Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bustranje kod Vranja - Vranje timetable

tuesday, 22.10.2019.
04:50 05:32 (00:42)
Jumko
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 04:50
Bustranje kod Vranja, M
arr. 04:53
dep. 04:53
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 04:58
dep. 04:58
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 05:03
dep. 05:03
7 km
Ristovac, Farme
arr. 05:10
dep. 05:10
8 km
Ristovac
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:20
dep. 05:20
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:23
dep. 05:23
18 km
Donji Neradovac
arr. 05:25
dep. 05:25
21 km
Vranje, Asambair
arr. 05:27
dep. 05:27
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 05:29
dep. 05:29
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 05:34
dep. 05:34
27 km
Vranje, Sanc
arr. 05:31
dep. 05:31
25.9 km
Vranje, Jumko
arr. 05:32
26 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 07:00
Bustranje kod Vranja, M
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Ristovac, Farme
arr. 07:20
dep. 07:20
8 km
Ristovac
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:33
dep. 07:33
18 km
Donji Neradovac
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Vranje, Asambair
arr. 07:37
dep. 07:37
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 07:39
dep. 07:39
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 07:40
24.9 km
12:50 13:32 (00:42)
Jumko
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 12:50
Bustranje kod Vranja, M
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Ristovac, Farme
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Ristovac
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 13:23
dep. 13:23
18 km
Donji Neradovac
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Vranje, Asambair
arr. 13:27
dep. 13:27
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 13:29
dep. 13:29
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
27 km
Vranje, Sanc
arr. 13:31
dep. 13:31
25.9 km
Vranje, Jumko
arr. 13:32
26 km
15:30 16:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 15:30
Bustranje kod Vranja, M
arr. 15:35
dep. 15:35
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Ristovac, Farme
arr. 15:48
dep. 15:48
8 km
Ristovac
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 16:05
dep. 16:05
18 km
Donji Neradovac
arr. 16:08
dep. 16:08
21 km
Vranje, Asambair
arr. 16:10
dep. 16:10
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 16:12
dep. 16:12
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:14
24.9 km
20:45 21:29 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 20:45
Bustranje kod Vranja, M
arr. 20:50
dep. 20:50
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 20:56
dep. 20:56
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 20:58
dep. 20:58
7 km
Ristovac, Farme
arr. 21:03
dep. 21:03
8 km
Ristovac
arr. 21:10
dep. 21:10
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:15
dep. 21:15
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:20
dep. 21:20
18 km
Donji Neradovac
arr. 21:23
dep. 21:23
21 km
Vranje, Asambair
arr. 21:25
dep. 21:25
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 21:27
dep. 21:27
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 21:29
24.9 km
Bustranje kod Vranja - Vranje timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
04:50 05:32 (00:42)
Jumko
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 04:50
Bustranje kod Vranja, M
arr. 04:53
dep. 04:53
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 04:58
dep. 04:58
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 05:03
dep. 05:03
7 km
Ristovac, Farme
arr. 05:10
dep. 05:10
8 km
Ristovac
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 05:20
dep. 05:20
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 05:23
dep. 05:23
18 km
Donji Neradovac
arr. 05:25
dep. 05:25
21 km
Vranje, Asambair
arr. 05:27
dep. 05:27
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 05:29
dep. 05:29
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 05:34
dep. 05:34
27 km
Vranje, Sanc
arr. 05:31
dep. 05:31
25.9 km
Vranje, Jumko
arr. 05:32
26 km
07:00 07:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 07:00
Bustranje kod Vranja, M
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 07:08
dep. 07:08
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 07:13
dep. 07:13
7 km
Ristovac, Farme
arr. 07:20
dep. 07:20
8 km
Ristovac
arr. 07:25
dep. 07:25
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 07:33
dep. 07:33
18 km
Donji Neradovac
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Vranje, Asambair
arr. 07:37
dep. 07:37
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 07:39
dep. 07:39
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 07:40
24.9 km
12:50 13:32 (00:42)
Jumko
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 12:50
Bustranje kod Vranja, M
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 12:58
dep. 12:58
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Ristovac, Farme
arr. 13:10
dep. 13:10
8 km
Ristovac
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 13:20
dep. 13:20
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 13:23
dep. 13:23
18 km
Donji Neradovac
arr. 13:25
dep. 13:25
21 km
Vranje, Asambair
arr. 13:27
dep. 13:27
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 13:29
dep. 13:29
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
27 km
Vranje, Sanc
arr. 13:31
dep. 13:31
25.9 km
Vranje, Jumko
arr. 13:32
26 km
15:30 16:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 15:30
Bustranje kod Vranja, M
arr. 15:35
dep. 15:35
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Ristovac, Farme
arr. 15:48
dep. 15:48
8 km
Ristovac
arr. 15:55
dep. 15:55
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 16:00
dep. 16:00
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 16:05
dep. 16:05
18 km
Donji Neradovac
arr. 16:08
dep. 16:08
21 km
Vranje, Asambair
arr. 16:10
dep. 16:10
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 16:12
dep. 16:12
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 16:14
24.9 km
20:45 21:29 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bustranje kod Vranja
dep. 20:45
Bustranje kod Vranja, M
arr. 20:50
dep. 20:50
1 km
Milanovo kod Vranja, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
3 km
Milanovo kod Vranja, B
arr. 20:56
dep. 20:56
5 km
Ristovac, Gornji
arr. 20:58
dep. 20:58
7 km
Ristovac, Farme
arr. 21:03
dep. 21:03
8 km
Ristovac
arr. 21:10
dep. 21:10
9 km
Davidovac kod Vranja
arr. 21:15
dep. 21:15
16 km
Pavlovac kod Vranja
arr. 21:20
dep. 21:20
18 km
Donji Neradovac
arr. 21:23
dep. 21:23
21 km
Vranje, Asambair
arr. 21:25
dep. 21:25
24.4 km
Vranje, Dva bresta
arr. 21:27
dep. 21:27
24.6 km
Vranje, Bus station
arr. 21:29
24.9 km

Naselja Bustranje kod Vranja i Vranje su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bustranje kod Vranja je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.