Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Brus - Krusevac timetable

tuesday, 14.07.2020.
05:00 06:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
36 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
38 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
46.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
47 km
arr. 06:21
dep. 06:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
51 km
15:15 16:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
4.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:51
dep. 15:51
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32.5 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
38 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
47 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
47.5 km
arr. 16:31
dep. 16:31
48 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
51 km
17:15 19:12 (01:57)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
Zlatari, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
19.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
28 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
39.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
51 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
52 km
Brus - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:00 06:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
36 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
38 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
46.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
47 km
arr. 06:21
dep. 06:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
51 km
15:15 16:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
4.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:51
dep. 15:51
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32.5 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
38 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
47 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
47.5 km
arr. 16:31
dep. 16:31
48 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
51 km
17:15 19:12 (01:57)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
Zlatari, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
19.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
28 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
39.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
51 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
52 km
Brus - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
05:00 06:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, PR
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
Zlatari, BM
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
Zlatari, Ž
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 05:41
dep. 05:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 05:44
dep. 05:44
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 05:50
dep. 05:50
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
36 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
38 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
46.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
47 km
arr. 06:21
dep. 06:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
51 km
15:15 16:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Trsanovci, PR
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Trsanovci
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
4.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Razbojna
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Zlatari, BM
arr. 15:43
dep. 15:43
18.5 km
Zlatari, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Zlatari, Ž
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:51
dep. 15:51
24.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:54
dep. 15:54
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:00
dep. 16:00
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32.5 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
38 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
47 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
47.5 km
arr. 16:31
dep. 16:31
48 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
51 km
17:15 19:12 (01:57)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
Zlatari, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
19.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
28 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
39.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
51 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
52 km

Naselja Brus i Krusevac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.