Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezane - Pozarevac timetable

saturday, 20.07.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Brezane - Pozarevac timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:00 05:25 (00:25)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 05:00
Brezane, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 05:10
dep. 05:10
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 05:15
dep. 05:15
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 05:16
dep. 05:16
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 05:17
dep. 05:17
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 05:19
dep. 05:19
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 05:21
dep. 05:21
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 05:22
dep. 05:22
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 05:23
dep. 05:23
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 05:24
dep. 05:24
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
13.2 km
06:25 06:50 (00:25)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 06:25
Brezane, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
0.9 km
Brezane, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 06:33
dep. 06:33
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 06:41
dep. 06:41
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:44
dep. 06:44
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:47
dep. 06:47
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:48
dep. 06:48
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:49
dep. 06:49
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
13.2 km
13:00 13:25 (00:25)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 13:00
Brezane, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 13:08
dep. 13:08
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 13:15
dep. 13:15
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 13:16
dep. 13:16
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 13:17
dep. 13:17
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 13:19
dep. 13:19
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:21
dep. 13:21
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:22
dep. 13:22
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:23
dep. 13:23
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 13:24
dep. 13:24
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:25
13.2 km
15:00 15:20 (00:20)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 15:00
Brezane, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
3.7 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 15:13
dep. 15:13
8.2 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 15:14
dep. 15:14
8.6 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:15
dep. 15:15
9.2 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 15:16
dep. 15:16
9.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 15:18
dep. 15:18
10.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 15:19
dep. 15:19
10.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:20
11 km
20:45 21:05 (00:20)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 20:45
Brezane, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
0.9 km
Brezane, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
3.7 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 20:57
dep. 20:57
7.6 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 20:58
dep. 20:58
8.2 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 20:59
dep. 20:59
8.6 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 21:00
dep. 21:00
9.2 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 21:01
dep. 21:01
9.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 21:02
dep. 21:02
10 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 21:03
dep. 21:03
10.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 21:04
dep. 21:04
10.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:05
11 km
Brezane - Pozarevac timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:00 05:25 (00:25)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 05:00
Brezane, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 05:10
dep. 05:10
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 05:15
dep. 05:15
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 05:16
dep. 05:16
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 05:17
dep. 05:17
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 05:19
dep. 05:19
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 05:21
dep. 05:21
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 05:22
dep. 05:22
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 05:23
dep. 05:23
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 05:24
dep. 05:24
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
13.2 km
06:25 06:50 (00:25)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 06:25
Brezane, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
0.9 km
Brezane, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 06:33
dep. 06:33
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 06:41
dep. 06:41
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:44
dep. 06:44
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:47
dep. 06:47
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:48
dep. 06:48
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:49
dep. 06:49
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
13.2 km
13:00 13:25 (00:25)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 13:00
Brezane, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 13:08
dep. 13:08
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 13:15
dep. 13:15
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 13:16
dep. 13:16
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 13:17
dep. 13:17
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 13:19
dep. 13:19
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 13:21
dep. 13:21
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 13:22
dep. 13:22
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 13:23
dep. 13:23
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 13:24
dep. 13:24
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:25
13.2 km
15:00 15:20 (00:20)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 15:00
Brezane, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
3.7 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 15:13
dep. 15:13
8.2 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 15:14
dep. 15:14
8.6 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:15
dep. 15:15
9.2 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 15:16
dep. 15:16
9.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 15:18
dep. 15:18
10.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 15:19
dep. 15:19
10.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:20
11 km
20:45 21:05 (00:20)
3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 20:45
Brezane, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
0.9 km
Brezane, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
3.7 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 20:57
dep. 20:57
7.6 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 20:58
dep. 20:58
8.2 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 20:59
dep. 20:59
8.6 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 21:00
dep. 21:00
9.2 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 21:01
dep. 21:01
9.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 21:02
dep. 21:02
10 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 21:03
dep. 21:03
10.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 21:04
dep. 21:04
10.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:05
11 km

Naselja Brezane i Pozarevac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezane je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.