Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bukovica kod Kraljeva - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:12 06:45 (00:33)
SajkovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
dep. 06:12
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:15
dep. 06:15
0.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:17
dep. 06:17
2.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 06:18
dep. 06:18
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:21
dep. 06:21
4.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 06:23
dep. 06:23
5.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:28
dep. 06:28
6.9 km
Musina Reka, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
7.4 km
Musina Reka
arr. 06:30
dep. 06:30
8.1 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:31
dep. 06:31
9.3 km
Jarcujak
arr. 06:34
dep. 06:34
10.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
11.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:40
dep. 06:40
12.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:41
dep. 06:41
13.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:42
dep. 06:42
14.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
15.5 km
11:30 12:00 (00:30)
GajiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
dep. 11:30
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 11:31
dep. 11:31
1.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 11:34
dep. 11:34
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 11:35
dep. 11:35
3.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 11:37
dep. 11:37
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 11:39
dep. 11:39
5.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:42
dep. 11:42
6.4 km
Musina Reka, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Musina Reka
arr. 11:44
dep. 11:44
7.6 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:46
dep. 11:46
8.7 km
Jarcujak
arr. 11:50
dep. 11:50
10.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:52
dep. 11:52
10.5 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:54
dep. 11:54
11.4 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:56
dep. 11:56
12.3 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:58
dep. 11:58
13.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:59
dep. 11:59
14.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
14.9 km
15:50 16:30 (00:40)
SajkovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
dep. 15:50
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:53
dep. 15:53
0.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:54
dep. 15:54
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:55
dep. 15:55
3.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:57
dep. 15:57
4.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:59
dep. 15:59
5.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 16:02
dep. 16:02
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
6.9 km
Musina Reka, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
7.4 km
Musina Reka
arr. 16:06
dep. 16:06
8.1 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:09
dep. 16:09
9.3 km
Jarcujak
arr. 16:10
dep. 16:10
10.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:15
dep. 16:15
11.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
12.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:17
dep. 16:17
13.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:18
dep. 16:18
14.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
15.5 km
Bukovica kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
06:12 06:45 (00:33)
SajkovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
dep. 06:12
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:15
dep. 06:15
0.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:17
dep. 06:17
2.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 06:18
dep. 06:18
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:21
dep. 06:21
4.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 06:23
dep. 06:23
5.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:28
dep. 06:28
6.9 km
Musina Reka, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
7.4 km
Musina Reka
arr. 06:30
dep. 06:30
8.1 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:31
dep. 06:31
9.3 km
Jarcujak
arr. 06:34
dep. 06:34
10.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
11.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:40
dep. 06:40
12.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:41
dep. 06:41
13.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:42
dep. 06:42
14.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
15.5 km
11:30 12:00 (00:30)
GajiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
dep. 11:30
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 11:31
dep. 11:31
1.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 11:34
dep. 11:34
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 11:35
dep. 11:35
3.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 11:37
dep. 11:37
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 11:39
dep. 11:39
5.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:42
dep. 11:42
6.4 km
Musina Reka, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Musina Reka
arr. 11:44
dep. 11:44
7.6 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:46
dep. 11:46
8.7 km
Jarcujak
arr. 11:50
dep. 11:50
10.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:52
dep. 11:52
10.5 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:54
dep. 11:54
11.4 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:56
dep. 11:56
12.3 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:58
dep. 11:58
13.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:59
dep. 11:59
14.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
14.9 km
15:50 16:30 (00:40)
SajkovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
dep. 15:50
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:53
dep. 15:53
0.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:54
dep. 15:54
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:55
dep. 15:55
3.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:57
dep. 15:57
4.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:59
dep. 15:59
5.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 16:02
dep. 16:02
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
6.9 km
Musina Reka, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
7.4 km
Musina Reka
arr. 16:06
dep. 16:06
8.1 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:09
dep. 16:09
9.3 km
Jarcujak
arr. 16:10
dep. 16:10
10.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:15
dep. 16:15
11.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
12.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:17
dep. 16:17
13.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:18
dep. 16:18
14.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
15.5 km
Bukovica kod Kraljeva - Kraljevo timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
06:12 06:45 (00:33)
SajkovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
dep. 06:12
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:15
dep. 06:15
0.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:17
dep. 06:17
2.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 06:18
dep. 06:18
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:21
dep. 06:21
4.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 06:23
dep. 06:23
5.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:28
dep. 06:28
6.9 km
Musina Reka, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
7.4 km
Musina Reka
arr. 06:30
dep. 06:30
8.1 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:31
dep. 06:31
9.3 km
Jarcujak
arr. 06:34
dep. 06:34
10.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:38
dep. 06:38
11.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:40
dep. 06:40
12.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:41
dep. 06:41
13.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:42
dep. 06:42
14.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:45
15.5 km
11:30 12:00 (00:30)
GajiciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
dep. 11:30
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 11:31
dep. 11:31
1.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 11:32
dep. 11:32
2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 11:34
dep. 11:34
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 11:35
dep. 11:35
3.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 11:37
dep. 11:37
4.7 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 11:39
dep. 11:39
5.5 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:42
dep. 11:42
6.4 km
Musina Reka, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
6.8 km
Musina Reka
arr. 11:44
dep. 11:44
7.6 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:46
dep. 11:46
8.7 km
Jarcujak
arr. 11:50
dep. 11:50
10.1 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:52
dep. 11:52
10.5 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:54
dep. 11:54
11.4 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:56
dep. 11:56
12.3 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:58
dep. 11:58
13.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:59
dep. 11:59
14.2 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:00
14.9 km
15:50 16:30 (00:40)
SajkovacBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
dep. 15:50
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:53
dep. 15:53
0.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:54
dep. 15:54
2.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:54
dep. 15:54
2.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:55
dep. 15:55
3.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:57
dep. 15:57
4.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:59
dep. 15:59
5.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 16:02
dep. 16:02
6 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 16:04
dep. 16:04
6.9 km
Musina Reka, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
7.4 km
Musina Reka
arr. 16:06
dep. 16:06
8.1 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 16:09
dep. 16:09
9.3 km
Jarcujak
arr. 16:10
dep. 16:10
10.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:15
dep. 16:15
11.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:16
dep. 16:16
12.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:17
dep. 16:17
13.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:18
dep. 16:18
14.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:30
15.5 km

Naselja Bukovica kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bukovica kod Kraljeva je u 06:12 h, dok je poslednji polazak u 15:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.