Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Zlatari timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:00 05:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
23 km
05:50 06:28 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:50
Brus, 14. oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Trsanovci
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Lepenac, P
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Lepenac, M
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:07
dep. 06:07
9.5 km
Dupci, 3
arr. 06:09
dep. 06:09
10.5 km
Dupci, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Dupci, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:14
dep. 06:14
15 km
Razbojna
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 06:21
dep. 06:21
17 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Zlatari, Ž
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:28
23 km
06:20 06:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:20
Ravni kod Brusa
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Zlatari
arr. 06:50
19 km
06:42 07:38 (00:56)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 2
dep. 06:42
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
1 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
dep. 07:02
3 km
Trsanovci, PR
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Trsanovci
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Lepenac, LV
arr. 07:08
dep. 07:08
5.5 km
Lepenac, P
arr. 07:10
dep. 07:10
6.5 km
Lepenac, PR
arr. 07:13
dep. 07:13
7.5 km
Lepenac, M
arr. 07:15
dep. 07:15
9.5 km
Lepenac, Č
arr. 07:17
dep. 07:17
10.5 km
Dupci, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Dupci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Dupci, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
14.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:24
dep. 07:24
16 km
Razbojna
arr. 07:25
dep. 07:25
16.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 07:31
dep. 07:31
18 km
Zlatari, BM
arr. 07:32
dep. 07:32
19.5 km
Zlatari, PR
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Zlatari, Ž
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 07:38
24 km
09:15 09:53 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 09:15
Brus, 14. oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
2 km
Trsanovci, PR
arr. 09:18
dep. 09:18
3 km
Trsanovci
arr. 09:20
dep. 09:20
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:23
dep. 09:23
4.5 km
Lepenac, P
arr. 09:25
dep. 09:25
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 09:28
dep. 09:28
6.5 km
Lepenac, M
arr. 09:30
dep. 09:30
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 09:32
dep. 09:32
9.5 km
Dupci, 3
arr. 09:34
dep. 09:34
10.5 km
Dupci, 2
arr. 09:36
dep. 09:36
12 km
Dupci, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:39
dep. 09:39
15 km
Razbojna
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 09:46
dep. 09:46
17 km
Zlatari, BM
arr. 09:47
dep. 09:47
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
Zlatari, Ž
arr. 09:51
dep. 09:51
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 09:53
23 km
11:00 11:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 11:00
Brus, 14. oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Trsanovci
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 11:08
dep. 11:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 11:15
dep. 11:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 11:17
dep. 11:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 11:19
dep. 11:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 11:21
dep. 11:21
12 km
Dupci, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:24
dep. 11:24
15 km
Razbojna
arr. 11:25
dep. 11:25
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:31
dep. 11:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 11:32
dep. 11:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 11:36
dep. 11:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:38
23 km
12:12 13:08 (00:56)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 2
dep. 12:12
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
1 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
3 km
Trsanovci, PR
arr. 12:33
dep. 12:33
4 km
Trsanovci
arr. 12:35
dep. 12:35
4.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:38
dep. 12:38
5.5 km
Lepenac, P
arr. 12:40
dep. 12:40
6.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:43
dep. 12:43
7.5 km
Lepenac, M
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:47
dep. 12:47
10.5 km
Dupci, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
11.5 km
Dupci, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Dupci, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
14.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Razbojna
arr. 12:55
dep. 12:55
16.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:01
dep. 13:01
18 km
Zlatari, BM
arr. 13:03
dep. 13:03
19.5 km
Zlatari, PR
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Zlatari, Ž
arr. 13:06
dep. 13:06
23 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:08
24 km
15:12 15:48 (00:36)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 2
dep. 15:12
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
4 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
4.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
6.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
7.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
9.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
10.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
11.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
13 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
14.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
16.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:41
dep. 15:41
18 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
19.5 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
23 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
24 km
17:15 17:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
Zlatari
arr. 17:43
19.5 km
19:30 20:08 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 19:30
Brus, 14. oktobar
arr. 19:32
dep. 19:32
2 km
Trsanovci, PR
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Trsanovci
arr. 19:35
dep. 19:35
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:38
dep. 19:38
4.5 km
Lepenac, P
arr. 19:40
dep. 19:40
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:43
dep. 19:43
6.5 km
Lepenac, M
arr. 19:45
dep. 19:45
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 19:47
dep. 19:47
9.5 km
Dupci, 3
arr. 19:49
dep. 19:49
10.5 km
Dupci, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
12 km
Dupci, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 19:54
dep. 19:54
15 km
Razbojna
arr. 19:55
dep. 19:55
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 20:01
dep. 20:01
17 km
Zlatari, BM
arr. 20:02
dep. 20:02
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 20:05
dep. 20:05
20 km
Zlatari, Ž
arr. 20:06
dep. 20:06
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 20:08
23 km

Naselja Brus i Zlatari su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 56min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.