Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:15 05:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 05:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 05:20
dep. 05:20
1.3 km
arr. 05:22
dep. 05:22
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 05:23
dep. 05:23
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 05:24
dep. 05:24
3.9 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 05:25
dep. 05:25
4.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 05:29
dep. 05:29
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 05:32
dep. 05:32
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 05:34
dep. 05:34
9.9 km
Prislonica, Kafana
arr. 05:36
dep. 05:36
11 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 05:38
dep. 05:38
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 05:40
dep. 05:40
13.6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:55
22.6 km
06:00 06:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici, Kruzni tok
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:25
23 km
06:15 06:50 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:15
Konjevici, Kruzni tok
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Preljina, Pasarela
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
23 km
06:15 06:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Cacak, Vojska
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Preljina, Polje
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Prislonica, Polje
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 06:39
dep. 06:39
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 06:47
dep. 06:47
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 06:49
dep. 06:49
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 06:50
dep. 06:50
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 06:52
dep. 06:52
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:55
23 km
07:00 07:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:00
Preljina, Pasarela
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
23 km
10:00 10:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Cacak, Ljubic skola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
22.6 km
10:45 11:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:45
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:50
dep. 10:50
2 km
arr. 10:52
dep. 10:52
3 km
Cacak, Vojska
arr. 10:53
dep. 10:53
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:55
dep. 10:55
4 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 10:57
dep. 10:57
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 11:00
dep. 11:00
7 km
Preljina, Polje
arr. 11:03
dep. 11:03
9 km
Prislonica, Polje
arr. 11:05
dep. 11:05
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 11:07
dep. 11:07
12 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 11:09
dep. 11:09
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:12
dep. 11:12
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 11:17
dep. 11:17
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 11:19
dep. 11:19
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 11:20
dep. 11:20
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 11:22
dep. 11:22
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 11:25
23 km
11:50 12:15 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:50
Preljina, Pasarela
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
22 km
11:55 12:15 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:55
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
22 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Cacak, Vojska
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Preljina, Polje
arr. 12:33
dep. 12:33
9 km
Prislonica, Polje
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 12:37
dep. 12:37
12 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 12:39
dep. 12:39
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 12:47
dep. 12:47
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 12:49
dep. 12:49
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 12:50
dep. 12:50
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 12:52
dep. 12:52
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:55
23 km
13:45 14:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:45
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 13:50
dep. 13:50
2 km
arr. 13:52
dep. 13:52
3 km
Cacak, Vojska
arr. 13:53
dep. 13:53
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 13:55
dep. 13:55
4 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 13:57
dep. 13:57
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 14:00
dep. 14:00
7 km
Preljina, Polje
arr. 14:03
dep. 14:03
9 km
Prislonica, Polje
arr. 14:05
dep. 14:05
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 14:07
dep. 14:07
12 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 14:09
dep. 14:09
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:12
dep. 14:12
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:17
dep. 14:17
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:19
dep. 14:19
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:20
dep. 14:20
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:22
dep. 14:22
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:25
23 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Cacak, Vojska
arr. 14:23
dep. 14:23
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 14:30
dep. 14:30
7 km
Preljina, Polje
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Prislonica, Polje
arr. 14:35
dep. 14:35
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 14:39
dep. 14:39
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 14:42
dep. 14:42
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 14:47
dep. 14:47
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 14:50
dep. 14:50
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 14:52
dep. 14:52
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:55
23 km
14:45 15:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 14:50
dep. 14:50
1.3 km
arr. 14:52
dep. 14:52
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 14:54
dep. 14:54
3.9 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 14:55
dep. 14:55
4.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 14:59
dep. 14:59
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 15:02
dep. 15:02
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 15:04
dep. 15:04
9.9 km
Prislonica, Kafana
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 15:08
dep. 15:08
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:10
dep. 15:10
13.6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
22.6 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
arr. 15:22
dep. 15:22
3 km
Cacak, Vojska
arr. 15:23
dep. 15:23
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 15:27
dep. 15:27
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Preljina, Polje
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Prislonica, Polje
arr. 15:35
dep. 15:35
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:42
dep. 15:42
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 15:47
dep. 15:47
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 15:49
dep. 15:49
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 15:50
dep. 15:50
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 15:52
dep. 15:52
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:55
23 km
15:45 16:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 15:45
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 15:50
dep. 15:50
2 km
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Cacak, Vojska
arr. 15:53
dep. 15:53
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 15:55
dep. 15:55
4 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 15:57
dep. 15:57
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Preljina, Polje
arr. 16:03
dep. 16:03
9 km
Prislonica, Polje
arr. 16:05
dep. 16:05
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 16:07
dep. 16:07
12 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 16:09
dep. 16:09
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 16:17
dep. 16:17
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 16:19
dep. 16:19
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 16:20
dep. 16:20
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 16:22
dep. 16:22
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:25
23 km
18:15 18:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 18:20
dep. 18:20
1.3 km
arr. 18:22
dep. 18:22
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 18:23
dep. 18:23
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 18:24
dep. 18:24
3.9 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 18:25
dep. 18:25
4.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 18:29
dep. 18:29
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 18:32
dep. 18:32
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 18:34
dep. 18:34
9.9 km
Prislonica, Kafana
arr. 18:36
dep. 18:36
11 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 18:38
dep. 18:38
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 18:40
dep. 18:40
13.6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 18:55
22.6 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:45
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 18:50
dep. 18:50
2 km
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Cacak, Vojska
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 18:55
dep. 18:55
4 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 18:57
dep. 18:57
5 km
Preljina, Pasarela
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Preljina, Polje
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Prislonica, Polje
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 19:07
dep. 19:07
12 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 19:09
dep. 19:09
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:19
dep. 19:19
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:20
dep. 19:20
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:22
dep. 19:22
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
23 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 20:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 20:20
dep. 20:20
1.3 km
arr. 20:22
dep. 20:22
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 20:24
dep. 20:24
3.9 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 20:25
dep. 20:25
4.7 km
Preljina, Pasarela
arr. 20:29
dep. 20:29
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 20:32
dep. 20:32
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 20:34
dep. 20:34
9.9 km
Prislonica, Kafana
arr. 20:36
dep. 20:36
11 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kolonija
arr. 20:38
dep. 20:38
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 20:40
dep. 20:40
13.6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 20:55
22.6 km

Naselja Cacak i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Cacak - Gornji Milanovac iznosi od 1,42 EUR do 3,45 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.