Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bzovik - Brezova kod Kraljeva timetable

monday, 24.02.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 05:30
Bzovik, Cava
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Rudno
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Rudno, Postenje
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Vrh, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Vrh, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 07:00
19.7 km
16:30 18:00 (01:30)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 16:30
Bzovik, Cava
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Rudno
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Rudno, Postenje
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 17:00
dep. 17:00
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Vrh, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrh, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 18:00
19.7 km
Bzovik - Brezova kod Kraljeva timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 05:30
Bzovik, Cava
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Rudno
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Rudno, Postenje
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Vrh, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Vrh, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 07:00
19.7 km
16:30 18:00 (01:30)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 16:30
Bzovik, Cava
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Rudno
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Rudno, Postenje
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 17:00
dep. 17:00
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Vrh, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrh, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 18:00
19.7 km
Bzovik - Brezova kod Kraljeva timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 05:30
Bzovik, Cava
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Rudno
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Rudno, Postenje
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Vrh, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Vrh, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 07:00
19.7 km
16:30 18:00 (01:30)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 16:30
Bzovik, Cava
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Rudno
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Rudno, Postenje
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 17:00
dep. 17:00
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Vrh, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrh, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 18:00
19.7 km
Bzovik - Brezova kod Kraljeva timetable
Departures on: monday, 02.03.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 05:30
Bzovik, Cava
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 05:40
dep. 05:40
3 km
Rudno
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 05:50
dep. 05:50
6 km
Rudno, Postenje
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 06:00
dep. 06:00
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 06:15
dep. 06:15
12 km
Vrh, 2
arr. 06:25
dep. 06:25
14 km
Vrh, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 06:45
dep. 06:45
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 07:00
19.7 km
16:30 18:00 (01:30)
Studenica monastery
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: Monday, Wednesday, Friday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bzovik
dep. 16:30
Bzovik, Cava
arr. 16:35
dep. 16:35
2 km
Bzovik, Smrcevac
arr. 16:40
dep. 16:40
3 km
Rudno
arr. 16:45
dep. 16:45
5 km
Rudno, M. brevina
arr. 16:50
dep. 16:50
6 km
Rudno, Postenje
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Reka kod Kraljeva, S.
arr. 17:00
dep. 17:00
9 km
Reka kod Kraljeva, Palez
arr. 17:10
dep. 17:10
11 km
Reka kod Kraljeva, Dubocica
arr. 17:15
dep. 17:15
12 km
Vrh, 2
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrh, 1
arr. 17:35
dep. 17:35
15 km
Dolac kod Kraljeva, Cesta
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Brezova kod Kraljeva, Poljanje
arr. 17:55
dep. 17:55
18 km
Brezova kod Kraljeva, Studenica monastery
arr. 18:00
19.7 km

Naselja Bzovik i Brezova kod Kraljeva su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bzovik je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.