Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Busur - Petrovac na Mlavi timetable

monday, 18.11.2019.
06:10 07:00 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Busur, S
dep. 06:10
Busur, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
1.3 km
Vezicevo
arr. 06:20
dep. 06:20
3.2 km
Covdin
arr. 06:26
dep. 06:26
5.8 km
Setonje
arr. 06:32
dep. 06:32
9.1 km
Veliko Laole, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
14.7 km
Veliko Laole, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
15.8 km
Veliko Laole, 1
arr. 06:48
dep. 06:48
16.6 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 06:55
dep. 06:55
20.4 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 06:57
dep. 06:57
21.3 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 06:58
dep. 06:58
22.2 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:00
23.6 km
06:47 07:21 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Busur
dep. 06:47
Vezicevo
arr. 06:52
dep. 06:52
3.3 km
Covdin
arr. 06:56
dep. 06:56
5.9 km
Veliko Laole, 3
arr. 07:08
dep. 07:08
14.4 km
Veliko Laole, Skola
arr. 07:10
dep. 07:10
15.9 km
Veliko Laole, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
16.6 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 07:18
dep. 07:18
22.3 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 07:21
23.5 km
06:58 08:20 (01:22)
Bara raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Busur, Bara raskrsnica
dep. 06:58
Busur, Cerovica raskrsnica
arr. 07:01
dep. 07:01
0.6 km
Busur, S
arr. 07:27
dep. 07:27
10.6 km
Busur, Cerovak
arr. 07:09
dep. 07:09
4.7 km
Busur, Stara Osnovna skola
arr. 07:22
dep. 07:22
8.8 km
Busur, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
11.9 km
Vezicevo
arr. 07:37
dep. 07:37
13.8 km
Covdin
arr. 07:43
dep. 07:43
16.4 km
Setonje
arr. 07:49
dep. 07:49
19.7 km
Veliko Laole, 3
arr. 08:01
dep. 08:01
25.3 km
Veliko Laole, Skola
arr. 08:04
dep. 08:04
26.4 km
Veliko Laole, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
27.2 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 08:15
dep. 08:15
31 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 08:17
dep. 08:17
32 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 08:18
dep. 08:18
32.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 08:20
34.2 km
08:10 09:00 (00:50)
SBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Busur, S
dep. 08:10
Busur, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
1.3 km
Vezicevo
arr. 08:20
dep. 08:20
3.2 km
Covdin
arr. 08:26
dep. 08:26
5.8 km
Setonje
arr. 08:32
dep. 08:32
9.1 km
Veliko Laole, 3
arr. 08:43
dep. 08:43
14.7 km
Veliko Laole, Skola
arr. 08:45
dep. 08:45
15.8 km
Veliko Laole, 1
arr. 08:48
dep. 08:48
16.6 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 08:55
dep. 08:55
20.4 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 08:57
dep. 08:57
21.3 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 08:58
dep. 08:58
22.2 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 09:00
23.6 km
12:17 12:51 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Busur
dep. 12:17
Vezicevo
arr. 12:22
dep. 12:22
3.3 km
Covdin
arr. 12:26
dep. 12:26
5.9 km
Veliko Laole, 3
arr. 12:38
dep. 12:38
14.4 km
Veliko Laole, Skola
arr. 12:40
dep. 12:40
15.9 km
Veliko Laole, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
16.6 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 12:48
dep. 12:48
22.3 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 12:51
23.5 km
13:19 14:22 (01:03)
Bara raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Busur, Bara raskrsnica
dep. 13:19
Busur, Cerovica raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
0.6 km
Busur, S
arr. 13:25
dep. 13:25
2.6 km
Busur, 1
arr. 13:28
dep. 13:28
3.8 km
Vezicevo
arr. 13:35
dep. 13:35
5.7 km
Covdin
arr. 13:41
dep. 13:41
8.3 km
Setonje
arr. 13:47
dep. 13:47
11.6 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.1 km
Zdrelo kod Petrovca na Mlavi, S
arr. 13:57
dep. 13:57
17.2 km
Malo Laole, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
22.2 km
Bistrica kod Petrovca na Mlavi, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
23.2 km
Stamnica, Stamicka reka
arr. 14:12
dep. 14:12
25.9 km
Petrovac na Mlavi, Leskovacki put
arr. 14:15
dep. 14:15
27.6 km
Petrovac na Mlavi, Centrala
arr. 14:17
dep. 14:17
28.9 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 14:19
dep. 14:19
29.5 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:22
30.6 km
14:22 14:56 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Busur
dep. 14:22
Vezicevo
arr. 14:27
dep. 14:27
3.3 km
Covdin
arr. 14:31
dep. 14:31
5.9 km
Veliko Laole, 3
arr. 14:43
dep. 14:43
14.4 km
Veliko Laole, Skola
arr. 14:45
dep. 14:45
15.9 km
Veliko Laole, 1
arr. 14:46
dep. 14:46
16.6 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 14:53
dep. 14:53
22.3 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 14:56
23.5 km
16:22 16:56 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Busur
dep. 16:22
Vezicevo
arr. 16:27
dep. 16:27
3.3 km
Covdin
arr. 16:31
dep. 16:31
5.9 km
Veliko Laole, 3
arr. 16:43
dep. 16:43
14.4 km
Veliko Laole, Skola
arr. 16:45
dep. 16:45
15.9 km
Veliko Laole, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
16.6 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 16:53
dep. 16:53
22.3 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 16:56
23.5 km

Naselja Busur i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Busur je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 16:22 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.