Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Budilovina timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:35 06:05 (00:30)
Bus stationB
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:35
Brus, Posta
arr. 05:36
dep. 05:36
0.5 km
Brus, SO
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Brus, Stadion
arr. 05:38
dep. 05:38
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 05:41
dep. 05:41
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 05:50
dep. 05:50
7 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
12.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 05:59
dep. 05:59
13 km
Milentija, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
13.5 km
Milentija, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
14.5 km
Budilovina, M
arr. 06:03
dep. 06:03
16 km
Budilovina, J
arr. 06:04
dep. 06:04
16.5 km
Budilovina, B
arr. 06:05
17 km
13:40 14:20 (00:40)
Bus stationB
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 13:40
Brus, Posta
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Brus, SO
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Brus, Stadion
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 13:45
dep. 13:45
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 14:05
dep. 14:05
11.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 14:08
dep. 14:08
12.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 14:10
dep. 14:10
13 km
Milentija, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
13.5 km
Milentija, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
14.5 km
Budilovina, M
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Budilovina, J
arr. 14:18
dep. 14:18
16.5 km
Budilovina, B
arr. 14:20
17 km
15:10 15:40 (00:30)
14. oktobarB
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
6.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Milentija, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
9.5 km
Milentija, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Budilovina, M
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Budilovina, J
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Budilovina, B
arr. 15:40
13 km
23:10 23:40 (00:30)
14. oktobarB
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 23:10
Brus, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
1 km
Brus, Posta
arr. 23:16
dep. 23:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 23:17
dep. 23:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 23:18
dep. 23:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 23:19
dep. 23:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 23:20
dep. 23:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 23:21
dep. 23:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 23:23
dep. 23:23
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 23:26
dep. 23:26
6.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 23:30
dep. 23:30
7.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 23:31
dep. 23:31
8 km
Milentija, 1
arr. 23:33
dep. 23:33
9.5 km
Milentija, 2
arr. 23:35
dep. 23:35
10.5 km
Budilovina, M
arr. 23:37
dep. 23:37
11 km
Budilovina, J
arr. 23:39
dep. 23:39
12.5 km
Budilovina, B
arr. 23:40
13 km
Brus - Budilovina timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:35 06:05 (00:30)
Bus stationB
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 05:35
Brus, Posta
arr. 05:36
dep. 05:36
0.5 km
Brus, SO
arr. 05:37
dep. 05:37
1 km
Brus, Stadion
arr. 05:38
dep. 05:38
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 05:39
dep. 05:39
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 05:40
dep. 05:40
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 05:41
dep. 05:41
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 05:55
dep. 05:55
10 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 05:54
dep. 05:54
9 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 05:53
dep. 05:53
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 05:50
dep. 05:50
7 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
11.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
12.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 05:59
dep. 05:59
13 km
Milentija, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
13.5 km
Milentija, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
14.5 km
Budilovina, M
arr. 06:03
dep. 06:03
16 km
Budilovina, J
arr. 06:04
dep. 06:04
16.5 km
Budilovina, B
arr. 06:05
17 km
06:45 07:05 (00:20)
Bus stationM
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, SO
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Stadion
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Milentija, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
7.5 km
Milentija, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
8.5 km
Budilovina, M
arr. 07:05
9 km
06:45 07:10 (00:25)
Bus stationStajici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, SO
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Stadion
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Milentija, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Milentija, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Budilovina, M
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Budilovina, Stajici
arr. 07:10
11.5 km
13:40 14:20 (00:40)
Bus stationB
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 13:40
Brus, Posta
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Brus, SO
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Brus, Stadion
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 13:45
dep. 13:45
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 13:46
dep. 13:46
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 14:02
dep. 14:02
10 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Simici
arr. 14:00
dep. 14:00
9 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Pavlovici
arr. 13:58
dep. 13:58
8 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Skola
arr. 13:55
dep. 13:55
7 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 14:05
dep. 14:05
11.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 14:08
dep. 14:08
12.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 14:10
dep. 14:10
13 km
Milentija, 1
arr. 14:12
dep. 14:12
13.5 km
Milentija, 2
arr. 14:14
dep. 14:14
14.5 km
Budilovina, M
arr. 14:17
dep. 14:17
16 km
Budilovina, J
arr. 14:18
dep. 14:18
16.5 km
Budilovina, B
arr. 14:20
17 km
15:10 15:40 (00:30)
14. oktobarB
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
6.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Milentija, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
9.5 km
Milentija, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Budilovina, M
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Budilovina, J
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Budilovina, B
arr. 15:40
13 km
16:15 16:40 (00:25)
Bus stationStajici
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:15
Brus, Posta
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Brus, SO
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Brus, Stadion
arr. 16:18
dep. 16:18
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 16:22
dep. 16:22
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 16:29
dep. 16:29
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Milentija, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
8.5 km
Milentija, 2
arr. 16:33
dep. 16:33
9.5 km
Budilovina, M
arr. 16:34
dep. 16:34
10 km
Budilovina, Stajici
arr. 16:40
11.5 km
23:10 23:40 (00:30)
14. oktobarB
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 23:10
Brus, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
1 km
Brus, Posta
arr. 23:16
dep. 23:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 23:17
dep. 23:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 23:18
dep. 23:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 23:19
dep. 23:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 23:20
dep. 23:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 23:21
dep. 23:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 23:23
dep. 23:23
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 23:26
dep. 23:26
6.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 23:30
dep. 23:30
7.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 23:31
dep. 23:31
8 km
Milentija, 1
arr. 23:33
dep. 23:33
9.5 km
Milentija, 2
arr. 23:35
dep. 23:35
10.5 km
Budilovina, M
arr. 23:37
dep. 23:37
11 km
Budilovina, J
arr. 23:39
dep. 23:39
12.5 km
Budilovina, B
arr. 23:40
13 km

Naselja Brus i Budilovina su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.