Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Bucje kod Trstenika - Trstenik timetable

sunday, 19.01.2020.
05:49 06:35 (00:46)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 05:49
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
0.5 km
Levici
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Tobolac, GR
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Bresno Polje
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Stari Trstenik
arr. 06:22
dep. 06:22
13.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:23
dep. 06:23
14.5 km
Pocekovina, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Pocekovina, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
18 km
Donji Ribnik
arr. 06:29
dep. 06:29
19.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:31
dep. 06:31
21.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:32
dep. 06:32
22.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:33
dep. 06:33
23.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:35
25 km
Bucje kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: monday, 20.01.2020.
06:00 06:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 06:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Levici
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Tobolac, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Tobolac, GR
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
25 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
27 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
28.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
34 km
11:54 12:35 (00:41)
1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 1
dep. 11:54
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
0.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Pocekovina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
8.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:35
15.5 km
16:00 16:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 16:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Levici
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
3 km
Tobolac, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Tobolac, GR
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Stari Trstenik
arr. 16:20
dep. 16:20
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
25 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
27 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
28.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:32
dep. 16:32
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
34 km
Bucje kod Trstenika - Trstenik timetable
Departures on: tuesday, 21.01.2020.
06:00 06:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 06:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
0.5 km
Levici
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 06:04
dep. 06:04
3 km
Tobolac, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
6 km
Tobolac, GR
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
20 km
Stari Trstenik
arr. 06:20
dep. 06:20
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 06:21
dep. 06:21
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
25 km
Pocekovina, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
27 km
Donji Ribnik
arr. 06:28
dep. 06:28
28.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 06:32
dep. 06:32
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 06:34
dep. 06:34
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 06:37
dep. 06:37
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 06:40
34 km
11:54 12:35 (00:41)
1Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 1
dep. 11:54
Bucje kod Trstenika, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
0.5 km
Jasikovica, 2
arr. 11:58
dep. 11:58
1.5 km
Jasikovica, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Kamenjaca
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Lopas kod Trstenika, 1
arr. 12:10
dep. 12:10
6 km
Lopas kod Trstenika, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
7 km
Pocekovina, 1
arr. 12:17
dep. 12:17
8.5 km
Donji Ribnik
arr. 12:21
dep. 12:21
10 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 12:26
dep. 12:26
12 km
Trstenik, Beljići
arr. 12:28
dep. 12:28
13 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 12:30
dep. 12:30
14 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:35
15.5 km
16:00 16:40 (00:40)
2Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Bucje kod Trstenika, 2
dep. 16:00
Bucje kod Trstenika, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
0.5 km
Levici
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Okruglica kod Trstenika, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
2.5 km
Okruglica kod Trstenika, 1
arr. 16:04
dep. 16:04
3 km
Tobolac, 3
arr. 16:08
dep. 16:08
6 km
Tobolac, GR
arr. 16:10
dep. 16:10
7 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Stari Trstenik
arr. 16:20
dep. 16:20
22.5 km
Stari Trstenik, Ridevci
arr. 16:21
dep. 16:21
23.5 km
Pocekovina, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
25 km
Pocekovina, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
27 km
Donji Ribnik
arr. 16:28
dep. 16:28
28.5 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 16:32
dep. 16:32
30.5 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:34
dep. 16:34
31.5 km
Trstenik, Nova sloga
arr. 16:37
dep. 16:37
32.5 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:40
34 km

Naselja Bucje kod Trstenika i Trstenik su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Bucje kod Trstenika je u 05:49 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.