Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Velika Grabovnica kod Brusa timetable

monday, 15.07.2019.
15:10 15:23 (00:13)
14. oktobar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
5 km
Brus - Velika Grabovnica kod Brusa timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
15:10 15:23 (00:13)
14. oktobar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
5 km
Brus - Velika Grabovnica kod Brusa timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
15:10 15:23 (00:13)
14. oktobar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
5 km
Brus - Velika Grabovnica kod Brusa timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:45 06:54 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, SO
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Stadion
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:54
4 km
06:45 06:54 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, SO
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Stadion
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:54
4 km
15:10 15:23 (00:13)
14. oktobar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
5 km
16:15 16:24 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:15
Brus, Posta
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Brus, SO
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Brus, Stadion
arr. 16:18
dep. 16:18
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 16:22
dep. 16:22
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 16:24
4 km

Naselja Brus i Velika Grabovnica kod Brusa su međusobno udaljena ~5 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09min., a najduže 13min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.