Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brzece - Brus timetable

thursday, 14.11.2019.
05:56 07:02 (01:06)
Hotel Junior14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brzece, Hotel Junior
dep. 05:56
Brzece, Ž
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
Brzece
arr. 06:00
dep. 06:00
2 km
Radmanovo, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
6 km
Radmanovo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
7.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:15
dep. 06:15
8.5 km
Paljevstica
arr. 06:18
dep. 06:18
9.5 km
Vlajkovci
arr. 06:20
dep. 06:20
10.5 km
Grasevci, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Grasevci, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
14 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:30
dep. 06:30
14.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:32
dep. 06:32
15.5 km
Ziljci
arr. 06:37
dep. 06:37
18 km
Brus, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
19 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
22 km
06:06 06:45 (00:39)
Hotel JuniorBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brzece, Hotel Junior
dep. 06:06
Brzece, Ž
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
Brzece
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Radmanovo, 2
arr. 06:16
dep. 06:16
5.5 km
Radmanovo, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
7.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 06:21
dep. 06:21
8.5 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 06:22
dep. 06:22
9 km
Paljevstica
arr. 06:23
dep. 06:23
9.5 km
Vlajkovci
arr. 06:25
dep. 06:25
10.5 km
Grasevci, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
13 km
Grasevci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
14 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:33
dep. 06:33
14.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:35
dep. 06:35
15.5 km
Brus, Ziljci
arr. 06:40
dep. 06:40
18 km
Brus, Pantici
arr. 06:41
dep. 06:41
19 km
Brus, Popovici
arr. 06:42
dep. 06:42
19.5 km
Brus, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
20 km
Brus, Posta
arr. 06:44
dep. 06:44
20.5 km
Brus, Bus station
arr. 06:45
21 km
08:21 09:00 (00:39)
Hotel JuniorBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brzece, Hotel Junior
dep. 08:21
Brzece, Ž
arr. 08:23
dep. 08:23
1 km
Brzece
arr. 08:25
dep. 08:25
2 km
Radmanovo, 2
arr. 08:31
dep. 08:31
5.5 km
Radmanovo, 1
arr. 08:34
dep. 08:34
7.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 08:36
dep. 08:36
8.5 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 08:37
dep. 08:37
9 km
Paljevstica
arr. 08:38
dep. 08:38
9.5 km
Vlajkovci
arr. 08:40
dep. 08:40
10.5 km
Grasevci, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
13 km
Grasevci, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
14 km
Grasevci, Grujici
arr. 08:48
dep. 08:48
14.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 08:50
dep. 08:50
15.5 km
Brus, Ziljci
arr. 08:55
dep. 08:55
18 km
Brus, Pantici
arr. 08:56
dep. 08:56
19 km
Brus, Popovici
arr. 08:57
dep. 08:57
19.5 km
Brus, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
20 km
Brus, Posta
arr. 08:59
dep. 08:59
20.5 km
Brus, Bus station
arr. 09:00
21 km
11:26 12:32 (01:06)
Hotel Junior14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brzece, Hotel Junior
dep. 11:26
Brzece, Ž
arr. 11:28
dep. 11:28
1 km
Brzece
arr. 11:30
dep. 11:30
2 km
Radmanovo, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
6 km
Radmanovo, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
7.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 11:45
dep. 11:45
8.5 km
Paljevstica
arr. 11:48
dep. 11:48
9.5 km
Vlajkovci
arr. 11:50
dep. 11:50
10.5 km
Grasevci, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
13 km
Grasevci, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
14 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:00
dep. 12:00
14.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:02
dep. 12:02
15.5 km
Ziljci
arr. 12:07
dep. 12:07
18 km
Brus, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
19 km
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
22 km
11:45 12:25 (00:40)
Hotel JuniorBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brzece, Hotel Junior
dep. 11:45
Brzece, Ž
arr. 11:48
dep. 11:48
1 km
Brzece
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Radmanovo, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
5.5 km
Radmanovo, 1
arr. 11:59
dep. 11:59
7.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 12:01
dep. 12:01
8.5 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 12:02
dep. 12:02
9 km
Paljevstica
arr. 12:03
dep. 12:03
9.5 km
Vlajkovci
arr. 12:05
dep. 12:05
10.5 km
Grasevci, 2
arr. 12:10
dep. 12:10
13 km
Grasevci, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
14 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:13
dep. 12:13
14.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:15
dep. 12:15
15.5 km
Brus, Ziljci
arr. 12:20
dep. 12:20
18 km
Brus, Pantici
arr. 12:21
dep. 12:21
19 km
Brus, Popovici
arr. 12:22
dep. 12:22
19.5 km
Brus, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
20 km
Brus, Posta
arr. 12:24
dep. 12:24
20.5 km
Brus, Bus station
arr. 12:25
21 km
14:06 14:45 (00:39)
Hotel JuniorBus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brzece, Hotel Junior
dep. 14:06
Brzece, Ž
arr. 14:08
dep. 14:08
1 km
Brzece
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Radmanovo, 2
arr. 14:16
dep. 14:16
5.5 km
Radmanovo, 1
arr. 14:19
dep. 14:19
7.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 14:21
dep. 14:21
8.5 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 14:22
dep. 14:22
9 km
Paljevstica
arr. 14:23
dep. 14:23
9.5 km
Vlajkovci
arr. 14:25
dep. 14:25
10.5 km
Grasevci, 2
arr. 14:30
dep. 14:30
13 km
Grasevci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
14 km
Grasevci, Grujici
arr. 14:33
dep. 14:33
14.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 14:35
dep. 14:35
15.5 km
Brus, Ziljci
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Brus, Pantici
arr. 14:41
dep. 14:41
19 km
Brus, Popovici
arr. 14:42
dep. 14:42
19.5 km
Brus, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
20 km
Brus, Posta
arr. 14:44
dep. 14:44
20.5 km
Brus, Bus station
arr. 14:45
21 km
14:26 15:17 (00:51)
Hotel Junior14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brzece, Hotel Junior
dep. 14:26
Brzece, Ž
arr. 14:28
dep. 14:28
1 km
Brzece
arr. 14:30
dep. 14:30
2 km
Radmanovo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
6 km
Radmanovo, 1
arr. 14:42
dep. 14:42
7.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 14:45
dep. 14:45
8.5 km
Paljevstica
arr. 14:48
dep. 14:48
9.5 km
Vlajkovci
arr. 14:50
dep. 14:50
10.5 km
Grasevci, 2
arr. 14:56
dep. 14:56
13 km
Grasevci, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
14 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:00
dep. 15:00
14.5 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:02
dep. 15:02
15.5 km
Ziljci
arr. 15:07
dep. 15:07
18 km
Brus, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
19 km
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
20 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
22 km
16:45 17:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brzece
dep. 16:45
Brus, Bus station
arr. 17:15
19 km

Naselja Brzece i Brus su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brzece je u 05:56 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.