Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Krusevac timetable

tuesday, 25.06.2024.
05:00 06:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, 14. oktobar
arr. 05:02
dep. 05:02
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 05:05
dep. 05:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:08
dep. 05:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 05:10
dep. 05:10
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 05:15
dep. 05:15
8.5 km
Lepenac, C
arr. 05:17
dep. 05:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 05:19
dep. 05:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
12 km
Dupci, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 05:24
dep. 05:24
15 km
Razbojna, Skola
arr. 05:25
dep. 05:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
17 km
arr. 05:32
dep. 05:32
18.5 km
arr. 05:35
dep. 05:35
20 km
arr. 05:36
dep. 05:36
22 km
Celije kod Krusevca, Dubokinac
arr. 05:38
dep. 05:38
23 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 05:41
dep. 05:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 05:44
dep. 05:44
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 05:50
dep. 05:50
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 05:53
dep. 05:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 05:58
dep. 05:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:59
dep. 05:59
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:01
dep. 06:01
36 km
Savrane, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
38 km
Savrane, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:18
dep. 06:18
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:19
dep. 06:19
46.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
47 km
arr. 06:21
dep. 06:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:22
dep. 06:22
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:23
dep. 06:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:25
51 km
05:00 06:45 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:00
Brus, M
arr. 05:03
dep. 05:03
1 km
Mala Grabovnica kod Brusa, Slava
arr. 05:06
dep. 05:06
3.5 km
Mala Vrbnica kod Brusa, Magistrala
arr. 05:12
dep. 05:12
6.5 km
Botunja, Center
arr. 05:18
dep. 05:18
8.5 km
Botunja, Grabak
arr. 05:23
dep. 05:23
10 km
Sljivovo, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
10.5 km
Stubal kod Aleksandrovca, 1
arr. 05:32
dep. 05:32
14 km
Stubal kod Aleksandrovca, Raskrsnica za Ljubince
arr. 05:33
dep. 05:33
14.5 km
Vencac, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
15 km
Vencac, 1
arr. 05:36
dep. 05:36
16 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 05:37
dep. 05:37
16.5 km
Vitkovo, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
17 km
Stanjevo, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
18 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 05:42
dep. 05:42
19.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
21 km
Aleksandrovac, Ventil
arr. 05:47
dep. 05:47
21.5 km
Bobote, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
27.5 km
Dasnica kod Aleksandrovca, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
28.5 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:00
dep. 06:00
29 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
30 km
Lacisled, 3
arr. 06:05
dep. 06:05
32 km
arr. 06:06
dep. 06:06
33 km
Lacisled, 1 - Skola
arr. 06:08
dep. 06:08
34 km
arr. 06:09
dep. 06:09
34.5 km
Mrmos, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
35 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
36 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:16
dep. 06:16
37 km
Velika Vrbnica, Granica - P.
arr. 06:18
dep. 06:18
38.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
39.5 km
Zabare kod Krusevca, Hemoprodukt
arr. 06:21
dep. 06:21
40.5 km
Zabare kod Krusevca, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
41.5 km
Trebotin, Put - Raskrsnica
arr. 06:24
dep. 06:24
42 km
Mesevo, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
43 km
Pepeljevac kod Krusevca, Put za Lukavac
arr. 06:30
dep. 06:30
44 km
Pepeljevac kod Krusevca, 3 - S
arr. 06:32
dep. 06:32
45 km
Pepeljevac kod Krusevca, 2 - Centar - ZD
arr. 06:34
dep. 06:34
46 km
Pepeljevac kod Krusevca, 1 - Skola
arr. 06:36
dep. 06:36
47.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Begovo brdo 2
arr. 06:38
dep. 06:38
49.5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:40
dep. 06:40
50.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:41
dep. 06:41
51 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:42
dep. 06:42
52 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:43
dep. 06:43
53.5 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:44
dep. 06:44
54 km
Krusevac, Bus station
arr. 06:45
55 km
05:50 07:15 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:50
Brus, 14. oktobar
arr. 05:52
dep. 05:52
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 05:53
dep. 05:53
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 05:58
dep. 05:58
4.5 km
Lepenac, P
arr. 06:00
dep. 06:00
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 06:03
dep. 06:03
6.5 km
Lepenac, M
arr. 06:05
dep. 06:05
8.5 km
Lepenac, C
arr. 06:07
dep. 06:07
9.5 km
Dupci, 3
arr. 06:09
dep. 06:09
10.5 km
Dupci, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
12 km
Dupci, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:14
dep. 06:14
15 km
Razbojna, Skola
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
17 km
arr. 06:22
dep. 06:22
18.5 km
arr. 06:25
dep. 06:25
20 km
arr. 06:26
dep. 06:26
22 km
Celije kod Krusevca, Dubokinac
arr. 06:28
dep. 06:28
23 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 06:31
dep. 06:31
24.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 06:34
dep. 06:34
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 06:38
dep. 06:38
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 06:40
dep. 06:40
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:42
dep. 06:42
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:43
dep. 06:43
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 06:44
dep. 06:44
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
32.5 km
Mali Kupci
arr. 06:48
dep. 06:48
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:49
dep. 06:49
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
36 km
Savrane, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Savrane, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:59
dep. 06:59
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
46.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
47 km
arr. 07:11
dep. 07:11
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:12
dep. 07:12
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:15
51 km
07:00 08:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 07:00
Brus, 14. oktobar
arr. 07:02
dep. 07:02
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 07:03
dep. 07:03
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 07:08
dep. 07:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 07:10
dep. 07:10
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 07:15
dep. 07:15
8.5 km
Lepenac, C
arr. 07:17
dep. 07:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 07:19
dep. 07:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
12 km
Dupci, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:24
dep. 07:24
15 km
Razbojna, Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
17 km
arr. 07:32
dep. 07:32
18.5 km
arr. 07:35
dep. 07:35
20 km
arr. 07:36
dep. 07:36
22 km
Celije kod Krusevca, Dubokinac
arr. 07:38
dep. 07:38
23 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 07:41
dep. 07:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 07:44
dep. 07:44
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 07:48
dep. 07:48
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 07:50
dep. 07:50
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:52
dep. 07:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 07:53
dep. 07:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 07:58
dep. 07:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:00
dep. 08:00
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
36 km
Savrane, 2
arr. 08:04
dep. 08:04
38 km
Savrane, 1
arr. 08:06
dep. 08:06
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:12
dep. 08:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:15
dep. 08:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:16
dep. 08:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:19
dep. 08:19
47 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:20
dep. 08:20
47.5 km
arr. 08:21
dep. 08:21
48 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:22
dep. 08:22
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:23
dep. 08:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:25
51 km
09:15 10:40 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 09:15
Brus, 14. oktobar
arr. 09:17
dep. 09:17
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 09:18
dep. 09:18
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 09:20
dep. 09:20
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:23
dep. 09:23
4.5 km
Lepenac, P
arr. 09:25
dep. 09:25
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 09:28
dep. 09:28
6.5 km
Lepenac, M
arr. 09:30
dep. 09:30
8.5 km
Lepenac, C
arr. 09:32
dep. 09:32
9.5 km
Dupci, 3
arr. 09:34
dep. 09:34
10.5 km
Dupci, 2
arr. 09:36
dep. 09:36
12 km
Dupci, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:39
dep. 09:39
15 km
Razbojna, Skola
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 09:46
dep. 09:46
17 km
arr. 09:47
dep. 09:47
18.5 km
arr. 09:50
dep. 09:50
20 km
arr. 09:51
dep. 09:51
22 km
Celije kod Krusevca, Dubokinac
arr. 09:53
dep. 09:53
23 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 09:56
dep. 09:56
24.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 09:59
dep. 09:59
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 10:05
dep. 10:05
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 10:07
dep. 10:07
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 10:08
dep. 10:08
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 10:09
dep. 10:09
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
32.5 km
Mali Kupci
arr. 10:13
dep. 10:13
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:14
dep. 10:14
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 10:16
dep. 10:16
36 km
Savrane, 2
arr. 10:19
dep. 10:19
38 km
Savrane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:24
dep. 10:24
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 10:27
dep. 10:27
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 10:34
dep. 10:34
46.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
47 km
arr. 10:36
dep. 10:36
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:37
dep. 10:37
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:38
dep. 10:38
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:40
51 km
11:00 12:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 11:00
Brus, 14. oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 11:08
dep. 11:08
4.5 km
Lepenac, P
arr. 11:10
dep. 11:10
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 11:13
dep. 11:13
6.5 km
Lepenac, M
arr. 11:15
dep. 11:15
8.5 km
Lepenac, C
arr. 11:17
dep. 11:17
9.5 km
Dupci, 3
arr. 11:19
dep. 11:19
10.5 km
Dupci, 2
arr. 11:21
dep. 11:21
12 km
Dupci, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:24
dep. 11:24
15 km
Razbojna, Skola
arr. 11:25
dep. 11:25
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
17 km
arr. 11:32
dep. 11:32
18.5 km
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
arr. 11:36
dep. 11:36
22 km
Celije kod Krusevca, Dubokinac
arr. 11:38
dep. 11:38
23 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 11:41
dep. 11:41
24.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 11:44
dep. 11:44
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 11:48
dep. 11:48
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 11:50
dep. 11:50
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:52
dep. 11:52
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:53
dep. 11:53
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 11:54
dep. 11:54
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
32.5 km
Mali Kupci
arr. 11:58
dep. 11:58
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:59
dep. 11:59
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:01
dep. 12:01
36 km
Savrane, 2
arr. 12:04
dep. 12:04
38 km
Savrane, 1
arr. 12:05
dep. 12:05
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:12
dep. 12:12
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:15
dep. 12:15
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:19
dep. 12:19
46.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
47 km
arr. 12:21
dep. 12:21
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:22
dep. 12:22
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:23
dep. 12:23
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
51 km
12:30 13:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 12:30
Brus, 14. oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:38
dep. 12:38
4.5 km
Lepenac, P
arr. 12:40
dep. 12:40
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 12:43
dep. 12:43
6.5 km
Lepenac, M
arr. 12:45
dep. 12:45
8.5 km
Lepenac, C
arr. 12:47
dep. 12:47
9.5 km
Dupci, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
10.5 km
Dupci, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
12 km
Dupci, 1
arr. 12:53
dep. 12:53
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Razbojna, Skola
arr. 12:55
dep. 12:55
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
17 km
arr. 13:03
dep. 13:03
18.5 km
arr. 13:05
dep. 13:05
20 km
arr. 13:06
dep. 13:06
22 km
Celije kod Krusevca, Dubokinac
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 13:11
dep. 13:11
24.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 13:14
dep. 13:14
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 13:17
dep. 13:17
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:22
dep. 13:22
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:23
dep. 13:23
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 13:24
dep. 13:24
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
32.5 km
Mali Kupci
arr. 13:28
dep. 13:28
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:29
dep. 13:29
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
36 km
Savrane, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
38 km
Savrane, 1
arr. 13:35
dep. 13:35
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:37
dep. 13:37
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:44
dep. 13:44
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:49
dep. 13:49
47 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:50
dep. 13:50
47.5 km
arr. 13:51
dep. 13:51
48 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:52
dep. 13:52
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:54
dep. 13:54
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 13:55
51 km
15:15 16:35 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, 14. oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:21
dep. 15:21
4.5 km
Lepenac, P
arr. 15:22
dep. 15:22
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 15:23
dep. 15:23
6.5 km
Lepenac, M
arr. 15:25
dep. 15:25
8.5 km
Lepenac, C
arr. 15:27
dep. 15:27
9.5 km
Dupci, 3
arr. 15:29
dep. 15:29
10.5 km
Dupci, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
12 km
Dupci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Razbojna, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
arr. 15:43
dep. 15:43
18.5 km
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
arr. 15:46
dep. 15:46
22 km
Celije kod Krusevca, Dubokinac
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 15:51
dep. 15:51
24.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 15:54
dep. 15:54
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 16:00
dep. 16:00
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:03
dep. 16:03
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32.5 km
Mali Kupci
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:09
dep. 16:09
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Savrane, 2
arr. 16:14
dep. 16:14
38 km
Savrane, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:17
dep. 16:17
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:29
dep. 16:29
47 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
47.5 km
arr. 16:31
dep. 16:31
48 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:32
dep. 16:32
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:33
dep. 16:33
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 16:35
51 km
17:15 19:12 (01:57)
Bus stationNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 17:15
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
16.5 km
arr. 17:43
dep. 17:43
19.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 17:56
dep. 17:56
28 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
32 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
39.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
51 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
52 km
19:30 20:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 19:30
Brus, 14. oktobar
arr. 19:32
dep. 19:32
2 km
Trsanovci, Prodavnica
arr. 19:33
dep. 19:33
3 km
Trsanovci, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
3.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:38
dep. 19:38
4.5 km
Lepenac, P
arr. 19:40
dep. 19:40
5.5 km
Lepenac, Prodavnica
arr. 19:43
dep. 19:43
6.5 km
Lepenac, M
arr. 19:45
dep. 19:45
8.5 km
Lepenac, C
arr. 19:47
dep. 19:47
9.5 km
Dupci, 3
arr. 19:49
dep. 19:49
10.5 km
Dupci, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
12 km
Dupci, 1
arr. 19:53
dep. 19:53
13.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 19:54
dep. 19:54
15 km
Razbojna, Skola
arr. 19:55
dep. 19:55
15.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 20:01
dep. 20:01
17 km
arr. 20:02
dep. 20:02
18.5 km
arr. 20:05
dep. 20:05
20 km
arr. 20:06
dep. 20:06
22 km
Celije kod Krusevca, Dubokinac
arr. 20:08
dep. 20:08
23 km
Celije kod Krusevca, 2 - Centar
arr. 20:11
dep. 20:11
24.5 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 20:14
dep. 20:14
25 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 20:18
dep. 20:18
27.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - Skola
arr. 20:20
dep. 20:20
28.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
29.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:23
dep. 20:23
30.5 km
Stitare kod Krusevca, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
31.5 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
32.5 km
Mali Kupci
arr. 20:28
dep. 20:28
34 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:29
dep. 20:29
35 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
36 km
Savrane, 2
arr. 20:34
dep. 20:34
38 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
39 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
40 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:39
dep. 20:39
41 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
42.5 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
44 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
45 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
46 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:49
dep. 20:49
46.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
47 km
arr. 20:51
dep. 20:51
47.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:52
dep. 20:52
49 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:53
dep. 20:53
50.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 20:55
51 km

Naselja Brus i Krusevac su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.