Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezjak - Loznica timetable

sunday, 02.04.2023.
05:40 06:00 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 06.01.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 05:40
Korenita, Gnila
arr. 05:45
dep. 05:45
2 km
Korenita, Krst
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Klupci, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
9 km
Loznica, Bus station
arr. 06:00
11 km
06:15 06:43 (00:28)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 06:15
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 06:23
dep. 06:23
8 km
Korenita, Gnila
arr. 06:26
dep. 06:26
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:28
dep. 06:28
13 km
Korenita, Krst
arr. 06:30
dep. 06:30
14 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:32
dep. 06:32
16 km
Klupci, Panici
arr. 06:34
dep. 06:34
18 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:36
dep. 06:36
18.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:37
dep. 06:37
19 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:38
dep. 06:38
19.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:39
dep. 06:39
20 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:41
dep. 06:41
21.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:43
22 km
06:18 06:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:18
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
15 km
06:18 06:45 (00:27)
Tesica mostViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:18
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:41
dep. 06:41
15 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
17 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
17.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
18.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
19 km
06:18 06:45 (00:27)
Tesica mostViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:18
Brezjak, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:22
dep. 06:22
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:26
dep. 06:26
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 06:28
dep. 06:28
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Klupci, Panici
arr. 06:32
dep. 06:32
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:34
dep. 06:34
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:36
dep. 06:36
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:37
dep. 06:37
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:39
dep. 06:39
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
14 km
Loznica, Banjski sor
arr. 06:42
dep. 06:42
15 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 06:43
dep. 06:43
15.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 06:44
dep. 06:44
16.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 06:45
17 km
06:21 06:44 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 06:21
Brezjak, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Korenita, Gnila
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 06:29
dep. 06:29
6 km
Korenita, Krst
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 06:33
dep. 06:33
9 km
Klupci, Panici
arr. 06:35
dep. 06:35
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 06:37
dep. 06:37
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 06:42
dep. 06:42
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 06:44
15 km
07:21 07:38 (00:17)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 07:21
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
4 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
9 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
12 km
09:18 09:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 09:18
Brezjak, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 09:22
dep. 09:22
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 09:24
dep. 09:24
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 09:26
dep. 09:26
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 09:28
dep. 09:28
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 09:30
dep. 09:30
8 km
Klupci, Panici
arr. 09:32
dep. 09:32
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 09:34
dep. 09:34
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 09:35
dep. 09:35
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 09:36
dep. 09:36
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 09:37
dep. 09:37
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 09:39
dep. 09:39
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 09:41
14 km
09:35 09:55 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 09:35
Korenita, Gnila
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Korenita, Krst
arr. 09:45
dep. 09:45
5 km
Klupci, Dom
arr. 09:50
dep. 09:50
9 km
Loznica, Bus station
arr. 09:55
11 km
11:05 11:30 (00:25)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 11:05
Korenita, Gnila
arr. 11:13
dep. 11:13
2 km
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
4 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
9 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
12 km
14:15 14:44 (00:29)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 14:15
Brezjak, Filipovici raskrsce
arr. 14:16
dep. 14:16
1 km
Gornje Nedeljice, Kuzmanovici
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Gornje Nedeljice, Trafo
arr. 14:19
dep. 14:19
4 km
Gornje Nedeljice, Lazica prodavnica
arr. 14:20
dep. 14:20
5 km
Donje Nedeljice, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
10 km
Donje Nedeljice, Lukici
arr. 14:24
dep. 14:24
9 km
Donje Nedeljice, Biljeg
arr. 14:23
dep. 14:23
8 km
Korenita, Gnila
arr. 14:26
dep. 14:26
11 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:28
dep. 14:28
13 km
Korenita, Krst
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:32
dep. 14:32
16 km
Klupci, Panici
arr. 14:34
dep. 14:34
18 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:36
dep. 14:36
18.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:37
dep. 14:37
19 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:38
dep. 14:38
19.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:39
dep. 14:39
20 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:41
dep. 14:41
21.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
22 km
14:18 14:41 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 14:18
Brezjak, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:41
15 km
14:18 14:45 (00:27)
Tesica mostViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 14:18
Brezjak, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:22
dep. 14:22
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 14:24
dep. 14:24
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:26
dep. 14:26
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 14:28
dep. 14:28
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Klupci, Panici
arr. 14:32
dep. 14:32
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:34
dep. 14:34
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:36
dep. 14:36
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:37
dep. 14:37
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:39
dep. 14:39
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
14 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:42
dep. 14:42
15 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:43
dep. 14:43
15.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:44
dep. 14:44
16.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:45
17 km
14:21 14:44 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 14:21
Brezjak, Center
arr. 14:23
dep. 14:23
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:27
dep. 14:27
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:29
dep. 14:29
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:31
dep. 14:31
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Klupci, Panici
arr. 14:35
dep. 14:35
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:37
dep. 14:37
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:39
dep. 14:39
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:40
dep. 14:40
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:42
dep. 14:42
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
15 km
14:23 14:49 (00:26)
Tesica mostViskoza 1
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 14:23
Brezjak, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
2 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 14:27
dep. 14:27
3 km
Korenita, Gnila
arr. 14:29
dep. 14:29
4 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 14:31
dep. 14:31
6 km
Korenita, Krst
arr. 14:33
dep. 14:33
7 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 14:35
dep. 14:35
9 km
Klupci, Panici
arr. 14:36
dep. 14:36
11 km
Klupci, Jerinica put
arr. 14:38
dep. 14:38
11.5 km
Klupci, Dom
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Klupci, Vulica basta
arr. 14:40
dep. 14:40
12.5 km
Loznica, Lagator
arr. 14:41
dep. 14:41
13 km
Loznica, Robna kuca
arr. 14:43
dep. 14:43
14.5 km
Loznica, Bus station
arr. 14:44
dep. 14:44
15 km
Loznica, Banjski sor
arr. 14:46
dep. 14:46
17 km
Loznica, Zelena pijaca
arr. 14:47
dep. 14:47
17.5 km
Loznica, Viskoza hotel
arr. 14:48
dep. 14:48
18.5 km
Loznica, Viskoza 1
arr. 14:49
19 km
15:10 15:30 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 15:10
Korenita, Gnila
arr. 15:15
dep. 15:15
2 km
Korenita, Krst
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Klupci, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Loznica, Bus station
arr. 15:30
11 km
16:13 16:30 (00:17)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 16:13
Korenita, Gnila
arr. 16:16
dep. 16:16
2 km
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
12 km
17:07 17:20 (00:13)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 17:07
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
2 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
4 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
9 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
12 km
17:38 18:01 (00:23)
Tesica mostBus station
The timetable is valid until: 31.05.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Tesica most
dep. 17:38
Brezjak, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
1 km
Gornje Nedeljice, Kaitovici
arr. 17:42
dep. 17:42
2.5 km
Korenita, Gnila
arr. 17:44
dep. 17:44
3.5 km
Korenita, Kapetanovici
arr. 17:46
dep. 17:46
4.5 km
Korenita, Krst
arr. 17:48
dep. 17:48
6 km
Runjani, Mijica mlin
arr. 17:50
dep. 17:50
8 km
Klupci, Panici
arr. 17:52
dep. 17:52
10 km
Klupci, Jerinica put
arr. 17:54
dep. 17:54
10.5 km
Klupci, Dom
arr. 17:55
dep. 17:55
11 km
Klupci, Vulica basta
arr. 17:56
dep. 17:56
11.5 km
Loznica, Lagator
arr. 17:57
dep. 17:57
12 km
Loznica, Robna kuca
arr. 17:59
dep. 17:59
13.5 km
Loznica, Bus station
arr. 18:01
14 km
20:33 20:51 (00:18)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezjak, Center
dep. 20:33
Korenita, Krst
arr. 20:39
dep. 20:39
4.9 km
Loznica, Bus station
arr. 20:51
12.1 km

Naselja Brezjak i Loznica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezjak je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.