Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bzenice - Aleksandrovac timetable

thursday, 18.07.2019.
06:00 06:55 (00:55)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 06:00
Ples
arr. 06:10
dep. 06:10
5.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:18
dep. 06:18
9.7 km
Grcak
arr. 06:22
dep. 06:22
11.3 km
Boturici
arr. 06:25
dep. 06:25
13.3 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Raklja, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Raklja, I
arr. 06:43
dep. 06:43
20.2 km
Popovci, Put
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Kozetin
arr. 06:51
dep. 06:51
23.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:55
25 km
12:15 12:50 (00:35)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 12:15
Grcak
arr. 12:28
dep. 12:28
10.3 km
Boturici
arr. 12:30
dep. 12:30
12.3 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Raklja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Raklja, I
arr. 12:38
dep. 12:38
19.2 km
Kozetin
arr. 12:42
dep. 12:42
22.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 12:45
dep. 12:45
23 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
24 km
17:15 17:50 (00:35)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 17:15
Ples
arr. 17:20
dep. 17:20
5.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:25
dep. 17:25
9.7 km
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
11.3 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
13.3 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
20.2 km
Popovci, Put
arr. 17:40
dep. 17:40
22 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
23.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
24 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
25 km
17:15 17:50 (00:35)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 17:15
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
10.3 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
12.3 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
17 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
19.2 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
22.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
24 km
Bzenice - Aleksandrovac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:00 06:45 (00:45)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 06:00
Ples
arr. 06:06
dep. 06:06
5.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 06:08
dep. 06:08
7 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:11
dep. 06:11
9.7 km
Grcak
arr. 06:28
dep. 06:28
22.9 km
Ples, Jablanica
arr. 06:24
dep. 06:24
19.6 km
Strmenica, 1
arr. 06:23
dep. 06:23
18.6 km
Strmenica, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
18.1 km
Strmenica, 3
arr. 06:21
dep. 06:21
17.6 km
Boturici
arr. 06:30
dep. 06:30
24.9 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 06:34
dep. 06:34
29.6 km
Raklja, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
30.6 km
Raklja, I
arr. 06:37
dep. 06:37
31.8 km
Popovci, Put
arr. 06:39
dep. 06:39
33.6 km
Kozetin
arr. 06:41
dep. 06:41
35 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:42
dep. 06:42
35.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:45
36.6 km
06:00 06:55 (00:55)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 06:00
Ples
arr. 06:10
dep. 06:10
5.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 06:14
dep. 06:14
7 km
Grcak, Pleski put
arr. 06:18
dep. 06:18
9.7 km
Grcak
arr. 06:22
dep. 06:22
11.3 km
Boturici
arr. 06:25
dep. 06:25
13.3 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
18 km
Raklja, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
19 km
Raklja, I
arr. 06:43
dep. 06:43
20.2 km
Popovci, Put
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Kozetin
arr. 06:51
dep. 06:51
23.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 06:53
dep. 06:53
24 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:55
25 km
12:15 12:50 (00:35)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 12:15
Grcak
arr. 12:28
dep. 12:28
10.3 km
Boturici
arr. 12:30
dep. 12:30
12.3 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Raklja, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Raklja, I
arr. 12:38
dep. 12:38
19.2 km
Kozetin
arr. 12:42
dep. 12:42
22.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 12:45
dep. 12:45
23 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:50
24 km
15:45 17:05 (01:20)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: petkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 15:45
Ples
arr. 15:55
dep. 15:55
5.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Grcak, Pleski put
arr. 16:05
dep. 16:05
9.7 km
Grcak
arr. 16:34
dep. 16:34
22.9 km
Ples, Jablanica
arr. 16:28
dep. 16:28
19.6 km
Strmenica, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
18.6 km
Strmenica, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
18.1 km
Strmenica, 3
arr. 16:21
dep. 16:21
17.6 km
Boturici
arr. 16:39
dep. 16:39
24.9 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 16:49
dep. 16:49
29.6 km
Raklja, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
30.6 km
Raklja, I
arr. 16:53
dep. 16:53
31.8 km
Popovci, Put
arr. 16:55
dep. 16:55
33.6 km
Kozetin
arr. 17:00
dep. 17:00
35 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:01
dep. 17:01
35.6 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:05
36.6 km
17:15 17:50 (00:35)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 17:15
Ples
arr. 17:20
dep. 17:20
5.5 km
Ples, Dzopolici
arr. 17:22
dep. 17:22
7 km
Grcak, Pleski put
arr. 17:25
dep. 17:25
9.7 km
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
11.3 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
13.3 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
20.2 km
Popovci, Put
arr. 17:40
dep. 17:40
22 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
23.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
24 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
25 km
17:15 17:50 (00:35)
Mitrovo polje
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bzenice, Mitrovo polje
dep. 17:15
Grcak
arr. 17:28
dep. 17:28
10.3 km
Boturici
arr. 17:30
dep. 17:30
12.3 km
Donji Vratari, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
17 km
Raklja, 2
arr. 17:36
dep. 17:36
18 km
Raklja, I
arr. 17:38
dep. 17:38
19.2 km
Kozetin
arr. 17:42
dep. 17:42
22.4 km
Aleksandrovac, SS
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:50
24 km

Naselja Bzenice i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bzenice je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.