Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Brus - Krusevac timetable

saturday, 16.02.2019.
05:00 06:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
25 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 05:48
dep. 05:48
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 05:50
dep. 05:50
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 05:54
dep. 05:54
31.5 km
Veliki Kupci
arr. 05:56
dep. 05:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Sogolj
arr. 06:01
dep. 06:01
36 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
38 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
41 km
Donji Stepos
arr. 06:12
dep. 06:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
46 km
Krusevac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
46.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
47 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 06:21
dep. 06:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
49 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
51 km
05:50 07:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:50
Brus, 14. oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Trsanovci
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Lepenac, P
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Lepenac, M
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:07
dep. 06:07
9.5 km
Dupci, 3
arr. 06:09
dep. 06:09
10.5 km
Dupci, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Dupci, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:14
dep. 06:14
15 km
Razbojna
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 06:21
dep. 06:21
17 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
Zlatari, Ž
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:28
dep. 06:28
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:31
dep. 06:31
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:34
dep. 06:34
25 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 06:38
dep. 06:38
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 06:40
dep. 06:40
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 06:44
dep. 06:44
31.5 km
Veliki Kupci
arr. 06:46
dep. 06:46
32.5 km
Mali Kupci
arr. 06:48
dep. 06:48
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:49
dep. 06:49
35 km
Sogolj
arr. 06:51
dep. 06:51
36 km
Savrane, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Savrane, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
41 km
Donji Stepos
arr. 07:02
dep. 07:02
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
46 km
Krusevac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
46.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
47 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 07:11
dep. 07:11
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
49 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
51 km
06:20 07:50 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:20
Ravni kod Brusa
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Zlatari
arr. 06:50
dep. 06:50
19 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 07:00
dep. 07:00
27.5 km
Veliki Kupci
arr. 07:10
dep. 07:10
31.5 km
Gornji Stepos
arr. 07:20
dep. 07:20
39 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:25
dep. 07:25
48 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:45
50 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 07:50
51.5 km
06:42 08:25 (01:43)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 2
dep. 06:42
Brus, Bus station
arr. 06:45
dep. 07:00
1 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
dep. 07:02
3 km
Trsanovci, PR
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Trsanovci
arr. 07:05
dep. 07:05
4.5 km
Lepenac, LV
arr. 07:08
dep. 07:08
5.5 km
Lepenac, P
arr. 07:10
dep. 07:10
6.5 km
Lepenac, PR
arr. 07:13
dep. 07:13
7.5 km
Lepenac, M
arr. 07:15
dep. 07:15
9.5 km
Lepenac, Č
arr. 07:17
dep. 07:17
10.5 km
Dupci, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
11.5 km
Dupci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
13 km
Dupci, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
14.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:24
dep. 07:24
16 km
Razbojna
arr. 07:25
dep. 07:25
16.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 07:31
dep. 07:31
18 km
Zlatari, BM
arr. 07:32
dep. 07:32
19.5 km
Zlatari, PR
arr. 07:35
dep. 07:35
21 km
Zlatari, Ž
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 07:38
dep. 07:38
24 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 07:41
dep. 07:41
25.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 07:44
dep. 07:44
26 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 07:48
dep. 07:48
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 07:50
dep. 07:50
29.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 07:52
dep. 07:52
30.5 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
31.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 07:54
dep. 07:54
32.5 km
Veliki Kupci
arr. 07:56
dep. 07:56
33.5 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
35 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
36 km
Sogolj
arr. 08:01
dep. 08:01
37 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
39 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
40 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
41 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
42 km
Donji Stepos
arr. 08:12
dep. 08:12
43.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
45 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
46 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
47 km
Krusevac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
48 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
48.5 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 08:21
dep. 08:21
49 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
50 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
52 km
09:15 10:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 09:15
Brus, 14. oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
2 km
Trsanovci, PR
arr. 09:18
dep. 09:18
3 km
Trsanovci
arr. 09:20
dep. 09:20
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:23
dep. 09:23
4.5 km
Lepenac, P
arr. 09:25
dep. 09:25
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 09:28
dep. 09:28
6.5 km
Lepenac, M
arr. 09:30
dep. 09:30
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 09:32
dep. 09:32
9.5 km
Dupci, 3
arr. 09:34
dep. 09:34
10.5 km
Dupci, 2
arr. 09:36
dep. 09:36
12 km
Dupci, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:39
dep. 09:39
15 km
Razbojna
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 09:46
dep. 09:46
17 km
Zlatari, BM
arr. 09:47
dep. 09:47
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
Zlatari, Ž
arr. 09:51
dep. 09:51
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 09:53
dep. 09:53
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 09:56
dep. 09:56
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 09:59
dep. 09:59
25 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 10:03
dep. 10:03
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 10:05
dep. 10:05
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 10:07
dep. 10:07
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 10:08
dep. 10:08
30.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 10:09
dep. 10:09
31.5 km
Veliki Kupci
arr. 10:11
dep. 10:11
32.5 km
Mali Kupci
arr. 10:13
dep. 10:13
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:14
dep. 10:14
35 km
Sogolj
arr. 10:16
dep. 10:16
36 km
Savrane, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
38 km
Savrane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
41 km
Donji Stepos
arr. 10:27
dep. 10:27
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
46 km
Krusevac, Šumice
arr. 10:34
dep. 10:34
46.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
47 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 10:36
dep. 10:36
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:37
dep. 10:37
49 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
51 km
11:00 12:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 11:00
Brus, 14. oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Trsanovci
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 11:08
dep. 11:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 11:15
dep. 11:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 11:17
dep. 11:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 11:19
dep. 11:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 11:21
dep. 11:21
12 km
Dupci, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:24
dep. 11:24
15 km
Razbojna
arr. 11:25
dep. 11:25
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:31
dep. 11:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 11:32
dep. 11:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 11:36
dep. 11:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:38
dep. 11:38
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 11:41
dep. 11:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:44
dep. 11:44
25 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 11:48
dep. 11:48
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 11:50
dep. 11:50
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 11:52
dep. 11:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:53
dep. 11:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 11:54
dep. 11:54
31.5 km
Veliki Kupci
arr. 11:56
dep. 11:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 11:58
dep. 11:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:59
dep. 11:59
35 km
Sogolj
arr. 12:01
dep. 12:01
36 km
Savrane, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
38 km
Savrane, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
41 km
Donji Stepos
arr. 12:12
dep. 12:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
46 km
Krusevac, Šumice
arr. 12:19
dep. 12:19
46.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
47 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 12:21
dep. 12:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:22
dep. 12:22
49 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
51 km
12:12 13:55 (01:43)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 2
dep. 12:12
Brus, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
1 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
3 km
Trsanovci, PR
arr. 12:33
dep. 12:33
4 km
Trsanovci
arr. 12:35
dep. 12:35
4.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:38
dep. 12:38
5.5 km
Lepenac, P
arr. 12:40
dep. 12:40
6.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:43
dep. 12:43
7.5 km
Lepenac, M
arr. 12:45
dep. 12:45
9.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:47
dep. 12:47
10.5 km
Dupci, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
11.5 km
Dupci, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Dupci, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
14.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 12:54
dep. 12:54
16 km
Razbojna
arr. 12:55
dep. 12:55
16.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:01
dep. 13:01
18 km
Zlatari, BM
arr. 13:03
dep. 13:03
19.5 km
Zlatari, PR
arr. 13:05
dep. 13:05
21 km
Zlatari, Ž
arr. 13:06
dep. 13:06
23 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:08
dep. 13:08
24 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:11
dep. 13:11
25.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:14
dep. 13:14
26 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 13:17
dep. 13:17
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 13:20
dep. 13:20
29.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 13:22
dep. 13:22
30.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
31.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 13:24
dep. 13:24
32.5 km
Veliki Kupci
arr. 13:26
dep. 13:26
33.5 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
35 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
36 km
Sogolj
arr. 13:32
dep. 13:32
37 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
39 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
40 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
41 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
42 km
Donji Stepos
arr. 13:42
dep. 13:42
43.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
45 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
46 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
47 km
Krusevac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
48 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
48.5 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 13:51
dep. 13:51
49 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
50 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
52 km
15:12 16:35 (01:23)
2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 2
dep. 15:12
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
4 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
4.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
6.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
7.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
9.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
10.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
11.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
13 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
14.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
16 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
16.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:41
dep. 15:41
18 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
19.5 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
23 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
24 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:51
dep. 15:51
25.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
26 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 15:58
dep. 15:58
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 16:00
dep. 16:00
29.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
30.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
31.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 16:04
dep. 16:04
32.5 km
Veliki Kupci
arr. 16:06
dep. 16:06
33.5 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
35 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
36 km
Sogolj
arr. 16:11
dep. 16:11
37 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
39 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
40 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
41 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
42 km
Donji Stepos
arr. 16:22
dep. 16:22
43.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
45 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
46 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
47 km
Krusevac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
48 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
48.5 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 16:31
dep. 16:31
49 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
50 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
52 km
17:00 18:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:00
Brus, 14. oktobar
arr. 17:02
dep. 17:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Trsanovci
arr. 17:05
dep. 17:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 17:08
dep. 17:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 17:11
dep. 17:11
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 17:13
dep. 17:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 17:15
dep. 17:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 17:17
dep. 17:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 17:18
dep. 17:18
10.5 km
Dupci, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
12 km
Dupci, 1
arr. 17:23
dep. 17:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 17:24
dep. 17:24
15 km
Razbojna
arr. 17:25
dep. 17:25
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 17:32
dep. 17:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 17:35
dep. 17:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 17:36
dep. 17:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:38
dep. 17:38
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 17:41
dep. 17:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 17:44
dep. 17:44
25 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 17:47
dep. 17:47
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 17:51
dep. 17:51
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 17:52
dep. 17:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:53
dep. 17:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 17:54
dep. 17:54
31.5 km
Veliki Kupci
arr. 17:56
dep. 17:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 17:58
dep. 17:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:59
dep. 17:59
35 km
Sogolj
arr. 18:01
dep. 18:01
36 km
Savrane, 2
arr. 18:04
dep. 18:04
38 km
Savrane, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
41 km
Donji Stepos
arr. 18:12
dep. 18:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 18:16
dep. 18:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
46 km
Krusevac, Šumice
arr. 18:19
dep. 18:19
47 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
48 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 18:21
dep. 18:21
48.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:22
dep. 18:22
49 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 18:23
dep. 18:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:25
51 km
17:15 19:12 (01:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
Zlatari
arr. 17:43
dep. 17:43
19.5 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 17:56
dep. 17:56
28 km
Veliki Kupci
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Gornji Stepos
arr. 18:12
dep. 18:12
39.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
51 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:12
52 km
19:30 20:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 19:30
Brus, 14. oktobar
arr. 19:32
dep. 19:32
2 km
Trsanovci, PR
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Trsanovci
arr. 19:35
dep. 19:35
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:38
dep. 19:38
4.5 km
Lepenac, P
arr. 19:40
dep. 19:40
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:43
dep. 19:43
6.5 km
Lepenac, M
arr. 19:45
dep. 19:45
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 19:47
dep. 19:47
9.5 km
Dupci, 3
arr. 19:49
dep. 19:49
10.5 km
Dupci, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
12 km
Dupci, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 19:54
dep. 19:54
15 km
Razbojna
arr. 19:55
dep. 19:55
15.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 20:01
dep. 20:01
17 km
Zlatari, BM
arr. 20:02
dep. 20:02
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 20:05
dep. 20:05
20 km
Zlatari, Ž
arr. 20:06
dep. 20:06
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 20:08
dep. 20:08
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 20:11
dep. 20:11
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 20:14
dep. 20:14
25 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 20:18
dep. 20:18
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 20:20
dep. 20:20
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:23
dep. 20:23
30.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 20:24
dep. 20:24
31.5 km
Veliki Kupci
arr. 20:26
dep. 20:26
32.5 km
Mali Kupci
arr. 20:28
dep. 20:28
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:29
dep. 20:29
35 km
Sogolj
arr. 20:31
dep. 20:31
36 km
Savrane, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
38 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
41 km
Donji Stepos
arr. 20:42
dep. 20:42
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
46 km
Krusevac, Šumice
arr. 20:49
dep. 20:49
46.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
47 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 20:51
dep. 20:51
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:52
dep. 20:52
49 km
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:55
51 km

Naselja Brus i Krusevac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 23min., a najduže 01h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.