Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Kriva Reka kod Brusa timetable

tuesday, 16.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Brus - Kriva Reka kod Brusa timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:45 07:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, SO
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Stadion
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Milentija, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Milentija, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Budilovina, M
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Budilovina, Stajici
arr. 07:10
dep. 07:10
11.5 km
Osreci, Basici
arr. 07:13
dep. 07:13
13.5 km
Osreci, Metlica
arr. 07:15
dep. 07:15
14.5 km
Osreci, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
15.5 km
Osreci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
17.5 km
Osreci, Rajcinac
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Osreci, Karici
arr. 07:26
dep. 07:26
20 km
Kriva Reka kod Brusa, Milovanovici
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Kriva Reka kod Brusa, Vesici
arr. 07:32
dep. 07:32
22 km
Kriva Reka kod Brusa, Mackovac BR
arr. 07:35
dep. 07:35
23.5 km
Kriva Reka kod Brusa, Most
arr. 07:40
dep. 07:40
25.5 km
Kriva Reka kod Brusa
arr. 07:45
27 km
16:15 17:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:15
Brus, Posta
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Brus, SO
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Brus, Stadion
arr. 16:18
dep. 16:18
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 16:22
dep. 16:22
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 16:29
dep. 16:29
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Milentija, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
8.5 km
Milentija, 2
arr. 16:33
dep. 16:33
9.5 km
Budilovina, M
arr. 16:34
dep. 16:34
10 km
Budilovina, Stajici
arr. 16:40
dep. 16:40
11.5 km
Osreci, Basici
arr. 16:43
dep. 16:43
13.5 km
Osreci, Metlica
arr. 16:45
dep. 16:45
14.5 km
Osreci, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
15.5 km
Osreci, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
17.5 km
Osreci, Rajcinac
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Osreci, Karici
arr. 16:56
dep. 16:56
20 km
Kriva Reka kod Brusa, Milovanovici
arr. 16:58
dep. 16:58
21 km
Kriva Reka kod Brusa, Vesici
arr. 17:02
dep. 17:02
22 km
Kriva Reka kod Brusa, Mackovac BR
arr. 17:05
dep. 17:05
23.5 km
Kriva Reka kod Brusa, Most
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Kriva Reka kod Brusa
arr. 17:15
27 km
Brus - Kriva Reka kod Brusa timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
06:45 07:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, SO
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Stadion
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Milentija, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Milentija, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Budilovina, M
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Budilovina, Stajici
arr. 07:10
dep. 07:10
11.5 km
Osreci, Basici
arr. 07:13
dep. 07:13
13.5 km
Osreci, Metlica
arr. 07:15
dep. 07:15
14.5 km
Osreci, 1
arr. 07:17
dep. 07:17
15.5 km
Osreci, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
17.5 km
Osreci, Rajcinac
arr. 07:24
dep. 07:24
19 km
Osreci, Karici
arr. 07:26
dep. 07:26
20 km
Kriva Reka kod Brusa, Milovanovici
arr. 07:28
dep. 07:28
21 km
Kriva Reka kod Brusa, Vesici
arr. 07:32
dep. 07:32
22 km
Kriva Reka kod Brusa, Mackovac BR
arr. 07:35
dep. 07:35
23.5 km
Kriva Reka kod Brusa, Most
arr. 07:40
dep. 07:40
25.5 km
Kriva Reka kod Brusa
arr. 07:45
27 km
16:15 17:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:15
Brus, Posta
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Brus, SO
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Brus, Stadion
arr. 16:18
dep. 16:18
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 16:22
dep. 16:22
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 16:29
dep. 16:29
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Milentija, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
8.5 km
Milentija, 2
arr. 16:33
dep. 16:33
9.5 km
Budilovina, M
arr. 16:34
dep. 16:34
10 km
Budilovina, Stajici
arr. 16:40
dep. 16:40
11.5 km
Osreci, Basici
arr. 16:43
dep. 16:43
13.5 km
Osreci, Metlica
arr. 16:45
dep. 16:45
14.5 km
Osreci, 1
arr. 16:47
dep. 16:47
15.5 km
Osreci, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
17.5 km
Osreci, Rajcinac
arr. 16:54
dep. 16:54
19 km
Osreci, Karici
arr. 16:56
dep. 16:56
20 km
Kriva Reka kod Brusa, Milovanovici
arr. 16:58
dep. 16:58
21 km
Kriva Reka kod Brusa, Vesici
arr. 17:02
dep. 17:02
22 km
Kriva Reka kod Brusa, Mackovac BR
arr. 17:05
dep. 17:05
23.5 km
Kriva Reka kod Brusa, Most
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Kriva Reka kod Brusa
arr. 17:15
27 km

Naselja Brus i Kriva Reka kod Brusa su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.