Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Budisava - Novi Sad timetable

wednesday, 23.10.2019.
03:05 03:36 (00:31)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:05
Budisava, Izlaz
arr. 03:06
dep. 03:06
0.5 km
Budisava, Center
arr. 03:07
dep. 03:07
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 03:08
dep. 03:08
2 km
Kac, Izlaz
arr. 03:12
dep. 03:12
4.8 km
arr. 03:13
dep. 03:13
5.7 km
Kac, Center
arr. 03:14
dep. 03:14
6.4 km
arr. 03:15
dep. 03:15
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 03:16
dep. 03:16
7.9 km
arr. 03:18
dep. 03:18
10.2 km
arr. 03:23
dep. 03:23
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 03:25
dep. 03:25
15.7 km
arr. 03:27
dep. 03:27
17.3 km
arr. 03:36
18.9 km
03:55 04:25 (00:30)
OkretnicaUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 03:55
Budisava, Izlaz
arr. 03:56
dep. 03:56
0.7 km
Budisava, Center
arr. 03:57
dep. 03:57
1.4 km
Budisava, Ulaz
arr. 03:58
dep. 03:58
1.9 km
Kac, Izlaz
arr. 04:02
dep. 04:02
2.3 km
arr. 04:03
dep. 04:03
3 km
Kac, Center
arr. 04:04
dep. 04:04
3.7 km
arr. 04:05
dep. 04:05
4.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 04:06
dep. 04:06
4.7 km
arr. 04:08
dep. 04:08
9 km
arr. 04:13
dep. 04:13
10 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 04:15
dep. 04:15
10.8 km
arr. 04:17
dep. 04:17
11.5 km
arr. 04:19
dep. 04:19
14.3 km
arr. 04:25
15.2 km
04:35 05:02 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:35
Budisava, Izlaz
arr. 04:36
dep. 04:36
0.5 km
Budisava, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 04:38
dep. 04:38
2 km
Kac, Izlaz
arr. 04:42
dep. 04:42
4.8 km
arr. 04:43
dep. 04:43
5.7 km
Kac, Center
arr. 04:44
dep. 04:44
6.4 km
arr. 04:45
dep. 04:45
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 04:46
dep. 04:46
7.9 km
arr. 04:48
dep. 04:48
10.2 km
arr. 04:53
dep. 04:53
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 04:55
dep. 04:55
15.7 km
arr. 04:57
dep. 04:57
17.3 km
arr. 04:59
dep. 04:59
18.1 km
arr. 05:01
dep. 05:01
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:02
19.6 km
04:50 05:17 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 04:50
Budisava, Izlaz
arr. 04:51
dep. 04:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 04:53
dep. 04:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 04:57
dep. 04:57
4.7 km
arr. 04:58
dep. 04:58
5.6 km
Kac, Center
arr. 04:59
dep. 04:59
6.3 km
arr. 05:00
dep. 05:00
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:01
dep. 05:01
7.8 km
arr. 05:03
dep. 05:03
10.2 km
arr. 05:08
dep. 05:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:10
dep. 05:10
15.6 km
arr. 05:12
dep. 05:12
17.2 km
arr. 05:14
dep. 05:14
18.1 km
arr. 05:16
dep. 05:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:17
19.6 km
05:03 05:26 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 05:03
Kac, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:21
dep. 05:21
16.4 km
arr. 05:26
18.2 km
05:05 05:51 (00:46)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelPut NS partizanskog odreda - Albus
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:05
Budisava, Izlaz
arr. 05:06
dep. 05:06
1 km
Budisava, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
1.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:08
dep. 05:08
2.5 km
Kac, Izlaz
arr. 05:12
dep. 05:12
5.3 km
arr. 05:13
dep. 05:13
6.2 km
Kac, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
6.9 km
arr. 05:15
dep. 05:15
7.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:16
dep. 05:16
8.4 km
arr. 05:18
dep. 05:18
10.7 km
arr. 05:23
dep. 05:23
14.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:25
dep. 05:25
16.2 km
arr. 05:27
dep. 05:27
17.8 km
arr. 05:29
dep. 05:29
18.3 km
arr. 05:30
dep. 05:30
18.7 km
arr. 05:31
dep. 05:31
20 km
arr. 05:32
dep. 05:32
20.7 km
Novi Sad, Primorska - Stoteks
arr. 05:33
dep. 05:33
21.4 km
Novi Sad, Primorksa - Hins
arr. 05:34
dep. 05:34
22.1 km
arr. 05:35
dep. 05:35
22.7 km
arr. 05:36
dep. 05:36
23.1 km
arr. 05:38
dep. 05:38
24.3 km
arr. 05:45
dep. 05:45
29.6 km
arr. 05:47
dep. 05:47
30.2 km
arr. 05:48
dep. 05:48
30.8 km
arr. 05:51
31.3 km
05:10 05:38 (00:28)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 05:10
Budisava, Izlaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.5 km
Budisava, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Kac, Izlaz
arr. 05:17
dep. 05:17
4.7 km
Kac, Okretnica
arr. 05:18
dep. 05:18
5.3 km
arr. 05:19
dep. 05:19
5.6 km
Kac, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
6.3 km
arr. 05:21
dep. 05:21
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:22
dep. 05:22
7.8 km
arr. 05:24
dep. 05:24
10.2 km
arr. 05:29
dep. 05:29
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:31
dep. 05:31
15.6 km
arr. 05:33
dep. 05:33
17.2 km
arr. 05:35
dep. 05:35
18.1 km
arr. 05:37
dep. 05:37
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:38
19.6 km
05:10 05:41 (00:31)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:10
Budisava, Izlaz
arr. 05:11
dep. 05:11
0.5 km
Budisava, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Kac, Izlaz
arr. 05:17
dep. 05:17
4.8 km
arr. 05:18
dep. 05:18
5.7 km
Kac, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
6.4 km
arr. 05:20
dep. 05:20
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:21
dep. 05:21
7.9 km
arr. 05:23
dep. 05:23
10.2 km
arr. 05:28
dep. 05:28
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:30
dep. 05:30
15.7 km
arr. 05:32
dep. 05:32
17.3 km
arr. 05:41
18.9 km
05:11 05:34 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 05:11
Kac, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:29
dep. 05:29
16.4 km
arr. 05:34
18.2 km
05:30 05:57 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
Budisava, Izlaz
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Budisava, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Kac, Izlaz
arr. 05:37
dep. 05:37
4.8 km
arr. 05:38
dep. 05:38
5.7 km
Kac, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
6.4 km
arr. 05:40
dep. 05:40
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:41
dep. 05:41
7.9 km
arr. 05:43
dep. 05:43
10.2 km
arr. 05:48
dep. 05:48
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:50
dep. 05:50
15.7 km
arr. 05:52
dep. 05:52
17.3 km
arr. 05:54
dep. 05:54
18.1 km
arr. 05:56
dep. 05:56
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:57
19.6 km
05:51 06:14 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 05:51
Kac, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:09
dep. 06:09
16.4 km
arr. 06:14
18.2 km
06:00 06:30 (00:30)
OkretnicaUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 06:00
Budisava, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
0.7 km
Budisava, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
1.4 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:03
dep. 06:03
1.9 km
Kac, Izlaz
arr. 06:07
dep. 06:07
2.3 km
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Kac, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
3.7 km
arr. 06:10
dep. 06:10
4.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:11
dep. 06:11
4.7 km
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 06:20
dep. 06:20
10.8 km
arr. 06:22
dep. 06:22
11.5 km
arr. 06:24
dep. 06:24
14.3 km
arr. 06:30
15.2 km
06:05 06:32 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:05
Budisava, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Budisava, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Kac, Izlaz
arr. 06:12
dep. 06:12
4.8 km
arr. 06:13
dep. 06:13
5.7 km
Kac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
6.4 km
arr. 06:15
dep. 06:15
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:16
dep. 06:16
7.9 km
arr. 06:18
dep. 06:18
10.2 km
arr. 06:23
dep. 06:23
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 06:25
dep. 06:25
15.7 km
arr. 06:27
dep. 06:27
17.3 km
arr. 06:29
dep. 06:29
18.1 km
arr. 06:31
dep. 06:31
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:32
19.6 km
06:13 06:36 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 06:13
Kac, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:31
dep. 06:31
16.4 km
arr. 06:36
18.2 km
06:15 06:45 (00:30)
OkretnicaUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 06:15
Budisava, Izlaz
arr. 06:16
dep. 06:16
0.7 km
Budisava, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
1.4 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:18
dep. 06:18
1.9 km
Kac, Izlaz
arr. 06:22
dep. 06:22
2.3 km
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Kac, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
3.7 km
arr. 06:25
dep. 06:25
4.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:26
dep. 06:26
4.7 km
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
10 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 06:35
dep. 06:35
10.8 km
arr. 06:37
dep. 06:37
11.5 km
arr. 06:39
dep. 06:39
14.3 km
arr. 06:45
15.2 km
06:20 06:47 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:20
Budisava, Izlaz
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Budisava, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Kac, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
4.8 km
arr. 06:28
dep. 06:28
5.7 km
Kac, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
6.4 km
arr. 06:30
dep. 06:30
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:31
dep. 06:31
7.9 km
arr. 06:33
dep. 06:33
10.2 km
arr. 06:38
dep. 06:38
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 06:40
dep. 06:40
15.7 km
arr. 06:42
dep. 06:42
17.3 km
arr. 06:44
dep. 06:44
18.1 km
arr. 06:46
dep. 06:46
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:47
19.6 km
06:25 06:52 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 06:25
Budisava, Izlaz
arr. 06:26
dep. 06:26
0.5 km
Budisava, Center
arr. 06:27
dep. 06:27
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
2 km
Kac, Izlaz
arr. 06:32
dep. 06:32
4.7 km
arr. 06:33
dep. 06:33
5.6 km
Kac, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
6.3 km
arr. 06:35
dep. 06:35
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:36
dep. 06:36
7.8 km
arr. 06:38
dep. 06:38
10.2 km
arr. 06:43
dep. 06:43
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 06:45
dep. 06:45
15.6 km
arr. 06:47
dep. 06:47
17.2 km
arr. 06:49
dep. 06:49
18.1 km
arr. 06:51
dep. 06:51
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:52
19.6 km
06:40 07:07 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 06:40
Budisava, Izlaz
arr. 06:41
dep. 06:41
0.5 km
Budisava, Center
arr. 06:42
dep. 06:42
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Kac, Izlaz
arr. 06:47
dep. 06:47
4.7 km
arr. 06:48
dep. 06:48
5.6 km
Kac, Center
arr. 06:49
dep. 06:49
6.3 km
arr. 06:50
dep. 06:50
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:51
dep. 06:51
7.8 km
arr. 06:53
dep. 06:53
10.2 km
arr. 06:58
dep. 06:58
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 07:00
dep. 07:00
15.6 km
arr. 07:02
dep. 07:02
17.2 km
arr. 07:04
dep. 07:04
18.1 km
arr. 07:06
dep. 07:06
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:07
19.6 km
06:41 07:04 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: ponedeljkom školskog danima u Vojvodini, utorkom školskog danima u Vojvodini, sredom školskog danima u Vojvodini, četvrtkom školskog danima u Vojvodini, petkom školskog danima u Vojvodini, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 06:41
Kac, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:59
dep. 06:59
16.4 km
arr. 07:04
18.2 km
06:50 07:17 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:50
Budisava, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:53
dep. 06:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
4.8 km
arr. 06:58
dep. 06:58
5.7 km
Kac, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
6.4 km
arr. 07:00
dep. 07:00
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 07:01
dep. 07:01
7.9 km
arr. 07:03
dep. 07:03
10.2 km
arr. 07:08
dep. 07:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 07:10
dep. 07:10
15.7 km
arr. 07:12
dep. 07:12
17.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
18.1 km
arr. 07:16
dep. 07:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:17
19.6 km
06:55 07:22 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 06:55
Budisava, Izlaz
arr. 06:56
dep. 06:56
0.5 km
Budisava, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:58
dep. 06:58
2 km
Kac, Izlaz
arr. 07:02
dep. 07:02
4.7 km
arr. 07:03
dep. 07:03
5.6 km
Kac, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
6.3 km
arr. 07:05
dep. 07:05
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 07:06
dep. 07:06
7.8 km
arr. 07:08
dep. 07:08
10.2 km
arr. 07:13
dep. 07:13
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 07:15
dep. 07:15
15.6 km
arr. 07:17
dep. 07:17
17.2 km
arr. 07:19
dep. 07:19
18.1 km
arr. 07:21
dep. 07:21
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:22
19.6 km
07:06 07:29 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 07:06
Kac, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:24
dep. 07:24
16.4 km
arr. 07:29
18.2 km
07:10 07:37 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Budisava, Izlaz
arr. 07:11
dep. 07:11
0.5 km
Budisava, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 07:13
dep. 07:13
2 km
Kac, Izlaz
arr. 07:17
dep. 07:17
4.8 km
arr. 07:18
dep. 07:18
5.7 km
Kac, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
6.4 km
arr. 07:20
dep. 07:20
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 07:21
dep. 07:21
7.9 km
arr. 07:23
dep. 07:23
10.2 km
arr. 07:28
dep. 07:28
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 07:30
dep. 07:30
15.7 km
arr. 07:32
dep. 07:32
17.3 km
arr. 07:34
dep. 07:34
18.1 km
arr. 07:36
dep. 07:36
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:37
19.6 km
07:13 07:36 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 07:13
Kac, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:31
dep. 07:31
16.4 km
arr. 07:36
18.2 km
07:45 08:12 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 07:45
Budisava, Izlaz
arr. 07:46
dep. 07:46
0.5 km
Budisava, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 07:48
dep. 07:48
2 km
Kac, Izlaz
arr. 07:52
dep. 07:52
4.7 km
arr. 07:53
dep. 07:53
5.6 km
Kac, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
6.3 km
arr. 07:55
dep. 07:55
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 07:56
dep. 07:56
7.8 km
arr. 07:58
dep. 07:58
10.2 km
arr. 08:03
dep. 08:03
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 08:05
dep. 08:05
15.6 km
arr. 08:07
dep. 08:07
17.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
18.1 km
arr. 08:11
dep. 08:11
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:12
19.6 km
08:00 08:27 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Budisava, Izlaz
arr. 08:01
dep. 08:01
0.5 km
Budisava, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Kac, Izlaz
arr. 08:07
dep. 08:07
4.8 km
arr. 08:08
dep. 08:08
5.7 km
Kac, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
6.4 km
arr. 08:10
dep. 08:10
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 08:11
dep. 08:11
7.9 km
arr. 08:13
dep. 08:13
10.2 km
arr. 08:18
dep. 08:18
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 08:20
dep. 08:20
15.7 km
arr. 08:22
dep. 08:22
17.3 km
arr. 08:24
dep. 08:24
18.1 km
arr. 08:26
dep. 08:26
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:27
19.6 km
08:13 08:36 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 08:13
Kac, Center
arr. 08:17
dep. 08:17
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:31
dep. 08:31
16.4 km
arr. 08:36
18.2 km
08:50 09:17 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:50
Budisava, Izlaz
arr. 08:51
dep. 08:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 08:53
dep. 08:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 08:57
dep. 08:57
4.8 km
arr. 08:58
dep. 08:58
5.7 km
Kac, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
6.4 km
arr. 09:00
dep. 09:00
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 09:01
dep. 09:01
7.9 km
arr. 09:03
dep. 09:03
10.2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 09:10
dep. 09:10
15.7 km
arr. 09:12
dep. 09:12
17.3 km
arr. 09:14
dep. 09:14
18.1 km
arr. 09:16
dep. 09:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:17
19.6 km
09:50 10:17 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Budisava, Izlaz
arr. 09:51
dep. 09:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 09:52
dep. 09:52
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 09:53
dep. 09:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 09:57
dep. 09:57
4.8 km
arr. 09:58
dep. 09:58
5.7 km
Kac, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
6.4 km
arr. 10:00
dep. 10:00
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 10:01
dep. 10:01
7.9 km
arr. 10:03
dep. 10:03
10.2 km
arr. 10:08
dep. 10:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 10:10
dep. 10:10
15.7 km
arr. 10:12
dep. 10:12
17.3 km
arr. 10:14
dep. 10:14
18.1 km
arr. 10:16
dep. 10:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:17
19.6 km
09:58 10:21 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 09:58
Kac, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 10:16
dep. 10:16
16.4 km
arr. 10:21
18.2 km
10:25 10:52 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 10:25
Budisava, Izlaz
arr. 10:26
dep. 10:26
0.5 km
Budisava, Center
arr. 10:27
dep. 10:27
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 10:28
dep. 10:28
2 km
Kac, Izlaz
arr. 10:32
dep. 10:32
4.7 km
arr. 10:33
dep. 10:33
5.6 km
Kac, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
6.3 km
arr. 10:35
dep. 10:35
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 10:36
dep. 10:36
7.8 km
arr. 10:38
dep. 10:38
10.2 km
arr. 10:43
dep. 10:43
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 10:45
dep. 10:45
15.6 km
arr. 10:47
dep. 10:47
17.2 km
arr. 10:49
dep. 10:49
18.1 km
arr. 10:51
dep. 10:51
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:52
19.6 km
10:50 11:17 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:50
Budisava, Izlaz
arr. 10:51
dep. 10:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 10:53
dep. 10:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 10:57
dep. 10:57
4.8 km
arr. 10:58
dep. 10:58
5.7 km
Kac, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
6.4 km
arr. 11:00
dep. 11:00
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 11:01
dep. 11:01
7.9 km
arr. 11:03
dep. 11:03
10.2 km
arr. 11:08
dep. 11:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 11:10
dep. 11:10
15.7 km
arr. 11:12
dep. 11:12
17.3 km
arr. 11:14
dep. 11:14
18.1 km
arr. 11:16
dep. 11:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:17
19.6 km
11:45 12:12 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 11:45
Budisava, Izlaz
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Budisava, Center
arr. 11:47
dep. 11:47
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
Kac, Izlaz
arr. 11:52
dep. 11:52
4.7 km
arr. 11:53
dep. 11:53
5.6 km
Kac, Center
arr. 11:54
dep. 11:54
6.3 km
arr. 11:55
dep. 11:55
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 11:56
dep. 11:56
7.8 km
arr. 11:58
dep. 11:58
10.2 km
arr. 12:03
dep. 12:03
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 12:05
dep. 12:05
15.6 km
arr. 12:07
dep. 12:07
17.2 km
arr. 12:09
dep. 12:09
18.1 km
arr. 12:11
dep. 12:11
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:12
19.6 km
11:50 12:17 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
Budisava, Izlaz
arr. 11:51
dep. 11:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 11:57
dep. 11:57
4.8 km
arr. 11:58
dep. 11:58
5.7 km
Kac, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
6.4 km
arr. 12:00
dep. 12:00
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 12:01
dep. 12:01
7.9 km
arr. 12:03
dep. 12:03
10.2 km
arr. 12:08
dep. 12:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 12:10
dep. 12:10
15.7 km
arr. 12:12
dep. 12:12
17.3 km
arr. 12:14
dep. 12:14
18.1 km
arr. 12:16
dep. 12:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:17
19.6 km
12:01 12:24 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 12:01
Kac, Center
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:19
dep. 12:19
16.4 km
arr. 12:24
18.2 km
12:13 12:36 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 12:13
Kac, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:31
dep. 12:31
16.4 km
arr. 12:36
18.2 km
12:30 12:57 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 12:30
Budisava, Izlaz
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Budisava, Center
arr. 12:32
dep. 12:32
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
Kac, Izlaz
arr. 12:37
dep. 12:37
4.7 km
arr. 12:38
dep. 12:38
5.6 km
Kac, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
6.3 km
arr. 12:40
dep. 12:40
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 12:41
dep. 12:41
7.8 km
arr. 12:43
dep. 12:43
10.2 km
arr. 12:48
dep. 12:48
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 12:50
dep. 12:50
15.6 km
arr. 12:52
dep. 12:52
17.2 km
arr. 12:54
dep. 12:54
18.1 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:57
19.6 km
12:50 13:17 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:50
Budisava, Izlaz
arr. 12:51
dep. 12:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 12:57
dep. 12:57
4.8 km
arr. 12:58
dep. 12:58
5.7 km
Kac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
6.4 km
arr. 13:00
dep. 13:00
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 13:01
dep. 13:01
7.9 km
arr. 13:03
dep. 13:03
10.2 km
arr. 13:08
dep. 13:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 13:10
dep. 13:10
15.7 km
arr. 13:12
dep. 13:12
17.3 km
arr. 13:14
dep. 13:14
18.1 km
arr. 13:16
dep. 13:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:17
19.6 km
13:05 13:32 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 13:05
Budisava, Izlaz
arr. 13:06
dep. 13:06
0.5 km
Budisava, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 13:08
dep. 13:08
2 km
Kac, Izlaz
arr. 13:12
dep. 13:12
4.7 km
arr. 13:13
dep. 13:13
5.6 km
Kac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
6.3 km
arr. 13:15
dep. 13:15
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 13:16
dep. 13:16
7.8 km
arr. 13:18
dep. 13:18
10.2 km
arr. 13:23
dep. 13:23
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 13:25
dep. 13:25
15.6 km
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
arr. 13:29
dep. 13:29
18.1 km
arr. 13:31
dep. 13:31
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:32
19.6 km
13:06 13:29 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 13:06
Kac, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:24
dep. 13:24
16.4 km
arr. 13:29
18.2 km
13:13 13:36 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 13:13
Kac, Center
arr. 13:17
dep. 13:17
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:31
dep. 13:31
16.4 km
arr. 13:36
18.2 km
13:45 14:12 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
Budisava, Izlaz
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Budisava, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
2 km
Kac, Izlaz
arr. 13:52
dep. 13:52
4.8 km
arr. 13:53
dep. 13:53
5.7 km
Kac, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
6.4 km
arr. 13:55
dep. 13:55
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 13:56
dep. 13:56
7.9 km
arr. 13:58
dep. 13:58
10.2 km
arr. 14:03
dep. 14:03
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:05
dep. 14:05
15.7 km
arr. 14:07
dep. 14:07
17.3 km
arr. 14:09
dep. 14:09
18.1 km
arr. 14:11
dep. 14:11
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:12
19.6 km
13:50 14:17 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 13:50
Budisava, Izlaz
arr. 13:51
dep. 13:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 13:53
dep. 13:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 13:57
dep. 13:57
4.7 km
arr. 13:58
dep. 13:58
5.6 km
Kac, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
6.3 km
arr. 14:00
dep. 14:00
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 14:01
dep. 14:01
7.8 km
arr. 14:03
dep. 14:03
10.2 km
arr. 14:08
dep. 14:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:10
dep. 14:10
15.6 km
arr. 14:12
dep. 14:12
17.2 km
arr. 14:14
dep. 14:14
18.1 km
arr. 14:16
dep. 14:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:17
19.6 km
13:58 14:21 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 13:58
Kac, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:16
dep. 14:16
16.4 km
arr. 14:21
18.2 km
14:25 14:52 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Budisava, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
0.5 km
Budisava, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 14:28
dep. 14:28
2 km
Kac, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
4.8 km
arr. 14:33
dep. 14:33
5.7 km
Kac, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
6.4 km
arr. 14:35
dep. 14:35
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 14:36
dep. 14:36
7.9 km
arr. 14:38
dep. 14:38
10.2 km
arr. 14:43
dep. 14:43
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:45
dep. 14:45
15.7 km
arr. 14:47
dep. 14:47
17.3 km
arr. 14:49
dep. 14:49
18.1 km
arr. 14:51
dep. 14:51
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:52
19.6 km
14:41 15:04 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 14:41
Kac, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:59
dep. 14:59
16.4 km
arr. 15:04
18.2 km
14:50 15:17 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:50
Budisava, Izlaz
arr. 14:51
dep. 14:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
4.8 km
arr. 14:58
dep. 14:58
5.7 km
Kac, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
6.4 km
arr. 15:00
dep. 15:00
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:01
dep. 15:01
7.9 km
arr. 15:03
dep. 15:03
10.2 km
arr. 15:08
dep. 15:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:10
dep. 15:10
15.7 km
arr. 15:12
dep. 15:12
17.3 km
arr. 15:14
dep. 15:14
18.1 km
arr. 15:16
dep. 15:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:17
19.6 km
14:53 15:16 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 14:53
Kac, Center
arr. 14:57
dep. 14:57
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:11
dep. 15:11
16.4 km
arr. 15:16
18.2 km
15:15 15:42 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 15:15
Budisava, Izlaz
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Budisava, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Kac, Izlaz
arr. 15:22
dep. 15:22
4.7 km
arr. 15:23
dep. 15:23
5.6 km
Kac, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
6.3 km
arr. 15:25
dep. 15:25
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:26
dep. 15:26
7.8 km
arr. 15:28
dep. 15:28
10.2 km
arr. 15:33
dep. 15:33
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:35
dep. 15:35
15.6 km
arr. 15:37
dep. 15:37
17.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
18.1 km
arr. 15:41
dep. 15:41
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:42
19.6 km
15:21 15:44 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 15:21
Kac, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:39
dep. 15:39
16.4 km
arr. 15:44
18.2 km
15:35 16:02 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
Budisava, Izlaz
arr. 15:36
dep. 15:36
0.5 km
Budisava, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Kac, Izlaz
arr. 15:42
dep. 15:42
4.8 km
arr. 15:43
dep. 15:43
5.7 km
Kac, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
6.4 km
arr. 15:45
dep. 15:45
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:46
dep. 15:46
7.9 km
arr. 15:48
dep. 15:48
10.2 km
arr. 15:53
dep. 15:53
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:55
dep. 15:55
15.7 km
arr. 15:57
dep. 15:57
17.3 km
arr. 15:59
dep. 15:59
18.1 km
arr. 16:01
dep. 16:01
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:02
19.6 km
15:40 16:07 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 15:40
Budisava, Izlaz
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
Budisava, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:43
dep. 15:43
2 km
Kac, Izlaz
arr. 15:47
dep. 15:47
4.7 km
arr. 15:48
dep. 15:48
5.6 km
Kac, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
6.3 km
arr. 15:50
dep. 15:50
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:51
dep. 15:51
7.8 km
arr. 15:53
dep. 15:53
10.2 km
arr. 15:58
dep. 15:58
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 16:00
dep. 16:00
15.6 km
arr. 16:02
dep. 16:02
17.2 km
arr. 16:04
dep. 16:04
18.1 km
arr. 16:06
dep. 16:06
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:07
19.6 km
16:00 16:27 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Budisava, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Budisava, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
2 km
Kac, Izlaz
arr. 16:07
dep. 16:07
4.8 km
arr. 16:08
dep. 16:08
5.7 km
Kac, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
6.4 km
arr. 16:10
dep. 16:10
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 16:11
dep. 16:11
7.9 km
arr. 16:13
dep. 16:13
10.2 km
arr. 16:18
dep. 16:18
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 16:20
dep. 16:20
15.7 km
arr. 16:22
dep. 16:22
17.3 km
arr. 16:24
dep. 16:24
18.1 km
arr. 16:26
dep. 16:26
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:27
19.6 km
16:08 16:31 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 16:08
Kac, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:26
dep. 16:26
16.4 km
arr. 16:31
18.2 km
16:10 16:37 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 16:10
Budisava, Izlaz
arr. 16:11
dep. 16:11
0.5 km
Budisava, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:13
dep. 16:13
2 km
Kac, Izlaz
arr. 16:17
dep. 16:17
4.7 km
arr. 16:18
dep. 16:18
5.6 km
Kac, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
6.3 km
arr. 16:20
dep. 16:20
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 16:21
dep. 16:21
7.8 km
arr. 16:23
dep. 16:23
10.2 km
arr. 16:28
dep. 16:28
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 16:30
dep. 16:30
15.6 km
arr. 16:32
dep. 16:32
17.2 km
arr. 16:34
dep. 16:34
18.1 km
arr. 16:36
dep. 16:36
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:37
19.6 km
16:21 16:44 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 16:21
Kac, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:39
dep. 16:39
16.4 km
arr. 16:44
18.2 km
16:35 17:02 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:35
Budisava, Izlaz
arr. 16:36
dep. 16:36
0.5 km
Budisava, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
2 km
Kac, Izlaz
arr. 16:42
dep. 16:42
4.8 km
arr. 16:43
dep. 16:43
5.7 km
Kac, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
6.4 km
arr. 16:45
dep. 16:45
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 16:46
dep. 16:46
7.9 km
arr. 16:48
dep. 16:48
10.2 km
arr. 16:53
dep. 16:53
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 16:55
dep. 16:55
15.7 km
arr. 16:57
dep. 16:57
17.3 km
arr. 16:59
dep. 16:59
18.1 km
arr. 17:01
dep. 17:01
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:02
19.6 km
16:55 17:22 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:55
Budisava, Izlaz
arr. 16:56
dep. 16:56
0.5 km
Budisava, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Kac, Izlaz
arr. 17:02
dep. 17:02
4.8 km
arr. 17:03
dep. 17:03
5.7 km
Kac, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
6.4 km
arr. 17:05
dep. 17:05
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 17:06
dep. 17:06
7.9 km
arr. 17:08
dep. 17:08
10.2 km
arr. 17:13
dep. 17:13
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 17:15
dep. 17:15
15.7 km
arr. 17:17
dep. 17:17
17.3 km
arr. 17:19
dep. 17:19
18.1 km
arr. 17:21
dep. 17:21
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:22
19.6 km
17:13 17:36 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 17:13
Kac, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:31
dep. 17:31
16.4 km
arr. 17:36
18.2 km
17:30 17:57 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Budisava, Izlaz
arr. 17:31
dep. 17:31
0.5 km
Budisava, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
2 km
Kac, Izlaz
arr. 17:37
dep. 17:37
4.8 km
arr. 17:38
dep. 17:38
5.7 km
Kac, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
6.4 km
arr. 17:40
dep. 17:40
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 17:41
dep. 17:41
7.9 km
arr. 17:43
dep. 17:43
10.2 km
arr. 17:48
dep. 17:48
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 17:50
dep. 17:50
15.7 km
arr. 17:52
dep. 17:52
17.3 km
arr. 17:54
dep. 17:54
18.1 km
arr. 17:56
dep. 17:56
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:57
19.6 km
17:31 17:54 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 17:31
Kac, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 17:49
dep. 17:49
16.4 km
arr. 17:54
18.2 km
17:45 18:12 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 17:45
Budisava, Izlaz
arr. 17:46
dep. 17:46
0.5 km
Budisava, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 17:48
dep. 17:48
2 km
Kac, Izlaz
arr. 17:52
dep. 17:52
4.7 km
arr. 17:53
dep. 17:53
5.6 km
Kac, Center
arr. 17:54
dep. 17:54
6.3 km
arr. 17:55
dep. 17:55
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 17:56
dep. 17:56
7.8 km
arr. 17:58
dep. 17:58
10.2 km
arr. 18:03
dep. 18:03
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:05
dep. 18:05
15.6 km
arr. 18:07
dep. 18:07
17.2 km
arr. 18:09
dep. 18:09
18.1 km
arr. 18:11
dep. 18:11
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:12
19.6 km
18:00 18:27 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Budisava, Izlaz
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Budisava, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
2 km
Kac, Izlaz
arr. 18:07
dep. 18:07
4.8 km
arr. 18:08
dep. 18:08
5.7 km
Kac, Center
arr. 18:09
dep. 18:09
6.4 km
arr. 18:10
dep. 18:10
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:11
dep. 18:11
7.9 km
arr. 18:13
dep. 18:13
10.2 km
arr. 18:18
dep. 18:18
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:20
dep. 18:20
15.7 km
arr. 18:22
dep. 18:22
17.3 km
arr. 18:24
dep. 18:24
18.1 km
arr. 18:26
dep. 18:26
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:27
19.6 km
18:10 18:37 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 18:10
Budisava, Izlaz
arr. 18:11
dep. 18:11
0.5 km
Budisava, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:13
dep. 18:13
2 km
Kac, Izlaz
arr. 18:17
dep. 18:17
4.7 km
arr. 18:18
dep. 18:18
5.6 km
Kac, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
6.3 km
arr. 18:20
dep. 18:20
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:21
dep. 18:21
7.8 km
arr. 18:23
dep. 18:23
10.2 km
arr. 18:28
dep. 18:28
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:30
dep. 18:30
15.6 km
arr. 18:32
dep. 18:32
17.2 km
arr. 18:34
dep. 18:34
18.1 km
arr. 18:36
dep. 18:36
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:37
19.6 km
18:13 18:36 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 18:13
Kac, Center
arr. 18:17
dep. 18:17
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:31
dep. 18:31
16.4 km
arr. 18:36
18.2 km
18:35 19:02 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:35
Budisava, Izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
0.5 km
Budisava, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Kac, Izlaz
arr. 18:42
dep. 18:42
4.8 km
arr. 18:43
dep. 18:43
5.7 km
Kac, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
6.4 km
arr. 18:45
dep. 18:45
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:46
dep. 18:46
7.9 km
arr. 18:48
dep. 18:48
10.2 km
arr. 18:53
dep. 18:53
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:55
dep. 18:55
15.7 km
arr. 18:57
dep. 18:57
17.3 km
arr. 18:59
dep. 18:59
18.1 km
arr. 19:01
dep. 19:01
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:02
19.6 km
18:35 19:02 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 18:35
Budisava, Izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
0.5 km
Budisava, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Kac, Izlaz
arr. 18:42
dep. 18:42
4.7 km
arr. 18:43
dep. 18:43
5.6 km
Kac, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
6.3 km
arr. 18:45
dep. 18:45
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:46
dep. 18:46
7.8 km
arr. 18:48
dep. 18:48
10.2 km
arr. 18:53
dep. 18:53
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:55
dep. 18:55
15.6 km
arr. 18:57
dep. 18:57
17.2 km
arr. 18:59
dep. 18:59
18.1 km
arr. 19:01
dep. 19:01
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:02
19.6 km
18:51 19:14 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 18:51
Kac, Center
arr. 18:55
dep. 18:55
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:09
dep. 19:09
16.4 km
arr. 19:14
18.2 km
19:10 19:37 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 19:10
Budisava, Izlaz
arr. 19:11
dep. 19:11
0.5 km
Budisava, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 19:13
dep. 19:13
2 km
Kac, Izlaz
arr. 19:17
dep. 19:17
4.7 km
arr. 19:18
dep. 19:18
5.6 km
Kac, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
6.3 km
arr. 19:20
dep. 19:20
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 19:21
dep. 19:21
7.8 km
arr. 19:23
dep. 19:23
10.2 km
arr. 19:28
dep. 19:28
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 19:30
dep. 19:30
15.6 km
arr. 19:32
dep. 19:32
17.2 km
arr. 19:34
dep. 19:34
18.1 km
arr. 19:36
dep. 19:36
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:37
19.6 km
19:15 19:42 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:15
Budisava, Izlaz
arr. 19:16
dep. 19:16
0.5 km
Budisava, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
Kac, Izlaz
arr. 19:22
dep. 19:22
4.8 km
arr. 19:23
dep. 19:23
5.7 km
Kac, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
6.4 km
arr. 19:25
dep. 19:25
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 19:26
dep. 19:26
7.9 km
arr. 19:28
dep. 19:28
10.2 km
arr. 19:33
dep. 19:33
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 19:35
dep. 19:35
15.7 km
arr. 19:37
dep. 19:37
17.3 km
arr. 19:39
dep. 19:39
18.1 km
arr. 19:41
dep. 19:41
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:42
19.6 km
19:18 19:41 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 19:18
Kac, Center
arr. 19:22
dep. 19:22
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 19:36
dep. 19:36
16.4 km
arr. 19:41
18.2 km
19:50 20:17 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
Budisava, Izlaz
arr. 19:51
dep. 19:51
0.5 km
Budisava, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 19:53
dep. 19:53
2 km
Kac, Izlaz
arr. 19:57
dep. 19:57
4.8 km
arr. 19:58
dep. 19:58
5.7 km
Kac, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
6.4 km
arr. 20:00
dep. 20:00
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 20:01
dep. 20:01
7.9 km
arr. 20:03
dep. 20:03
10.2 km
arr. 20:08
dep. 20:08
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 20:10
dep. 20:10
15.7 km
arr. 20:12
dep. 20:12
17.3 km
arr. 20:14
dep. 20:14
18.1 km
arr. 20:16
dep. 20:16
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:17
19.6 km
20:05 20:32 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 20:05
Budisava, Izlaz
arr. 20:06
dep. 20:06
0.5 km
Budisava, Center
arr. 20:07
dep. 20:07
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 20:08
dep. 20:08
2 km
Kac, Izlaz
arr. 20:12
dep. 20:12
4.7 km
arr. 20:13
dep. 20:13
5.6 km
Kac, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
6.3 km
arr. 20:15
dep. 20:15
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 20:16
dep. 20:16
7.8 km
arr. 20:18
dep. 20:18
10.2 km
arr. 20:23
dep. 20:23
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 20:25
dep. 20:25
15.6 km
arr. 20:27
dep. 20:27
17.2 km
arr. 20:29
dep. 20:29
18.1 km
arr. 20:31
dep. 20:31
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:32
19.6 km
20:40 21:07 (00:27)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 20:40
Budisava, Izlaz
arr. 20:41
dep. 20:41
0.5 km
Budisava, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 20:43
dep. 20:43
2 km
Kac, Izlaz
arr. 20:47
dep. 20:47
4.7 km
arr. 20:48
dep. 20:48
5.6 km
Kac, Center
arr. 20:49
dep. 20:49
6.3 km
arr. 20:50
dep. 20:50
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 20:51
dep. 20:51
7.8 km
arr. 20:53
dep. 20:53
10.2 km
arr. 20:58
dep. 20:58
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 21:00
dep. 21:00
15.6 km
arr. 21:02
dep. 21:02
17.2 km
arr. 21:04
dep. 21:04
18.1 km
arr. 21:06
dep. 21:06
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:07
19.6 km
20:55 21:22 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:55
Budisava, Izlaz
arr. 20:56
dep. 20:56
0.5 km
Budisava, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 20:58
dep. 20:58
2 km
Kac, Izlaz
arr. 21:02
dep. 21:02
4.8 km
arr. 21:03
dep. 21:03
5.7 km
Kac, Center
arr. 21:04
dep. 21:04
6.4 km
arr. 21:05
dep. 21:05
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 21:06
dep. 21:06
7.9 km
arr. 21:08
dep. 21:08
10.2 km
arr. 21:13
dep. 21:13
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 21:15
dep. 21:15
15.7 km
arr. 21:17
dep. 21:17
17.3 km
arr. 21:19
dep. 21:19
18.1 km
arr. 21:21
dep. 21:21
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:22
19.6 km
20:58 21:21 (00:23)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 20:58
Kac, Center
arr. 21:02
dep. 21:02
4 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:16
dep. 21:16
16.4 km
arr. 21:21
18.2 km
21:09 21:30 (00:21)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Center
dep. 21:09
Kac, Center
arr. 21:15
dep. 21:15
5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 21:27
dep. 21:27
15 km
arr. 21:30
17 km
21:35 22:03 (00:28)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budisava, Okretnica
dep. 21:35
Budisava, Izlaz
arr. 21:36
dep. 21:36
0.5 km
Budisava, Center
arr. 21:37
dep. 21:37
1.2 km
Budisava, Ulaz
arr. 21:38
dep. 21:38
2 km
Kac, Izlaz
arr. 21:42
dep. 21:42
4.7 km
Kac, Okretnica
arr. 21:43
dep. 21:43
5.3 km
arr. 21:44
dep. 21:44
5.6 km
Kac, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
6.3 km
arr. 21:46
dep. 21:46
7.1 km
Kac, Ekonomija
arr. 21:47
dep. 21:47
7.8 km
arr. 21:49
dep. 21:49
10.2 km
arr. 21:54
dep. 21:54
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 21:56
dep. 21:56
15.6 km
arr. 21:58
dep. 21:58
17.2 km
arr. 22:00
dep. 22:00
18.1 km
arr. 22:02
dep. 22:02
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:03
19.6 km
21:40 22:07 (00:27)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
Budisava, Izlaz
arr. 21:41
dep. 21:41
0.5 km
Budisava, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 21:43
dep. 21:43
2 km
Kac, Izlaz
arr. 21:47
dep. 21:47
4.8 km
arr. 21:48
dep. 21:48
5.7 km
Kac, Center
arr. 21:49
dep. 21:49
6.4 km
arr. 21:50
dep. 21:50
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 21:51
dep. 21:51
7.9 km
arr. 21:53
dep. 21:53
10.2 km
arr. 21:58
dep. 21:58
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 22:00
dep. 22:00
15.7 km
arr. 22:02
dep. 22:02
17.3 km
arr. 22:04
dep. 22:04
18.1 km
arr. 22:06
dep. 22:06
18.9 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:07
19.6 km
22:40 23:11 (00:31)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:40
Budisava, Izlaz
arr. 22:41
dep. 22:41
0.5 km
Budisava, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 22:43
dep. 22:43
2 km
Kac, Izlaz
arr. 22:47
dep. 22:47
4.8 km
arr. 22:48
dep. 22:48
5.7 km
Kac, Center
arr. 22:49
dep. 22:49
6.4 km
arr. 22:50
dep. 22:50
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 22:51
dep. 22:51
7.9 km
arr. 22:53
dep. 22:53
10.2 km
arr. 22:58
dep. 22:58
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 23:00
dep. 23:00
15.7 km
arr. 23:02
dep. 23:02
17.3 km
arr. 23:11
18.9 km
23:55 00:26 (00:31)
Raskrsnica Budisava-Kovilj-TitelUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:55
Budisava, Izlaz
arr. 23:56
dep. 23:56
0.5 km
Budisava, Center
arr. 23:57
dep. 23:57
1.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 23:58
dep. 23:58
2 km
Kac, Izlaz
arr. 00:02
dep. 00:02
4.8 km
arr. 00:03
dep. 00:03
5.7 km
Kac, Center
arr. 00:04
dep. 00:04
6.4 km
arr. 00:05
dep. 00:05
7.2 km
Kac, Ekonomija
arr. 00:06
dep. 00:06
7.9 km
arr. 00:08
dep. 00:08
10.2 km
arr. 00:13
dep. 00:13
14.1 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 00:15
dep. 00:15
15.7 km
arr. 00:17
dep. 00:17
17.3 km
arr. 00:26
18.9 km

Naselja Budisava i Novi Sad su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Budisava je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.