Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Blazevo timetable

thursday, 13.06.2024.
06:45 07:45 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Popovici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grasevci, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 07:09
dep. 07:09
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 07:11
dep. 07:11
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Brzece, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Brzece, Zicara
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 07:33
dep. 07:33
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 07:39
dep. 07:39
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 07:45
31.5 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Popovici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grasevci, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 07:09
dep. 07:09
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 07:11
dep. 07:11
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Brzece, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Brzece, Zicara
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 07:33
dep. 07:33
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 07:39
dep. 07:39
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 07:45
31.5 km
12:40 13:40 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 12:40
Brus, Posta
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
Brus, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Brus, Popovici
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:52
dep. 12:52
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Grasevci, 2
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
10.5 km
arr. 13:02
dep. 13:02
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 13:04
dep. 13:04
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 13:06
dep. 13:06
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 13:09
dep. 13:09
15.5 km
Brzece, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
Brzece, Zicara
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 13:28
dep. 13:28
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 13:34
dep. 13:34
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 13:38
dep. 13:38
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 13:40
31.5 km
12:40 13:40 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 12:40
Brus, Posta
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
Brus, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Brus, Popovici
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:52
dep. 12:52
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Grasevci, 2
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
10.5 km
arr. 13:02
dep. 13:02
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 13:04
dep. 13:04
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 13:06
dep. 13:06
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 13:09
dep. 13:09
15.5 km
Brzece, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
Brzece, Zicara
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 13:28
dep. 13:28
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 13:34
dep. 13:34
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 13:38
dep. 13:38
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 13:40
31.5 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Brus, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Brus, Popovici
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:27
dep. 15:27
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Grasevci, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
arr. 15:37
dep. 15:37
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 15:41
dep. 15:41
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 15:44
dep. 15:44
15.5 km
Brzece, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Brzece, Zicara
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 16:03
dep. 16:03
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 16:13
dep. 16:13
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 16:15
31.5 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Brus, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Brus, Popovici
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:27
dep. 15:27
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Grasevci, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
arr. 15:37
dep. 15:37
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 15:41
dep. 15:41
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 15:44
dep. 15:44
15.5 km
Brzece, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Brzece, Zicara
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 16:03
dep. 16:03
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 16:13
dep. 16:13
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 16:15
31.5 km
Brus - Blazevo timetable
Departures on: friday, 14.06.2024.
06:45 07:45 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Popovici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grasevci, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 07:09
dep. 07:09
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 07:11
dep. 07:11
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Brzece, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Brzece, Zicara
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 07:33
dep. 07:33
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 07:39
dep. 07:39
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 07:45
31.5 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Popovici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grasevci, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
arr. 07:07
dep. 07:07
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 07:09
dep. 07:09
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 07:11
dep. 07:11
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Brzece, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Brzece, Zicara
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 07:33
dep. 07:33
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 07:39
dep. 07:39
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 07:43
dep. 07:43
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 07:45
31.5 km
12:40 13:40 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 12:40
Brus, Posta
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
Brus, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Brus, Popovici
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:52
dep. 12:52
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Grasevci, 2
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
10.5 km
arr. 13:02
dep. 13:02
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 13:04
dep. 13:04
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 13:06
dep. 13:06
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 13:09
dep. 13:09
15.5 km
Brzece, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
Brzece, Zicara
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 13:28
dep. 13:28
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 13:34
dep. 13:34
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 13:38
dep. 13:38
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 13:40
31.5 km
12:40 13:40 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 12:40
Brus, Posta
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
Brus, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Brus, Popovici
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:52
dep. 12:52
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Grasevci, 2
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
10.5 km
arr. 13:02
dep. 13:02
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 13:03
dep. 13:03
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 13:04
dep. 13:04
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 13:06
dep. 13:06
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 13:09
dep. 13:09
15.5 km
Brzece, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
19 km
Brzece, Zicara
arr. 13:17
dep. 13:17
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 13:28
dep. 13:28
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 13:34
dep. 13:34
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 13:38
dep. 13:38
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 13:40
31.5 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Brus, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Brus, Popovici
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:27
dep. 15:27
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Grasevci, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
arr. 15:37
dep. 15:37
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 15:41
dep. 15:41
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 15:44
dep. 15:44
15.5 km
Brzece, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Brzece, Zicara
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 16:03
dep. 16:03
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 16:13
dep. 16:13
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 16:15
31.5 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station2 - Centar
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Brus, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Brus, Popovici
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Ziljci, Magistrala
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:27
dep. 15:27
6.5 km
Grasevci, 1 - Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Grasevci, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Vlajkovci, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
arr. 15:37
dep. 15:37
11.5 km
Vlajkovci, Kljunac
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Paljevstica, Gavrilovići
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Livade kod Brusa, Radmanovo 1
arr. 15:41
dep. 15:41
13.5 km
Radmanovo, 2 - Centar
arr. 15:44
dep. 15:44
15.5 km
Brzece, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Brzece, Zicara
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Ravniste kod Brusa, Derekare 1
arr. 16:03
dep. 16:03
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
26.5 km
Cokotar, Preslo
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Blazevo, 1 - Raskrsnica
arr. 16:13
dep. 16:13
30.5 km
Blazevo, 2 - Centar
arr. 16:15
31.5 km

Naselja Brus i Blazevo su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.