Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Budilovina - Brus timetable

friday, 22.11.2019.
06:05 06:35 (00:30)
B14. oktobar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 06:05
Budilovina, J
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Budilovina, M
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Milentija, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Milentija, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
10.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
11 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
13 km
14:20 14:50 (00:30)
B14. oktobar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 14:20
Budilovina, J
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Budilovina, M
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Milentija, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
2.5 km
Milentija, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
5.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
6.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 14:42
dep. 14:42
9.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Brus, Stadion
arr. 14:44
dep. 14:44
10.5 km
Brus, SO
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Brus, Posta
arr. 14:46
dep. 14:46
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:50
13 km
15:40 16:05 (00:25)
BBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 15:40
Budilovina, J
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
Budilovina, M
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Milentija, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
2.5 km
Milentija, 1
arr. 15:45
dep. 15:45
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
4 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
4.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
5.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:57
dep. 15:57
13 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 15:55
dep. 15:55
12 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:59
dep. 15:59
14 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 16:00
dep. 16:00
14.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Brus, Stadion
arr. 16:02
dep. 16:02
15.5 km
Brus, SO
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Brus, Posta
arr. 16:04
dep. 16:04
16.5 km
Brus, Bus station
arr. 16:05
17 km
23:40 00:05 (00:25)
BBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 23:40
Budilovina, J
arr. 23:41
dep. 23:41
0.5 km
Budilovina, M
arr. 23:42
dep. 23:42
1 km
Milentija, 2
arr. 23:44
dep. 23:44
2.5 km
Milentija, 1
arr. 23:45
dep. 23:45
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 23:46
dep. 23:46
4 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 23:47
dep. 23:47
4.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 23:48
dep. 23:48
5.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 23:57
dep. 23:57
13 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 23:55
dep. 23:55
12 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 23:54
dep. 23:54
11 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 23:53
dep. 23:53
10 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 23:59
dep. 23:59
14 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 00:00
dep. 00:00
14.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 00:01
dep. 00:01
15 km
Brus, Stadion
arr. 00:02
dep. 00:02
15.5 km
Brus, SO
arr. 00:03
dep. 00:03
16 km
Brus, Posta
arr. 00:04
dep. 00:04
16.5 km
Brus, Bus station
arr. 00:05
17 km
Budilovina - Brus timetable
Departures on: monday, 25.11.2019.
06:05 06:35 (00:30)
B14. oktobar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 06:05
Budilovina, J
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Budilovina, M
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Milentija, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.5 km
Milentija, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 06:14
dep. 06:14
5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
5.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
6.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:22
dep. 06:22
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 06:26
dep. 06:26
10 km
Brus, Stadion
arr. 06:27
dep. 06:27
10.5 km
Brus, SO
arr. 06:28
dep. 06:28
11 km
Brus, Posta
arr. 06:29
dep. 06:29
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
12 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:35
13 km
14:20 14:50 (00:30)
B14. oktobar
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 14:20
Budilovina, J
arr. 14:22
dep. 14:22
0.5 km
Budilovina, M
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Milentija, 2
arr. 14:26
dep. 14:26
2.5 km
Milentija, 1
arr. 14:28
dep. 14:28
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 14:30
dep. 14:30
5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 14:32
dep. 14:32
5.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
6.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 14:38
dep. 14:38
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 14:41
dep. 14:41
9 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 14:42
dep. 14:42
9.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 14:43
dep. 14:43
10 km
Brus, Stadion
arr. 14:44
dep. 14:44
10.5 km
Brus, SO
arr. 14:45
dep. 14:45
11 km
Brus, Posta
arr. 14:46
dep. 14:46
11.5 km
Brus, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
12 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:50
13 km
15:40 16:05 (00:25)
BBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 15:40
Budilovina, J
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
Budilovina, M
arr. 15:42
dep. 15:42
1 km
Milentija, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
2.5 km
Milentija, 1
arr. 15:45
dep. 15:45
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
4 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
4.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
5.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:57
dep. 15:57
13 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 15:55
dep. 15:55
12 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 15:53
dep. 15:53
10 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:59
dep. 15:59
14 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 16:00
dep. 16:00
14.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Brus, Stadion
arr. 16:02
dep. 16:02
15.5 km
Brus, SO
arr. 16:03
dep. 16:03
16 km
Brus, Posta
arr. 16:04
dep. 16:04
16.5 km
Brus, Bus station
arr. 16:05
17 km
23:40 00:05 (00:25)
BBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Budilovina, B
dep. 23:40
Budilovina, J
arr. 23:41
dep. 23:41
0.5 km
Budilovina, M
arr. 23:42
dep. 23:42
1 km
Milentija, 2
arr. 23:44
dep. 23:44
2.5 km
Milentija, 1
arr. 23:45
dep. 23:45
3.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 23:46
dep. 23:46
4 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 23:47
dep. 23:47
4.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 23:48
dep. 23:48
5.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 23:57
dep. 23:57
13 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 23:55
dep. 23:55
12 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 23:54
dep. 23:54
11 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 23:53
dep. 23:53
10 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 23:59
dep. 23:59
14 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 00:00
dep. 00:00
14.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 00:01
dep. 00:01
15 km
Brus, Stadion
arr. 00:02
dep. 00:02
15.5 km
Brus, SO
arr. 00:03
dep. 00:03
16 km
Brus, Posta
arr. 00:04
dep. 00:04
16.5 km
Brus, Bus station
arr. 00:05
17 km

Naselja Budilovina i Brus su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Budilovina je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 23:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.