Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Cacak - Bajina Basta timetable

thursday, 20.02.2020.
13:20 16:05 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
58.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
71.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
81.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
84.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
86.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
89.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
92.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
98.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
99.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
104.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
106.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
110.3 km
Cacak - Bajina Basta timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
13:20 16:05 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
58.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
71.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
81.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
84.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
86.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
89.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
92.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
98.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
99.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
104.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
106.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
110.3 km
Cacak - Bajina Basta timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
13:20 16:05 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
58.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
71.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
81.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
84.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
86.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
89.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
92.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
98.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
99.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
104.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
106.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
110.3 km
Cacak - Bajina Basta timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
13:20 16:05 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
58.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
71.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
81.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
84.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
86.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
89.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
92.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
98.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
99.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
104.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
106.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
110.3 km
Cacak - Bajina Basta timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
13:20 16:05 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
58.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
71.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
81.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
84.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
86.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
89.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
92.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
98.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
99.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
104.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
106.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
110.3 km
Cacak - Bajina Basta timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
13:20 16:05 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
58.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
71.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
81.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
84.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
86.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
89.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
92.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
98.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
99.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
104.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
106.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
110.3 km
Cacak - Bajina Basta timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
13:20 16:05 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Cacak, Bus station
dep. 13:20
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
34.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
58.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
69 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
71.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
81.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
84.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
86.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
89.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
92.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
98.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
99.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
104.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
106.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
110.3 km

Naselja Cacak i Bajina Basta su međusobno udaljena ~111 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Cacak je u 13:20 h, dok je poslednji polazak u 13:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.