Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Budilovina timetable

saturday, 20.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Brus - Budilovina timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
15:10 15:40 (00:30)
14. oktobar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
6.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Milentija, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
9.5 km
Milentija, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Budilovina, M
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Budilovina, J
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Budilovina, B
arr. 15:40
13 km
Brus - Budilovina timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
15:10 15:40 (00:30)
14. oktobar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
6.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Milentija, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
9.5 km
Milentija, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Budilovina, M
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Budilovina, J
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Budilovina, B
arr. 15:40
13 km
Brus - Budilovina timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
15:10 15:40 (00:30)
14. oktobar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
6.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Milentija, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
9.5 km
Milentija, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Budilovina, M
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Budilovina, J
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Budilovina, B
arr. 15:40
13 km
Brus - Budilovina timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
06:45 07:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, SO
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Stadion
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Milentija, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
7.5 km
Milentija, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
8.5 km
Budilovina, M
arr. 07:05
9 km
06:45 07:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, SO
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Stadion
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 06:50
dep. 06:50
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 06:57
dep. 06:57
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Milentija, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Milentija, 2
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Budilovina, M
arr. 07:04
dep. 07:04
10 km
Budilovina, Stajici
arr. 07:10
11.5 km
15:10 15:40 (00:30)
14. oktobar
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 15:10
Brus, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
1 km
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Brus, SO
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Brus, Stadion
arr. 15:18
dep. 15:18
2.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 15:20
dep. 15:20
3.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 15:26
dep. 15:26
6.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Milentija, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
9.5 km
Milentija, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Budilovina, M
arr. 15:37
dep. 15:37
11 km
Budilovina, J
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Budilovina, B
arr. 15:40
13 km
16:15 16:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 16:15
Brus, Posta
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Brus, SO
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Brus, Stadion
arr. 16:18
dep. 16:18
1.5 km
Brus, Fabrika "VIS"
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Brus, Hladnjaca "Profesional"
arr. 16:20
dep. 16:20
2.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 16:22
dep. 16:22
3 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
5.5 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 16:29
dep. 16:29
6.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 16:30
dep. 16:30
7 km
Milentija, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
8.5 km
Milentija, 2
arr. 16:33
dep. 16:33
9.5 km
Budilovina, M
arr. 16:34
dep. 16:34
10 km
Budilovina, Stajici
arr. 16:40
11.5 km

Naselja Brus i Budilovina su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.