Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bujanovac - Sebrat timetable

monday, 15.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Bujanovac - Sebrat timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
14:15 15:15 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 14:15
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:19
dep. 14:19
1 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:20
dep. 14:20
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Zuzeljica
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Krsevica, III
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
17 km
Dreznica
arr. 14:45
dep. 14:45
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Sveta Petka
arr. 14:47
dep. 14:47
20 km
Klenike, I
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Klenike, II
arr. 14:50
dep. 14:50
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 14:54
dep. 14:54
23 km
Starac, Donji
arr. 14:57
dep. 14:57
24 km
Spancevac, Z
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Spancevac, V
arr. 15:10
dep. 15:10
28 km
Sebrat
arr. 15:15
30 km
Bujanovac - Sebrat timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
14:15 15:15 (01:00)
C.G.
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, C.G.
dep. 14:15
Bujanovac, Simpo salon
arr. 14:19
dep. 14:19
1 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 14:20
dep. 14:20
1.3 km
Bujanovac, Integral
arr. 14:21
dep. 14:21
2 km
Bujanovac, Jugokop
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Zuzeljica
arr. 14:24
dep. 14:24
5 km
Ljiljance, Kis. voda
arr. 14:27
dep. 14:27
8 km
Ljiljance, Prodavnica
arr. 14:28
dep. 14:28
8.5 km
Zbevac, Poljance
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Zbevac, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Krsevica, I - Ulaz
arr. 14:36
dep. 14:36
13 km
Krsevica, II - Zadruga
arr. 14:38
dep. 14:38
14 km
Krsevica, III
arr. 14:40
dep. 14:40
15 km
Klinovac, II - Prodavnica
arr. 14:42
dep. 14:42
17 km
Dreznica
arr. 14:45
dep. 14:45
18.5 km
Dreznica, Gumoplastika
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Sveta Petka
arr. 14:47
dep. 14:47
20 km
Klenike, I
arr. 14:49
dep. 14:49
21 km
Klenike, II
arr. 14:50
dep. 14:50
22 km
Baraljevac, Svinjarski Dol
arr. 14:54
dep. 14:54
23 km
Starac, Donji
arr. 14:57
dep. 14:57
24 km
Spancevac, Z
arr. 15:00
dep. 15:00
25 km
Spancevac, V
arr. 15:10
dep. 15:10
28 km
Sebrat
arr. 15:15
30 km

Naselja Bujanovac i Sebrat su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bujanovac je u 14:15 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.