Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Cacak - Gornji Milanovac timetable

saturday, 04.07.2020.
06:00 06:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:00
Konjevici
arr. 06:08
dep. 06:08
5 km
Preljina
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:18
dep. 06:18
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:25
23 km
06:15 06:50 (00:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:15
Konjevici
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Preljina
arr. 06:29
dep. 06:29
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:50
23 km
06:15 06:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 06:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Cacak, Vojska
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Konjevici
arr. 06:27
dep. 06:27
5 km
Preljina
arr. 06:30
dep. 06:30
7 km
Preljina, Polje
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Prislonica, Polje
arr. 06:35
dep. 06:35
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Prislonica, Kolonija
arr. 06:39
dep. 06:39
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 06:42
dep. 06:42
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 06:45
dep. 06:45
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 06:47
dep. 06:47
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 06:49
dep. 06:49
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 06:50
dep. 06:50
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 06:52
dep. 06:52
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:55
23 km
07:00 07:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 07:00
Preljina
arr. 07:10
dep. 07:10
7 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:25
23 km
10:00 10:38 (00:38)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 10:00
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 10:09
dep. 10:09
3.9 km
Konjevici
arr. 10:10
dep. 10:10
4.7 km
Preljina
arr. 10:14
dep. 10:14
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 10:17
dep. 10:17
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 10:19
dep. 10:19
9.9 km
Prislonica, Kolonija
arr. 10:23
dep. 10:23
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 10:25
dep. 10:25
13.6 km
Semedraz, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
17.1 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 10:30
dep. 10:30
18.5 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 10:32
dep. 10:32
19.7 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 10:33
dep. 10:33
20.2 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 10:36
dep. 10:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:38
22.6 km
11:50 12:15 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 11:50
Preljina
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:09
dep. 12:09
15 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:15
22 km
12:15 12:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 12:15
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 12:22
dep. 12:22
3 km
Cacak, Vojska
arr. 12:23
dep. 12:23
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 12:25
dep. 12:25
4 km
Konjevici
arr. 12:27
dep. 12:27
5 km
Preljina
arr. 12:30
dep. 12:30
7 km
Preljina, Polje
arr. 12:33
dep. 12:33
9 km
Prislonica, Polje
arr. 12:35
dep. 12:35
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 12:37
dep. 12:37
12 km
Prislonica, Kolonija
arr. 12:39
dep. 12:39
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 12:47
dep. 12:47
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 12:49
dep. 12:49
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 12:50
dep. 12:50
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 12:52
dep. 12:52
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:55
23 km
13:00 13:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:00
Konjevici
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Preljina
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 13:18
dep. 13:18
16 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:25
23 km
14:45 15:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 14:45
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 14:50
dep. 14:50
1.3 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 14:52
dep. 14:52
2.2 km
Cacak, Vojska
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 14:54
dep. 14:54
3.9 km
Konjevici
arr. 14:55
dep. 14:55
4.7 km
Preljina
arr. 14:59
dep. 14:59
6.9 km
Preljina, Polje
arr. 15:02
dep. 15:02
8.6 km
Prislonica, Polje
arr. 15:04
dep. 15:04
9.9 km
Prislonica, Kafana
arr. 15:06
dep. 15:06
11 km
Prislonica, Kolonija
arr. 15:08
dep. 15:08
12.3 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:10
dep. 15:10
13.6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:25
22.6 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 18:45
Cacak, Tanasko Rajic
arr. 18:50
dep. 18:50
2 km
Cacak, Kolska radionica
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Cacak, Vojska
arr. 18:53
dep. 18:53
3.5 km
Ljubic kod Cacka, Škola
arr. 18:55
dep. 18:55
4 km
Konjevici
arr. 18:57
dep. 18:57
5 km
Preljina
arr. 19:00
dep. 19:00
7 km
Preljina, Polje
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Prislonica, Polje
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Prislonica, Kafana
arr. 19:07
dep. 19:07
12 km
Prislonica, Kolonija
arr. 19:09
dep. 19:09
14 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 19:12
dep. 19:12
16 km
Semedraz, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
18 km
Gornji Milanovac, Mlakovac
arr. 19:17
dep. 19:17
20 km
Gornji Milanovac, Podrum
arr. 19:19
dep. 19:19
21 km
Gornji Milanovac, PIK Takovo
arr. 19:20
dep. 19:20
22 km
Gornji Milanovac, Bolnica
arr. 19:22
dep. 19:22
22.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
23 km

Naselja Cacak i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.