Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Buar - Uzice timetable

monday, 21.10.2019.
05:00 05:32 (00:32)
Jelova goraSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 05:00
Buar, Durova kuca
arr. 05:01
dep. 05:01
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 05:03
dep. 05:03
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 05:04
dep. 05:04
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 05:05
dep. 05:05
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 05:07
dep. 05:07
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Buar, Zadruga
arr. 05:11
dep. 05:11
6.8 km
arr. 05:13
dep. 05:13
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 05:14
dep. 05:14
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 05:16
dep. 05:16
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 05:17
dep. 05:17
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 05:18
dep. 05:18
10 km
Uzice, Stena
arr. 05:19
dep. 05:19
10.6 km
arr. 05:21
dep. 05:21
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 05:23
dep. 05:23
11.9 km
arr. 05:24
dep. 05:24
12.5 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 05:27
dep. 05:27
13.9 km
Uzice, Spomenik
arr. 05:29
dep. 05:29
14.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 05:30
dep. 05:30
14.6 km
Uzice, Krcagovo
arr. 05:31
dep. 05:31
15 km
Uzice, Senjak
arr. 05:32
15.7 km
06:00 06:26 (00:26)
Jelova goraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 06:00
Buar, Durova kuca
arr. 06:01
dep. 06:01
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 06:03
dep. 06:03
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 06:04
dep. 06:04
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 06:05
dep. 06:05
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 06:07
dep. 06:07
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 06:09
dep. 06:09
6 km
Buar, Zadruga
arr. 06:11
dep. 06:11
6.8 km
arr. 06:13
dep. 06:13
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 06:14
dep. 06:14
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 06:16
dep. 06:16
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 06:17
dep. 06:17
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Uzice, Stena
arr. 06:19
dep. 06:19
10.6 km
arr. 06:21
dep. 06:21
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 06:23
dep. 06:23
11.9 km
arr. 06:24
dep. 06:24
12.5 km
Uzice, Bus station
arr. 06:26
12.9 km
06:45 07:05 (00:20)
Spasovnjaca 2Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Spasovnjaca 2
dep. 06:45
Buar, Spasovnjaca
arr. 06:47
dep. 06:47
0.7 km
Buar, Derici 2
arr. 06:50
dep. 06:50
2.1 km
Buar, Derici
arr. 06:51
dep. 06:51
2.8 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 06:53
dep. 06:53
3.6 km
Uzice, Vitorovici
arr. 06:55
dep. 06:55
4.2 km
Uzice, Terazije
arr. 06:57
dep. 06:57
4.6 km
Uzice, Kostica
arr. 06:58
dep. 06:58
5.2 km
Uzice, Aleksica most
arr. 06:59
dep. 06:59
6.3 km
Uzice, Ribar
arr. 07:02
dep. 07:02
6.9 km
Uzice, Javna garaza
arr. 07:03
dep. 07:03
7.3 km
Uzice, Bus station
arr. 07:05
7.8 km
06:48 07:14 (00:26)
Jelova goraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 06:48
Buar, Durova kuca
arr. 06:49
dep. 06:49
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 06:52
dep. 06:52
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 06:53
dep. 06:53
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 06:55
dep. 06:55
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 06:57
dep. 06:57
6 km
Buar, Zadruga
arr. 06:59
dep. 06:59
6.8 km
arr. 07:01
dep. 07:01
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 07:04
dep. 07:04
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 07:05
dep. 07:05
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 07:06
dep. 07:06
10 km
Uzice, Stena
arr. 07:07
dep. 07:07
10.6 km
arr. 07:09
dep. 07:09
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 07:11
dep. 07:11
11.9 km
arr. 07:12
dep. 07:12
12.5 km
Uzice, Bus station
arr. 07:14
12.9 km
10:50 11:16 (00:26)
Jelova goraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 10:50
Buar, Durova kuca
arr. 10:51
dep. 10:51
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 10:53
dep. 10:53
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 10:54
dep. 10:54
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 10:55
dep. 10:55
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 10:57
dep. 10:57
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 10:59
dep. 10:59
6 km
Buar, Zadruga
arr. 11:01
dep. 11:01
6.8 km
arr. 11:03
dep. 11:03
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 11:04
dep. 11:04
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 11:06
dep. 11:06
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 11:07
dep. 11:07
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Uzice, Stena
arr. 11:09
dep. 11:09
10.6 km
arr. 11:11
dep. 11:11
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 11:13
dep. 11:13
11.9 km
arr. 11:14
dep. 11:14
12.5 km
Uzice, Bus station
arr. 11:16
12.9 km
12:43 13:15 (00:32)
Jelova goraSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 12:43
Buar, Durova kuca
arr. 12:44
dep. 12:44
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 12:46
dep. 12:46
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 12:47
dep. 12:47
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 12:48
dep. 12:48
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 12:50
dep. 12:50
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Buar, Zadruga
arr. 12:54
dep. 12:54
6.8 km
arr. 12:56
dep. 12:56
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 12:57
dep. 12:57
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 12:59
dep. 12:59
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 13:00
dep. 13:00
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 13:01
dep. 13:01
10 km
Uzice, Stena
arr. 13:02
dep. 13:02
10.6 km
arr. 13:04
dep. 13:04
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 13:06
dep. 13:06
11.9 km
arr. 13:07
dep. 13:07
12.5 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 13:10
dep. 13:10
13.9 km
Uzice, Spomenik
arr. 13:12
dep. 13:12
14.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 13:13
dep. 13:13
14.6 km
Uzice, Krcagovo
arr. 13:14
dep. 13:14
15 km
Uzice, Senjak
arr. 13:15
15.7 km
13:10 13:30 (00:20)
Spasovnjaca 2Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Spasovnjaca 2
dep. 13:10
Buar, Spasovnjaca
arr. 13:12
dep. 13:12
0.7 km
Buar, Derici 2
arr. 13:15
dep. 13:15
2.1 km
Buar, Derici
arr. 13:16
dep. 13:16
2.8 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 13:18
dep. 13:18
3.6 km
Uzice, Vitorovici
arr. 13:20
dep. 13:20
4.2 km
Uzice, Terazije
arr. 13:22
dep. 13:22
4.6 km
Uzice, Kostica
arr. 13:23
dep. 13:23
5.2 km
Uzice, Aleksica most
arr. 13:24
dep. 13:24
6.3 km
Uzice, Ribar
arr. 13:27
dep. 13:27
6.9 km
Uzice, Javna garaza
arr. 13:28
dep. 13:28
7.3 km
Uzice, Bus station
arr. 13:30
7.8 km
13:50 14:16 (00:26)
Jelova goraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 13:50
Buar, Durova kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 13:53
dep. 13:53
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 13:54
dep. 13:54
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 13:55
dep. 13:55
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 13:57
dep. 13:57
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 13:59
dep. 13:59
6 km
Buar, Zadruga
arr. 14:01
dep. 14:01
6.8 km
arr. 14:03
dep. 14:03
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 14:04
dep. 14:04
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 14:06
dep. 14:06
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 14:07
dep. 14:07
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 14:08
dep. 14:08
10 km
Uzice, Stena
arr. 14:09
dep. 14:09
10.6 km
arr. 14:11
dep. 14:11
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 14:13
dep. 14:13
11.9 km
arr. 14:14
dep. 14:14
12.5 km
Uzice, Bus station
arr. 14:16
12.9 km
14:30 14:50 (00:20)
Spasovnjaca 2Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Spasovnjaca 2
dep. 14:30
Buar, Spasovnjaca
arr. 14:32
dep. 14:32
0.7 km
Buar, Derici 2
arr. 14:35
dep. 14:35
2.1 km
Buar, Derici
arr. 14:36
dep. 14:36
2.8 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 14:38
dep. 14:38
3.6 km
Uzice, Vitorovici
arr. 14:40
dep. 14:40
4.2 km
Uzice, Terazije
arr. 14:42
dep. 14:42
4.6 km
Uzice, Kostica
arr. 14:43
dep. 14:43
5.2 km
Uzice, Aleksica most
arr. 14:44
dep. 14:44
6.3 km
Uzice, Ribar
arr. 14:47
dep. 14:47
6.9 km
Uzice, Javna garaza
arr. 14:48
dep. 14:48
7.3 km
Uzice, Bus station
arr. 14:50
7.8 km
14:55 15:21 (00:26)
Jelova goraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 14:55
Buar, Durova kuca
arr. 14:56
dep. 14:56
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 14:58
dep. 14:58
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 14:59
dep. 14:59
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 15:00
dep. 15:00
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 15:02
dep. 15:02
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 15:04
dep. 15:04
6 km
Buar, Zadruga
arr. 15:06
dep. 15:06
6.8 km
arr. 15:08
dep. 15:08
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 15:09
dep. 15:09
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 15:11
dep. 15:11
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 15:12
dep. 15:12
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 15:13
dep. 15:13
10 km
Uzice, Stena
arr. 15:14
dep. 15:14
10.6 km
arr. 15:16
dep. 15:16
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 15:18
dep. 15:18
11.9 km
arr. 15:19
dep. 15:19
12.5 km
Uzice, Bus station
arr. 15:21
12.9 km
16:18 16:44 (00:26)
Jelova goraBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 16:18
Buar, Durova kuca
arr. 16:19
dep. 16:19
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 16:21
dep. 16:21
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 16:22
dep. 16:22
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 16:23
dep. 16:23
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 16:25
dep. 16:25
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Buar, Zadruga
arr. 16:29
dep. 16:29
6.8 km
arr. 16:31
dep. 16:31
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 16:32
dep. 16:32
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 16:34
dep. 16:34
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 16:35
dep. 16:35
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 16:36
dep. 16:36
10 km
Uzice, Stena
arr. 16:37
dep. 16:37
10.6 km
arr. 16:39
dep. 16:39
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 16:41
dep. 16:41
11.9 km
arr. 16:42
dep. 16:42
12.5 km
Uzice, Bus station
arr. 16:44
12.9 km
19:10 19:30 (00:20)
Spasovnjaca 2Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Spasovnjaca 2
dep. 19:10
Buar, Spasovnjaca
arr. 19:12
dep. 19:12
0.7 km
Buar, Derici 2
arr. 19:15
dep. 19:15
2.1 km
Buar, Derici
arr. 19:16
dep. 19:16
2.8 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 19:18
dep. 19:18
3.6 km
Uzice, Vitorovici
arr. 19:20
dep. 19:20
4.2 km
Uzice, Terazije
arr. 19:22
dep. 19:22
4.6 km
Uzice, Kostica
arr. 19:23
dep. 19:23
5.2 km
Uzice, Aleksica most
arr. 19:24
dep. 19:24
6.3 km
Uzice, Ribar
arr. 19:27
dep. 19:27
6.9 km
Uzice, Javna garaza
arr. 19:28
dep. 19:28
7.3 km
Uzice, Bus station
arr. 19:30
7.8 km
21:00 21:20 (00:20)
Spasovnjaca 2Bus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Spasovnjaca 2
dep. 21:00
Buar, Spasovnjaca
arr. 21:02
dep. 21:02
0.7 km
Buar, Derici 2
arr. 21:05
dep. 21:05
2.1 km
Buar, Derici
arr. 21:06
dep. 21:06
2.8 km
Uzice, Cerovica brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
3.6 km
Uzice, Vitorovici
arr. 21:10
dep. 21:10
4.2 km
Uzice, Terazije
arr. 21:12
dep. 21:12
4.6 km
Uzice, Kostica
arr. 21:13
dep. 21:13
5.2 km
Uzice, Aleksica most
arr. 21:14
dep. 21:14
6.3 km
Uzice, Ribar
arr. 21:17
dep. 21:17
6.9 km
Uzice, Javna garaza
arr. 21:18
dep. 21:18
7.3 km
Uzice, Bus station
arr. 21:20
7.8 km
21:03 21:35 (00:32)
Jelova goraSenjak
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Jelova gora
dep. 21:03
Buar, Durova kuca
arr. 21:04
dep. 21:04
0.7 km
Buar, Ceten
arr. 21:06
dep. 21:06
1.9 km
Buar, Cakovina
arr. 21:07
dep. 21:07
2.4 km
Buar, Kovacnica
arr. 21:08
dep. 21:08
3.4 km
Buar, Pruzevina
arr. 21:10
dep. 21:10
5.1 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 21:12
dep. 21:12
6 km
Buar, Zadruga
arr. 21:14
dep. 21:14
6.8 km
arr. 21:16
dep. 21:16
7.7 km
Buar, Cekovina
arr. 21:17
dep. 21:17
8.5 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 21:19
dep. 21:19
9.2 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 21:20
dep. 21:20
9.8 km
Uzice, Donja Pora
arr. 21:21
dep. 21:21
10 km
Uzice, Stena
arr. 21:22
dep. 21:22
10.6 km
arr. 21:24
dep. 21:24
11.2 km
Uzice, Hotel
arr. 21:26
dep. 21:26
11.9 km
arr. 21:27
dep. 21:27
12.5 km
Uzice, P.P. tunel
arr. 21:30
dep. 21:30
13.9 km
Uzice, Spomenik
arr. 21:32
dep. 21:32
14.4 km
Uzice, Pod Dovarjem
arr. 21:33
dep. 21:33
14.6 km
Uzice, Krcagovo
arr. 21:34
dep. 21:34
15 km
Uzice, Senjak
arr. 21:35
15.7 km
22:50 23:11 (00:21)
KovacnicaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Buar, Kovacnica
dep. 22:50
Buar, Pruzevina
arr. 22:52
dep. 22:52
1.7 km
Buar, Dokovica kuce
arr. 22:54
dep. 22:54
2.6 km
Buar, Zadruga
arr. 22:56
dep. 22:56
3.4 km
arr. 22:58
dep. 22:58
4.3 km
Buar, Cekovina
arr. 22:59
dep. 22:59
5.1 km
Uzice, Gornja Pora
arr. 23:01
dep. 23:01
5.8 km
Uzice, Donja Pora 2
arr. 23:02
dep. 23:02
6.4 km
Uzice, Donja Pora
arr. 23:03
dep. 23:03
6.5 km
Uzice, Stena
arr. 23:04
dep. 23:04
7.2 km
arr. 23:06
dep. 23:06
7.8 km
Uzice, Hotel
arr. 23:08
dep. 23:08
8.5 km
arr. 23:09
dep. 23:09
9.1 km
Uzice, Bus station
arr. 23:11
9.5 km

Naselja Buar i Uzice su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Buar je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.