Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Zlatari timetable

thursday, 13.06.2024.
05:00 05:36 (00:36)
Bus stationRaskrsnica za Zilince
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, C
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna, Skola
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
arr. 05:36
22 km
05:40 06:10 (00:30)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:40
Brus, 14. oktobar
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Trsanovci, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
2.5 km
Trsanovci, K
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Lepenac, LV
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Lepenac, P
arr. 05:47
dep. 05:47
4.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Lepenac, M
arr. 05:51
dep. 05:51
7.5 km
Dupci, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
9.5 km
Dupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Dupci, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
11 km
Dupci, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
12.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Razbojna, Skola
arr. 06:01
dep. 06:01
14.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
16 km
arr. 06:04
dep. 06:04
17.5 km
Zlatari, KP
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
arr. 06:10
21 km
05:40 06:10 (00:30)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:40
Brus, 14. oktobar
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 05:43
dep. 05:43
2 km
Trsanovci, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
2.5 km
Trsanovci, K
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Lepenac, LV
arr. 05:46
dep. 05:46
3.5 km
Lepenac, P
arr. 05:47
dep. 05:47
4.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 05:49
dep. 05:49
5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Lepenac, M
arr. 05:51
dep. 05:51
7.5 km
Dupci, 3
arr. 05:52
dep. 05:52
9.5 km
Dupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Dupci, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
11 km
Dupci, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
12.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Razbojna, Skola
arr. 06:01
dep. 06:01
14.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
16 km
arr. 06:04
dep. 06:04
17.5 km
Zlatari, KP
arr. 06:06
dep. 06:06
18 km
arr. 06:07
dep. 06:07
19 km
arr. 06:10
21 km
05:50 06:26 (00:36)
Bus stationRaskrsnica za Zilince
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:50
Brus, 14. oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Lepenac, P
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Lepenac, M
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Lepenac, C
arr. 06:07
dep. 06:07
9.5 km
Dupci, 3
arr. 06:09
dep. 06:09
10.5 km
Dupci, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Dupci, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:14
dep. 06:14
15 km
Razbojna, Skola
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
17 km
arr. 06:22
dep. 06:22
18.5 km
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
arr. 06:26
22 km
06:35 07:05 (00:30)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:35
Brus, 14. oktobar
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 06:38
dep. 06:38
2 km
Trsanovci, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
2.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:40
dep. 06:40
3 km
Lepenac, LV
arr. 06:41
dep. 06:41
3.5 km
Lepenac, P
arr. 06:42
dep. 06:42
4.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:44
dep. 06:44
5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Lepenac, M
arr. 06:46
dep. 06:46
7.5 km
Dupci, 3
arr. 06:47
dep. 06:47
9.5 km
Dupci, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Dupci, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Dupci, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
12.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Razbojna, Skola
arr. 06:56
dep. 06:56
14.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
16 km
arr. 06:59
dep. 06:59
17.5 km
Zlatari, KP
arr. 07:01
dep. 07:01
18 km
arr. 07:05
21 km
06:35 07:05 (00:30)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:35
Brus, 14. oktobar
arr. 06:37
dep. 06:37
1 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 06:38
dep. 06:38
2 km
Trsanovci, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
2.5 km
Trsanovci, K
arr. 06:40
dep. 06:40
3 km
Lepenac, LV
arr. 06:41
dep. 06:41
3.5 km
Lepenac, P
arr. 06:42
dep. 06:42
4.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 06:44
dep. 06:44
5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 06:45
dep. 06:45
5.5 km
Lepenac, M
arr. 06:46
dep. 06:46
7.5 km
Dupci, 3
arr. 06:49
dep. 06:49
9.5 km
Dupci, Dom
arr. 06:50
dep. 06:50
10 km
Dupci, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
11 km
Dupci, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
12.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:54
dep. 06:54
14 km
Razbojna, Skola
arr. 06:55
dep. 06:55
14.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
16 km
arr. 07:01
dep. 07:01
17.5 km
Zlatari, KP
arr. 07:02
dep. 07:02
18 km
arr. 07:04
dep. 07:04
19 km
arr. 07:05
21 km
07:00 07:36 (00:36)
Bus stationRaskrsnica za Zilince
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 07:00
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 07:08
dep. 07:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 07:15
dep. 07:15
8.5 km
Lepenac, C
arr. 07:17
dep. 07:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
12 km
Dupci, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:24
dep. 07:24
15 km
Razbojna, Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
17 km
arr. 07:32
dep. 07:32
18.5 km
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
arr. 07:36
22 km
09:15 09:51 (00:36)
Bus stationRaskrsnica za Zilince
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 09:15
Brus, 14. oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 09:18
dep. 09:18
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:23
dep. 09:23
4.5 km
Lepenac, P
arr. 09:25
dep. 09:25
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 09:28
dep. 09:28
6.5 km
Lepenac, M
arr. 09:30
dep. 09:30
8.5 km
Lepenac, C
arr. 09:32
dep. 09:32
9.5 km
Dupci, 3
arr. 09:34
dep. 09:34
10.5 km
Dupci, 2
arr. 09:36
dep. 09:36
12 km
Dupci, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:39
dep. 09:39
15 km
Razbojna, Skola
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
17 km
arr. 09:47
dep. 09:47
18.5 km
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
arr. 09:51
22 km
11:00 11:36 (00:36)
Bus stationRaskrsnica za Zilince
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 11:00
Brus, 14. oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 11:08
dep. 11:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 11:15
dep. 11:15
8.5 km
Lepenac, C
arr. 11:17
dep. 11:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 11:19
dep. 11:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 11:21
dep. 11:21
12 km
Dupci, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:24
dep. 11:24
15 km
Razbojna, Skola
arr. 11:25
dep. 11:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
17 km
arr. 11:32
dep. 11:32
18.5 km
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
arr. 11:36
22 km
12:30 13:06 (00:36)
Bus stationRaskrsnica za Zilince
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 12:30
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:38
dep. 12:38
4.5 km
Lepenac, P
arr. 12:40
dep. 12:40
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 12:43
dep. 12:43
6.5 km
Lepenac, M
arr. 12:45
dep. 12:45
8.5 km
Lepenac, C
arr. 12:47
dep. 12:47
9.5 km
Dupci, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
10.5 km
Dupci, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
12 km
Dupci, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Razbojna, Skola
arr. 12:55
dep. 12:55
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
17 km
arr. 13:03
dep. 13:03
18.5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
arr. 13:06
22 km
13:35 14:05 (00:30)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 13:35
Brus, 14. oktobar
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Trsanovci, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
2.5 km
Trsanovci, K
arr. 13:40
dep. 13:40
3 km
Lepenac, LV
arr. 13:41
dep. 13:41
3.5 km
Lepenac, P
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 13:44
dep. 13:44
5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 13:45
dep. 13:45
5.5 km
Lepenac, M
arr. 13:46
dep. 13:46
7.5 km
Dupci, 3
arr. 13:47
dep. 13:47
9.5 km
Dupci, Dom
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Dupci, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Dupci, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
12.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 13:55
dep. 13:55
14 km
Razbojna, Skola
arr. 13:57
dep. 13:57
14.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
16 km
arr. 14:01
dep. 14:01
17.5 km
Zlatari, KP
arr. 14:02
dep. 14:02
18 km
arr. 14:03
dep. 14:03
19 km
arr. 14:05
21 km
13:35 14:05 (00:30)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 13:35
Brus, 14. oktobar
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Trsanovci, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
2.5 km
Trsanovci, K
arr. 13:40
dep. 13:40
3 km
Lepenac, LV
arr. 13:41
dep. 13:41
3.5 km
Lepenac, P
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 13:44
dep. 13:44
5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 13:45
dep. 13:45
5.5 km
Lepenac, M
arr. 13:46
dep. 13:46
7.5 km
Dupci, 3
arr. 13:47
dep. 13:47
9.5 km
Dupci, Dom
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Dupci, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Dupci, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
12.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 13:55
dep. 13:55
14 km
Razbojna, Skola
arr. 13:56
dep. 13:56
14.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
16 km
arr. 13:59
dep. 13:59
17.5 km
Zlatari, KP
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
arr. 14:05
21 km
15:15 15:46 (00:31)
Bus stationRaskrsnica za Zilince
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
4.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Lepenac, C
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Razbojna, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
arr. 15:43
dep. 15:43
18.5 km
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
arr. 15:46
22 km
17:15 17:43 (00:28)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
arr. 17:43
19.5 km
19:30 20:06 (00:36)
Bus stationRaskrsnica za Zilince
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 19:30
Brus, 14. oktobar
arr. 19:32
dep. 19:32
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:38
dep. 19:38
4.5 km
Lepenac, P
arr. 19:40
dep. 19:40
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 19:43
dep. 19:43
6.5 km
Lepenac, M
arr. 19:45
dep. 19:45
8.5 km
Lepenac, C
arr. 19:47
dep. 19:47
9.5 km
Dupci, 3
arr. 19:49
dep. 19:49
10.5 km
Dupci, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
12 km
Dupci, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 19:54
dep. 19:54
15 km
Razbojna, Skola
arr. 19:55
dep. 19:55
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
17 km
arr. 20:02
dep. 20:02
18.5 km
arr. 20:05
dep. 20:05
20 km
arr. 20:06
22 km
23:15 23:45 (00:30)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 23:15
Brus, 14. oktobar
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 23:18
dep. 23:18
2 km
Trsanovci, Intersection
arr. 23:19
dep. 23:19
2.5 km
Trsanovci, K
arr. 23:20
dep. 23:20
3 km
Lepenac, LV
arr. 23:21
dep. 23:21
3.5 km
Lepenac, P
arr. 23:22
dep. 23:22
4.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 23:24
dep. 23:24
5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 23:25
dep. 23:25
5.5 km
Lepenac, M
arr. 23:26
dep. 23:26
7.5 km
Dupci, 3
arr. 23:27
dep. 23:27
9.5 km
Dupci, Dom
arr. 23:30
dep. 23:30
10 km
Dupci, 2
arr. 23:32
dep. 23:32
11 km
Dupci, 1
arr. 23:33
dep. 23:33
12.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 23:35
dep. 23:35
14 km
Razbojna, Skola
arr. 23:36
dep. 23:36
14.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 23:37
dep. 23:37
16 km
arr. 23:39
dep. 23:39
17.5 km
Zlatari, KP
arr. 23:41
dep. 23:41
18 km
arr. 23:45
21 km
23:15 23:45 (00:30)
Bus stationCentar - Prodavnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 23:15
Brus, 14. oktobar
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 23:18
dep. 23:18
2 km
Trsanovci, Intersection
arr. 23:19
dep. 23:19
2.5 km
Trsanovci, K
arr. 23:20
dep. 23:20
3 km
Lepenac, LV
arr. 23:21
dep. 23:21
3.5 km
Lepenac, P
arr. 23:22
dep. 23:22
4.5 km
Lepenac, Igroski put
arr. 23:23
dep. 23:23
5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 23:24
dep. 23:24
5.5 km
Lepenac, M
arr. 23:25
dep. 23:25
7.5 km
Dupci, 3
arr. 23:27
dep. 23:27
9.5 km
Dupci, Dom
arr. 23:30
dep. 23:30
10 km
Dupci, 2
arr. 23:32
dep. 23:32
11 km
Dupci, 1
arr. 23:33
dep. 23:33
12.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 23:35
dep. 23:35
14 km
Razbojna, Skola
arr. 23:37
dep. 23:37
14.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 23:39
dep. 23:39
16 km
arr. 23:41
dep. 23:41
17.5 km
Zlatari, KP
arr. 23:42
dep. 23:42
18 km
arr. 23:43
dep. 23:43
19 km
arr. 23:45
21 km

Naselja Brus i Zlatari su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.