Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Zlatari timetable

friday, 25.09.2020.
05:00 05:38 (00:38)
Bus stationDubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
23 km
15:15 15:48 (00:33)
Bus stationDubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
4.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
23 km
17:00 17:38 (00:38)
Bus stationDubokinac
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:00
Brus, 14. oktobar
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Trsanovci
arr. 17:05
dep. 17:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 17:08
dep. 17:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 17:11
dep. 17:11
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 17:13
dep. 17:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 17:15
dep. 17:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 17:17
dep. 17:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 17:18
dep. 17:18
10.5 km
Dupci, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Dupci, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 17:24
dep. 17:24
15 km
Razbojna
arr. 17:25
dep. 17:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 17:32
dep. 17:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 17:35
dep. 17:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 17:36
dep. 17:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:38
23 km
17:15 17:43 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
Zlatari, Center
arr. 17:43
19.5 km
Brus - Zlatari timetable
Departures on: saturday, 26.09.2020.
05:00 05:38 (00:38)
Bus stationDubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
23 km
15:15 15:48 (00:33)
Bus stationDubokinac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
4.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
23 km
17:00 17:38 (00:38)
Bus stationDubokinac
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:00
Brus, 14. oktobar
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Trsanovci
arr. 17:05
dep. 17:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 17:08
dep. 17:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 17:11
dep. 17:11
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 17:13
dep. 17:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 17:15
dep. 17:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 17:17
dep. 17:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 17:18
dep. 17:18
10.5 km
Dupci, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Dupci, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 17:24
dep. 17:24
15 km
Razbojna
arr. 17:25
dep. 17:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 17:32
dep. 17:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 17:35
dep. 17:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 17:36
dep. 17:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:38
23 km
17:15 17:43 (00:28)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
Zlatari, Center
arr. 17:43
19.5 km

Naselja Brus i Zlatari su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.