Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Budilovina - Brus timetable

sunday, 21.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Budilovina - Brus timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:05 06:35 (00:30)
B
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 06:05
Budilovina, J
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Budilovina, M
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Milentija, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Milentija, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
10.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
11 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
13 km
Budilovina - Brus timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
06:05 06:35 (00:30)
B
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 06:05
Budilovina, J
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Budilovina, M
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Milentija, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Milentija, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
10.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
11 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
13 km
Budilovina - Brus timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
06:05 06:35 (00:30)
B
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 06:05
Budilovina, J
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Budilovina, M
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Milentija, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Milentija, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
10.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
11 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
13 km
Budilovina - Brus timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
06:05 06:35 (00:30)
B
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 06:05
Budilovina, J
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Budilovina, M
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Milentija, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Milentija, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
10.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
11 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
13 km
08:20 08:45 (00:25)
Stajici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, Stajici
dep. 08:20
Budilovina, M
arr. 08:26
dep. 08:26
1.5 km
Milentija, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
2 km
Milentija, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
3 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 08:30
dep. 08:30
4.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 08:31
dep. 08:31
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
6 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 08:36
dep. 08:36
7.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 08:38
dep. 08:38
8.5 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 08:40
dep. 08:40
9 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 08:41
dep. 08:41
9.5 km
Brus, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
10 km
Brus, SO
arr. 08:43
dep. 08:43
10.5 km
Brus, Posta
arr. 08:44
dep. 08:44
11 km
Brus, Bus station
arr. 08:45
11.5 km
08:25 08:45 (00:20)
M
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, M
dep. 08:25
Milentija, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
0.5 km
Milentija, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
1.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 08:30
dep. 08:30
2 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 08:31
dep. 08:31
2.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 08:36
dep. 08:36
5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 08:40
dep. 08:40
6.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 08:41
dep. 08:41
7 km
Brus, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
7.5 km
Brus, SO
arr. 08:43
dep. 08:43
8 km
Brus, Posta
arr. 08:44
dep. 08:44
8.5 km
Brus, Bus station
arr. 08:45
9 km
17:50 18:15 (00:25)
Stajici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, Stajici
dep. 17:50
Budilovina, M
arr. 17:56
dep. 17:56
1.5 km
Milentija, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
2 km
Milentija, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
3 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 18:00
dep. 18:00
4.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 18:01
dep. 18:01
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 18:06
dep. 18:06
7.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 18:08
dep. 18:08
8.5 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 18:10
dep. 18:10
9 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 18:11
dep. 18:11
9.5 km
Brus, Stadion
arr. 18:12
dep. 18:12
10 km
Brus, SO
arr. 18:13
dep. 18:13
10.5 km
Brus, Posta
arr. 18:14
dep. 18:14
11 km
Brus, Bus station
arr. 18:15
11.5 km

Naselja Budilovina i Brus su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Budilovina je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 17:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.