Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Buci - Trmcare timetable

sunday, 21.07.2019.
05:30 05:48 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 05:30
Buci, 3
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Buci, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Buci, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 05:44
dep. 05:44
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 05:45
dep. 05:45
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 05:46
dep. 05:46
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 05:48
6 km
08:30 08:48 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 08:30
Buci, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
0.4 km
Buci, 2
arr. 08:32
dep. 08:32
0.7 km
Buci, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 08:35
dep. 08:35
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 08:38
dep. 08:38
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 08:44
dep. 08:44
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 08:46
dep. 08:46
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 08:48
6 km
11:40 12:21 (00:41)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 11:40
Buci, 3
arr. 11:41
dep. 11:41
0.4 km
Buci, 2
arr. 11:42
dep. 11:42
0.7 km
Buci, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 11:45
dep. 11:45
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 11:48
dep. 11:48
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 11:54
dep. 11:54
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 12:23
dep. 12:23
19.1 km
Trmcare, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
15.5 km
Trmcare, SV
arr. 12:18
dep. 12:18
16.5 km
Trmcare, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
17 km
Trmcare, V
arr. 12:21
18 km
16:10 16:51 (00:41)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 16:10
Buci, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
0.4 km
Buci, 2
arr. 16:12
dep. 16:12
0.7 km
Buci, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 16:15
dep. 16:15
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 16:24
dep. 16:24
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 16:25
dep. 16:25
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 16:26
dep. 16:26
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 16:53
dep. 16:53
19.1 km
Trmcare, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
15.5 km
Trmcare, SV
arr. 16:48
dep. 16:48
16.5 km
Trmcare, 1
arr. 16:49
dep. 16:49
17 km
Trmcare, V
arr. 16:51
18 km
18:30 18:48 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 18:30
Buci, 3
arr. 18:31
dep. 18:31
0.4 km
Buci, 2
arr. 18:32
dep. 18:32
0.7 km
Buci, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 18:35
dep. 18:35
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 18:38
dep. 18:38
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 18:43
dep. 18:43
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 18:44
dep. 18:44
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 18:46
dep. 18:46
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 18:48
6 km
19:30 19:48 (00:18)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 19:30
Buci, 3
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Buci, 2
arr. 19:32
dep. 19:32
0.7 km
Buci, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 19:43
dep. 19:43
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 19:44
dep. 19:44
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 19:45
dep. 19:45
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 19:46
dep. 19:46
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 19:48
6 km
20:55 21:25 (00:30)
4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 20:55
Buci, 3
arr. 20:56
dep. 20:56
0.4 km
Buci, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
0.7 km
Buci, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 21:00
dep. 21:00
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 21:03
dep. 21:03
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 21:08
dep. 21:08
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 21:09
dep. 21:09
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 21:12
dep. 21:12
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 21:14
dep. 21:14
6 km
Trmcare, Intersection
arr. 21:25
12 km

Naselja Buci i Trmcare su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Buci je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.