Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brus - Blazevo timetable

monday, 15.07.2019.
06:45 07:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Popovici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Ziljci
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grasevci, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Vlajkovci
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
Paljevstica
arr. 07:07
dep. 07:07
11.5 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 07:09
dep. 07:09
12.5 km
Radmanovo, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
13.5 km
Radmanovo, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Brzece
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Brzece, Ž
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
26.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 07:39
dep. 07:39
28.5 km
Blazevo, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
30.5 km
Blazevo, 2
arr. 07:45
31.5 km
06:53 08:10 (01:17)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 06:53
Brus, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Brus, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Ziljci
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 07:10
dep. 07:10
7.5 km
Grasevci, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Grasevci, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Vlajkovci
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Paljevstica
arr. 07:22
dep. 07:22
12.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 07:25
dep. 07:25
13.5 km
Radmanovo, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
14.5 km
Radmanovo, 2
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Brzece
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Brzece, Ž
arr. 07:42
dep. 07:42
21 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:44
dep. 07:44
22 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:46
dep. 07:46
23 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
26.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
27.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 08:04
dep. 08:04
29.5 km
Blazevo, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
31.5 km
Blazevo, 2
arr. 08:10
32.5 km
12:18 13:45 (01:27)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 12:18
Brus, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
2 km
Brus, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Ziljci
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:43
dep. 12:43
6.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:45
dep. 12:45
7.5 km
Grasevci, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Grasevci, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
9 km
Vlajkovci
arr. 12:55
dep. 12:55
11.5 km
Paljevstica
arr. 12:57
dep. 12:57
12.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 13:00
dep. 13:00
13.5 km
Radmanovo, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
14.5 km
Radmanovo, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
16 km
Brzece
arr. 13:15
dep. 13:15
20 km
Brzece, Ž
arr. 13:17
dep. 13:17
21 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
22 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
23 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
26.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
27.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 13:39
dep. 13:39
29.5 km
Blazevo, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
31.5 km
Blazevo, 2
arr. 13:45
32.5 km
14:53 16:30 (01:37)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 14:53
Brus, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:15
2 km
Brus, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Ziljci
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Grasevci, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Grasevci, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Vlajkovci
arr. 15:40
dep. 15:40
11 km
Paljevstica
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Radmanovo, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Radmanovo, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
16 km
Brzece
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Brzece, Ž
arr. 16:02
dep. 16:02
21 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:04
dep. 16:04
22 km
Knezevo, Mramor
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 16:24
dep. 16:24
29 km
Blazevo, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
31 km
Blazevo, 2
arr. 16:30
32 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Brus, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Brus, Popovici
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Brus, Ziljci
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:27
dep. 15:27
6.5 km
Grasevci, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Grasevci, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Vlajkovci
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Paljevstica
arr. 15:37
dep. 15:37
11.5 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Radmanovo, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
13.5 km
Radmanovo, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
15.5 km
Brzece
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Brzece, Ž
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
26.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Blazevo, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
30.5 km
Blazevo, 2
arr. 16:15
31.5 km
Brus - Blazevo timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
06:45 07:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 06:45
Brus, Posta
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Brus, 2
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Brus, Popovici
arr. 06:48
dep. 06:48
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Brus, Ziljci
arr. 06:50
dep. 06:50
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Grasevci, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Grasevci, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Vlajkovci
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
Paljevstica
arr. 07:07
dep. 07:07
11.5 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 07:09
dep. 07:09
12.5 km
Radmanovo, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
13.5 km
Radmanovo, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Brzece
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Brzece, Ž
arr. 07:22
dep. 07:22
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
26.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 07:39
dep. 07:39
28.5 km
Blazevo, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
30.5 km
Blazevo, 2
arr. 07:45
31.5 km
06:53 08:10 (01:17)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 06:53
Brus, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Brus, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Ziljci
arr. 07:03
dep. 07:03
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 07:10
dep. 07:10
7.5 km
Grasevci, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
8 km
Grasevci, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Vlajkovci
arr. 07:20
dep. 07:20
11.5 km
Paljevstica
arr. 07:22
dep. 07:22
12.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 07:25
dep. 07:25
13.5 km
Radmanovo, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
14.5 km
Radmanovo, 2
arr. 07:33
dep. 07:33
16 km
Brzece
arr. 07:40
dep. 07:40
20 km
Brzece, Ž
arr. 07:42
dep. 07:42
21 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:44
dep. 07:44
22 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:46
dep. 07:46
23 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
26.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
27.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 08:04
dep. 08:04
29.5 km
Blazevo, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
31.5 km
Blazevo, 2
arr. 08:10
32.5 km
12:18 13:45 (01:27)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 12:18
Brus, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
2 km
Brus, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
3 km
Ziljci
arr. 12:38
dep. 12:38
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:43
dep. 12:43
6.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:45
dep. 12:45
7.5 km
Grasevci, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
8 km
Grasevci, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
9 km
Vlajkovci
arr. 12:55
dep. 12:55
11.5 km
Paljevstica
arr. 12:57
dep. 12:57
12.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 13:00
dep. 13:00
13.5 km
Radmanovo, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
14.5 km
Radmanovo, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
16 km
Brzece
arr. 13:15
dep. 13:15
20 km
Brzece, Ž
arr. 13:17
dep. 13:17
21 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
22 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
23 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
26.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
27.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 13:39
dep. 13:39
29.5 km
Blazevo, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
31.5 km
Blazevo, 2
arr. 13:45
32.5 km
14:53 16:30 (01:37)
14. oktobar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, 14. oktobar
dep. 14:53
Brus, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:15
2 km
Brus, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Ziljci
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:28
dep. 15:28
6 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Grasevci, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
8 km
Grasevci, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Vlajkovci
arr. 15:40
dep. 15:40
11 km
Paljevstica
arr. 15:42
dep. 15:42
12 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 15:45
dep. 15:45
13 km
Radmanovo, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
14 km
Radmanovo, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
16 km
Brzece
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Brzece, Ž
arr. 16:02
dep. 16:02
21 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:04
dep. 16:04
22 km
Knezevo, Mramor
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
27 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 16:24
dep. 16:24
29 km
Blazevo, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
31 km
Blazevo, 2
arr. 16:30
32 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brus, Bus station
dep. 15:15
Brus, Posta
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Brus, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Brus, Popovici
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Brus, Pantici
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Brus, Ziljci
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:25
dep. 15:25
5.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:27
dep. 15:27
6.5 km
Grasevci, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
7 km
Grasevci, 2
arr. 15:30
dep. 15:30
8 km
Vlajkovci
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Paljevstica
arr. 15:37
dep. 15:37
11.5 km
Paljevstica, Kljunac
arr. 15:38
dep. 15:38
12 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 15:39
dep. 15:39
12.5 km
Radmanovo, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
13.5 km
Radmanovo, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
15.5 km
Brzece
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Brzece, Ž
arr. 15:52
dep. 15:52
20 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 15:54
dep. 15:54
21 km
Knezevo, Mramor
arr. 15:56
dep. 15:56
22 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
25.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
26.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 16:09
dep. 16:09
28.5 km
Blazevo, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
30.5 km
Blazevo, 2
arr. 16:15
31.5 km

Naselja Brus i Blazevo su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brus je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.