Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Buci - Krusevac timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:30 06:10 (00:40)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 05:30
Buci, 3
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Buci, 2
arr. 05:32
dep. 05:32
0.7 km
Buci, 1
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 05:35
dep. 05:35
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 05:38
dep. 05:38
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 05:44
dep. 05:44
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 05:47
dep. 05:47
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 05:48
dep. 05:48
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:49
dep. 05:49
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:51
dep. 05:51
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:53
dep. 05:53
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:59
dep. 05:59
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:01
dep. 06:01
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:02
dep. 06:02
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:05
dep. 06:05
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:07
dep. 06:07
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:09
dep. 06:09
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:10
21.5 km
06:00 06:40 (00:40)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 06:00
Buci, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
0.4 km
Buci, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
0.7 km
Buci, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 06:08
dep. 06:08
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 06:14
dep. 06:14
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 06:17
dep. 06:17
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 06:18
dep. 06:18
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:19
dep. 06:19
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:21
dep. 06:21
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:29
dep. 06:29
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:31
dep. 06:31
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:32
dep. 06:32
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:35
dep. 06:35
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:37
dep. 06:37
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 06:39
dep. 06:39
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:40
21.5 km
06:40 07:20 (00:40)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 06:40
Buci, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
0.4 km
Buci, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
0.7 km
Buci, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 06:45
dep. 06:45
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 06:48
dep. 06:48
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 06:54
dep. 06:54
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 06:58
dep. 06:58
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:59
dep. 06:59
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:00
dep. 07:00
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:01
dep. 07:01
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:08
dep. 07:08
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:09
dep. 07:09
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:11
dep. 07:11
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:17
dep. 07:17
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 07:19
dep. 07:19
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:20
21.5 km
08:00 08:40 (00:40)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 08:00
Buci, 3
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Buci, 2
arr. 08:02
dep. 08:02
0.7 km
Buci, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 08:05
dep. 08:05
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 08:08
dep. 08:08
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 08:13
dep. 08:13
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 08:14
dep. 08:14
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 08:17
dep. 08:17
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 08:18
dep. 08:18
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 08:19
dep. 08:19
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 08:20
dep. 08:20
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 08:21
dep. 08:21
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 08:28
dep. 08:28
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 08:29
dep. 08:29
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 08:31
dep. 08:31
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:32
dep. 08:32
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 08:35
dep. 08:35
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 08:37
dep. 08:37
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 08:39
dep. 08:39
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:40
21.5 km
12:00 12:40 (00:40)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 12:00
Buci, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
0.4 km
Buci, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
0.7 km
Buci, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 12:05
dep. 12:05
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 12:08
dep. 12:08
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 12:13
dep. 12:13
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 12:14
dep. 12:14
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 12:17
dep. 12:17
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 12:18
dep. 12:18
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 12:19
dep. 12:19
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 12:20
dep. 12:20
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:21
dep. 12:21
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:26
dep. 12:26
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:28
dep. 12:28
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:29
dep. 12:29
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:31
dep. 12:31
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:35
dep. 12:35
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:37
dep. 12:37
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 12:39
dep. 12:39
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:40
21.5 km
14:55 15:30 (00:35)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 14:55
Buci, 3
arr. 14:56
dep. 14:56
0.4 km
Buci, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
0.7 km
Buci, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 15:00
dep. 15:00
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 15:03
dep. 15:03
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 15:08
dep. 15:08
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 15:09
dep. 15:09
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 15:11
dep. 15:11
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 15:12
dep. 15:12
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 15:13
dep. 15:13
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:14
dep. 15:14
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:15
dep. 15:15
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:16
dep. 15:16
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:20
dep. 15:20
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:21
dep. 15:21
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:22
dep. 15:22
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:23
dep. 15:23
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:26
dep. 15:26
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:27
dep. 15:27
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 15:29
dep. 15:29
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:30
21.5 km
16:10 16:50 (00:40)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 16:10
Buci, 3
arr. 16:11
dep. 16:11
0.4 km
Buci, 2
arr. 16:12
dep. 16:12
0.7 km
Buci, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 16:15
dep. 16:15
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 16:23
dep. 16:23
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 16:24
dep. 16:24
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 16:27
dep. 16:27
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 16:28
dep. 16:28
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 16:29
dep. 16:29
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 16:30
dep. 16:30
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 16:31
dep. 16:31
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:33
dep. 16:33
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:38
dep. 16:38
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:39
dep. 16:39
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:41
dep. 16:41
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:42
dep. 16:42
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:45
dep. 16:45
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:47
dep. 16:47
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 16:49
dep. 16:49
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:50
21.5 km
18:10 18:45 (00:35)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 18:10
Buci, 3
arr. 18:11
dep. 18:11
0.4 km
Buci, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
0.7 km
Buci, 1
arr. 18:13
dep. 18:13
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 18:15
dep. 18:15
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 18:18
dep. 18:18
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 18:23
dep. 18:23
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 18:24
dep. 18:24
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 18:26
dep. 18:26
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 18:27
dep. 18:27
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 18:28
dep. 18:28
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 18:29
dep. 18:29
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 18:30
dep. 18:30
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 18:31
dep. 18:31
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:36
dep. 18:36
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:37
dep. 18:37
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:38
dep. 18:38
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:41
dep. 18:41
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:42
dep. 18:42
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 18:44
dep. 18:44
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:45
21.5 km
19:30 20:10 (00:40)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 19:30
Buci, 3
arr. 19:31
dep. 19:31
0.4 km
Buci, 2
arr. 19:32
dep. 19:32
0.7 km
Buci, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 19:43
dep. 19:43
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 19:44
dep. 19:44
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 19:46
dep. 19:46
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 19:47
dep. 19:47
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 19:48
dep. 19:48
13 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:49
dep. 19:49
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:50
dep. 19:50
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:51
dep. 19:51
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:58
dep. 19:58
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:59
dep. 19:59
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:01
dep. 20:01
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:02
dep. 20:02
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:05
dep. 20:05
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:07
dep. 20:07
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 20:09
dep. 20:09
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:10
21.5 km
20:55 21:45 (00:50)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 20:55
Buci, 3
arr. 20:56
dep. 20:56
0.4 km
Buci, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
0.7 km
Buci, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 21:00
dep. 21:00
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 21:03
dep. 21:03
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 21:05
dep. 21:05
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 21:06
dep. 21:06
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 21:08
dep. 21:08
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 21:23
dep. 21:23
13 km
Trmcare, 1
arr. 21:19
dep. 21:19
11 km
Trmcare, SV
arr. 21:18
dep. 21:18
10.5 km
Trmcare, M
arr. 21:17
dep. 21:17
10 km
Trmcare, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
9.5 km
Trmcare, V
arr. 21:21
dep. 21:21
11.5 km
Modrica, Modricki put
arr. 21:24
dep. 21:24
14 km
Veliko Golovode, PR
arr. 21:25
dep. 21:25
14.5 km
Veliko Golovode, M
arr. 21:26
dep. 21:26
15 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 21:28
dep. 21:28
15.7 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
16.8 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 21:33
dep. 21:33
17.3 km
Krusevac, Hangar
arr. 21:34
dep. 21:34
17.8 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 21:36
dep. 21:36
18.6 km
Krusevac, Kolonija
arr. 21:37
dep. 21:37
19 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 21:40
dep. 21:40
19.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:42
dep. 21:42
20.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 21:44
dep. 21:44
21 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:45
21.5 km
23:55 01:00 (01:05)
4Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buci, 4
dep. 23:55
Buci, 3
arr. 23:56
dep. 23:56
0.4 km
Buci, 2
arr. 23:57
dep. 23:57
0.7 km
Buci, 1
arr. 23:58
dep. 23:58
1 km
Velika Lomnica, 4
arr. 00:00
dep. 00:00
2 km
Velika Lomnica, 3
arr. 00:03
dep. 00:03
2.5 km
Velika Lomnica, 2
arr. 00:05
dep. 00:05
4 km
Velika Lomnica, GR
arr. 00:06
dep. 00:06
4.5 km
Velika Lomnica, 1
arr. 00:07
dep. 00:07
5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 00:08
dep. 00:08
5.5 km
Trmcare, Put
arr. 00:40
dep. 00:40
19.1 km
Trmcare, 1
arr. 00:36
dep. 00:36
17 km
Trmcare, SV
arr. 00:35
dep. 00:35
16.5 km
Trmcare, M
arr. 00:34
dep. 00:34
16 km
Sezemce, 2
arr. 00:14
dep. 00:14
9.5 km
Sezemce, PR
arr. 00:15
dep. 00:15
10 km
Sezemce, 1
arr. 00:16
dep. 00:16
11 km
Trmcare, IZ
arr. 00:17
dep. 00:17
11.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 00:32
dep. 00:32
15.5 km
Slatina kod Krusevca, 1
arr. 00:28
dep. 00:28
14.5 km
Slatina kod Krusevca, VD
arr. 00:26
dep. 00:26
14 km
Slatina kod Krusevca, 2
arr. 00:25
dep. 00:25
13.5 km
Trmcare, V
arr. 00:38
dep. 00:38
18 km
Modrica, Modricki put
arr. 00:41
dep. 00:41
20.1 km
Veliko Golovode, PR
arr. 00:42
dep. 00:42
20.6 km
Veliko Golovode, M
arr. 00:43
dep. 00:43
21.1 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 00:44
dep. 00:44
21.8 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 00:46
dep. 00:46
22.9 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 00:48
dep. 00:48
23.4 km
Krusevac, Hangar
arr. 00:49
dep. 00:49
23.9 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 00:51
dep. 00:51
24.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 00:52
dep. 00:52
25.1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 00:55
dep. 00:55
25.8 km
Krusevac, Spomenik
arr. 00:57
dep. 00:57
26.5 km
Krusevac, Merkur
arr. 00:59
dep. 00:59
27 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:00
27.5 km

Naselja Buci i Krusevac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Buci je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.