Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Cacak - Guca timetable

thursday, 22.11.2018.
06:00 07:09 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Cacak, Crnogorac
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:15
dep. 06:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 06:30
dep. 06:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 06:40
dep. 06:40
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 06:44
dep. 06:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 06:46
dep. 06:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 06:48
dep. 06:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 06:50
dep. 06:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 06:53
dep. 06:53
21 km
Guca , Center
arr. 06:55
dep. 07:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 07:05
dep. 07:05
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 07:07
dep. 07:07
25 km
Guca , Belica
arr. 07:09
26 km
08:00 09:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 08:00
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 08:21
dep. 08:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 08:25
dep. 08:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 08:44
dep. 08:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 08:53
dep. 08:53
21 km
Guca , Center
arr. 08:55
dep. 09:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 09:03
dep. 09:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 09:05
dep. 09:05
25 km
Guca , Belica
arr. 09:07
26 km
09:30 10:34 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 09:30
Cacak, Crnogorac
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 09:43
dep. 09:43
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 09:51
dep. 09:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 10:00
dep. 10:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 10:05
dep. 10:05
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 10:12
dep. 10:12
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 10:16
dep. 10:16
18 km
Guca , Petrol station
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Guca , Bolnica
arr. 10:23
dep. 10:23
21 km
Guca , Center
arr. 10:25
dep. 10:25
22 km
Guca , Livnica
arr. 10:30
dep. 10:30
24 km
Guca , Belica
arr. 10:34
26 km
13:00 14:09 (01:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Cacak, Crnogorac
arr. 13:10
dep. 13:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:13
dep. 13:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 13:15
dep. 13:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:30
dep. 13:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:35
dep. 13:35
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 13:40
dep. 13:40
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:42
dep. 13:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 13:44
dep. 13:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:46
dep. 13:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 13:48
dep. 13:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 13:50
dep. 13:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 13:53
dep. 13:53
21 km
Guca , Center
arr. 13:55
dep. 14:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 14:05
dep. 14:05
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 14:07
dep. 14:07
25 km
Guca , Belica
arr. 14:09
26 km
14:00 15:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:00
Cacak, Crnogorac
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:13
dep. 14:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:21
dep. 14:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 14:46
dep. 14:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 14:50
dep. 14:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Guca , Center
arr. 14:55
dep. 14:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 15:00
dep. 15:00
24 km
Guca , Belica
arr. 15:04
26 km
14:30 15:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:30
Cacak, Crnogorac
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:43
dep. 14:43
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:55
dep. 14:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 15:12
dep. 15:12
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 15:14
dep. 15:14
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 15:16
dep. 15:16
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Guca , Petrol station
arr. 15:34
dep. 15:34
24 km
Guca , Bolnica
arr. 15:33
dep. 15:33
23 km
Guca , Center
arr. 15:25
dep. 15:30
22 km
Guca , Ikodinovići
arr. 15:37
dep. 15:37
26 km
Guca , Broćići
arr. 15:39
dep. 15:39
27 km
Guca , Veles - R
arr. 15:40
28 km
16:00 17:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 16:00
Cacak, Crnogorac
arr. 16:10
dep. 16:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 16:13
dep. 16:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 16:21
dep. 16:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 16:25
dep. 16:25
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 16:44
dep. 16:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 16:46
dep. 16:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 16:53
dep. 16:53
21 km
Guca , Center
arr. 16:55
dep. 17:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:03
dep. 17:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:05
dep. 17:05
25 km
Guca , Belica
arr. 17:07
26 km
17:00 17:49 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 17:00
Cacak, Crnogorac
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 17:13
dep. 17:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 17:15
dep. 17:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 17:21
dep. 17:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 17:34
dep. 17:34
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Guca , Petrol station
arr. 17:39
dep. 17:39
20 km
Guca , Bolnica
arr. 17:41
dep. 17:41
21 km
Guca , Center
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Guca , Livnica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 17:48
dep. 17:48
25 km
Guca , Belica
arr. 17:49
26 km
19:00 20:07 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 19:00
Cacak, Crnogorac
arr. 19:10
dep. 19:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:13
dep. 19:13
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 19:15
dep. 19:15
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:21
dep. 19:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:25
dep. 19:25
10 km
Grab, Marinovići
arr. 19:27
dep. 19:27
11 km
Grab, Škola
arr. 19:32
dep. 19:32
13 km
Grab, Nikolići
arr. 19:37
dep. 19:37
15 km
Grab, Belo Polje
arr. 19:39
dep. 19:39
15.2 km
Grab, Paunovići
arr. 19:42
dep. 19:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 19:44
dep. 19:44
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 19:46
dep. 19:46
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 19:48
dep. 19:48
19 km
Guca , Petrol station
arr. 19:50
dep. 19:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 19:53
dep. 19:53
21 km
Guca , Center
arr. 19:55
dep. 20:00
22 km
Guca , Livnica
arr. 20:03
dep. 20:03
24 km
Guca , Viseći Most
arr. 20:05
dep. 20:05
25 km
Guca , Belica
arr. 20:07
26 km
20:00 21:04 (01:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:00
Cacak, Crnogorac
arr. 20:10
dep. 20:10
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 20:13
dep. 20:13
4 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 20:21
dep. 20:21
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 20:25
dep. 20:25
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 20:35
dep. 20:35
13 km
Rogaca kod Lucana
arr. 20:42
dep. 20:42
16 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 20:46
dep. 20:46
18 km
Guca , Petrol station
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Guca , Bolnica
arr. 20:53
dep. 20:53
21 km
Guca , Center
arr. 20:55
dep. 20:55
22 km
Guca , Livnica
arr. 21:00
dep. 21:00
24 km
Guca , Belica
arr. 21:04
26 km

Naselja Cacak i Guca su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 49min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.