Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bukor - Sabac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:10 06:25 (01:15)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 05:10
Bukor, Dolina
arr. 05:11
dep. 05:11
1 km
Bukor, Skola
arr. 05:12
dep. 05:12
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 05:14
dep. 05:14
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 05:17
dep. 05:17
6 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 05:19
dep. 05:19
8 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 05:24
dep. 05:24
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 05:28
dep. 05:28
12 km
Metlic, Pandurovici
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:32
dep. 05:32
15 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 05:33
dep. 05:33
16 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
27 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 05:44
dep. 05:44
26 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 05:43
dep. 05:43
25 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 05:41
dep. 05:41
24 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
22 km
Sinosevic, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
28 km
Bojic, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
31 km
Bojic, Zabran
arr. 05:57
dep. 05:57
34 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:00
dep. 06:00
35 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:02
dep. 06:02
36 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:03
dep. 06:03
37 km
Varna, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
38 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:08
dep. 06:08
39.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:10
dep. 06:10
41 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:11
dep. 06:11
41.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
42.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
43 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:15
dep. 06:15
43.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:16
dep. 06:16
44.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Sabac, Čavić
arr. 06:19
dep. 06:19
46.2 km
Sabac, Stadion
arr. 06:20
dep. 06:20
46.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:21
dep. 06:21
47.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:23
dep. 06:23
48 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
49 km
07:20 08:40 (01:20)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 07:20
Bukor, Dolina
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Bukor, Skola
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 07:29
dep. 07:29
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 07:37
dep. 07:37
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 07:38
dep. 07:38
12 km
Rumska, Skola
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Rumska, Donja
arr. 07:42
dep. 07:42
14 km
Rumska, Derici
arr. 07:44
dep. 07:44
15 km
Rumska, Gornja
arr. 07:45
dep. 07:45
16 km
Rumska, Ugljara
arr. 07:49
dep. 07:49
18 km
Rumska, Skakala
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 07:53
dep. 07:53
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 07:56
dep. 07:56
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 07:58
dep. 07:58
23 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Sinosevic, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
25 km
Bojic, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
28 km
Bojic, Zabran
arr. 08:12
dep. 08:12
31 km
Slatina kod Sapca
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 08:17
dep. 08:17
33 km
Varna, Moskovljevici
arr. 08:18
dep. 08:18
34 km
Varna, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Jevremovac, Crkva
arr. 08:23
dep. 08:23
36.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 08:25
dep. 08:25
38 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:26
dep. 08:26
38.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:27
dep. 08:27
39.3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
40 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:30
dep. 08:30
40.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:31
dep. 08:31
41.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:33
dep. 08:33
42 km
Sabac, Čavić
arr. 08:34
dep. 08:34
43.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
43.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:36
dep. 08:36
44.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:38
dep. 08:38
45 km
Sabac, Bus station
arr. 08:40
46 km
11:30 12:50 (01:20)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 11:30
Bukor, Dolina
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Bukor, Skola
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 11:48
dep. 11:48
12 km
Rumska, Skola
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Rumska, Donja
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Rumska, Derici
arr. 11:54
dep. 11:54
15 km
Rumska, Gornja
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Rumska, Ugljara
arr. 11:59
dep. 11:59
18 km
Rumska, Skakala
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 12:03
dep. 12:03
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:06
dep. 12:06
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 12:08
dep. 12:08
23 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
24 km
Sinosevic, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
25 km
Bojic, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
28 km
Bojic, Zabran
arr. 12:22
dep. 12:22
31 km
Slatina kod Sapca
arr. 12:25
dep. 12:25
32 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 12:27
dep. 12:27
33 km
Varna, Moskovljevici
arr. 12:28
dep. 12:28
34 km
Varna, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
35 km
Jevremovac, Crkva
arr. 12:33
dep. 12:33
36.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:35
dep. 12:35
38 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:36
dep. 12:36
38.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:37
dep. 12:37
39.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
40 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:40
dep. 12:40
40.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:41
dep. 12:41
41.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
42 km
Sabac, Čavić
arr. 12:44
dep. 12:44
43.2 km
Sabac, Stadion
arr. 12:45
dep. 12:45
43.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:46
dep. 12:46
44.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:48
dep. 12:48
45 km
Sabac, Bus station
arr. 12:50
46 km
13:55 15:05 (01:10)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 13:55
Bukor, Dolina
arr. 13:56
dep. 13:56
1 km
Bukor, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 14:01
dep. 14:01
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 14:07
dep. 14:07
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 14:13
dep. 14:13
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 14:16
dep. 14:16
12 km
Metlic, Pandurovici
arr. 14:19
dep. 14:19
14 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
15 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
17 km
Sinosevic, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Bojic, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Bojic, Zabran
arr. 14:37
dep. 14:37
24 km
Slatina kod Sapca
arr. 14:40
dep. 14:40
25 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 14:42
dep. 14:42
26 km
Varna, Moskovljevici
arr. 14:43
dep. 14:43
27 km
Varna, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Jevremovac, Crkva
arr. 14:48
dep. 14:48
29.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 14:50
dep. 14:50
31 km
Jevremovac, Bunar
arr. 14:51
dep. 14:51
31.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:52
dep. 14:52
32.3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
33 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:55
dep. 14:55
33.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:56
dep. 14:56
34.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:58
dep. 14:58
35 km
Sabac, Čavić
arr. 14:59
dep. 14:59
36.2 km
Sabac, Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
36.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:01
dep. 15:01
37.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:03
dep. 15:03
38 km
Sabac, Bus station
arr. 15:05
39 km
16:50 18:10 (01:20)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 16:50
Bukor, Dolina
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Bukor, Skola
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 16:57
dep. 16:57
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 17:07
dep. 17:07
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Rumska, Skola
arr. 17:10
dep. 17:10
13 km
Rumska, Donja
arr. 17:12
dep. 17:12
14 km
Rumska, Derici
arr. 17:14
dep. 17:14
15 km
Rumska, Gornja
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Rumska, Ugljara
arr. 17:19
dep. 17:19
18 km
Rumska, Skakala
arr. 17:21
dep. 17:21
19 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 17:26
dep. 17:26
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 17:28
dep. 17:28
23 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
24 km
Sinosevic, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
25 km
Bojic, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
28 km
Bojic, Zabran
arr. 17:42
dep. 17:42
31 km
Slatina kod Sapca
arr. 17:45
dep. 17:45
32 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Varna, Moskovljevici
arr. 17:48
dep. 17:48
34 km
Varna, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:53
dep. 17:53
36.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:55
dep. 17:55
38 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:56
dep. 17:56
38.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:57
dep. 17:57
39.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
40 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:00
dep. 18:00
40.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:01
dep. 18:01
41.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Sabac, Čavić
arr. 18:04
dep. 18:04
43.2 km
Sabac, Stadion
arr. 18:05
dep. 18:05
43.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 18:06
dep. 18:06
44.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:08
dep. 18:08
45 km
Sabac, Bus station
arr. 18:10
46 km
18:25 19:45 (01:20)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 18:25
Bukor, Dolina
arr. 18:27
dep. 18:27
1 km
Bukor, Skola
arr. 18:29
dep. 18:29
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 18:34
dep. 18:34
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 18:37
dep. 18:37
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 18:43
dep. 18:43
12 km
Rumska, Skola
arr. 18:45
dep. 18:45
13 km
Rumska, Donja
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Rumska, Derici
arr. 18:49
dep. 18:49
15 km
Rumska, Gornja
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:54
dep. 18:54
18 km
Rumska, Skakala
arr. 18:56
dep. 18:56
19 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 19:01
dep. 19:01
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 19:03
dep. 19:03
23 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
24 km
Sinosevic, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
25 km
Bojic, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
28 km
Bojic, Zabran
arr. 19:17
dep. 19:17
31 km
Slatina kod Sapca
arr. 19:20
dep. 19:20
32 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 19:22
dep. 19:22
33 km
Varna, Moskovljevici
arr. 19:23
dep. 19:23
34 km
Varna, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
35 km
Jevremovac, Crkva
arr. 19:28
dep. 19:28
36.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 19:30
dep. 19:30
38 km
Jevremovac, Bunar
arr. 19:31
dep. 19:31
38.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 19:32
dep. 19:32
39.3 km
Jevremovac, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
40 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:35
dep. 19:35
40.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:36
dep. 19:36
41.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:38
dep. 19:38
42 km
Sabac, Čavić
arr. 19:39
dep. 19:39
43.2 km
Sabac, Stadion
arr. 19:40
dep. 19:40
43.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 19:41
dep. 19:41
44.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:43
dep. 19:43
45 km
Sabac, Bus station
arr. 19:45
46 km
Bukor - Sabac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:10 06:25 (01:15)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 05:10
Bukor, Dolina
arr. 05:11
dep. 05:11
1 km
Bukor, Skola
arr. 05:12
dep. 05:12
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 05:14
dep. 05:14
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 05:17
dep. 05:17
6 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 05:19
dep. 05:19
8 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 05:24
dep. 05:24
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 05:28
dep. 05:28
12 km
Metlic, Pandurovici
arr. 05:30
dep. 05:30
14 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 05:32
dep. 05:32
15 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 05:33
dep. 05:33
16 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
27 km
Nakucani kod Sapca, Marjanovici
arr. 05:44
dep. 05:44
26 km
Nakucani kod Sapca, Sesici
arr. 05:43
dep. 05:43
25 km
Nakucani kod Sapca, Alimpici
arr. 05:41
dep. 05:41
24 km
Nakucani kod Sapca, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
22 km
Sinosevic, Center
arr. 05:47
dep. 05:47
28 km
Bojic, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
31 km
Bojic, Zabran
arr. 05:57
dep. 05:57
34 km
Slatina kod Sapca
arr. 06:00
dep. 06:00
35 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 06:02
dep. 06:02
36 km
Varna, Moskovljevici
arr. 06:03
dep. 06:03
37 km
Varna, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
38 km
Jevremovac, Crkva
arr. 06:08
dep. 06:08
39.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 06:10
dep. 06:10
41 km
Jevremovac, Bunar
arr. 06:11
dep. 06:11
41.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 06:12
dep. 06:12
42.3 km
Jevremovac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
43 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 06:15
dep. 06:15
43.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 06:16
dep. 06:16
44.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 06:18
dep. 06:18
45 km
Sabac, Čavić
arr. 06:19
dep. 06:19
46.2 km
Sabac, Stadion
arr. 06:20
dep. 06:20
46.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 06:21
dep. 06:21
47.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 06:23
dep. 06:23
48 km
Sabac, Bus station
arr. 06:25
49 km
07:20 08:40 (01:20)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 07:20
Bukor, Dolina
arr. 07:22
dep. 07:22
1 km
Bukor, Skola
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 07:29
dep. 07:29
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 07:32
dep. 07:32
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 07:37
dep. 07:37
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 07:38
dep. 07:38
12 km
Rumska, Skola
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Rumska, Donja
arr. 07:42
dep. 07:42
14 km
Rumska, Derici
arr. 07:44
dep. 07:44
15 km
Rumska, Gornja
arr. 07:45
dep. 07:45
16 km
Rumska, Ugljara
arr. 07:49
dep. 07:49
18 km
Rumska, Skakala
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 07:53
dep. 07:53
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 07:56
dep. 07:56
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 07:58
dep. 07:58
23 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
24 km
Sinosevic, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
25 km
Bojic, Center
arr. 08:07
dep. 08:07
28 km
Bojic, Zabran
arr. 08:12
dep. 08:12
31 km
Slatina kod Sapca
arr. 08:15
dep. 08:15
32 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 08:17
dep. 08:17
33 km
Varna, Moskovljevici
arr. 08:18
dep. 08:18
34 km
Varna, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
35 km
Jevremovac, Crkva
arr. 08:23
dep. 08:23
36.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 08:25
dep. 08:25
38 km
Jevremovac, Bunar
arr. 08:26
dep. 08:26
38.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 08:27
dep. 08:27
39.3 km
Jevremovac, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
40 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 08:30
dep. 08:30
40.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 08:31
dep. 08:31
41.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 08:33
dep. 08:33
42 km
Sabac, Čavić
arr. 08:34
dep. 08:34
43.2 km
Sabac, Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
43.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 08:36
dep. 08:36
44.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 08:38
dep. 08:38
45 km
Sabac, Bus station
arr. 08:40
46 km
11:30 12:50 (01:20)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 11:30
Bukor, Dolina
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Bukor, Skola
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 11:37
dep. 11:37
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 11:42
dep. 11:42
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 11:48
dep. 11:48
12 km
Rumska, Skola
arr. 11:50
dep. 11:50
13 km
Rumska, Donja
arr. 11:52
dep. 11:52
14 km
Rumska, Derici
arr. 11:54
dep. 11:54
15 km
Rumska, Gornja
arr. 11:55
dep. 11:55
16 km
Rumska, Ugljara
arr. 11:59
dep. 11:59
18 km
Rumska, Skakala
arr. 12:01
dep. 12:01
19 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 12:03
dep. 12:03
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 12:06
dep. 12:06
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 12:08
dep. 12:08
23 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
24 km
Sinosevic, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
25 km
Bojic, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
28 km
Bojic, Zabran
arr. 12:22
dep. 12:22
31 km
Slatina kod Sapca
arr. 12:25
dep. 12:25
32 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 12:27
dep. 12:27
33 km
Varna, Moskovljevici
arr. 12:28
dep. 12:28
34 km
Varna, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
35 km
Jevremovac, Crkva
arr. 12:33
dep. 12:33
36.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 12:35
dep. 12:35
38 km
Jevremovac, Bunar
arr. 12:36
dep. 12:36
38.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 12:37
dep. 12:37
39.3 km
Jevremovac, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
40 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 12:40
dep. 12:40
40.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 12:41
dep. 12:41
41.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 12:43
dep. 12:43
42 km
Sabac, Čavić
arr. 12:44
dep. 12:44
43.2 km
Sabac, Stadion
arr. 12:45
dep. 12:45
43.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 12:46
dep. 12:46
44.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 12:48
dep. 12:48
45 km
Sabac, Bus station
arr. 12:50
46 km
13:55 15:05 (01:10)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 13:55
Bukor, Dolina
arr. 13:56
dep. 13:56
1 km
Bukor, Skola
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 14:01
dep. 14:01
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 14:04
dep. 14:04
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 14:07
dep. 14:07
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 14:13
dep. 14:13
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 14:16
dep. 14:16
12 km
Metlic, Pandurovici
arr. 14:19
dep. 14:19
14 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 14:21
dep. 14:21
15 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
17 km
Sinosevic, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
18 km
Bojic, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
21 km
Bojic, Zabran
arr. 14:37
dep. 14:37
24 km
Slatina kod Sapca
arr. 14:40
dep. 14:40
25 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 14:42
dep. 14:42
26 km
Varna, Moskovljevici
arr. 14:43
dep. 14:43
27 km
Varna, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
28 km
Jevremovac, Crkva
arr. 14:48
dep. 14:48
29.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 14:50
dep. 14:50
31 km
Jevremovac, Bunar
arr. 14:51
dep. 14:51
31.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 14:52
dep. 14:52
32.3 km
Jevremovac, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
33 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 14:55
dep. 14:55
33.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 14:56
dep. 14:56
34.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 14:58
dep. 14:58
35 km
Sabac, Čavić
arr. 14:59
dep. 14:59
36.2 km
Sabac, Stadion
arr. 15:00
dep. 15:00
36.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 15:01
dep. 15:01
37.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 15:03
dep. 15:03
38 km
Sabac, Bus station
arr. 15:05
39 km
16:50 18:10 (01:20)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 16:50
Bukor, Dolina
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Bukor, Skola
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 16:57
dep. 16:57
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 16:59
dep. 16:59
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 17:02
dep. 17:02
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 17:07
dep. 17:07
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 17:08
dep. 17:08
12 km
Rumska, Skola
arr. 17:10
dep. 17:10
13 km
Rumska, Donja
arr. 17:12
dep. 17:12
14 km
Rumska, Derici
arr. 17:14
dep. 17:14
15 km
Rumska, Gornja
arr. 17:15
dep. 17:15
16 km
Rumska, Ugljara
arr. 17:19
dep. 17:19
18 km
Rumska, Skakala
arr. 17:21
dep. 17:21
19 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 17:23
dep. 17:23
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 17:26
dep. 17:26
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 17:28
dep. 17:28
23 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
24 km
Sinosevic, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
25 km
Bojic, Center
arr. 17:37
dep. 17:37
28 km
Bojic, Zabran
arr. 17:42
dep. 17:42
31 km
Slatina kod Sapca
arr. 17:45
dep. 17:45
32 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 17:47
dep. 17:47
33 km
Varna, Moskovljevici
arr. 17:48
dep. 17:48
34 km
Varna, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Jevremovac, Crkva
arr. 17:53
dep. 17:53
36.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 17:55
dep. 17:55
38 km
Jevremovac, Bunar
arr. 17:56
dep. 17:56
38.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 17:57
dep. 17:57
39.3 km
Jevremovac, Center
arr. 17:59
dep. 17:59
40 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 18:00
dep. 18:00
40.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 18:01
dep. 18:01
41.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 18:03
dep. 18:03
42 km
Sabac, Čavić
arr. 18:04
dep. 18:04
43.2 km
Sabac, Stadion
arr. 18:05
dep. 18:05
43.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 18:06
dep. 18:06
44.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 18:08
dep. 18:08
45 km
Sabac, Bus station
arr. 18:10
46 km
18:25 19:45 (01:20)
GrobljeBus station
The timetable is valid until: 01.06.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bukor, Groblje
dep. 18:25
Bukor, Dolina
arr. 18:27
dep. 18:27
1 km
Bukor, Skola
arr. 18:29
dep. 18:29
2 km
Bukor, Bugarcici
arr. 18:32
dep. 18:32
4 km
Krivaja kod Sapca, Garaza
arr. 18:34
dep. 18:34
5 km
Krivaja kod Sapca, Topola
arr. 18:37
dep. 18:37
7 km
Krivaja kod Sapca, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
9 km
Krivaja kod Sapca
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Krivaja kod Sapca, Zem. zadruga
arr. 18:43
dep. 18:43
12 km
Rumska, Skola
arr. 18:45
dep. 18:45
13 km
Rumska, Donja
arr. 18:47
dep. 18:47
14 km
Rumska, Derici
arr. 18:49
dep. 18:49
15 km
Rumska, Gornja
arr. 18:50
dep. 18:50
16 km
Rumska, Ugljara
arr. 18:54
dep. 18:54
18 km
Rumska, Skakala
arr. 18:56
dep. 18:56
19 km
Volujac kod Sapca, Crveno brdo
arr. 18:58
dep. 18:58
20 km
Volujac kod Sapca, Mladin mlin
arr. 19:01
dep. 19:01
22 km
Volujac kod Sapca, Major
arr. 19:03
dep. 19:03
23 km
Volujac kod Sapca, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
24 km
Sinosevic, Center
arr. 19:07
dep. 19:07
25 km
Bojic, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
28 km
Bojic, Zabran
arr. 19:17
dep. 19:17
31 km
Slatina kod Sapca
arr. 19:20
dep. 19:20
32 km
Varna, Malesev. brdo
arr. 19:22
dep. 19:22
33 km
Varna, Moskovljevici
arr. 19:23
dep. 19:23
34 km
Varna, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
35 km
Jevremovac, Crkva
arr. 19:28
dep. 19:28
36.3 km
Jevremovac, Kekici
arr. 19:30
dep. 19:30
38 km
Jevremovac, Bunar
arr. 19:31
dep. 19:31
38.4 km
Jevremovac, Lipa
arr. 19:32
dep. 19:32
39.3 km
Jevremovac, Center
arr. 19:34
dep. 19:34
40 km
Jevremovac, Igraliste
arr. 19:35
dep. 19:35
40.7 km
Jevremovac, Pod. brdo
arr. 19:36
dep. 19:36
41.3 km
Sabac, Metaloplastika
arr. 19:38
dep. 19:38
42 km
Sabac, Čavić
arr. 19:39
dep. 19:39
43.2 km
Sabac, Stadion
arr. 19:40
dep. 19:40
43.9 km
Sabac, Zavod za trziste rada
arr. 19:41
dep. 19:41
44.3 km
Sabac, Bolnica
arr. 19:43
dep. 19:43
45 km
Sabac, Bus station
arr. 19:45
46 km

Naselja Bukor i Sabac su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bukor je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 18:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.