Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bucje kod Trstenika - Trstenik timetable

thursday, 13.06.2024.
06:00 06:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 06:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Levici
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Tobolac, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Tobolac, GR
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
25 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
27 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
28.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
34 km
11:54 12:35 (00:41)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 1
dep. 11:54
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
0.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Pocekovina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
8.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:35
15.5 km
16:00 16:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 16:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Levici
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
3 km
Tobolac, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Tobolac, GR
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
25 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
27 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
28.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
34 km
Bucje kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
06:00 06:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 06:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Levici
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Tobolac, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Tobolac, GR
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
25 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
27 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
28.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
34 km
11:54 12:35 (00:41)
1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 1
dep. 11:54
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
0.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Pocekovina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
8.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:35
15.5 km
16:00 16:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 16:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Levici
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
3 km
Tobolac, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Tobolac, GR
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
25 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
27 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
28.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
34 km
Bucje kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: saturday, 15.06.2024.
06:00 06:50 (00:50)
2Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 06:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
0.5 km
Levici
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Tobolac, 3
arr. 06:10
dep. 06:10
6 km
Tobolac, GR
arr. 06:11
dep. 06:11
7 km
Gornja Omasnica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
12 km
Gornja Omasnica, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Stari Trstenik, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:31
dep. 06:31
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
25 km
Pocekovina, 1
arr. 06:34
dep. 06:34
27 km
Donji Ribnik
arr. 06:38
dep. 06:38
28.5 km
Odzaci kod Trstenika, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:44
dep. 06:44
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:47
dep. 06:47
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:50
34 km

Naselja Bucje kod Trstenika i Trstenik su međusobno udaljena ~29 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bucje kod Trstenika je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.