Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Brezane - Pozarevac timetable

friday, 22.11.2019.
05:00 05:25 (00:25)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 05:00
Brezane, 2
arr. 05:02
dep. 05:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 05:10
dep. 05:10
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 05:08
dep. 05:08
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 05:15
dep. 05:15
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 05:16
dep. 05:16
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 05:17
dep. 05:17
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 05:19
dep. 05:19
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 05:21
dep. 05:21
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 05:22
dep. 05:22
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 05:23
dep. 05:23
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 05:24
dep. 05:24
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:25
13.2 km
06:25 06:50 (00:25)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 06:25
Brezane, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
0.9 km
Brezane, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 06:35
dep. 06:35
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 06:33
dep. 06:33
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 06:40
dep. 06:40
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 06:41
dep. 06:41
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 06:42
dep. 06:42
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 06:44
dep. 06:44
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 06:46
dep. 06:46
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 06:47
dep. 06:47
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 06:48
dep. 06:48
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 06:49
dep. 06:49
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:50
13.2 km
07:15 07:40 (00:25)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 07:15
Brezane, 2
arr. 07:17
dep. 07:17
0.9 km
Brezane, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 07:23
dep. 07:23
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 07:30
dep. 07:30
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 07:31
dep. 07:31
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 07:32
dep. 07:32
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 07:34
dep. 07:34
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 07:36
dep. 07:36
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 07:37
dep. 07:37
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 07:38
dep. 07:38
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 07:39
dep. 07:39
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:40
13.2 km
12:00 12:25 (00:25)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 12:00
Brezane, 2
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 12:08
dep. 12:08
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 12:15
dep. 12:15
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 12:16
dep. 12:16
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 12:17
dep. 12:17
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 12:19
dep. 12:19
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 12:21
dep. 12:21
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 12:22
dep. 12:22
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 12:23
dep. 12:23
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 12:24
dep. 12:24
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:25
13.2 km
12:30 12:55 (00:25)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 12:30
Brezane, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Brezane, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
5.9 km
Zivica kod Pozarevca, S
arr. 12:38
dep. 12:38
4.9 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 12:45
dep. 12:45
9.8 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 12:46
dep. 12:46
10.4 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 12:47
dep. 12:47
10.8 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 12:49
dep. 12:49
11.4 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 12:51
dep. 12:51
11.7 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 12:52
dep. 12:52
12.2 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 12:53
dep. 12:53
12.4 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 12:54
dep. 12:54
12.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
13.2 km
14:25 14:45 (00:20)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 14:25
Brezane, 2
arr. 14:27
dep. 14:27
0.9 km
Brezane, 1
arr. 14:29
dep. 14:29
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
3.7 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 14:37
dep. 14:37
7.6 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 14:38
dep. 14:38
8.2 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 14:39
dep. 14:39
8.6 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 14:40
dep. 14:40
9.2 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 14:41
dep. 14:41
9.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 14:42
dep. 14:42
10 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 14:43
dep. 14:43
10.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 14:44
dep. 14:44
10.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:45
11 km
15:00 15:20 (00:20)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 15:00
Brezane, 2
arr. 15:02
dep. 15:02
0.9 km
Brezane, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
3.7 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 15:13
dep. 15:13
8.2 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 15:14
dep. 15:14
8.6 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 15:15
dep. 15:15
9.2 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 15:16
dep. 15:16
9.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 15:17
dep. 15:17
10 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 15:18
dep. 15:18
10.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 15:19
dep. 15:19
10.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:20
11 km
19:45 20:05 (00:20)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 19:45
Brezane, 2
arr. 19:47
dep. 19:47
0.9 km
Brezane, 1
arr. 19:49
dep. 19:49
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 19:52
dep. 19:52
3.7 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 19:58
dep. 19:58
8.2 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 19:59
dep. 19:59
8.6 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 20:00
dep. 20:00
9.2 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 20:01
dep. 20:01
9.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 20:02
dep. 20:02
10 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 20:03
dep. 20:03
10.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 20:04
dep. 20:04
10.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:05
11 km
20:45 21:05 (00:20)
3Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Brezane, 3
dep. 20:45
Brezane, 2
arr. 20:47
dep. 20:47
0.9 km
Brezane, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
1.6 km
Zivica kod Pozarevca, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
3.7 km
Pozarevac, Vikend naselje
arr. 20:57
dep. 20:57
7.6 km
Pozarevac, Brezanski put
arr. 20:58
dep. 20:58
8.2 km
Pozarevac, Naselje Neimar
arr. 20:59
dep. 20:59
8.6 km
Pozarevac, OS Vuk Karadzic
arr. 21:00
dep. 21:00
9.2 km
Pozarevac, Vatrogasni dom
arr. 21:01
dep. 21:01
9.6 km
Pozarevac, Pijaca - Udr. vozaca
arr. 21:02
dep. 21:02
10 km
Pozarevac, Samousluga Pekabeta
arr. 21:03
dep. 21:03
10.2 km
Pozarevac, Pijaca - centar
arr. 21:04
dep. 21:04
10.3 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:05
11 km

Naselja Brezane i Pozarevac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Brezane je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.