Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezjak - Loznica timetable

monday, 17.01.2022.
05:40 06:00 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 05:40
Korenita, Gnila
arr. 05:45
dep. 05:45
2 km
Korenita, Krst
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Klupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Loznica, Bus station
arr. 06:00
11 km
06:15 06:43 (00:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 06:15
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:28
dep. 06:28
13 km
Korenita, Krst
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:32
dep. 06:32
16 km
Klupci, Panici
arr. 06:34
dep. 06:34
18 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:36
dep. 06:36
18.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:38
dep. 06:38
19.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
20 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
21.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:43
22 km
06:18 06:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:18
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
15 km
06:18 06:45 (00:27)
Tesica mostViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:18
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
17 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
17.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
18.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
19 km
06:18 06:45 (00:27)
Tesica mostViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:18
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
15 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
15.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
16.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
17 km
06:21 06:44 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:21
Brezjak, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Korenita, Gnila
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Korenita, Krst
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
15 km
06:23 06:41 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 06:23
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
2.6 km
Korenita, Krst
arr. 06:29
dep. 06:29
5.1 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
9.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
12.3 km
06:48 07:11 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:48
Brezjak, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Korenita, Gnila
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Korenita, Krst
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Klupci, Panici
arr. 07:02
dep. 07:02
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:04
dep. 07:04
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:06
dep. 07:06
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:07
dep. 07:07
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:09
dep. 07:09
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:11
15 km
07:07 07:26 (00:19)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 07:07
Korenita, Gnila
arr. 07:10
dep. 07:10
2.6 km
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
5.1 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
9.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
12.3 km
07:10 07:35 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 07:10
Korenita, Gnila
arr. 07:15
dep. 07:15
3 km
Korenita, Krst
arr. 07:18
dep. 07:18
5 km
Klupci, Dom
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Loznica, Bus station
arr. 07:35
13 km
07:15 07:43 (00:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 07:15
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 07:19
dep. 07:19
4 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
10 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 07:24
dep. 07:24
9 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 07:23
dep. 07:23
8 km
Korenita, Gnila
arr. 07:26
dep. 07:26
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:28
dep. 07:28
13 km
Korenita, Krst
arr. 07:30
dep. 07:30
14 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:32
dep. 07:32
16 km
Klupci, Panici
arr. 07:34
dep. 07:34
18 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:36
dep. 07:36
18.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:37
dep. 07:37
19 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:38
dep. 07:38
19.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:39
dep. 07:39
20 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:41
dep. 07:41
21.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:43
22 km
07:18 07:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 07:18
Brezjak, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
15 km
07:18 07:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 07:18
Brezjak, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
8 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
14 km
07:18 07:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 07:18
Brezjak, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:22
dep. 07:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:26
dep. 07:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 07:28
dep. 07:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:30
dep. 07:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 07:32
dep. 07:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:34
dep. 07:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:35
dep. 07:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:36
dep. 07:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:37
dep. 07:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:39
dep. 07:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:41
15 km
07:21 07:38 (00:17)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 07:21
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
12 km
07:21 07:44 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 07:21
Brezjak, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 07:25
dep. 07:25
3 km
Korenita, Gnila
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 07:29
dep. 07:29
6 km
Korenita, Krst
arr. 07:31
dep. 07:31
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Klupci, Panici
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 07:37
dep. 07:37
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 07:38
dep. 07:38
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 07:39
dep. 07:39
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 07:40
dep. 07:40
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 07:42
dep. 07:42
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 07:44
15 km
08:20 08:35 (00:15)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 08:20
Korenita, Krst
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Loznica, Bus station
arr. 08:35
13 km
09:18 09:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 09:18
Brezjak, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 09:22
dep. 09:22
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 09:24
dep. 09:24
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 09:26
dep. 09:26
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
8 km
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
14 km
09:35 09:55 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 09:35
Korenita, Gnila
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Korenita, Krst
arr. 09:45
dep. 09:45
5 km
Klupci, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:55
11 km
11:05 11:30 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 11:05
Korenita, Gnila
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
12 km
12:23 12:41 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 12:23
Korenita, Gnila
arr. 12:26
dep. 12:26
2.6 km
Korenita, Krst
arr. 12:29
dep. 12:29
5.1 km
Klupci, Dom
arr. 12:35
dep. 12:35
9.5 km
Loznica, Bus station
arr. 12:41
12.3 km
12:41 13:04 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 12:41
Brezjak, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Korenita, Gnila
arr. 12:47
dep. 12:47
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 12:49
dep. 12:49
6 km
Korenita, Krst
arr. 12:51
dep. 12:51
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Klupci, Panici
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 12:57
dep. 12:57
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 12:58
dep. 12:58
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 12:59
dep. 12:59
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:00
dep. 13:00
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:02
dep. 13:02
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:04
15 km
13:15 13:43 (00:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 13:15
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 13:16
dep. 13:16
1 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 13:20
dep. 13:20
5 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 13:24
dep. 13:24
9 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 13:23
dep. 13:23
8 km
Korenita, Gnila
arr. 13:26
dep. 13:26
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:28
dep. 13:28
13 km
Korenita, Krst
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:32
dep. 13:32
16 km
Klupci, Panici
arr. 13:34
dep. 13:34
18 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:36
dep. 13:36
18.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:37
dep. 13:37
19 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:38
dep. 13:38
19.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:39
dep. 13:39
20 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:41
dep. 13:41
21.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:43
22 km
13:18 13:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 13:18
Brezjak, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
8 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
14 km
13:18 13:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 13:18
Brezjak, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
15 km
13:18 13:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 13:18
Brezjak, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:22
dep. 13:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 13:24
dep. 13:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:26
dep. 13:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:28
dep. 13:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:30
dep. 13:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:34
dep. 13:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:35
dep. 13:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:36
dep. 13:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:37
dep. 13:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:39
dep. 13:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:41
15 km
13:21 13:44 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 13:21
Brezjak, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 13:25
dep. 13:25
3 km
Korenita, Gnila
arr. 13:27
dep. 13:27
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 13:29
dep. 13:29
6 km
Korenita, Krst
arr. 13:31
dep. 13:31
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 13:33
dep. 13:33
9 km
Klupci, Panici
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 13:37
dep. 13:37
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 13:38
dep. 13:38
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 13:39
dep. 13:39
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 13:40
dep. 13:40
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 13:42
dep. 13:42
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
15 km
13:24 13:44 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 13:24
Korenita, Gnila
arr. 13:29
dep. 13:29
3 km
Korenita, Krst
arr. 13:32
dep. 13:32
5 km
Klupci, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Loznica, Bus station
arr. 13:44
13 km
14:15 14:44 (00:29)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 14:15
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Korenita, Krst
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
16 km
Klupci, Panici
arr. 14:34
dep. 14:34
18 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
19 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:38
dep. 14:38
19.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:39
dep. 14:39
20 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
21.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
22 km
14:18 14:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 14:18
Brezjak, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:41
15 km
14:18 14:45 (00:27)
Tesica mostViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 14:18
Brezjak, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
14 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
15 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
15.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
16.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
17 km
14:21 14:44 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 14:21
Brezjak, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:31
dep. 14:31
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
15 km
14:23 14:49 (00:26)
Tesica mostViskoza 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 14:23
Brezjak, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Klupci, Panici
arr. 14:36
dep. 14:36
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:38
dep. 14:38
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:40
dep. 14:40
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:46
dep. 14:46
17 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:47
dep. 14:47
17.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:48
dep. 14:48
18.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:49
19 km
15:10 15:30 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 15:10
Korenita, Gnila
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Korenita, Krst
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Klupci, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Loznica, Bus station
arr. 15:30
11 km
16:13 16:30 (00:17)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 16:13
Korenita, Gnila
arr. 16:16
dep. 16:16
2 km
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
12 km
17:07 17:20 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 17:07
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
2 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
4 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
9 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
12 km
17:38 18:01 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 17:38
Brezjak, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 17:42
dep. 17:42
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 17:44
dep. 17:44
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 17:48
dep. 17:48
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:50
dep. 17:50
8 km
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
14 km
17:40 18:11 (00:31)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 17:40
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 17:44
dep. 17:44
1 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
3 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 17:47
dep. 17:47
4 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 17:48
dep. 17:48
5 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
10 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 17:52
dep. 17:52
9 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 17:51
dep. 17:51
8 km
Korenita, Gnila
arr. 17:54
dep. 17:54
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:56
dep. 17:56
13 km
Korenita, Krst
arr. 17:58
dep. 17:58
14 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 18:00
dep. 18:00
16 km
Klupci, Panici
arr. 18:02
dep. 18:02
18 km
Klupci, Jerinica put
arr. 18:04
dep. 18:04
18.5 km
Klupci, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
19 km
Klupci, Vulica basta
arr. 18:06
dep. 18:06
19.5 km
Loznica, Lagator
arr. 18:07
dep. 18:07
20 km
Loznica, Robna kuca
arr. 18:09
dep. 18:09
21.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:11
22 km
18:10 18:35 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 18:10
Korenita, Gnila
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Korenita, Krst
arr. 18:18
dep. 18:18
5 km
Klupci, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
10 km
Loznica, Bus station
arr. 18:35
13 km
18:18 18:36 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 18:18
Korenita, Gnila
arr. 18:21
dep. 18:21
2.6 km
Korenita, Krst
arr. 18:24
dep. 18:24
5.1 km
Klupci, Dom
arr. 18:30
dep. 18:30
9.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:36
12.3 km
18:56 19:19 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 18:56
Brezjak, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 19:00
dep. 19:00
3 km
Korenita, Gnila
arr. 19:02
dep. 19:02
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 19:04
dep. 19:04
6 km
Korenita, Krst
arr. 19:06
dep. 19:06
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 19:08
dep. 19:08
9 km
Klupci, Panici
arr. 19:10
dep. 19:10
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 19:12
dep. 19:12
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 19:13
dep. 19:13
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 19:14
dep. 19:14
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 19:15
dep. 19:15
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 19:17
dep. 19:17
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 19:19
15 km
20:33 20:51 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 20:33
Korenita, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
4.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
12.1 km

Naselja Brezjak i Loznica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezjak je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:33 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Brezjak - Loznica iznosi od 1,12 EUR do 1,12 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.