Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bujanovac - Gnjilane timetable

thursday, 18.08.2022.
05:35 06:35 (01:00)
Bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 05:35
Turija kod Bujanovca
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Lucane
arr. 05:40
dep. 05:40
5 km
Sejace, Bresic
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Konculj
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 05:58
dep. 05:58
19 km
Ranilug
arr. 06:01
dep. 06:01
22 km
Petrovce
arr. 06:04
dep. 06:04
23 km
Dobrcane
arr. 06:15
dep. 06:15
25 km
Kmetovce
arr. 06:25
dep. 06:25
31 km
Gnjilane, AS
arr. 06:35
36 km
05:40 06:45 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 05:40
Turija kod Bujanovca
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Lucane
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Sejace, Bresic
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Konculj
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 06:08
dep. 06:08
19 km
Ranilug
arr. 06:11
dep. 06:11
22 km
Petrovce
arr. 06:14
dep. 06:14
23 km
Dobrcane
arr. 06:25
dep. 06:25
25 km
Kmetovce
arr. 06:35
dep. 06:35
31 km
Gnjilane, Center
arr. 06:45
36 km
06:35 07:50 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 06:35
Lucane
arr. 06:45
dep. 06:45
5 km
Konculj
arr. 06:50
dep. 06:50
11 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
17 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 07:15
dep. 07:15
19 km
Ranilug
arr. 07:20
dep. 07:20
24 km
Dobrcane
arr. 07:25
dep. 07:25
27 km
Kmetovce
arr. 07:35
dep. 07:35
33 km
Gnjilane
arr. 07:45
dep. 07:45
37 km
Gnjilane, Center
arr. 07:50
38 km
07:35 08:50 (01:15)
Bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 07:35
Lucane
arr. 07:45
dep. 07:45
5 km
Konculj
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 08:10
dep. 08:10
17 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 08:15
dep. 08:15
19 km
Ranilug
arr. 08:20
dep. 08:20
24 km
Dobrcane
arr. 08:25
dep. 08:25
27 km
Kmetovce
arr. 08:35
dep. 08:35
33 km
Gnjilane
arr. 08:45
dep. 08:45
37 km
Gnjilane, AS
arr. 08:50
38 km
08:35 09:50 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 08:35
Turija kod Bujanovca
arr. 08:45
dep. 08:45
4 km
Lucane
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Konculj
arr. 09:00
dep. 09:00
11 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 09:10
dep. 09:10
17 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 09:15
dep. 09:15
19 km
Dobrcane
arr. 09:25
dep. 09:25
24 km
Gnjilane, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
37 km
Gnjilane
arr. 09:50
38 km
10:05 11:05 (01:00)
Bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 10:05
Turija kod Bujanovca
arr. 10:08
dep. 10:08
3 km
Lucane
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Sejace, Bresic
arr. 10:15
dep. 10:15
10 km
Konculj
arr. 10:20
dep. 10:20
12 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 10:28
dep. 10:28
19 km
Ranilug
arr. 10:31
dep. 10:31
22 km
Petrovce
arr. 10:34
dep. 10:34
23 km
Dobrcane
arr. 10:45
dep. 10:45
25 km
Kmetovce
arr. 10:55
dep. 10:55
31 km
Gnjilane, AS
arr. 11:05
36 km
10:15 11:20 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 10:15
Turija kod Bujanovca
arr. 10:23
dep. 10:23
3 km
Lucane
arr. 10:25
dep. 10:25
5 km
Sejace, Bresic
arr. 10:30
dep. 10:30
10 km
Konculj
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Ranilug
arr. 10:46
dep. 10:46
22 km
Petrovce
arr. 10:49
dep. 10:49
23 km
Dobrcane
arr. 11:00
dep. 11:00
25 km
Kmetovce
arr. 11:10
dep. 11:10
31 km
Gnjilane, Center
arr. 11:20
36 km
11:35 12:50 (01:15)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 11:35
Lucane
arr. 11:45
dep. 11:45
5 km
Konculj
arr. 11:50
dep. 11:50
11 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Ranilug
arr. 12:20
dep. 12:20
24 km
Dobrcane
arr. 12:25
dep. 12:25
27 km
Kmetovce
arr. 12:35
dep. 12:35
33 km
Gnjilane
arr. 12:45
dep. 12:45
37 km
Gnjilane, Center
arr. 12:50
38 km
13:35 14:50 (01:15)
Bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 13:35
Lucane
arr. 13:45
dep. 13:45
5 km
Konculj
arr. 13:50
dep. 13:50
11 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 14:10
dep. 14:10
17 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 14:15
dep. 14:15
19 km
Ranilug
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Dobrcane
arr. 14:25
dep. 14:25
27 km
Kmetovce
arr. 14:35
dep. 14:35
33 km
Gnjilane
arr. 14:45
dep. 14:45
37 km
Gnjilane, AS
arr. 14:50
38 km
14:45 15:50 (01:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 14:45
Turija kod Bujanovca
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Lucane
arr. 14:55
dep. 14:55
5 km
Sejace, Bresic
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Konculj
arr. 15:05
dep. 15:05
12 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 15:13
dep. 15:13
19 km
Ranilug
arr. 15:16
dep. 15:16
22 km
Petrovce
arr. 15:19
dep. 15:19
23 km
Dobrcane
arr. 15:30
dep. 15:30
25 km
Kmetovce
arr. 15:40
dep. 15:40
31 km
Gnjilane, Center
arr. 15:50
36 km
15:05 16:05 (01:00)
Bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 15:05
Turija kod Bujanovca
arr. 15:08
dep. 15:08
3 km
Lucane
arr. 15:10
dep. 15:10
5 km
Sejace, Bresic
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Konculj
arr. 15:20
dep. 15:20
12 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 15:28
dep. 15:28
19 km
Ranilug
arr. 15:31
dep. 15:31
22 km
Petrovce
arr. 15:34
dep. 15:34
23 km
Dobrcane
arr. 15:45
dep. 15:45
25 km
Kmetovce
arr. 15:55
dep. 15:55
31 km
Gnjilane, AS
arr. 16:05
36 km
17:05 18:15 (01:10)
Bus stationAS
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 17:05
Turija kod Bujanovca
arr. 17:15
dep. 17:15
4 km
Lucane
arr. 17:20
dep. 17:20
5 km
Konculj
arr. 17:30
dep. 17:30
11 km
Domorovce, Bela zemlja - raskrsnica
arr. 17:40
dep. 17:40
17 km
Donje Korminjane, Crepana
arr. 17:45
dep. 17:45
19 km
Dobrcane
arr. 17:55
dep. 17:55
24 km
Gnjilane, ulaz
arr. 18:10
dep. 18:10
36 km
Gnjilane, AS
arr. 18:15
37 km
19:00 20:00 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bujanovac, Bus station
dep. 19:00
Gnjilane, Center
arr. 20:00
37 km

Naselja Bujanovac i Gnjilane su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bujanovac je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.