Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bzovik - Brezova kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:50 06:30 (00:40)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 05:50
Bzovik, Cava
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Rudno
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Rudno, Postenje
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Vrh, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Vrh, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 06:30
19.7 km
16:30 17:45 (01:15)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 16:30
Bzovik, Cava
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Rudno
arr. 16:47
dep. 16:47
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Rudno, Postenje
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 17:05
dep. 17:05
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Vrh, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Vrh, 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 17:45
19.7 km
Bzovik - Brezova kod Kraljeva timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
05:50 06:30 (00:40)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 05:50
Bzovik, Cava
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Rudno
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Rudno, Postenje
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Vrh, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Vrh, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 06:30
19.7 km
16:30 17:45 (01:15)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 16:30
Bzovik, Cava
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Rudno
arr. 16:47
dep. 16:47
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Rudno, Postenje
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 17:05
dep. 17:05
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Vrh, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Vrh, 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 17:45
19.7 km
Bzovik - Brezova kod Kraljeva timetable
Departures on: monday, 22.08.2022.
05:50 06:30 (00:40)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 05:50
Bzovik, Cava
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Rudno
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Rudno, Postenje
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Vrh, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Vrh, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 06:30
19.7 km
16:30 17:45 (01:15)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 16:30
Bzovik, Cava
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Rudno
arr. 16:47
dep. 16:47
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Rudno, Postenje
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 17:05
dep. 17:05
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Vrh, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Vrh, 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 17:45
19.7 km
Bzovik - Brezova kod Kraljeva timetable
Departures on: wednesday, 24.08.2022.
05:50 06:30 (00:40)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 05:50
Bzovik, Cava
arr. 05:55
dep. 05:55
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 06:01
dep. 06:01
3 km
Rudno
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Rudno, Postenje
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 06:12
dep. 06:12
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Vrh, 2
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Vrh, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 06:24
dep. 06:24
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 06:30
19.7 km
16:30 17:45 (01:15)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 16:30
Bzovik, Cava
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:41
dep. 16:41
3 km
Rudno
arr. 16:47
dep. 16:47
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
Rudno, Postenje
arr. 16:56
dep. 16:56
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 17:03
dep. 17:03
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 17:05
dep. 17:05
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 17:14
dep. 17:14
12 km
Vrh, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Vrh, 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 17:40
dep. 17:40
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 17:45
19.7 km

Naselja Bzovik i Brezova kod Kraljeva su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bzovik je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.