Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Ivanjica timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:00 08:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Cacak, Crnogorac
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:46
dep. 06:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:48
dep. 06:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Guca , Center
arr. 06:55
dep. 07:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 07:05
dep. 07:05
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 07:07
dep. 07:07
25 km
Guca , Belica
arr. 07:09
dep. 07:09
26 km
Rti
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 07:15
dep. 07:15
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 07:17
dep. 07:17
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 07:19
dep. 07:19
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 07:21
dep. 07:21
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 07:22
dep. 07:22
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 07:24
dep. 07:24
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 07:26
dep. 07:26
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 07:27
dep. 07:27
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 07:29
dep. 07:29
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 07:35
dep. 07:35
41 km
Lisa
arr. 07:38
dep. 07:38
43 km
Lisa, Bioča
arr. 07:41
dep. 07:41
45 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 07:46
dep. 07:46
49 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 07:50
dep. 07:50
52 km
Ivanjica, Marina Reka
arr. 07:54
dep. 07:54
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 08:00
57 km
06:30 08:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:30
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 06:38
dep. 06:38
4 km
Parmenac
arr. 06:39
dep. 06:39
5 km
Ridjage
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 06:43
dep. 06:43
7 km
Pakovrace
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 06:47
dep. 06:47
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
Ovcar Banja
arr. 07:00
dep. 07:00
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
20 km
Jelen Do
arr. 07:10
dep. 07:10
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 07:11
dep. 07:11
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 07:12
dep. 07:12
26 km
Lucani, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 07:18
dep. 07:18
30 km
Gugalj
arr. 07:22
dep. 07:22
33 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 07:24
dep. 07:24
34 km
Pozega, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 07:37
dep. 07:37
42 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 07:40
dep. 07:40
44 km
Milicevo Selo
arr. 07:45
dep. 07:45
47 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 07:47
dep. 07:47
48 km
Grdovici
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Arilje, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
53 km
Latvica
arr. 08:03
dep. 08:03
58 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 08:10
dep. 08:10
62 km
Prilike, Klisura
arr. 08:15
dep. 08:15
67 km
Prilike
arr. 08:24
dep. 08:24
72 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 08:33
dep. 08:33
77 km
Ivanjica, Bus station
arr. 08:40
81 km
08:40 10:20 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:40
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:04
dep. 09:04
31 km
Pozega, Bus station
arr. 09:11
dep. 09:11
38 km
Arilje, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
52 km
Latvica
arr. 09:27
dep. 09:27
57 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 09:35
dep. 09:35
61 km
Prilike, Klisura
arr. 09:40
dep. 09:40
67 km
Prilike
arr. 09:45
dep. 09:45
71 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 10:05
dep. 10:05
74 km
Ivanjica, Bus station
arr. 10:10
80 km
09:20 11:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:20
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
35 km
Arilje, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
48.9 km
Prilike
arr. 10:43
dep. 10:43
68.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 11:00
77.8 km
09:30 11:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:30
Cacak, Crnogorac
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 09:43
dep. 09:43
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 10:00
dep. 10:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 10:05
dep. 10:05
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 10:12
dep. 10:12
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 10:16
dep. 10:16
18 km
Guca , Petrol station
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Guca , Bolnica
arr. 10:23
dep. 10:23
21 km
Guca , Center
arr. 10:25
dep. 10:25
22 km
Guca , Livnica
arr. 10:30
dep. 10:30
24 km
Guca , Belica
arr. 10:34
dep. 10:34
26 km
Rti
arr. 10:37
dep. 10:37
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 10:40
dep. 10:40
31 km
Rti, Čakarevići
arr. 10:45
dep. 10:45
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 10:54
dep. 10:54
35 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 10:56
dep. 10:56
36 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 10:58
dep. 10:58
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 11:02
dep. 11:02
41 km
Lisa
arr. 11:04
dep. 11:04
43 km
Lisa, Bioča
arr. 11:07
dep. 11:07
45 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 11:15
dep. 11:15
52 km
Ivanjica, Marina Reka
arr. 11:19
dep. 11:19
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 11:25
57 km
11:30 13:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:30
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:38
dep. 11:38
4 km
Parmenac
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Ridjage
arr. 11:41
dep. 11:41
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 11:43
dep. 11:43
7 km
Pakovrace
arr. 11:45
dep. 11:45
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 11:47
dep. 11:47
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 11:53
dep. 11:53
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 11:55
dep. 11:55
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 11:58
dep. 11:58
16 km
Ovcar Banja
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
20 km
Jelen Do
arr. 12:10
dep. 12:10
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 12:11
dep. 12:11
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 12:12
dep. 12:12
26 km
Lucani, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 12:18
dep. 12:18
30 km
Gugalj
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 12:24
dep. 12:24
34 km
Pozega, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 12:37
dep. 12:37
42 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 12:40
dep. 12:40
44 km
Milicevo Selo
arr. 12:45
dep. 12:45
47 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 12:47
dep. 12:47
48 km
Grdovici
arr. 12:50
dep. 12:50
50 km
Arilje, Center
arr. 12:55
dep. 12:55
53 km
Latvica
arr. 13:03
dep. 13:03
58 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 13:10
dep. 13:10
62 km
Prilike, Klisura
arr. 13:15
dep. 13:15
67 km
Prilike
arr. 13:24
dep. 13:24
72 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 13:33
dep. 13:33
77 km
Ivanjica, Bus station
arr. 13:40
81 km
12:20 14:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:20
Pozega, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
Arilje, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
48.9 km
Prilike
arr. 13:43
dep. 13:43
68.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 14:00
77.8 km
13:00 14:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Parmenac
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Ovcar Banja
arr. 13:15
dep. 13:15
18 km
Jelen Do
arr. 13:25
dep. 13:25
27 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 13:30
dep. 13:30
31 km
Pozega, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 13:50
dep. 13:50
41 km
Milicevo Selo
arr. 14:00
dep. 14:00
46 km
Arilje, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
52 km
Latvica
arr. 14:10
dep. 14:10
57 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 14:20
dep. 14:20
61 km
Prilike, Klisura
arr. 14:25
dep. 14:25
67 km
Prilike
arr. 14:30
dep. 14:30
71 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 14:35
dep. 14:35
76 km
Ivanjica, Bus station
arr. 14:40
80 km
13:00 15:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Cacak, Crnogorac
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:13
dep. 13:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 13:15
dep. 13:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 13:40
dep. 13:40
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:42
dep. 13:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 13:44
dep. 13:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:46
dep. 13:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 13:48
dep. 13:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Guca , Center
arr. 13:55
dep. 14:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 14:05
dep. 14:05
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 14:07
dep. 14:07
25 km
Guca , Belica
arr. 14:09
dep. 14:09
26 km
Rti
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Rti, Duboki Potok
arr. 14:15
dep. 14:15
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 14:17
dep. 14:17
31 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 14:19
dep. 14:19
32 km
Rti, Čakarevići
arr. 14:21
dep. 14:21
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 14:22
dep. 14:22
33.5 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 14:26
dep. 14:26
35 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 14:27
dep. 14:27
35.5 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 14:29
dep. 14:29
36 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 14:35
dep. 14:35
41 km
Lisa
arr. 14:38
dep. 14:38
43 km
Lisa, Bioča
arr. 14:41
dep. 14:41
45 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 14:46
dep. 14:46
49 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 14:50
dep. 14:50
52 km
Ivanjica, Marina Reka
arr. 14:54
dep. 14:54
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 15:00
57 km
14:00 15:55 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Cacak, Crnogorac
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Guca , Center
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Guca , Belica
arr. 15:04
dep. 15:04
26 km
Rti
arr. 15:07
dep. 15:07
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 15:10
dep. 15:10
31 km
Rti, Čakarevići
arr. 15:15
dep. 15:15
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 15:20
dep. 15:20
33 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 15:24
dep. 15:24
35 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 15:26
dep. 15:26
36 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 15:28
dep. 15:28
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 15:32
dep. 15:32
41 km
Lisa
arr. 15:34
dep. 15:34
43 km
Lisa, Bioča
arr. 15:37
dep. 15:37
45 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 15:40
dep. 15:40
49 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 15:45
dep. 15:45
52 km
Ivanjica, Marina Reka
arr. 15:49
dep. 15:49
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 15:55
57 km
15:00 16:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:00
Parmenac
arr. 15:05
dep. 15:05
5 km
Ovcar Banja
arr. 15:15
dep. 15:15
18 km
Jelen Do
arr. 15:25
dep. 15:25
27 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:30
dep. 15:30
31 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 15:50
dep. 15:50
41 km
Milicevo Selo
arr. 16:00
dep. 16:00
46 km
Arilje, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Latvica
arr. 16:10
dep. 16:10
57 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 16:20
dep. 16:20
61 km
Prilike, Klisura
arr. 16:25
dep. 16:25
67 km
Prilike
arr. 16:30
dep. 16:30
71 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 16:35
dep. 16:35
76 km
Ivanjica, Bus station
arr. 16:40
80 km
16:15 18:25 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:15
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Parmenac
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Ridjage
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:28
dep. 16:28
7 km
Pakovrace
arr. 16:30
dep. 16:30
8 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 16:32
dep. 16:32
9 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:38
dep. 16:38
13 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:40
dep. 16:40
14 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 16:43
dep. 16:43
16 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
17 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
24 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:56
dep. 16:56
25 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 16:57
dep. 16:57
26 km
Lucani, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 17:03
dep. 17:03
30 km
Gugalj
arr. 17:07
dep. 17:07
33 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 17:09
dep. 17:09
34 km
Pozega, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 17:22
dep. 17:22
42 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 17:25
dep. 17:25
44 km
Milicevo Selo
arr. 17:30
dep. 17:30
47 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 17:32
dep. 17:32
48 km
Grdovici
arr. 17:35
dep. 17:35
50 km
Arilje, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
53 km
Latvica
arr. 17:48
dep. 17:48
58 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 17:55
dep. 17:55
62 km
Prilike, Klisura
arr. 18:00
dep. 18:00
67 km
Prilike
arr. 18:09
dep. 18:09
72 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 18:18
dep. 18:18
77 km
Ivanjica, Bus station
arr. 18:25
81 km
16:50 18:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:50
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:25
dep. 17:25
31 km
Pozega, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
38 km
Arilje, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
52 km
Latvica
arr. 18:00
dep. 18:00
57 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 18:10
dep. 18:10
61 km
Prilike, Klisura
arr. 18:15
dep. 18:15
67 km
Prilike
arr. 18:20
dep. 18:20
71 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 18:25
dep. 18:25
74 km
Ivanjica, Bus station
arr. 18:30
80 km
18:50 20:30 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:50
Pozega, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
35 km
Arilje, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
48.9 km
Prilike
arr. 20:13
dep. 20:13
68.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 20:30
77.8 km
20:00 21:55 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:00
Cacak, Crnogorac
arr. 20:10
dep. 20:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 20:13
dep. 20:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 20:21
dep. 20:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 20:25
dep. 20:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 20:35
dep. 20:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 20:42
dep. 20:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 20:46
dep. 20:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 20:53
dep. 20:53
21 km
Guca , Center
arr. 20:55
dep. 20:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 21:00
dep. 21:00
24 km
Guca , Belica
arr. 21:04
dep. 21:04
26 km
Rti
arr. 21:07
dep. 21:07
30 km
Rti, Bela Stena
arr. 21:10
dep. 21:10
31 km
Rti, Čakarevići
arr. 21:15
dep. 21:15
33 km
Kotraza kod Lucana
arr. 21:20
dep. 21:20
33 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 21:24
dep. 21:24
35 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 21:26
dep. 21:26
36 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 21:28
dep. 21:28
37 km
Lisa, Šulubure
arr. 21:32
dep. 21:32
41 km
Lisa
arr. 21:34
dep. 21:34
43 km
Lisa, Bioča
arr. 21:37
dep. 21:37
45 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 21:40
dep. 21:40
49 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 21:45
dep. 21:45
52 km
Ivanjica, Marina Reka
arr. 21:49
dep. 21:49
54 km
Ivanjica, Bus station
arr. 21:55
57 km
20:20 22:00 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:20
Pozega, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
35 km
Arilje, Center
arr. 21:18
dep. 21:18
48.9 km
Prilike
arr. 21:43
dep. 21:43
68.6 km
Ivanjica, Bus station
arr. 22:00
77.8 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
00:10 01:55 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 00:10
Gugalj, Kratovska stena
arr. 00:35
dep. 00:35
31 km
Pozega, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
38 km
Arilje, Center
arr. 01:15
dep. 01:15
52 km
Latvica
arr. 01:20
dep. 01:20
57 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 01:30
dep. 01:30
61 km
Prilike, Klisura
arr. 01:40
dep. 01:40
67 km
Prilike
arr. 01:45
dep. 01:45
71 km
Bukovica kod Ivanjice
arr. 01:50
dep. 01:50
74 km
Ivanjica, Bus station
arr. 01:55
80 km

Naselja Cacak i Ivanjica su međusobno udaljena ~73 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 40min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 00:10 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.