Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Guberevci timetable

tuesday, 16.07.2019.
10:45 12:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:45
Cacak, Crnogorac
arr. 10:55
dep. 10:55
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 10:58
dep. 10:58
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 11:10
dep. 11:10
10 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Rti, Jeremići
arr. 11:25
dep. 11:25
16 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Rti, Rasovac
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Rti, Veselinovići
arr. 11:36
dep. 11:36
20 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 11:39
dep. 11:39
21 km
Goracici, Joksimovina
arr. 11:42
dep. 11:42
23 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
24 km
Goracici
arr. 11:48
dep. 11:48
25 km
Goracici, Plazinići
arr. 11:51
dep. 11:51
26 km
Guberevci, Cogolji
arr. 11:56
dep. 11:56
27 km
Guberevci
arr. 12:00
28 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:30
Cacak, Crnogorac
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:43
dep. 14:43
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:55
dep. 14:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 15:12
dep. 15:12
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 15:14
dep. 15:14
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 15:16
dep. 15:16
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Guca , Petrol station
arr. 15:34
dep. 15:34
24 km
Guca , Bolnica
arr. 15:33
dep. 15:33
23 km
Guca , Center
arr. 15:25
dep. 15:30
22 km
Guca , Ikodinovići
arr. 15:37
dep. 15:37
26 km
Guca , Broćići
arr. 15:39
dep. 15:39
27 km
Guca , Veles - R
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Goracici, Ćurovići
arr. 15:42
dep. 15:42
29 km
Goracici, Dragačica
arr. 15:45
dep. 15:45
31 km
Goracici, Satarića Kuća
arr. 15:49
dep. 15:49
32 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 15:50
dep. 15:50
33 km
Goracici, Joksimovina
arr. 15:55
dep. 15:55
34 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
35 km
Goracici
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Goracici, Plazinići
arr. 16:03
dep. 16:03
37 km
Guberevci, Cogolji
arr. 16:06
dep. 16:06
38 km
Guberevci
arr. 16:10
39 km
15:30 16:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Cacak, Crnogorac
arr. 15:40
dep. 15:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 15:43
dep. 15:43
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 15:45
dep. 15:45
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 16:02
dep. 16:02
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 16:05
dep. 16:05
14 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 16:07
dep. 16:07
15 km
Rti, Jeremići
arr. 16:10
dep. 16:10
16 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Rti, Rasovac
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Rti, Veselinovići
arr. 16:21
dep. 16:21
20 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 16:24
dep. 16:24
21 km
Goracici, Joksimovina
arr. 16:27
dep. 16:27
23 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
24 km
Goracici
arr. 16:33
dep. 16:33
25 km
Goracici, Plazinići
arr. 16:36
dep. 16:36
26 km
Guberevci, Cogolji
arr. 16:41
dep. 16:41
27 km
Guberevci
arr. 16:45
28 km
18:30 19:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:30
Cacak, Crnogorac
arr. 18:40
dep. 18:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 18:43
dep. 18:43
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 18:51
dep. 18:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 18:55
dep. 18:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 19:00
dep. 19:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 19:02
dep. 19:02
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 19:05
dep. 19:05
14 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 19:07
dep. 19:07
15 km
Rti, Jeremići
arr. 19:10
dep. 19:10
16 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 19:12
dep. 19:12
17 km
Rti, Rasovac
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Rti, Veselinovići
arr. 19:21
dep. 19:21
20 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 19:24
dep. 19:24
21 km
Goracici, Joksimovina
arr. 19:27
dep. 19:27
23 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Goracici
arr. 19:33
dep. 19:33
25 km
Goracici, Plazinići
arr. 19:36
dep. 19:36
26 km
Guberevci, Cogolji
arr. 19:41
dep. 19:41
27 km
Guberevci
arr. 19:45
28 km
Cacak - Guberevci timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
10:45 12:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:45
Cacak, Crnogorac
arr. 10:55
dep. 10:55
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 10:58
dep. 10:58
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 11:00
dep. 11:00
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 11:06
dep. 11:06
8 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 11:10
dep. 11:10
10 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 11:17
dep. 11:17
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Rti, Jeremići
arr. 11:25
dep. 11:25
16 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Rti, Rasovac
arr. 11:30
dep. 11:30
18 km
Rti, Veselinovići
arr. 11:36
dep. 11:36
20 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 11:39
dep. 11:39
21 km
Goracici, Joksimovina
arr. 11:42
dep. 11:42
23 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 11:45
dep. 11:45
24 km
Goracici
arr. 11:48
dep. 11:48
25 km
Goracici, Plazinići
arr. 11:51
dep. 11:51
26 km
Guberevci, Cogolji
arr. 11:56
dep. 11:56
27 km
Guberevci
arr. 12:00
28 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:30
Cacak, Crnogorac
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 14:43
dep. 14:43
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 14:51
dep. 14:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 14:55
dep. 14:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 15:00
dep. 15:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 15:05
dep. 15:05
13 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Rogaca kod Lucana
arr. 15:12
dep. 15:12
16 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 15:14
dep. 15:14
17 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 15:16
dep. 15:16
18 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Guca , Petrol station
arr. 15:34
dep. 15:34
24 km
Guca , Bolnica
arr. 15:33
dep. 15:33
23 km
Guca , Center
arr. 15:25
dep. 15:30
22 km
Guca , Ikodinovići
arr. 15:37
dep. 15:37
26 km
Guca , Broćići
arr. 15:39
dep. 15:39
27 km
Guca , Veles - R
arr. 15:40
dep. 15:40
28 km
Goracici, Ćurovići
arr. 15:42
dep. 15:42
29 km
Goracici, Dragačica
arr. 15:45
dep. 15:45
31 km
Goracici, Satarića Kuća
arr. 15:49
dep. 15:49
32 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 15:50
dep. 15:50
33 km
Goracici, Joksimovina
arr. 15:55
dep. 15:55
34 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 15:57
dep. 15:57
35 km
Goracici
arr. 16:00
dep. 16:00
36 km
Goracici, Plazinići
arr. 16:03
dep. 16:03
37 km
Guberevci, Cogolji
arr. 16:06
dep. 16:06
38 km
Guberevci
arr. 16:10
39 km
15:30 16:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:30
Cacak, Crnogorac
arr. 15:40
dep. 15:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 15:43
dep. 15:43
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 15:45
dep. 15:45
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 15:51
dep. 15:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 16:02
dep. 16:02
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 16:05
dep. 16:05
14 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 16:07
dep. 16:07
15 km
Rti, Jeremići
arr. 16:10
dep. 16:10
16 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Rti, Rasovac
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Rti, Veselinovići
arr. 16:21
dep. 16:21
20 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 16:24
dep. 16:24
21 km
Goracici, Joksimovina
arr. 16:27
dep. 16:27
23 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
24 km
Goracici
arr. 16:33
dep. 16:33
25 km
Goracici, Plazinići
arr. 16:36
dep. 16:36
26 km
Guberevci, Cogolji
arr. 16:41
dep. 16:41
27 km
Guberevci
arr. 16:45
28 km
18:30 19:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:30
Cacak, Crnogorac
arr. 18:40
dep. 18:40
2 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 18:43
dep. 18:43
4 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 18:51
dep. 18:51
8 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 18:55
dep. 18:55
10 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 19:00
dep. 19:00
11 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 19:02
dep. 19:02
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 19:05
dep. 19:05
14 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 19:07
dep. 19:07
15 km
Rti, Jeremići
arr. 19:10
dep. 19:10
16 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 19:12
dep. 19:12
17 km
Rti, Rasovac
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Rti, Veselinovići
arr. 19:21
dep. 19:21
20 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 19:24
dep. 19:24
21 km
Goracici, Joksimovina
arr. 19:27
dep. 19:27
23 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 19:30
dep. 19:30
24 km
Goracici
arr. 19:33
dep. 19:33
25 km
Goracici, Plazinići
arr. 19:36
dep. 19:36
26 km
Guberevci, Cogolji
arr. 19:41
dep. 19:41
27 km
Guberevci
arr. 19:45
28 km

Naselja Cacak i Guberevci su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 10:45 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.