Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bujanovac - Novi Sad timetable

friday, 22.11.2019.
22:20 06:30 (08:10)
AS JedinstvoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:40
dep. 23:00
19 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
45 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
56 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
63 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
89 km
arr. 01:10
dep. 01:10
133 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
134 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
370 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
376 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
390 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
396 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
403 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
413 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
423 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
437 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
444 km
arr. 06:30
450 km
Bujanovac - Novi Sad timetable
Departures on: saturday, 23.11.2019.
22:20 06:30 (08:10)
AS JedinstvoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:40
dep. 23:00
19 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
45 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
56 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
63 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
89 km
arr. 01:10
dep. 01:10
133 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
134 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
370 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
376 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
390 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
396 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
403 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
413 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
423 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
437 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
444 km
arr. 06:30
450 km
Bujanovac - Novi Sad timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
22:20 06:30 (08:10)
AS JedinstvoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:40
dep. 23:00
19 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
45 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
56 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
63 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
89 km
arr. 01:10
dep. 01:10
133 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
134 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
370 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
376 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
390 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
396 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
403 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
413 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
423 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
437 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
444 km
arr. 06:30
450 km
Bujanovac - Novi Sad timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
22:20 06:30 (08:10)
AS JedinstvoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:40
dep. 23:00
19 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
45 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
56 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
63 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
89 km
arr. 01:10
dep. 01:10
133 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
134 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
370 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
376 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
390 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
396 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
403 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
413 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
423 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
437 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
444 km
arr. 06:30
450 km
Bujanovac - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 26.11.2019.
22:20 06:30 (08:10)
AS JedinstvoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:40
dep. 23:00
19 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
45 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
56 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
63 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
89 km
arr. 01:10
dep. 01:10
133 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
134 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
370 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
376 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
390 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
396 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
403 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
413 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
423 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
437 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
444 km
arr. 06:30
450 km
Bujanovac - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 27.11.2019.
22:20 06:30 (08:10)
AS JedinstvoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:40
dep. 23:00
19 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
45 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
56 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
63 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
89 km
arr. 01:10
dep. 01:10
133 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
134 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
370 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
376 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
390 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
396 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
403 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
413 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
423 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
437 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
444 km
arr. 06:30
450 km
Bujanovac - Novi Sad timetable
Departures on: thursday, 28.11.2019.
22:20 06:30 (08:10)
AS JedinstvoMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, AS Jedinstvo
dep. 22:20
Vranje, Bus station
arr. 22:40
dep. 23:00
19 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
45 km
Dzep
arr. 23:40
dep. 23:40
56 km
Predejane, Motel
arr. 23:50
dep. 23:50
63 km
Leskovac, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:25
89 km
arr. 01:10
dep. 01:10
133 km
Nis, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:25
134 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
dep. 04:50
370 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 05:00
dep. 05:00
376 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:20
dep. 05:20
390 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
396 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
403 km
Indjija, Bus station
arr. 05:50
dep. 05:50
413 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 06:00
dep. 06:00
423 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
437 km
Petrovaradin
arr. 06:20
dep. 06:20
444 km
arr. 06:30
450 km

Naselja Bujanovac i Novi Sad su međusobno udaljena ~450 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08h i 10min., a najduže 08h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bujanovac je u 22:20 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.