Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Guca timetable

friday, 14.08.2020.
10:00 11:04 (01:04)
Bus stationBelica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Crnogorac
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 10:30
dep. 10:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 10:42
dep. 10:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 10:46
dep. 10:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 10:50
dep. 10:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 10:53
dep. 10:53
21 km
Guca , Center
arr. 10:55
dep. 10:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Guca , Belica
arr. 11:04
26 km
14:00 15:04 (01:04)
Bus stationBelica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Cacak, Crnogorac
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Guca , Center
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Guca , Belica
arr. 15:04
26 km
Cacak - Guca timetable
Departures on: saturday, 15.08.2020.
10:00 11:04 (01:04)
Bus stationBelica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Crnogorac
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 10:30
dep. 10:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 10:42
dep. 10:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 10:46
dep. 10:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 10:50
dep. 10:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 10:53
dep. 10:53
21 km
Guca , Center
arr. 10:55
dep. 10:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Guca , Belica
arr. 11:04
26 km
14:00 15:04 (01:04)
Bus stationBelica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Cacak, Crnogorac
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Guca , Center
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Guca , Belica
arr. 15:04
26 km
Cacak - Guca timetable
Departures on: sunday, 16.08.2020.
10:00 11:04 (01:04)
Bus stationBelica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Crnogorac
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 10:30
dep. 10:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 10:42
dep. 10:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 10:46
dep. 10:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 10:50
dep. 10:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 10:53
dep. 10:53
21 km
Guca , Center
arr. 10:55
dep. 10:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Guca , Belica
arr. 11:04
26 km
14:00 15:04 (01:04)
Bus stationBelica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Cacak, Crnogorac
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Guca , Center
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Guca , Belica
arr. 15:04
26 km
Cacak - Guca timetable
Departures on: monday, 17.08.2020.
10:00 11:04 (01:04)
Bus stationBelica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Crnogorac
arr. 10:10
dep. 10:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 10:13
dep. 10:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 10:21
dep. 10:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 10:25
dep. 10:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 10:30
dep. 10:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 10:35
dep. 10:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 10:42
dep. 10:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 10:46
dep. 10:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 10:50
dep. 10:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 10:53
dep. 10:53
21 km
Guca , Center
arr. 10:55
dep. 10:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 11:00
dep. 11:00
24 km
Guca , Belica
arr. 11:04
26 km
14:00 15:04 (01:04)
Bus stationBelica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Cacak, Crnogorac
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Guca , Center
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Guca , Belica
arr. 15:04
26 km

Naselja Cacak i Guca su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 04min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 10:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.