Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brovic - Obrenovac timetable

sunday, 23.02.2020.
08:40 09:15 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 08:40
Brovic, Jeremici
arr. 08:42
dep. 08:42
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 08:44
dep. 08:44
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 08:45
dep. 08:45
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 08:46
dep. 08:46
3.8 km
Piroman, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 08:50
dep. 08:50
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:52
dep. 08:52
6.8 km
Stubline, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:55
dep. 08:55
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:57
dep. 08:57
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:58
dep. 08:58
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 09:00
dep. 09:00
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 09:04
dep. 09:04
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 09:08
dep. 09:08
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 09:09
dep. 09:09
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 09:10
dep. 09:10
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 09:12
dep. 09:12
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 09:13
dep. 09:13
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 09:15
20 km
18:10 18:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 18:10
Brovic, Jeremici
arr. 18:12
dep. 18:12
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 18:14
dep. 18:14
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 18:16
dep. 18:16
3.8 km
Piroman, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 18:20
dep. 18:20
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 18:22
dep. 18:22
6.8 km
Stubline, Center
arr. 18:24
dep. 18:24
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 18:25
dep. 18:25
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 18:27
dep. 18:27
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 18:28
dep. 18:28
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 18:30
dep. 18:30
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:34
dep. 18:34
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:36
dep. 18:36
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:38
dep. 18:38
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:39
dep. 18:39
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:40
dep. 18:40
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 18:42
dep. 18:42
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 18:43
dep. 18:43
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 18:45
20 km
Brovic - Obrenovac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
04:10 04:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 04:10
Brovic, Jeremici
arr. 04:12
dep. 04:12
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 04:14
dep. 04:14
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 04:15
dep. 04:15
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 04:16
dep. 04:16
3.8 km
Piroman, Center
arr. 04:18
dep. 04:18
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 04:20
dep. 04:20
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 04:22
dep. 04:22
6.8 km
Stubline, Center
arr. 04:24
dep. 04:24
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 04:25
dep. 04:25
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 04:27
dep. 04:27
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 04:28
dep. 04:28
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 04:30
dep. 04:30
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 04:34
dep. 04:34
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 04:36
dep. 04:36
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 04:38
dep. 04:38
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 04:39
dep. 04:39
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 04:40
dep. 04:40
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 04:42
dep. 04:42
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 04:43
dep. 04:43
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 04:45
20 km
05:25 06:00 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 05:25
Brovic, Jeremici
arr. 05:27
dep. 05:27
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 05:29
dep. 05:29
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 05:30
dep. 05:30
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 05:31
dep. 05:31
3.8 km
Piroman, Center
arr. 05:33
dep. 05:33
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 05:35
dep. 05:35
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 05:37
dep. 05:37
6.8 km
Stubline, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 05:40
dep. 05:40
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 05:42
dep. 05:42
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 05:43
dep. 05:43
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 05:45
dep. 05:45
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 05:49
dep. 05:49
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 05:51
dep. 05:51
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 05:53
dep. 05:53
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 05:54
dep. 05:54
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 05:55
dep. 05:55
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 05:57
dep. 05:57
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 05:58
dep. 05:58
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:00
20 km
06:00 06:35 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 06:00
Brovic, Jeremici
arr. 06:02
dep. 06:02
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 06:04
dep. 06:04
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 06:06
dep. 06:06
3.8 km
Piroman, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 06:10
dep. 06:10
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 06:12
dep. 06:12
6.8 km
Stubline, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 06:15
dep. 06:15
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 06:17
dep. 06:17
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 06:18
dep. 06:18
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 06:20
dep. 06:20
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:24
dep. 06:24
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:26
dep. 06:26
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:28
dep. 06:28
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:29
dep. 06:29
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:30
dep. 06:30
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:32
dep. 06:32
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:33
dep. 06:33
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:35
20 km
07:55 08:30 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 07:55
Brovic, Jeremici
arr. 07:57
dep. 07:57
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 07:59
dep. 07:59
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 08:00
dep. 08:00
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 08:01
dep. 08:01
3.8 km
Piroman, Center
arr. 08:03
dep. 08:03
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 08:05
dep. 08:05
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
6.8 km
Stubline, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 08:10
dep. 08:10
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 08:12
dep. 08:12
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 08:13
dep. 08:13
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 08:15
dep. 08:15
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:19
dep. 08:19
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:21
dep. 08:21
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:23
dep. 08:23
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:24
dep. 08:24
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:25
dep. 08:25
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 08:27
dep. 08:27
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 08:28
dep. 08:28
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:30
20 km
12:55 13:30 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 12:55
Brovic, Jeremici
arr. 12:57
dep. 12:57
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 12:59
dep. 12:59
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 13:00
dep. 13:00
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 13:01
dep. 13:01
3.8 km
Piroman, Center
arr. 13:03
dep. 13:03
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 13:05
dep. 13:05
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
6.8 km
Stubline, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 13:10
dep. 13:10
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 13:12
dep. 13:12
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 13:13
dep. 13:13
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 13:15
dep. 13:15
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 13:19
dep. 13:19
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 13:21
dep. 13:21
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 13:23
dep. 13:23
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 13:24
dep. 13:24
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 13:25
dep. 13:25
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 13:27
dep. 13:27
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 13:28
dep. 13:28
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 13:30
20 km
17:10 17:45 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 17:10
Brovic, Jeremici
arr. 17:12
dep. 17:12
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 17:14
dep. 17:14
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 17:15
dep. 17:15
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 17:16
dep. 17:16
3.8 km
Piroman, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 17:20
dep. 17:20
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 17:22
dep. 17:22
6.8 km
Stubline, Center
arr. 17:24
dep. 17:24
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 17:25
dep. 17:25
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 17:27
dep. 17:27
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 17:28
dep. 17:28
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 17:30
dep. 17:30
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 17:34
dep. 17:34
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 17:36
dep. 17:36
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 17:38
dep. 17:38
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 17:39
dep. 17:39
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:40
dep. 17:40
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 17:42
dep. 17:42
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 17:43
dep. 17:43
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:45
20 km
22:40 23:15 (00:35)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brovic, Okretnica
dep. 22:40
Brovic, Jeremici
arr. 22:42
dep. 22:42
0.6 km
Brovic, Matici
arr. 22:44
dep. 22:44
1.2 km
Brovic, Mlekara
arr. 22:45
dep. 22:45
3 km
Brovic, Kuca broj 27
arr. 22:46
dep. 22:46
3.8 km
Piroman, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
4.8 km
Piroman, Keserovići
arr. 22:50
dep. 22:50
5.8 km
Stubline, Radio stanica
arr. 22:52
dep. 22:52
6.8 km
Stubline, Center
arr. 22:54
dep. 22:54
8 km
Stubline, Ekonomija
arr. 22:55
dep. 22:55
8.8 km
Stubline, Vojna ekonomija
arr. 22:57
dep. 22:57
9.6 km
Stubline, Jadrani
arr. 22:58
dep. 22:58
10.4 km
Stubline, Sremčevići
arr. 23:00
dep. 23:00
11.5 km
Stubline, Мagacin
arr. 23:04
dep. 23:04
13.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 23:06
dep. 23:06
15 km
Zvecka, Čivija
arr. 23:08
dep. 23:08
15.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 23:09
dep. 23:09
16.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 23:10
dep. 23:10
17.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 23:12
dep. 23:12
18.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 23:13
dep. 23:13
18.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 23:15
20 km

Naselja Brovic i Obrenovac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brovic je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 22:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.