivanjica, Marina reka
arr. 21:49
dep. 21:49
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 21:55
57 km
23:10 00:50 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 23:10
Pozega, Bus station
arr. 23:50
dep. 23:50
34.7 km
Arilje, Bus station
arr. 00:08
dep. 00:08
49 km
Prilike, Center
arr. 00:33
dep. 00:33
68.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 00:50
77.6 km

Naselja Cacak i Ivanjica su međusobno udaljena ~69 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.